Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
20. mar 2009

Ivana a vonku su tiez stanky? S cim?

ivana82
20. mar 2009

Kubi - obcerstvenie, nejake naradia tam zacali akurat vybalovat ... ale zas nic moc ...

sisi1
20. mar 2009

Taaak, torta je hotova...booze, skoro som umrela, ked som davala potah a trochu sa trhal....nejako som to zamaskovala....po oslave budu aj fotky... 🙂

zade:ved ak teraz nemas robotu, teda ak nie si v prac. pomere,mozes sa nahlasit na UPSVaR a po tusim polroku mas narok na fin. prispevok na podnikanie. Potom je podmienka podnikat v tom obore dva roky.

monky: ja si uz nepamatam ako sa volalo to mlieko...hmmm...alenka, nemas nazov?

kubanka
20. mar 2009

Teraz maju akciu na mlieko Euro shoper

danielkapo
20. mar 2009

No sisi, tesim sa na fotecky 😉 a krasnu oslavu zelame 😵

alcapalca
20. mar 2009

kubanka presne toto mlieko sme kupili a neda sa pit

alcapalca
20. mar 2009

este som docita a staci byt na urade prace 3 mesiace po novom

alcapalca
20. mar 2009

sisi ved si mohla nam odfotit aj teraz torticku, my sme nedockave 🙂
prajeme vam krasnu oslavu 🙂

ja premyslam ze co s vikendom...........ako sa nezblaznit 😀

tufa
20. mar 2009

ahojky,

aj my sme boli pozriet na trhoch, co sa tyka zahrady tak tam mali super vyber kvetov, stromov 😎 ja som sa tesila na kaktusy a tilandsie a aj som si zopar kupila 🙂

no a vyzera to tak, ze nase babo sa uz pomaly pyta vonku, takze mozno pobezime kazdu chvilu do porodnice 😉 takze zajtra idem vsetko pripravit, vyzehlit, nech mam vsetko pripravene tip-top 🙂 v stredu mam prist pre istotu uz aj s taskou, ze si ma tam najskor nechaju ☹

a nasa Terezka odmietla ist domov, ze chce ostat pri babke, take sa nam este nestalo, tak som zvedava ako to zvladne, ale predpokladam, ze uz niekde odfukuje 🙂 kedze na trhoch sa urcite unavila. Este sme bez nej takto doma neostali , tak je teraz take ticho doma, az sa verit nechce 🙂

Timovi zelam peknu oslavu 😎

monky1
20. mar 2009

ahoj, tufa 🙂 ,

tak to sa malicke nejako ponahla 😉 ...ale v kazdom pripade ti drzim palce, nech to prebehne podla tvojho ocakavania.
Ked sa vo stvrtok neozves, budeme vediet, kolka bije 😀 😀 😀

alcapalca
20. mar 2009

spite ci nespite?
mne sa vobec nechce
muz mi oznamil ze zajtra pracuje tak som pobalila chlapcov a hajde zajtra k babke, aj ja
monky vratili sme sa z NL lebo som cakala Tedynka
ludia dnes som zacala osamostatnovat chlapcov, isli sme zo skolky aich spoluziak ze ide do kostola ci nemozu ist aj oni.........boze a ja ze hmmmm ked oni este neboli.......no ten maly ma prehovoril a moji chlapci uz zili v tom ze idu do kostola, neverila som ze pojdu, lebo vacsinou su hrdinovia ale ked dojde na vec tak sami nikam nechcu ist, no ale oni uz boli partia tak na mna ani nekukli a priamo do kostola
xi lidicky od 16,00 do 18,00 supeeeeeeeeer mam pre nich program kazdy piatok, nejake stretnutia maju, dnes vraj kreslili 🙂 🙂 tak sa tesim mozno ich to priputa trosku a budu chciet chodit aj na omse, snad aj ja 🤐

monky1
20. mar 2009

ahoj, alcapalca,
ani ja este nespim, pozeram Panalak - az teraz, lebo o 20h sme zacali skypovat s drahym. Tak to mas super program na vikend, ci nie, my budeme zase doma a vonku a doma a vonku....klasika ☹

alcapalca
20. mar 2009

no ani nie, myslela som ze konecne niekam vyrazime, a namiesto toho ich budem mat na krku,

monky pocuvaj ty mna volas skolitelka a pritom si lepsia, ja sa teraz vobec neviem orientovat na tej novej stranke, to ako si dam len tie titulky?

alcapalca
20. mar 2009

a dala som tu aj ten druhy link? pokracovanie -part 2 😀

monky1
20. mar 2009

ake titulky? neviem, co mas na mysli ☹

kubanka
21. mar 2009

Dobre ranko....nejake slniecko nam vykukuje
My dnes mame vtierkovy den.....doobeda ideme k babke a dedkovi, tam sa mala aj vyspi a potom ideme ku druhemu dedkovi a ujovi........muzik a druha babka su na volbach cely den.

Trhy sme celkom pekne zvladli s malou, Drislak bol trochu o nicom, nebolo ich poriadne pocut.
Kto xce stavat domcek, kludne odporucam....ceny su polovicne ako pred dvoma rokmi, ked sme my zacinali.......boooze uz sme mohli pomaly byvat a tak.... ☹

Sisi Timkovi prajem vsetko najlepsie k 2.narodeninkam.......pozri ako to zletelo......nedavno sme kocikovali male babatka, co nevedeli poriadne sediet 🙂

Tufa..babo sa uz pyta von? Otvaras sa? Paaani, ty uz budes mat o chvilu po vsetkom. Tesime sa.

aneti78
21. mar 2009

ahojte

Kubi, akosi som nestihla napisat, ale fakt celkom lacne veci maju, my sme napriklad nasli o polovicu lacnejsiu strechu nez je rova a kedze je to "len" chata, tak kludne radsej usetrime 😉

Sisi, uzite si oslavy 😵

Tufa, neskutocne to zletelo, ved si len nedavno pisala,ze si tehu 🙂

Aleni, pekneee a ja som tiez citlivka, ja len si spomeniem ako sme byvali na VS intraku pol roka a je mi smutno za tymi casmi 😉

nas tatik siel lyzovat, sak podmienky vyborne 😠 😠 😠 ja chcem jaaar....no a mna seklo v krku, tak ledva zijem...jakubko mi rano hned vybral zo suflika strojcek elektr. masaz na chrbat a aj mi ho pekne dal 😀 moj zlaty sa o mna stara 😀 😀 😀
ale uz sa nudia doma, su ok, ale ani dnes vonku nepojdeme kvoli mne 😒

petra1985
21. mar 2009

ahojte

Tufa no tak ty tam nabehnes este skor ako ja🙂 ja som bola vcera vraj sa nic nezmenilo a ked sa neudeje do konca tyzdna nic tak idem 30. alebo 31. marca na ten cisarsky.. tak to sa mozno aj stretneme 😀 no ale povodil ma po tej porodnici miestami som sa citila jak na hrade a teraz im tam maluju 😠 no je tam neskutocny smrad si uzijeme 😝

aneti78
21. mar 2009

Peti...tak zveladuju porodnicu 🙂 fiha a to Ta sam dr. vodil po porodnici? taka ochota 🙂
uz minule som Ti chcela pisat, ze date malej moje oblubene meno po Tamarke, keby sme mali dievcata, tak Tanicka bolo nachystane meno pre druhe dievcatko 😵

petra1985
21. mar 2009

aneti78 no ma vzal na ultrazvuk ale na iny.. na taky lepsi povedal.. ta ma tam povodil vsade bo vsade kde sme chceli ist ta bolo pozamykane 😀 hej no si predstav maluju tam 😕 no vidis a moja sesterka nedavno porodila a dala meno Tamarka🙂 ja ani neviem ake ine by som dala.. ja by som skor pre chlapca vedela vybrat ako pre dievca ale priatel furt ze Tatiana Tatiana a mne sa to aj celkom pacilo bo nebolo velmi ani z coho vybrat sme kalendar presli 3krat .. a zas take tie americke a vselijake tie take honosne mena mne sa nepacia ja by som nedala.. mne sa pacila este Terezka ako ma Tufa ale to zas v kalendari je Terezia 😠 a to uz sa mi nepacilo velmi

aneti78
21. mar 2009

Mne sa pacia ruske mena celkovo. a pre chlapca nemate vobec vybrate meno?

tufa
21. mar 2009

Petra: tak ktovie ci ta aj nepredbehnem 😀 😀 mne je tak vselijako, muzik si potrebuje odskocit na hodinku prec a ma nechce ani samu nechat doma, tak caka kym nasi dovezu Terezku 😀
a my mame Terezu, babky sa s tym nevedia velmo zmierit, ze preco nie Terezia 😎

My sme mali najpr vybrate meno Tamarka alebo Tatianka, manzelovi sa pacili velmo ale nakoniec a to som ho ani neprehovarala 😉 tak privolil aj na Dorotku 😀 😀

A vsimla som si, ze v porodnici uz menili okna, teda na cakatelskej su urcite a asi aj na pooperacnej, ked som dobre pocitala, ved sa uz patrilo 🙂 ale si neviem predstavit ako to menili, ked je stale plno, ako mi kamoska povedala, teraz sa rodia dovolenkove deti 😀

Mne sa dnes podarilo vytriedit hracky, presadit kvietky, poflakat sa po tych nasich 4 obchodoch 🙂 vyprat vsetko co sa da 😀 a teraz odfukujem po kapustnici a langosoch 😝 ani sa mi nechce pohnut 😀 😀

petra1985
21. mar 2009

aneti mame Filipko ked by bol chlapec🙂

tufa🙂) a pockaj ja uz mam v tom mysmas ty ides ako rodit normalne ci cisarskym? A vy stale neviete pohlavie Tufa?

no to som ani nevedela, ze Tatiana a Tamara su take chcene mena 😀

no ja som si okna ani nevsimala som kukala hlavne ako to tam vyzera.. ale aspon to vyzera cistejsie uz ked maluju

ah langose som dlho nemala... ja sa od rana citim taka plna neviem ci to brusko ci to som fakt ojedena.. oh ale moze clovek nejest vikendy su u mna kriticke

monky1
21. mar 2009

cau, tufa,
tak ty to neprehanaj s tou pracou, lebo to fakt urychlis 😀 . Ja som robila prsne to iste...ale zamerne. Chcela som, aby sa Hanka narodila 7.2.2007 a od rana som behala po nakupoch, vlacila tazke tazky, isla k nasim peso po schodoch - a to byvaju na 7. poschodi 😀, zacvicila som si, presla sa .... a vacer zacali kontrakcie. Porod zacal sice doslova 5 minut pred dvanastou - 23.55 mi lekar povedal - no mamicka, zacina sa porod, ideme na salu..., ale toho siedmeho som to nestiha 😝

tufa
21. mar 2009

ja idem na cisarsky, uz som pisala kvoli chrbtici ☹
a bude to dievcatko na 90% tak ak chlapec tak Jakub 🙂
a langos som si dala vcera na trhoch tak mi zachutil, ze sme mali aj dnes 😀

petra1985
21. mar 2009

jaaj uz sa mi vyjasnilo.. no tak to je o to vacsia sanca, ze sa uvidime🙂

tufa
21. mar 2009

obsad postel pri okne 😀 😀

zade
21. mar 2009

tak aj my sme boli dnes na trhoch, no pozabudli sme mrknut na hodinky. Najprv sme sa naplasili na sluzobny vchod, potom sme nasli ten spravny, no bolo ani nie 9.00. A tak sme si kupili pelendrek ( inac, v zivote som to nejedla a je to riadny ....) no, malicky bola spokojna. 🙂

kubanka
22. mar 2009

Dobre ranko so slnieckom 🙂 .......a viete vy, ze uz mame jar?

tufa
22. mar 2009

Jasna vec 😀 nam vrtaciky spievaju uz od 5. rana na jarnu notu 😀 😀