• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
Ahojte.......ja som dnes bola s Lalkou u dr. s tymi hnackami, tak jej vzala vyter a vysledok bude vo stvrtok.....dala nam aj Hylak a Nutridrink........my sme este dokupili aj na jej odporucanie Nutrolin-B (probiotikum).......... :unamused:
30. mar 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kubi drzim prsty malickej nech je cim skor tip top zdravucka
deniska daj o sebe vediet ak mozes...........
robievate doma cesto na pizzu? ak ano dajte mi recept
30. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alcapalca dakujeme :slight_smile:
ja robim klasicke kysnute cesto na pizzu
30. mar 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubi ako? klasika ako na vsetko? len na slano? polohr.muka kvasok, vajce a olej?
30. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubi: pozdravuj od nas malu, nech to bude vsetko OK!!!

Tak s tym stretkom pockame na vas a na vsetky, ktore su do casu zaneprazdnene!! :wink:

alenka: ja idem dnes robit pizzu z listk. cesta....ale hodim ti link na cesto ake som robila pod pizzu...idem pohladat...
30. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem sisi, nechce sa mi ist do obchodu na listkova tak preto idem robit rucne :grinning: slubila som chlapcom ze dnes bude pizza nemozem ich sklamat
30. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka, ja som minule tiez robila pizzu - svokrovci boli na navsteve a svokra si hned pisala, ze super, ze je ine, ze take ako pizzove, nie klasika kysnute, ako ona robi, lebo ze jej je hrube a toto bolo tenulinke...ale mne sa zdalo trosku tvrde....ale myslim, ze to bolo tym, ze som tam cohosi dala viac

ale pohladam, napisem a uvidis
30. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, jasne a mne sa zase nechce robit klasicke a mam v marazaku, teda uz je von z mrazaku :grinning: , listkove, tak som si zjednodusila robotu :sweat_smile: Ale nakrajam ho na stvorce a urobim asi minipizze...

Ak mas graham. muku, je cesto lepsie :wink:
30. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky: hod aj ty, som zvedavaaa :slight_smile:
30. mar 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, moje dieta prave poolizovalo tuhy dezodorant tatinkov a vravi mi, ze "nedoble" :grinning: Ta sa ani nedivim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne take chcewm, nie hrubeeeeeeeeeeeeeee

sisi ja robim niekedy pizza rozky, take croisanty, vyvalkas do kruhu a narezes ako tortu, 8 dielov namazes , posypes bazalkou a vegetou naplnis cim chces, a pekne stocis
30. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby robite niektora s programom gimp?
30. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
300g polohr, muky, 21 g drozdia (pol kocky), 1/2 lyzicky soli, 2 lyzice olivoveho oleja, asi 1/8 l vody

drozdie nechame vzist asi v polovici vlaznej vody a vypracovat beznym sposobom cesto. Nechat kysnut aspon hodinu
30. mar 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi :grinning: :grinning: :grinning: ...asi prepotene :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ci budete spokojne.....ale je ine uz len tym, ze tam nejde vajce, mlieko a tiez je tam minimum tuku

dufam, ze sa podari a nebudete nadavat :grinning: ....ja si aj tak myslim, ze to moje, co som nedavno robila prvykrat, nebolo az take ok, ale navsteve chutilo....a mozno len nechceli urazit :grinning: a doma brali pankreolan :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gimp mi nic nehovori......što éto?
30. mar 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky skusime a ked sa nebudem dlhohlasit tak budes vediet preco :grinning: :grinning: :grinning:

Tedy je taka maska, ma novinku, grimasy, najnovsia je ze zatvori ocka a usta roztvori na cely ksichtik, akoze ma chce rozosmiat.........a uz ma vola ma-ma, jej tak krasne, uz nie len vtedy ked chce ist ku mne ale vzdy, joj som taka stastna ana makko ked to pocujem :dizzy_face:
30. mar 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka: ja ked tak photoshop....v gimpe som nerobila...
30. mar 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gimp program na upravu foto, nieco ako photoshop ale ten je zadarmo, chcem sa naucit konecne digiscrabiiiky , aneti ma to uci uz od vianoc len ja som nleniva si k tomu sadnut, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz konecne idem na to, a neviem v tom programe zmensit
30. mar 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka: to ti verim, ja som tiez bola na makko :sweat_smile: To su krasne chvile...nic to nenahradi....

no, idem ja k tomu mojmu cestu.... :grinning: zatial sa majte...
30. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, varite niektora v pare? myslim parny hrniec
30. mar 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky nie :confounded:
30. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach ja do toho mojho dietata nemozem nic dostat....ziadne jedlo.......len caj pije :unamused:
30. mar 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubi, to je dobre, ze aspon pije....mate aj dietu?
30. mar 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemame presnu dietu........mame jest vela zeleninky a ryze
30. mar 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co baby, pizze hotove? isli by ste niekam :grinning: :grinning: :grinning: ...taku chut ste mi narobili :grinning:
alenka, ako cesto :dizzy_face: ? mam sa bat :grinning: ?
30. mar 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, nasa uz skoro spapana :sweat_smile: Aj Timovi chutila, hoci som uz kukuricu doma nenasla, aj tak bola fajn...

Cakame na tatinka, este doupratuvavam....
30. mar 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka, danka a aj ostatne maminy, co varia pre deticky indi-vindi.....toto ste videli? hane to velmi chutilo (s mensimi obmenami)
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=635
30. mar 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok