Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
1. apr 2009

kiertka, my sa mame super...hanka pocuva, vie sa sama zahrat....je zlata, len spanok sa nam trosicku posunul tou zmenou casu ☹

alenka, janazuza PC zapina....minule sme si pisali cez IP, skus jej tam napisat, co potrebujes......a o bytiku neviem, ale keby som nieco zistila, dam ti vediet....takze zhanate štvorku.....

monky1
1. apr 2009

alenka, poslala som ti nieco di IP, ale to si urcite uz nasla aj sama

alcapalca
1. apr 2009

monky idem kuk, nebola som na konovi

alcapalca
1. apr 2009

chichi monky ten prvy link..........to sme boli pozerat ako prvy....aj jeho majitel bol u nas riesit vymenu, idem kuk dalsie

monky1
1. apr 2009

alenka, mozem sa aj opytat par ludi, ale hladam len na trojke, aby som tu mala aspon jednu kamosku 😀 😀 😀

alcapalca
1. apr 2009

my mame dilemu ci byt alebo za tie prachy dom..........nevieme sa dokopat k vysledku 😕

monky1
1. apr 2009

uz som spominala kamoske, nech sa opyta svokra...on by mohol nieco vediet...ale s domcekom ti ja neporadim....i ked moj manzel by bral dom vsetkymi desiatimi 😀

alcapalca
1. apr 2009

monky dik

sisi1
1. apr 2009

petra, tufa: srdecne blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaame!!!

Este som vas nestihla poriadne precitat, aj dnes sme sa este flakali na nakupoch a somarinkach k tej pivnici co nam vymurovali. Uz je hotova, mm siel skladat nove regaly co si kupil, zalozit klucku, zamok...atd. Drobec oddychuje a v rure peciem v tom sacku masko, alenka si ma vcera inspirovala a nic ine nestiham....uz sa dopeka...

No, vcera sme zabudli vziat do KE kocik, takze nakupy boli dost nervozne, lebo skusat veci a behat za neposlusnym deckom da teda zabrat....uz som mala v C&A take nervy nanho, ze som ho vyplieskala po zadku....uz mi zacinalo byt jedno kto na nas kuka....nechcel si nic skusat, len vystrajal....
Malemu sme napokon kupili bodynka, pyzamkovy overal, koselu a tenisky...jarnu bundu sme nezohnali taku co by sa pacila aj farebne nejako k veciam hodila....ja som si kupila jarnu bundu, tricka, svetrik, tatino topanky, rifle, sveter a somarinky....no na to, ze sme mali maleho ako utrhnuteho z retaze to bolo hojne...este sme s bratom mojim posedeli, kamosku som stretla a domov sme dosli o 21ej. 😝 Dnes sme boli mm kupit oblek...nech ma nejaky pekny aj na Velku Noc a chystame sa na dve svadby, tak to vyuzije...
Vobec sme neboli v Kike, co som chcela postele omrknut....nedalo sa uz....
V HMku tie vacsie vecicky pre detrunce od velk.92 uz vobec nie su take atraktivne ako mensie....co ma dost stve, a o cenach ani nehovorim, dost to bolo nejako predrazene...no platene, nie nejake riflove, kratasy pre maleho na leto takmer 500,-.Sila....

alenka: chcete na Sekcove ci je to jedno?

monky1
1. apr 2009

no sisi, ja uz som sa zacinala bat, ze ste sa vcera stratili 😅

ale tak nakup ste urobili peknyyyyyyy 😎 jar je tu, sa vyfesakujete... 😀

apropo, co za masko v sacku? uslo mi nieco? 😕

alcapalca
1. apr 2009

sisi zas rovnaky obed????????? 😀 ale kuracinka je mnamky mnam v tom sacku
no celkom ste toho nakupili.........aj my by sme mohli skocit do CA , musim prehovorit mm, snad sa odhodla, po KE este baaaaaars nejazdil

sisi nam je to jedno kde, akurat svaby nie

monky1
1. apr 2009

ja som si kupila na skusku len mrazenu strudlu Tesco, keby niekedy niekto prekvapil...tak aj ja prekvapim 😎
citala som v inej teme, ze si ich velmi chvalia, vraj naj je tvarohova...vyskusam, dam vediet

alebo sem-tam ich kupujete?

alcapalca
1. apr 2009

monky kupovala som z lidla, celkom dobre, aj makovu sme mali, ja som makova mnam

a v tom sacku pecieme kur.stehienka, nevies co davaju reklamu teraz v telke ze stavnate kura, kupila som v agre cesnak a bylinky, dnu je ten sacok a koreninky, a fakt mnamy mnam

monky1
1. apr 2009

.....UZ VIEEEEEM 😎 , bingo, osvietilo ma 😀

sisi1
1. apr 2009

Prave papam stehienka, prichut paprika - bylinky...celkom fajnove to je, a trosku inak to chuti ako klasika grilovane...ma to aj stavicku, co sa mm potesi... 😅
Strudlu som robila z Lidlu jablckovu, fajnova je, inu sme este nemali, potom podas hlasenie, monky 😀

alenka: odporucam do CA ist, nakupite si tam cela rodinka...

alcapalca
1. apr 2009

sisi ved to 😀 ze nakupime......ale vazne, potrebujem chlpacom tenisky aj siltovky nejake, a tu ako vzdy o nicom
ja som piekla hodinu v sacku a potom som ho rozstrihla a zapekala takych 10-15 minut

alcapalca
1. apr 2009

ze chlpacom............. 😀 😀 😀 chlapcom

sisi1
1. apr 2009

Ludia, ale tak krasne je vonku, teplucko, maly len v mikine behal...no super...kiezby to vydrzalo aj cez vikend...clovek ma az lepsiu naladu...
Este si chcem ja topanky kupit, nieco elegantno-sportove na opatku, jedny sa mi v KE pacili, ale na porazenie mi bolo moje cislo velke....

sisi1
1. apr 2009

chlpacom 😀 😀 😀

sisi1
1. apr 2009

alenka: ja som to presne tak robila, rozstrihla a 10min dopiekla, boli normalne chrumkave na vrchu...

alcapalca
1. apr 2009

sisi som zvedava co bude u nas aj u vas zajtra na obed 😀

monky1
1. apr 2009

no dievcata, mne je az luto, ze je tak pekne a ja sedim doma....ale inak sa tesim - ved uz konecne!!! len dokedy to vydrzi? 😒

sisi1
1. apr 2009

my asi to iste co dnes, lebo som urobila 4 stehna, tak ich nespapame dnes....dve zostanu na zajtra a vyriesene 😀

sisi1
1. apr 2009

monky: to musis byt v byte?

monky1
1. apr 2009

musim, sisi, lebo od rana mam vchodove dvere dokoran a chlapi tu behaju hore-dole....ale to v kazdom byte - od prizemia po 6. poschodie a zajtra od 6. po 12.
...a musim tu byt, lebo nik iny doma nie je, tak nemozem nechat len tak byt otvoreny

uz len cakam, kedy bude 16.30 - mozno 17h a nech idu ...

sisi1
1. apr 2009

Jasne, ale aj tak ta obdivujem, ze to zvladas s humorom ja ked som tu mala nejakych chlapov, len cosi dopajali hodinku a bola som na nervy...mne to hrozne prekaza, ked tu behaju a ja neviem ani co mam robit, ci kukat na nich ci co... 🙄

monky1
1. apr 2009

sak co myslis, preco mam tolko prispevkov v temach? 😀 😀 😀

tak mi aspon behaju za zadkom 😀

sisi1
1. apr 2009

Ja som taka unavena, normalne by som spala...idem si asi kavu urobit...este tu musim poupratovat, ale tak sa mi nechce....drobec sa vychrni a znova bude plny energie...jaaaj...

monky1
1. apr 2009

to mas tak - to je udel matky

aj mna caka upratovanie 😠 😠 😠

sisi, keby si videla ten neporiadok, ver, ze by si nemenila 🙄

sisi1
1. apr 2009

monky: to budu aj za sebou upratovat? Ci to na tebe zostane? To co sa vlastne menilo v tych stupackach?