• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
My to pozname. Teraz nedavno, ked mala Hanka chytene priedusky, tak to brala. Povodne sice mala predpisane nieco ine, ale nemali to v ziadnej lekarni, a tak lekarnicka telefonovala nasej Dr. a dohodli sa na tom Cefzile. Zaberal jej pekne, nemali sme ziadny problem. Je to sirokospektr. liek - ja som bola spokojna, aj chutny je...Hanka ho jedla jedna radost :grinning: ... este 3 dni po dobrani si pytala
27. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak sme sa vratili z danoveho a este sme boli zarubnu kupit, idu nam murovat pivnicu v pondelok...este siel muzik dvere zohnat...
Ja sa idem pustit do prekladu abstraktu pre moju tetu do bakalarky....ako kazdy rok, vzdy sa najde niekto v rodine, kto pise nejaku pracu a potrebuje prelozit abstrakt....ta sa tesim...

Tu je videjko na dnes, sikovna to "modelica" :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=_q8M-Iax-BA

Kubi: to mi je luto lalky, aj jej nieco zistili ci nic? Mozno jej idu aj zadne stolicky si nepozerala? Timo ma stale prsty v ustach co si tam spara :angry:
27. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky Tebe chutil ten sirup? Ved je strasne horkyyyy, moja ho nexce ani kvapku. Uz ma teplotu 39, dala som jej cipok.
27. mar 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubi, cipok by jej mal zabrat, spinka?
27. mar 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi.....no uzneplace, ale ani nespi zatial, raz mala zavrete ocka a potom otvorila.......len lezi
27. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZADE - ďakujem ohľadom autosedačky

a k tej YAMAHE - ja som o tom počula už dávno, len ma štvalo, že tu v Prešove to nie je. Tá hudobná škola YAMAHA v Prešove zatiaľ nie je, tak ja na Tvojom mieste by som sa na to určite dala, podľa mňa bude o to určite záujem.
27. mar 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubi, tak ja neviem, ja som lizla len kvapku a nezdalo sa mi to horke...mozno vo vacsej davke....ale Hanka nikdy nemala problem s liekmi, ona keby mohla, brala by ich 5x denne...a to vsetky lieky az na Hylak forte, z toho ju naplo.....a asi preto som si myslela, ze je to sladke. tak sory :frowning2:

zatial sa majte, ideme von na nakup
27. mar 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky aj moja ma rada vselijake sirupceky, ale tento je samy penicilin........zatial som vzdala jeho podanie, ale vecer to vyskusame znova.
27. mar 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludia, rozmyslam nad tufou - asi uz ma po :dizzy_face: i
27. mar 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tufa uz ma urcite male babenko pri sebe a je stastna, ze to ma za sebou.............aj ja by som uz xcela :wink:
27. mar 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, kubi, ani sa nenazdas a aj ty budes mat svoje drobusiatko pri sebe...

ako je Lalke?
27. mar 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lalka hajala asi dve hodinky.....skusam jej dat ryzu, ale nexce......pred spanim mala riedku stolicu.
27. mar 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mile maminky,
ako sa mate?
tak tufa, nam uz asi pestuje svoje babatko, to je uzasne :grinning: :grinning: , dufam, ze aj nam tehulkam to rychlo zbehne..
Ja som sa dnes rano prebudila so silnymi bolestami v oblasti podbruska a krizov na pravej strane, akoby som nejaku strasnu svalovicu mala, nemohla som nai vstat z postele, ale po takej hodinke to uz trosku povolilo, no stale nie som fit. Drobcek kopka veselo dalej, tak dufam, ze to je ok.
Kubi, na prednaske v stredu sa rozoberala prva doba porodna, a co ja viem trosku ma to vystrasilo, co vsetko ma caka... :unamused:
Inak zajtra hlasia velke oteplenie, ze vraj 15 stupnov, tak sa tesim :slight_smile:
Zatial pekny vecer :wink:
27. mar 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kiert, no vitaj! uz som aj na teba myslela, ze si sa dlho neukazala :slight_smile:
27. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kiert no dufam, ze najblizsie uz pridem na prednasku.

Lalka sa nam stihla aj poblinkat :confounded:
27. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubi a preco Vam dala ATB? ci to nebude len viroza :unamused:
27. mar 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dlho tu nik neboool...

kiert: ahoj, konecne si sa ozvala :slight_smile:

Ivanka tu nejako neprispieva :frowning2:

Ach, tufa ma isto uz babatienko v naruci..... :dizzy_face:
27. mar 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Akosi nestíham.dodatočne Timkovi všetko najlepšie a najkrajšie k sviatku :grinning:
Tak už je prírastok? tufa? :grinning:
Kubi ako na stavbe pokračujete?
27. mar 2009 o 22:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my sme dnes mali rušný deň, ráno sme šli do mesta so sesternicou, ktorá prišla na víkend z Prahy na Sweet cup, organizuje to moja krstná, tak sme si pochutnali na tortičkách a koláčikoch a napili sa nejakých drinkov čo priamo stvárali pred nami súťažiaci, tak sme šli k babičke na obed dali sme si strapačky s bryndzou a keďže sme boli otrieskaní tak sme šli potom na Sekčov peši z Ľubotíc. Jakubkovi sa zdala cesta dlhá, ale vydržal.
27. mar 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže Tufa a aj Peťa už to majú určite za sebou. Aj ja by som už chcela. Už nevládzem s tým brušiskom.
27. mar 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink:
nemôžem spať :angry:
28. mar 2009 o 01:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisajakubko - dakujem za podporu. Rozhodla som sa, ze idem o doho. :slight_smile: Urcite vam potom dam vediet kde sa budu kurzy organizovat, ako to bude prebiehat a tak vsetko okolo....zacinam sa na to pomalicky tesit.
Povodne som uz chcela ist do prace, malicka bude mat v lete dva roky. No teraz mam celkom ine plany, ostat doma an nadalej a popri tom si troska financne vypomoct v tom, v com som "doma". Pracou s detickami.
Inac, ak by ste mala niektora zaujem na spolupracu - poslite mi IP. Potrebny je cisty intonacne presny spev, hra na klavir a flautu. A pochopitelne, vztah k detickam.

Viac o tom pisat nebudem, aby ma niekto nepochopil zle, ze si nedajboze robim reklamny nabor. Len som potrebovala sama v sebe zistit, ci je ten napad OK.

Vdaka :slight_smile:
28. mar 2009 o 05:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahiojkyb
kiert tak dufam, ze to nebolo nic vazne....vcera sme nejak prechadzku nestihli, ale ozveme sa :wink:
tufa sa uz zrejme tesi z drobceka.... :dizzy_face:
kubi, lalke skore uzdravenie...
zade ja by so sa pridala ale nesplnam ziadne kriterium, jedine ten vztah k detom :grinning: s mojim "spevom" by to bolo vesele...tak ja len ked tak prihlasim moju simonku :grinning: drzim palce

pekny vikend
28. mar 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano....dnes ma byt teplo.
My sme vstavali kazde dve hodiny v noci....Lalka mala riedke stolice.

zade ja nemam vztah k spevu ani hraniu na hudobne nastroje, tak neviem posudit......ale snad sa Ti to podari.

deniska ty co nespis?

janazuza pokracujeme pomaaaaaalicky....dnes budeme davat foliu a vatu na strop.

aneti neviem preco hned ATB......mozno je teraz nieco vo vzduchu.....aj bratrancov maly mal tyzden teploty a nic ine.
28. mar 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, ale ste sa rozbehli.... :wink:

deniska, aj my sme boli hore, ale az hodinu po vas - asi nas zacinaju trapit stolicky :frowning2:

zade, 5.36 ??????? uff, tak to klobuk dole. ..aj ked sme niekedy hore, nedokazem rozlepit oci

kubi, viem, ze mas teraz perno okolo Lalky, ale neskusala si to znova? myslim to stahovanie

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vsetkym posielam slniecko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky vecer som vyskusala, ale neslo :unamused:
28. mar 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
pozdravujeme od nasich, dosli sme, lebo jednemu nasmu dobremu kamaratovi zomrela mamicka, tak kvoli pohrebu. Zostaneme do zajtra a potom hajde do PO.

Jani: dakujeme krasne!!

zade: aj ja sa tesim, ze sa do toho pustas, potom prihlasime Timka :dizzy_face: :wink: Ja mam vztah k spevu a detickam, ale hrat na hud. nastroje neviem...hrala som na gitaru, ale nedopracovala som sa k lepsim vykonom :sweat_smile: Ale napad je to velmi fajn!!

kubi: pozdravuj Lalku, pozerala jej dr na tie zadne stolicky?

Baby, nedali by sme pocas tyzdna stretko?
28. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Kubi, nasi teraz naposledy tiez dostali ATB, v nedelu na pohotovosti este nic a v stredu uz mal maly v hrdle "vyrazky" :unamused:

Zade, nasi chodia do Yamahy na tanecnu. v tom cisle, s ktorym vystupovali bol aj spev. tak teraz neviem, to su dve skoly yamahy? trochu divne, nie? :grinning:
nabuduci rok ich uz budem moct prihlasit aj na flautu v skolke, tento rok to tito najmensi este nemohli absolvovat.
kazdopadne drzim palce :wink:
28. mar 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aneti a mali tvoje deticky hnacky? Teplotu dnes uz nema, ale stale jej nechuti jest.
28. mar 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....
sisi my by sme sli (na to stretko).... :wink:
ja sa tesim, ze simka je zdravucka....snad jej to vydrzi...
lalka nech sa vylieci cim skor
28. mar 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok