Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

danielkapo
30. mar 2009

monky 😀 to na dobru naladu nema chybu.... 😀 😀 😀 :
a dik za receptik, skusime 😉 aj ked si myslim ako to dopadne...(cica, svieckova 3 lyzicky, cica) 😅

juuuj, sesterke sa narodilo dievcatko...danielka 😵 tesiiiim sa, simka ma novu kamosku 😉

monky1
30. mar 2009

sesterke blahozelame a vy si este trosicku pockate, kym sa cipky zahraju 😀

danielkapo
30. mar 2009

pockame, pockame 😎

co robite? fajne, uz pol6 a celkom vidno...a to je zamracene....mam rada letny cas 😉

monky1
30. mar 2009

chystam hanine veceru - zemiacky na pare a pridala som aj mrkvu, tak cakam, ake to bude, ale zemiaky su suprove, uz som ich robila

a tiez upratujeme racky - presnejsie stahujeme celu obyvacku spät do detskej izby....na nervy kazdy den 😀

kubanka
30. mar 2009

U nas v kuse vrtaju, uz mna boli z toho hlava a Lalka este stale odmieta akekolvek jedlo....nemam nervy.... 😒

deniskajakubko
30. mar 2009

Holky hlásim sa, u lekára som nebola na druhý deň to nejak prešlo. Ale trocha viac oddychujem a ani veľmi na PC nechcem ísť. Tak sa majte krásne a pekný večer prajem.

sisi1
30. mar 2009

monky: a aky mas ten parny hrniec? Je dobre jedlo z toho? To je ten poschodovy, vsak?

kubi: skusali si jej dat popuceny bananik, piskoty, vyzivku....timo len take jedol ked bol chory...este kremiky vselijake....ale to neviem ci mozete pri hnacke, nam to zakazali, ked sme hnackovali...

Baby, ja som z toho mojho maleho zufala, neviem co mu mam uz cez den, ale aj na noc obliekat, on sa vkuse vyzlieka, pancuchy...teplaciky...teraz ma na traky teplaciky, tak tie neda dole, ale ponozky a papuce hned...on len bosy chce behat, trafi ma uz z neho....v noci ma overaly, ale tie nam budu male za chvilku, 98ky som nezohnala....ked mu dam klasicke pyzamko, hned je vyzleceny a spi s holymi nohami....aj ked mu v noci obleciem, rano je bez pyzama 😠 😠

monky1
30. mar 2009

sisi, no niet co zavidiet....kedze my mame radiator v noci vypnuty, tak hanka ma v noci pancusky a pyzamko a tiez aj tielko ma, aby sa jej vrch pyzamka nevytiahol z nohavic...u nej paplon nehrozi....ale nasa sa nevyzlieka, tak je to ok. A keby si mu kupila pancusky na traky? Vies, tie take vrubkovane, bavlnene, jednofarebne.....neviem, co ine ti poradit 😖

sisi1
30. mar 2009

monky: davame bodynko s kratkym rukavom a na to overal pyzamovy....tie teplaciky vo vacsich velk. bohuzial nevyrabaju....len do 86tky...asi len dufat, ze neochorie....ale co sa ho cez den naobliekam, tak to ani neratam, cez 20krat to bude... 😠

danielkapo
30. mar 2009

sisi, moja simuska momentane funguje na tych klasickych pancuskach na traky (svit), inak tiez vsetko vyzlieka....teplaciky, nohavicky....a kedze teraz beha po 4 tak vsetko prederavi na kolienkach 😅 a v noci len overaly....ponozky nehrozia, papucky vobec..... 😉

sisi1
30. mar 2009

dani: tie pancusky na traky su fajn, len skoda, ze vacsie nemaju uz traky....asi nejake overaly na noc aj ked bez chodidla mozn zozeniem...ale aj v C&A som pozerala, vsade, nikde vacsie nemaju ☹

danielkapo
30. mar 2009

no to hej...teraz mi doslo, ze oni su s trakmi len do 80? 😒 to aj nam bude male zachvilu... 😨
sisi, musime sa naucit sit kvoli takym vymyselnikom asi 😀

monky1
30. mar 2009

tak nasi na pancusky traky sama a na to ked mu das overal bez chodidiel.....to by si mohla zohnat a z toho by sa uz nemal dostat 😀

monky1
30. mar 2009

inak este jedna otazka - ako vnimaju vasi drobci casovy posun? Nastala nejaka zmena, al. ste sa vy prisposobili?
Ja som vcera davala malu spat na 19.30 - pol hodku neskor, ale ona ze nejde spinkat, ze ide bicana pozerat - i ked ten uz davno skoncil...a ked uz lezala, tak vykrikovala, ze si berie veci a ide do sarajeva 😀 ....a to uz skoro s placom hovorila

a teraz zase vykrikuje...no asi idem k nej

kubanka
30. mar 2009

sisi pamatas, my sme mali ten isty problem s pyzamkom pred par mesiacmi.........teraz spi v bodynku a na nom dvojdielne pyzamko......ked zaspi natiahneme jej ponozky, ktore aj tak v noci stiahne.....asi jej je horuco 😀

my s posunom casu nemame problem, aspon som si nevsimla.......stale chodi spat az po deviatej
Teraz sa hraje v kuchyni pri umyvadle.....napusta vodu do hrnca a potom s varechou ju prelieva do sklicok a stale dookola heh 😀

sisi1
30. mar 2009

kubi: vidis, si teraz spominam, Timo to robil aj skor, ale teraz chce stale behat a lezat bosy a holy... 😒 V tom drese ako by som jeho videla, tiez velmi oblubena cinnost u nas....

Posun casu Timo neriesi, chodi spat vo svojom starom rezime, cize po novom o 21,30 - 22,00 a vstava o osmej 😖

kubanka
31. mar 2009

Dobreee raaano slniecko uz vyslo, rychlo von z postielok 🙂
Ja dnes idem do socialnej poistovne odniest matersku....po tretiktrat....prvy som bola s papierom od gyn. a mlada slecna za okienkom povedala, ze k nemu potrebujem potvrdenie o prijme za minuly rok od zamestnavatela. Vcera som to doniesla a tam mi vravi pani, ale to musi byt napisane na nasom tlacive! A ja jej, ze ved vasa kolegyna vravela, ze mi zamestnavatel da svoj papier......ta to neni mozne, ze ziadna by mi tak nepovedala....ja vravvim, taka mlada slecna to bola, azda som si to sama nevymyslela.....taze tam maju teraz nejake nove ta mozno jedna z nich.........dala mi papier a musim ist do prace vypisat a zase odniest. 😠

monky1
31. mar 2009

kubi, na porazenie. Ale to mas vsade take sikovne....

No a ja davam do povedomia, ze v telke chodi BAMBULKAAAAA!!!!!!!!
STV2 - pond. az piatok - 9.45 ......ide aj skoro rano, ale neviem o kolkej.....dnes isla 2. cast

sisi1
31. mar 2009

Ahojte babenky,
ja som si umyla vlasy, idem vysusit, obedik je skoro hotovy, zemlovku mame a borsc...este dopekame zemlovku...poobede sa chystame do KE, trosku popozerat velke postele pre maleho, pomaly mu zacne byt tesno v postielke...a nejake handry do Optimy...

kubi: ta to vie teda "potesit" 😠 ja som si tiez nieco podobne zazila tu v SP, takisto ma dezinformovala....pekne som si tam zasla na dvakrat....pomaly mam pocit, ze si to uzivaju 😔

sisi1
31. mar 2009

monky: som nevedela, ze ide bambulka...dakujeme za info 😉 Apropo, Hanka spi vo velkej posteli uz?

monky1
31. mar 2009

...len ked sa zgula 😀 ......ale vazne, zatial v postielke, ale mame to spravene tak, ze je prisunuta tesne k posteli a bocnu stenu sme dali dole....zatial sme to riesili tak, lebo v noci sa casto budila a chcela ist von z postielky.....asi to nie je spravne, ale zatial mi to takto vyhovuje. A Timko?

no prichadzam na to, ze kym sa tatko vrati, postielka jej bude mala...

monky1
31. mar 2009

sisi, prepac, som si normalne nevsimla tvoj prvy prispevok 😀

sisi1
31. mar 2009

Timko spi vo svojej izbe v postielke...u nas sa nemohlo konat ked bol pri nas v spalni, zosuvanie bocnice, lebo on by stale utiekol....este sme mu neukazali ako vyjst z postielky 😀 tak si neviem predstavit ako ho budeme nahanat do postele......mala som na mysli taku so zabranou na boku samozrejme, lebo by sa isto zgulal 😅

aneti78
31. mar 2009

Ahojte

monky, my kukame bambulku na yotube.com. Tamka stale povie, ked im idem pustit: Ideme sa spravat slusne 😉

nasi spia na velkych posteliach zhruba od dvoch rokov, boli uz nervozni v postielkach. zo zaciatku strasne casto chodili v noci k nam a to cez cely byt po tme. ale teraz uz len malokedy, zvykli si. no a vecer nevychadzaju, len kricia: kedy pojdes ty spinkat? kedy budeme vstavat? este ideme curat! este chceme pit!
to su take najcastejsie otazky a odpovede na dobru noc 😀

monky1
31. mar 2009

...no kedze my sme v starom byte detsku izbu nemali, nemali sme ani na vyber, aby spavala sama. Teraz sme uz vo vacsom byte a raz sme ju uz prestahovali aj s postielkou do jej izbicky....vydrzala som to az 2 noci, lebo sa v kuse budila, kricala na mna, ja som bola ochodena.....neviem, cim to bolo, ci citila zmenu prostredia....ale uz som aj ja nad tym uvazovala....velka postel v detskej izbe

tak sisi kupte nieco a potom daj tip 😀

aneti78
31. mar 2009

mon, mozno by pomohlo mat velku postel v detskej a postupne sa rozlucit s postielkou. my sme postele totiz mali uz dlhsiu dobu predtym, lebo sme vystihli akciu, tak sme kupili. ale este im bolo dobre v malych,tak sme ich nehnali do detskej. potom ked uz sme videli, ze najlepsie bude ist do velkych, tak to pre nich nebola zmena, oni tam obcas spavali predtym cez den.

alcapalca
31. mar 2009

ajojte 🙂
sisi my mame asi rovnake smaky, vcera pizza a dnes tiez zemlovka ana zajtra uz mam nachystane kuracie stehna co teraz letia v reklame, v takom sacku sa pecu, som zvedava CO TO.....
pizzu sme mali len na listkovom ceste tiez, lebo bola som si ista ze mam drozdie ale neenasla som ho, takze nabuduce skusim podla monky
dnes uz mame 2 prechadzky za sedebou, 1 swkolka a druha max, bola som pozriet v johnovi G. Tedynovi nejake tenisky ale nic moc, vsetko take iste ako u nas v cinANOVI, JOJ Tado mi tu prepina 😀

v sobotu sme mali obhliadku bytu a na zajtra sa objednali dalsi, nejako sa to rozhybalo az sa zacinam bat, joj moj krasny bytik ☹

sisi1
31. mar 2009

Tima sme prestahovali do detskej asi ked mal rok a pol.....neviem presne...ale nemal ziaden problem, hore mal hviezdicky co mu svietili, pripadne lampicku - kacku - bol spokojny a je doteraz... 🙂

Pozeram rozne postele, tie mensie detske s roznymi det. motivmi su tak do 25kg - 6 rokov ci ako....ja si predstavujem, ze ked sa bude hrat v izbe, ja si lahnem na postel a mozem citat....ale to na takej posteli nejde....tak kupime normalnu, s normalnou nosnostou....
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4351735

alcapalca
31. mar 2009

a postele sme takisto v dvoch rokoch detom kupili a vted wsme ich presunuli do detskej, neverila som ze tam budu aj cez noc, ale prekvapili ma riadne, od prvej noci sami, to skor ja som nemohla spat, lebo mi chybalo ze nepocujem ic dychanie pri sebe

s Tedynom bude problem, lebo ten spi medzi nami 😵 maskotik ale nam (mne a ocinoviä sa lespie spi ked je pri nas nasa lasocka 🙂

sisi1
31. mar 2009

alenka: akurat som vcera muzikovi hovorila, ze mame podobne chute, aj sme pizze robili aj kolacik cez vikend...a to som netusila, ze dnes mate tiez zemlovku 😀
A vy uz mate vybraty bytik?

V Kike mali taku autickovu postel, bola krasna, ale dost stala, tusim cez 10tis., to sa mi zda vela........pockame mozno na akciu... 😀