Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

danielkapo
23. mar 2009

monky, isto by chutilo 😝 ja milujem pikantne...ale tak mala este cicka, tak sa musim krotit.... 🤐

tufa
23. mar 2009

Timkovi k narodeninam vsetko najsamlepsie ... 🙂 🙂

sisi1
23. mar 2009

anet, tufa - dakujemeeee 😵

Pracka mi uz pomaly doperie,mlady pan uz spi, nejaky bol unaveny, asi ho zmodrdovala praca 😀 trosku sme triedili a ukladali hracky....polievku som urobila len kalerabovu, Timo ju velmi lubi a madarsky gulas sme mali od nasich, takze som nemusela vyvarat....

monky: hod receptik na to masko, my take s muzikom lubime 😉

kubanka
23. mar 2009

Timkovi vsetko najlepsie k narodeninkaaaam.........chytaj pusuuuuu

sisi1
23. mar 2009

Jaj, chytili sme, fajnaaa 😵 😵 Dakujeme 😉

monky1
23. mar 2009

sisi - rychle a jednoduche: na oleji si oprazis cibulku, pridas na rezance pokrajane kuracie prsia ( ja krajam na mensie a tensie, lepsie sa to potom na tom chlebe drzi), prudko oprazis, pridas sol, vegetu, mlete cierne korenie a sladku a pikantnu gulasovu/paprikovu pastu z Tesca - ja davam asi 1/5 z oboch. Premiesas, pridas kecup - 2 -3 PL a pretlacis 2 struciky cesnaku. Toľ cele. Podavas na hrianke, al. na topinke..... ja to mam radsej na hrianke - topinka je pre mna velmi mastna. Moze sa pridat aj leco, ale aj bez toho je to super.

ivana82
23. mar 2009

Sisi - Timkovi prajeme vsetko najsamlepsejsie a vsetko najkrajsie 🙂

monky1
24. mar 2009

Dobre ranko,

i ked skarede je...vonku je zima, mokro, fuka....to zas bude dlhy den ☹ 😢

Co mate dnes v plane?

alcapalca
24. mar 2009

Ahojte, no vonku riadna pluha 😠 a deti mali ist palit a utopit morenu, uz vcera im to odlozili a dnes este horsie.
A ja mam ist s Lubkom na Svaby, samozrejme musim tahat aj maleho, no neviem ako sa tam pomedzi ten vietor dostaneme
na nervy taka jar

alcapalca
24. mar 2009

Mily Timotej, vsetko naj naj naj k tvojim vcerajsim krasnym druhym narodeninkam 🙂 🙂 🙂

monky1
24. mar 2009

a dazdivo ma byt vraj do aprila 😖 😖 ☹ ☹

kubanka
24. mar 2009

alenka, ale ved ku nam chodia aj nizkopodlazne busiky, nemusite ist peso.

alcapalca
24. mar 2009

ano kubi lenze ja idem pre Luba do skolky , a to je od zastavky dost, cize ani tam sami neoplati na buse a ani od skolky, a potom cestou spat zas to iste, odprevadit ho do skolky, cize si to namierim po tej solivarskej ceste na svaby
skoda lebo aj minule nam take pocasie vyslo
inak vcera rano sme boli v leluchove a tam koniec sveta , za Lipanami muz uz vobec nic nevidel, neskutocna fujavica, vetrisko snezisko, sme mysleli ze nas odfukne z cesty

sisi ten nabytocek pre Timiho je z ikey?

kubanka
24. mar 2009

alenka aj my sme boli vcera v Leluchove a mas pravdu, tam je uplne iny svet, celu cestu prsalo alebo snezilo.... kooopa snehu, ale cestou naspat svietilo slniecko

deniskajakubko
24. mar 2009

Timkovi prajem všetko najlepšie k včerajším narodeninkám, hlavne veľa zdravička, šťastia a super rodinku 😉

deniskajakubko
24. mar 2009

Sisi tá torta je krááásna 😉

deniskajakubko
24. mar 2009

Holky neviete náhodou, ako to je s materským centrom EMERKA, viem, že sa presťahovali do CVČ pri kostole na Sekčove, ale ako tam vyzerá, majú tak nejaké hračky na hranie? Lebo, keď ešte sídlili v škole, tak tam nič dokopy nemali. Chceli sme tam dnes zájsť, alebo ak nie tam, tak v meste je rodinné centrum Hviezdička, tak zájdeme tam.

kubanka
24. mar 2009

deniska ano je to pri kostole a maju ta hracky 🙂 .....uz som rozmyslala, ci tam znovu nezajdeme

danielkapo
24. mar 2009

Ahojte,
deniska pisali o tom trosinku v temach kam s
detmi...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
vyzera to celkom spoko.....ja tam tiez chcem ist, len nech sim trosku podrastie...

alcapalca
24. mar 2009

no sme doma, ofuklo nas riadne teda ale maly ani nevedel ze niekde bol, zaspal o 9,30 a este spi 😕 nespoznavam ho 😀 😀 😀

danielka tebe chce papkat mala prikrmy? lebo Tadeas uz par tyzdnov mi vsetko vypluva, chuti mu mliecko, kasicky , vyzivky a ovocie ale polievky a ostatne normalne jedlo vypluva, ja uz neviem co s nim, ci to kvoli zubom, uz ma 6 a dalsie biele ciarky mu vidno, ci kde je pes zakopany............

zade
24. mar 2009

Aka je ta hviezdicka v meste? Bola som tan v jeseni ked to otvorili, bolo to mile, len tam vobec nekurili, co mi nebolo prijemne. Ale inak, celkom fajn. Hracky vacsinou IKEA, preliezky.
Znenilo sa tam nieco? Chodite tam aj na nejake podujatia resp. kruzky?

sisi1
24. mar 2009

Ahojte,
konecne som sa sem dostala....

ivanka, alenka, deniska: dakujeme krasne, aj za pochvalu torty.
Alenka, ano z Ikey, doniesol nam to jeden znamy, co som bola dost prekvapena, ze je ochotny, myslela som, ze taki ludia uz neexistuju, ale predsa 😵

Od rana sme upratovali, cistili, vysavali, umyvali, potom prisiel ocino s braskom, boli pozerat a objednat auto, brasko si ide kupit. Takze som rychlo varila kuracie so sampinonmi a zeleninkovy salatik, pochutili si....Dieta mi uz konecne spi...teda myslim, ze spi 😅

Do centra by sme mohli zajst, tam pri kostole je to celkom fajn, maju rozne hracky, neviem ake a kolko deticiek tam chodi, ale lepsie ak pojdeme s niekym....raz sme tam boli s Lalkou, ale to nebolo otvorene, tak sa trosku len pohrali same nase deti...
V Hviezdicke sme este neboli...

Jaj, tak to ste mali otrasne pocko v tom Polsku...som nemyslela, ze je taky rozdiel... 😒

aneti78
24. mar 2009

ahojte

Sisi, ten stolik so stolickami je super vec, ja si to neviem vynachvalit, nasi maju tiez z ikey, ale dreveny, mame ho v obyvke, kedze do nasej mini detskej nevojde uz nic, hraju sa tam, jedia tam, akurat nechcu tie pekne sedaky, takze tie su odlozene v skrini 😀

my dnes mame ten koncert, tesime sa 😉 akurat mam nervy na pocasie, chcela som dat Tamarke suknu,ale nedam, lebo je vonku kosa a ona po chorobe.

sisi1
24. mar 2009

Veru, anet, Timo je cely nadseny, vsade chodi so stolickou 😀 sklada si tam lego, puzzle a vselico ine....doteraz sa musel driapat na velku stolicku a to ho az tak nebavilo...

Neviete kde maju vacsi vyber flias a poharikov pre deti? Zhanam nieco taketo:http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3744817, neviem ci sa vybrat do maxu ci kam...

aneti78
24. mar 2009

Sisi, neviem, my sme kupovali len MAM alebo NUK a to v lekarni, vacsinou v hypernove este vtedy, teraz je ta lekaren tusim v maxe

aneti78
24. mar 2009

Sisi, ale canpol babies zasobuje aj tuna Do-ma-ju obchod, zajtra tam samozrejme idem, tak ti mozem pozriet ci nemaju take.

alcapalca
24. mar 2009

veru skoda ze tu poblizku nie je ikea, my mame iba stolicku ale ten stolik ma velmi zaujal lebo zda sa mi celkom velky, videla som iba take stvorcove a tie su dost male

sisi ja som dlho zhanala cumel na chicco flasu a nakoniec som nasla v rozpravke v hypernove, skus tam

aneti drzime prsty , a nie ze budes plakat na vystupeni 😉

aneti78
24. mar 2009

aleni, nemozem slubit 😉

monky1
24. mar 2009

sisi, skus v kaufe v DM drogerke. Ale my mame nieco podobne - videla si - a priiiiserne sa to cisti pri dne, lebo flasa je v strede zuzena ☹ . Inak som spokojna

sisi1
24. mar 2009

Jej, dakujem baby, anetka, tak sa pozri, ci nahodou....ak nebude, popozerame v Rozpravke aj do lekarni...to mi ani nenapadlo...lebo bezne v obchodoch nic take nemaju a tato ma zaujala, celkom by nam vyhovovala...
Hmm, mame hrncek Nuk, ale vobec ho nechce, on len take flasky ma rad, expert...

alenka: stolik je dost velky, veru....ja som najprv uvazovala nad tym druhym, ale videla som ho v parfumerii v Maxe - Marionnaud a dost bol maly...a nakoniec ho ani v modrej nemali, tak sme vzali tento...som rada, lebo aj hracky a vsetko to zaberie dost miesta....
Skoda, ze tu nemame Ikeu, neviem ci sa rozmysla nad tym, aby bola v KE, ale raz som v novinach citala, ze kvoli tomu nie, lebo je tu slaba kupyschopnost obyvatelstva na vychode 😠

Anet, pozdravujeme drobcov, nech sa vystupenie podari....