Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

deniskajakubko
5. apr 2009

Inač zabudla som aj keď oneskorene, ale o to viac zo srdca prajeme LALKE všetko najlepšie k narodeninkám, hlavne veľa zdravička, šťastia a pohodičkové detstvo.

deniskajakubko
5. apr 2009

Tufa blahoželám k Dorotke, prajem hlavne zdravie Vám obom a mliečko. Inač krásne meno ste vybrali

aneti78
5. apr 2009

Deniska 😉 som rada, ze sme sa konecne stretli 😵 skoda len, ze sme uz museli ist a Jakubka som poriadne nevidela, ale je to zlaty chlapcek 🙂

ja som teraz supla dvojky spat a idem pozerat v jojke film

deniskajakubko
5. apr 2009

Jakubko už pol hodiny spinká a ja som nejak nezaspala s nim tak idem niečo popozerať na nete

aneti78
5. apr 2009

monky, mne nezabera skoro nic, trva to dva-tri dni stale a potom to ustupi a prejde do nadchy 😖

deniskajakubko
5. apr 2009

Anetka ja by som ten film tiež rada pozrela, ale počas tehotenstva som nejaká rozcitlivená a ten film by ma ešte viac rozcitlivel a nezaspala by som. Aj ja som rada, že sme sa konečne stretli.

aneti78
5. apr 2009

Deniska, ja tehotna nie som a aj tak budem minimalne o tom rozmyslat,ale ked inak nic schopne nechodi a toto sa mi celkom pozdava kazdu nedelu.

monky1
5. apr 2009

aj ja sa chystam pozriet si ten film...minule ma ta cast nejak nerozcitlivela, zato ta prva....az az

aneti, toho sa bojim....ani mne nic nezabera a tiez to konci nadchou, mesacnym kaslom a velkou chorobou...a nakoniec mi zaberu len antibiotika, ked sa uz nevladzem trapit...ale tomu sa chcem vyhnut, tak hladam nieco....babske, overene...

deniska - propolky cmulam od rana, aj tantum verde striekam...uz som si urobila salviovy caj na kloktanie a zjedla kusticek chleba s medom a cesnakom.....au moj zaludok ☹

aneti78
5. apr 2009

mon, skus este so slanou vodou kloktat - niekomu to zabera,ale treba casto.

tufa
5. apr 2009

Ahojky,
monky: skus cibulovy caj,alebo len nakrajaj cibulu, daj kus cukru alebo medu do pohara a potom vypi stavu, niekomu aj to zabera 😎
my sa mame fajn, vcera sme nevydrzali sediet doma a boli sme kus na dvore aj s Dorotkou 😎 ved vonku je teplejsie ako vnutri 😝

kubi: co sa tyka porodu, tak to bolo o mnoho lepsie ako pri Terezke, neboli az take bolesti a vstala som hned rano a uz som to v pohode rozchodila 🙂 inac v ten den /piatok/ bolo 5 sekcii a deti sa "rodili" kazdu hodinu, nam sa uslo 11.40 😀 a posekciova izba je hned vedla saly, nie na oddeleni, takze tam urcite navstevy nepustia.

ivana82
6. apr 2009

Dobre ranko prajeme 🙂 mame tu dalsi krasny den, co sa chystate robit? stravte ho so svojimi drobcami 🙂

danielkapo
6. apr 2009

ahojte
monky mna naposledy hrdlo bolelo niekedy v lete...ale to bolo cosi priserne, ani hltat som nemohla, tiez som sa snazila to vyliecit bez atb, napokon to bolo stale horsie a pomohli az fakt lieky....tak drzim palce nech si cim skor ok...aby sme sli uz tie kacky popozerat 😉
tufa ani sa necudujem, ze ste doma neobsedeli, ved bolo (a zatial aj je) prekrasne...aka je Dorotka babatko? spinka pekne? alebo vam vyspevuje? 😵
anet ten obchod som si vsimla, som rozmyslala, ze co to tam otvaraju...tak uz viem konecne 😅

kubanka
6. apr 2009

Ahojte.....oslava prebehla dobre, vsetci odchadzali s prazdnymi rukami (bez darcekov 😀 , tie ostali nam) a s plnymi bruchami. Trocha som sa namakala cely den, ale co uz. Lalka dostala vela oblecenia, eura a maly bicyklik 🙂 Na obed nexcela spinkat, len hodinu lezala a potom isla kakat. Takze vecer uz bola dost nervozna a zaspala o 20:30. Rano 5:26 bola hore do siedmej a teraz este chrni 😀

monky ja Ti poradim len koktat so slanou vodou...........alebo niekomu pomoze aj lizat zmrzlinu ci nanuk, no to asi zalezi od bacila ktoreho mas, ci ma rad teple alebo studene 🙂

anetka, takze obchod s oblecenim tak je hej? A pozerala som, ze cosi nove otvorili. Hadam sa tam dnes prejdeme.

tufa, presunuli posekciovu izbu? na prizemie? Takze po druhom cisarskom su mensie bolesti? A to rezu v tom istom mieste vsak? Juuuj som zvedava co mne navrhnu, ci sekciu alebo normalny porod. Uz by som xcela byt doma aj s babom.

tufa
6. apr 2009

nie na prizemie, rovno na sale, vchod je hned vedla dveri co sa vchadza na chodbu na navstevy na oddelenie. pisem jak tatar mozno pochopis. 😝
Rez je ten isty, akurat mne dnes na jednej strane nejako opuchol, ma to stipalo, tak kuknem do zrkadla a tam dalsia "falda" dufam, ze nic to nie je a rychlo to zmizne. Ved keby daco tak ani neviem za kym mam ist, moja Dr. mi v tom asi nepomoze ☹ skor chirurg?
Dorotke sa velmo v noci nechelo spat 😠 spala ale len mamke na rukach a kazdu hodinku hore, tak by som si lahla a spala, ale mame doma skoro 2 tyzdnovy bordel 😖 a dnes ma prist detksa lekarka pozriet malu tak aspon kus chcem poriadit. A neviem co varit, odvcera nam ostalo len pre jedneho takze varit treba, najradsej by som uvarila na cely tyzden nech mam potom pokoj 😝

ivana82
6. apr 2009

tufa, ja som sa takisto citila, ked sme doniesli malickeho domov, a to som mala len jedneho, a ty este dve deticky... klobuk dolu ... 🙂

monky1
6. apr 2009

joj, dievcata, sak ja uz ani nestiham kloktat - aj salvia, aj propolis vo vode, aj slana voda, cmulam propolky, septofort, hrdlo natieram VapoRubom, na noc som zjedla az 3 struciky cesnaku s medom!!!...odniesol si to zaludok, dnes len jeden a este si davam na cukor tee tre olej s citronovym olejom, v aromalampe mam vsehomix .....a naprd! ☹ 😢
Asi aj ja skoncim u lekara....ale este nejdem, pockam do zajtra al. do stredy...v stredu idem aj do mesta do banky bez Hanky, tak by som to vyuzila

kubanka
6. apr 2009

tufa vedla vytahu hej? A ked nieco tak asi mas ist za tym, co to robil. A co vravi Terezka na babatko?

ivana82
6. apr 2009

Hej kubi medzi vytahom a dverami pre navstevy, akurat ju tam prestahovali, ked som rodila, lezala som tam na druhy den po prestahovani a smiali sme sa na tom ako sestricky nadavali a hresili bo nic nemohli najst 😀 😝 su tam styri postele, aspon teda vtedy sme tam boli styri, stale tam bola jedna sestricka, takze v pohode...

monky1
6. apr 2009

my sme boli vcera k veceru na dopr. ihrisku...teda kolko tam bolo naroda.....milion ludi.....normalne pikniky na trave, deky natiahnute, ludia vyvaleni....pri hojdackach sme cakali asi 20 minut, kym sme sa dostali....no daco neuveritelne....skoro ako na PO trhoch 😀 , len stanky s obcerstvenim chybali 🙂

kubanka
6. apr 2009

a ten jarmok na pesej zone este je? Co tam maju? oplati sa nam tam trepat?

sisi1
6. apr 2009

Ahojky,

kubi: citas mi myslienky, akurat som sa to chcela opytat, chystame sa poobede do mesta.... 😉

monky: nezlepsilo sa? ☹

tufa:Dorotka spi pri vas na posteli? Ci len prilezitostne? A Terezka neziarli?

sisi1
6. apr 2009

kubi a ako chutli tie "halusky"? Lalka dostala uz klasicky bicykels nafuk. kolesami, ci trojkolku? A mali ste aj torticku? Mohla by si nejake fotecky hodit, nech sa pokochame...

tufa: aj malu Dorotku by sme chceli vidiet.....pls.

My sme mali divnu noc, dvakrat plakal, neviem co mu bolo....rano je od 6,30 hore, no uzijeme si s tymi nasimi detmi.... 😝

kubanka
6. apr 2009

sisi tie "halusky" su fajnove......namiesto cokoladovej polevy som len dala coko natierku a navrch slahacku
bicykel normalny pre velke deti dostala s nafukovacimi kolesami, zvoncekom a pomocnymi kolieskami
tortu objednala moja mamina v cukrarni a oni poplietli objednavku a tak namiesto ovocnej s cislom dva urobili cokoladovu. Ale zjedla sa.

kiert
6. apr 2009

Ahojte baby
Tak my sme boli prednedavnom na 4D a na nase prekvapenie doktor povedal, ze to vyzera skor na slecnu, ale moj vnutorny pocit mi stale vravi, ze to bude chalan. Tak neviem, pockam si este na dalsie sono, ale inak krasne sa nam smialo do "kamery" a chvilu si aj cmulalo palcek.. 😀

Kubi, malej kocke este dodatocne blahozelam vsetko naj k 2 rockom, nech si nadalej uziva bezstarostne detsvo 🙂

Monky ja na bolave a zapalene hrdlo beriem homeopatika Homeogene 9, cmula sa to kazde 2 hodky a rychlo mi zabera...

Prajem krasny slnecny dnik

kubanka
6. apr 2009

kiert a kde ste boli na 4D? Takze chlapcek jeeej 🙂

kiert
6. apr 2009

Kubi boli sme na Svatoplukovej v med-arte u dr. Palla, vyslo nas to asi o polovicu lacnejsie ako v Gynstare, aj ked kvalitu zaznamu neviem porovnat..,
no uvidime, ci mi moj vnutorny pocit, ze to bude chlapcek, dobre nasepkava 🙂

kubanka
6. apr 2009

Aj ja som bola u dr. Palla.....celkom mily ujo 🙂 Nebolo velmi vidno pohlavie, ci preco myslis, ze chlapcek?

Ja som lezala s Lalkou hodinu na posteli a jej sa nexce hajat. Uz som to vzdala. Vcera to bolo to iste.

alcapalca
6. apr 2009

Ahojte, co tu nove?
my sme cele dni len vonku, konecne teplo, to je moje obdobie 😎 domov sa chodime len najest a zas von......

monky ja lieky vobec neuzivam, a ked ma boli hrdlo a to fest riadne tak len kloktam so slanou vodou a striedam s harmancekom
a este ze si zabalim do teplucka, pekne plienka na krku stale
dnes sme mali poradnu, Tedy riadna maska, no spravil im tam divadielko, mali oživenie pracovnej doby, vysmial sa, vysalil, po rukach sestricke i doktorke pochodil, vazi 9,9 cakala som ze bude aspon 10 ale super, aj tak doktorka vravela ci ho haluskami krmim ze pribral 700 gramov za mesiac, a ja ze on prikrmy vsade okolo len nie v ustach 😀
idem ich dat spat a odpadavam s nimi
papa

sisi1
6. apr 2009

Jaaaj, som sa tesila, ze si tu nieco pocitam, ale tak maaalo...aspon alenka to zachranila 😉 Alenka, kedy chodis s malym von? Zajtra sa chystame do opalu doobeda, mohli by sme sa vidiet... 😉

My sme boli v meste, v kostoliku, najest sme sa boli v Pizza na rohu, dali sme si cestovinky, mnam...stanky na Trojici boli zatvorene, neviem preco 😒 Aj prvu tohtorocnu zmrzlinku sme si dali, maly zbastil kornutok a pytal este... 🙂 Potom sme si sadli na terasu pri nas, maly si nasiel velku kamosku, ktora s nim behala a davala nanho pozor, no zlati boli, a ako sa objimali... 😀 Celkom pekny dnik, clovek ma omnoho lepsiu naladu, ked je tak pekne...

kubi: budu fotky? Chceme vidiet aj bicyklik!!

Tak dobru nuocku vsetkym...

alcapalca
6. apr 2009

unava ma uz presla, tak som tu, hram sa s fotkami
sisi ja chodim kedykolvek, rano do ksolky, potom domov nakrmim maleho a vacsinou ma spat o 9 ale doma nechce zaspat, tak ideme vonku, niekedy sa snim prechadzam dlho inokedy akonahle zaspi utekam domov, aby som nieco porobila a on spinka pod oknom, dnes sme boli aj cez obed, potom od 13,30 a este o 16,00 do skolky, a nakoniec o 17,45 sme vysli von uz so vsetkymi do 18,45
maly je zlaty uz skusil smykalku, hojdacky vonku no nemozem ho z toho potom odlepit, neboji sa nicoho, problem v kociari ho udrzat 😵