Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
30. mar 2009

Ahojte.......ja som dnes bola s Lalkou u dr. s tymi hnackami, tak jej vzala vyter a vysledok bude vo stvrtok.....dala nam aj Hylak a Nutridrink........my sme este dokupili aj na jej odporucanie Nutrolin-B (probiotikum).......... 😒

alcapalca
30. mar 2009

ahojte, kubi drzim prsty malickej nech je cim skor tip top zdravucka
deniska daj o sebe vediet ak mozes...........
robievate doma cesto na pizzu? ak ano dajte mi recept

kubanka
30. mar 2009

alcapalca dakujeme 🙂
ja robim klasicke kysnute cesto na pizzu

alcapalca
30. mar 2009

kubi ako? klasika ako na vsetko? len na slano? polohr.muka kvasok, vajce a olej?

sisi1
30. mar 2009

Kubi: pozdravuj od nas malu, nech to bude vsetko OK!!!

Tak s tym stretkom pockame na vas a na vsetky, ktore su do casu zaneprazdnene!! 😉

alenka: ja idem dnes robit pizzu z listk. cesta....ale hodim ti link na cesto ake som robila pod pizzu...idem pohladat...

alcapalca
30. mar 2009

dakujem sisi, nechce sa mi ist do obchodu na listkova tak preto idem robit rucne 😀 slubila som chlapcom ze dnes bude pizza nemozem ich sklamat

monky1
30. mar 2009

alenka, ja som minule tiez robila pizzu - svokrovci boli na navsteve a svokra si hned pisala, ze super, ze je ine, ze take ako pizzove, nie klasika kysnute, ako ona robi, lebo ze jej je hrube a toto bolo tenulinke...ale mne sa zdalo trosku tvrde....ale myslim, ze to bolo tym, ze som tam cohosi dala viac

ale pohladam, napisem a uvidis

sisi1
30. mar 2009

hej, jasne a mne sa zase nechce robit klasicke a mam v marazaku, teda uz je von z mrazaku 😀 , listkove, tak som si zjednodusila robotu 😅 Ale nakrajam ho na stvorce a urobim asi minipizze...

Ak mas graham. muku, je cesto lepsie 😉

sisi1
30. mar 2009

monky: hod aj ty, som zvedavaaa 🙂

sisi1
30. mar 2009

boze, moje dieta prave poolizovalo tuhy dezodorant tatinkov a vravi mi, ze "nedoble" 😀 Ta sa ani nedivim.... 😝

alcapalca
30. mar 2009

no presne take chcewm, nie hrubeeeeeeeeeeeeeee

sisi ja robim niekedy pizza rozky, take croisanty, vyvalkas do kruhu a narezes ako tortu, 8 dielov namazes , posypes bazalkou a vegetou naplnis cim chces, a pekne stocis

alcapalca
30. mar 2009

baby robite niektora s programom gimp?

monky1
30. mar 2009

300g polohr, muky, 21 g drozdia (pol kocky), 1/2 lyzicky soli, 2 lyzice olivoveho oleja, asi 1/8 l vody

drozdie nechame vzist asi v polovici vlaznej vody a vypracovat beznym sposobom cesto. Nechat kysnut aspon hodinu

monky1
30. mar 2009

sisi 😀 😀 😀 ...asi prepotene 😀 😀 😀

monky1
30. mar 2009

len ci budete spokojne.....ale je ine uz len tym, ze tam nejde vajce, mlieko a tiez je tam minimum tuku

dufam, ze sa podari a nebudete nadavat 😀 ....ja si aj tak myslim, ze to moje, co som nedavno robila prvykrat, nebolo az take ok, ale navsteve chutilo....a mozno len nechceli urazit 😀 a doma brali pankreolan 😀 😀 😀

monky1
30. mar 2009

gimp mi nic nehovori......što éto?

alcapalca
30. mar 2009

monky skusime a ked sa nebudem dlhohlasit tak budes vediet preco 😀 😀 😀

Tedy je taka maska, ma novinku, grimasy, najnovsia je ze zatvori ocka a usta roztvori na cely ksichtik, akoze ma chce rozosmiat.........a uz ma vola ma-ma, jej tak krasne, uz nie len vtedy ked chce ist ku mne ale vzdy, joj som taka stastna ana makko ked to pocujem 😵

sisi1
30. mar 2009

alenka: ja ked tak photoshop....v gimpe som nerobila...

alcapalca
30. mar 2009

gimp program na upravu foto, nieco ako photoshop ale ten je zadarmo, chcem sa naucit konecne digiscrabiiiky , aneti ma to uci uz od vianoc len ja som nleniva si k tomu sadnut, 😝 ale uz konecne idem na to, a neviem v tom programe zmensit

sisi1
30. mar 2009

alenka: to ti verim, ja som tiez bola na makko 😅 To su krasne chvile...nic to nenahradi....

no, idem ja k tomu mojmu cestu.... 😀 zatial sa majte...

monky1
30. mar 2009

dievcata, varite niektora v pare? myslim parny hrniec

alcapalca
30. mar 2009

monky nie 😖

kubanka
30. mar 2009

Ach ja do toho mojho dietata nemozem nic dostat....ziadne jedlo.......len caj pije 😒

sisi1
30. mar 2009

kubi, to je dobre, ze aspon pije....mate aj dietu?

kubanka
30. mar 2009

nemame presnu dietu........mame jest vela zeleninky a ryze

monky1
30. mar 2009

no co baby, pizze hotove? isli by ste niekam 😀 😀 😀 ...taku chut ste mi narobili 😀
alenka, ako cesto 😵 ? mam sa bat 😀 ?

sisi1
30. mar 2009

monky, nasa uz skoro spapana 😅 Aj Timovi chutila, hoci som uz kukuricu doma nenasla, aj tak bola fajn...

Cakame na tatinka, este doupratuvavam....

monky1
30. mar 2009

alenka, danka a aj ostatne maminy, co varia pre deticky indi-vindi.....toto ste videli? hane to velmi chutilo (s mensimi obmenami)
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=635