Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
1. apr 2009

cast nasej kupelne je v ruinach....cez sprch. box som prehodila plachtu....na tej sa uz nikto nevyspi 😖

monky1
1. apr 2009

sisi, vymienali komplet potrubie - voda a plyn...oni to tak provizo pozametali, ale mam to vsade...ved vies, zatial sme bez dveri...

sisi1
1. apr 2009

monky: tak ako, uz odisli konecne?

monky1
1. apr 2009

...odisli 😅
..este zasmradili s nejakou farbou ....ale to je to najmenej
...tak ja sa zatial lucim... hor sa do upratovania, kym Hany pozera Lolka a Bolka

ozaj, ktory je Lolek a ktory Bolek 😀 ?

kubanka
1. apr 2009

Taaak a uz pocviceno, normalne som na sebe videla, ze som dvakrat nebola....som kus nevladala 🙂

To masko co peciete v sacko, to si musim sama kupit masko a v sacku je len omacka?

deniskajakubko
1. apr 2009

Kubi aj ja už som po cvičení, ale som sa ešte trocha prešla, vôbec sa mi nechcelo ísť domov tak je nádherne vonku.

deniskajakubko
1. apr 2009

Doobeda, čo sme šli do Ľubotíc, tak sme nestihli autobus, tak sme sa vybrali peši, naspäť sme šli peši a ešte som si bola zacvičiť, potom prechádzka, tak mojim kĺbom som dala riadne zabrať

monky1
1. apr 2009

deniska, ty chces zajtra porodit? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa setri trosku 😅

kiert
1. apr 2009

Deniska, prepac, som presvihla, ze kde presne to chodis cvicit, viem, ze niekde na Sekcove, alekde presne? A ako tam je...?
Teda ta prechadzka, co si absolvovala, by ma asi zabila 😀

zade
1. apr 2009

monky1 -Llolek je vysoky chudy a Bolek opacne, ten maly...
Inka aj u nas je to ta naj rozpravaka...

deniskajakubko
1. apr 2009

monky - no porodiť nechcem, ale nejak začínam kysnúť, tak musím mať nejaký pohyb a dnes bolo úžasne.

deniskajakubko
1. apr 2009

kiert - dnes som bola prvý krát v Pastoračnom centre - je to vedľa kostola tá žltá budova.

sisi1
2. apr 2009

Dobre rano mamicky a bud. mamicky,
crta sa nam opat krasne pocko.....

gab22
2. apr 2009

Ahojte, dnes by som mohla nakukuknuť častejšie, tak dúfam, že sa to nezmení 😉

kubanka
2. apr 2009

jeeej aj dnes bude krasne? my sme pred chvilou vstali, lebo noc bola vselijaka 😒

kubanka
2. apr 2009

deniske ake to bolo v porovnani s Centralom to cvicenie a prednaska? Oplati sa zmenit? Ked ja som si uz zvykla tam.....vcera bola druha doba porodna a nabuduce maju prist oteckovia 🙂

gab22
2. apr 2009

Ahoj Kubi a ty chodiš na sidlisko II.?

kubanka
2. apr 2009

ahoj gab ano tam...... 🙂

gab22
2. apr 2009

Ake su tam pravidlá, to môže ktokoľvek, alebo treba sa najprv prihlásiť? Si spokojná?

monky1
2. apr 2009

dobre ranko, maminky......vonku je nadherne 🙂

ale este sa netesim, lebo velka noc sa blizi....a to vacsinou prsi 😒

...ale tesme sa z toho, co mame dnes 🙂

kubanka
2. apr 2009

gab prides sadnes na loptu a cvicis....plati sa 3 eura...netreba sa prihlasovat

gab22
2. apr 2009

ok kubi, tak len sa tam dokopať, ale už by trebalo...
Ahoj Monky...

janazuza
2. apr 2009

Ahojte. Konečne je pekne a ja začínam makať na záhradke 😉
možno sa mi konečne podarí niejaké kilo zhodiť 😀

kubanka
2. apr 2009

ma niekto chut dnes na vecerne stretko bez deticiek? Mozu byt aj tehulky......cca o osmej alebo sa prisposobime vacsine

sisi1
2. apr 2009

Ja mam chut 🙂 Trosku vypadneme!

kubanka
2. apr 2009

tak sme dve este niekto???????????????

danielkapo
2. apr 2009

ja chut mam ale nemam s kym nechat simonku, nasi su na chate....tak sa zabavte 😉

janazuza
2. apr 2009

Ja môžem len tíško závidieť 😔 , že už nie som v PO ☹

deniskajakubko
2. apr 2009

Kubi - ja nemôžem prísť učím sa jak besná, zajtra mám skúšku zo štatistiky a nejak nestíham. Dnes nám zobrala babička Jakubka, tak aspoň je kľud v byte, ale tie výpočty a k tomu teória mi dávajú riadne zabrať. 😝

kubanka
2. apr 2009

deniska ved prave preto si treba ist vyvetrat hlavu a trochu vypnut, ked sa cely den ucis.