• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
kiertka, my sa mame super...hanka pocuva, vie sa sama zahrat....je zlata, len spanok sa nam trosicku posunul tou zmenou casu :frowning2:

alenka, janazuza PC zapina....minule sme si pisali cez IP, skus jej tam napisat, co potrebujes......a o bytiku neviem, ale keby som nieco zistila, dam ti vediet....takze zhanate štvorku.....
1. apr 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka, poslala som ti nieco di IP, ale to si urcite uz nasla aj sama
1. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky idem kuk, nebola som na konovi
1. apr 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chichi monky ten prvy link..........to sme boli pozerat ako prvy....aj jeho majitel bol u nas riesit vymenu, idem kuk dalsie
1. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka, mozem sa aj opytat par ludi, ale hladam len na trojke, aby som tu mala aspon jednu kamosku :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame dilemu ci byt alebo za tie prachy dom..........nevieme sa dokopat k vysledku :confused:
1. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som spominala kamoske, nech sa opyta svokra...on by mohol nieco vediet...ale s domcekom ti ja neporadim....i ked moj manzel by bral dom vsetkymi desiatimi :grinning:
1. apr 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky dik
1. apr 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra, tufa: srdecne blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaame!!!

Este som vas nestihla poriadne precitat, aj dnes sme sa este flakali na nakupoch a somarinkach k tej pivnici co nam vymurovali. Uz je hotova, mm siel skladat nove regaly co si kupil, zalozit klucku, zamok...atd. Drobec oddychuje a v rure peciem v tom sacku masko, alenka si ma vcera inspirovala a nic ine nestiham....uz sa dopeka...

No, vcera sme zabudli vziat do KE kocik, takze nakupy boli dost nervozne, lebo skusat veci a behat za neposlusnym deckom da teda zabrat....uz som mala v C&A take nervy nanho, ze som ho vyplieskala po zadku....uz mi zacinalo byt jedno kto na nas kuka....nechcel si nic skusat, len vystrajal....
Malemu sme napokon kupili bodynka, pyzamkovy overal, koselu a tenisky...jarnu bundu sme nezohnali taku co by sa pacila aj farebne nejako k veciam hodila....ja som si kupila jarnu bundu, tricka, svetrik, tatino topanky, rifle, sveter a somarinky....no na to, ze sme mali maleho ako utrhnuteho z retaze to bolo hojne...este sme s bratom mojim posedeli, kamosku som stretla a domov sme dosli o 21ej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes sme boli mm kupit oblek...nech ma nejaky pekny aj na Velku Noc a chystame sa na dve svadby, tak to vyuzije...
Vobec sme neboli v Kike, co som chcela postele omrknut....nedalo sa uz....
V HMku tie vacsie vecicky pre detrunce od velk.92 uz vobec nie su take atraktivne ako mensie....co ma dost stve, a o cenach ani nehovorim, dost to bolo nejako predrazene...no platene, nie nejake riflove, kratasy pre maleho na leto takmer 500,-.Sila....

alenka: chcete na Sekcove ci je to jedno?
1. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sisi, ja uz som sa zacinala bat, ze ste sa vcera stratili :sweat_smile:

ale tak nakup ste urobili peknyyyyyyy :sunglasses: jar je tu, sa vyfesakujete... :grinning:

apropo, co za masko v sacku? uslo mi nieco? :confused:
1. apr 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi zas rovnaky obed????????? :grinning: ale kuracinka je mnamky mnam v tom sacku
no celkom ste toho nakupili.........aj my by sme mohli skocit do CA , musim prehovorit mm, snad sa odhodla, po KE este baaaaaars nejazdil

sisi nam je to jedno kde, akurat svaby nie
1. apr 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si kupila na skusku len mrazenu strudlu Tesco, keby niekedy niekto prekvapil...tak aj ja prekvapim :sunglasses:
citala som v inej teme, ze si ich velmi chvalia, vraj naj je tvarohova...vyskusam, dam vediet

alebo sem-tam ich kupujete?
1. apr 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky kupovala som z lidla, celkom dobre, aj makovu sme mali, ja som makova mnam

a v tom sacku pecieme kur.stehienka, nevies co davaju reklamu teraz v telke ze stavnate kura, kupila som v agre cesnak a bylinky, dnu je ten sacok a koreninky, a fakt mnamy mnam
1. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....UZ VIEEEEEM :sunglasses: , bingo, osvietilo ma :grinning:
1. apr 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave papam stehienka, prichut paprika - bylinky...celkom fajnove to je, a trosku inak to chuti ako klasika grilovane...ma to aj stavicku, co sa mm potesi... :sweat_smile:
Strudlu som robila z Lidlu jablckovu, fajnova je, inu sme este nemali, potom podas hlasenie, monky :grinning:

alenka: odporucam do CA ist, nakupite si tam cela rodinka...
1. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi ved to :grinning: ze nakupime......ale vazne, potrebujem chlpacom tenisky aj siltovky nejake, a tu ako vzdy o nicom
ja som piekla hodinu v sacku a potom som ho rozstrihla a zapekala takych 10-15 minut
1. apr 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze chlpacom............. :grinning: :grinning: :grinning: chlapcom
1. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludia, ale tak krasne je vonku, teplucko, maly len v mikine behal...no super...kiezby to vydrzalo aj cez vikend...clovek ma az lepsiu naladu...
Este si chcem ja topanky kupit, nieco elegantno-sportove na opatku, jedny sa mi v KE pacili, ale na porazenie mi bolo moje cislo velke....
1. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlpacom :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka: ja som to presne tak robila, rozstrihla a 10min dopiekla, boli normalne chrumkave na vrchu...
1. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi som zvedava co bude u nas aj u vas zajtra na obed :grinning:
1. apr 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata, mne je az luto, ze je tak pekne a ja sedim doma....ale inak sa tesim - ved uz konecne!!! len dokedy to vydrzi? :unamused:
1. apr 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my asi to iste co dnes, lebo som urobila 4 stehna, tak ich nespapame dnes....dve zostanu na zajtra a vyriesene :grinning:
monky: to musis byt v byte?
musim, sisi, lebo od rana mam vchodove dvere dokoran a chlapi tu behaju hore-dole....ale to v kazdom byte - od prizemia po 6. poschodie a zajtra od 6. po 12.
...a musim tu byt, lebo nik iny doma nie je, tak nemozem nechat len tak byt otvoreny

uz len cakam, kedy bude 16.30 - mozno 17h a nech idu ...
1. apr 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne, ale aj tak ta obdivujem, ze to zvladas s humorom ja ked som tu mala nejakych chlapov, len cosi dopajali hodinku a bola som na nervy...mne to hrozne prekaza, ked tu behaju a ja neviem ani co mam robit, ci kukat na nich ci co... :rolling_eyes:
1. apr 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak co myslis, preco mam tolko prispevkov v temach? :grinning: :grinning: :grinning:

tak mi aspon behaju za zadkom :grinning:
1. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som taka unavena, normalne by som spala...idem si asi kavu urobit...este tu musim poupratovat, ale tak sa mi nechce....drobec sa vychrni a znova bude plny energie...jaaaj...
1. apr 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas tak - to je udel matky

aj mna caka upratovanie :angry: :angry: :angry:

sisi, keby si videla ten neporiadok, ver, ze by si nemenila :rolling_eyes:
1. apr 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky: to budu aj za sebou upratovat? Ci to na tebe zostane? To co sa vlastne menilo v tych stupackach?
1. apr 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok