Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sulamith
26. jan 2007

Ahojte vsetky sekcovske maminky a tehulky 😉 ...dnes mame ale krasny den...

nisa
autor
26. jan 2007

ahoj 🙂
sluníčko svítí, maličká v brušku vystrája akoby by sa už chystala na piatkové radovánky - náš tatino (manžílek) má dnes narodeniny- tak mu nachystáme niečo mňam mňam pod oslávenecký zúbok

nisa
autor
26. jan 2007

chystám sa variť ale som mierne indisponovaná - zranenie - takmer smrť 😒 . Ale nie robím si srandu- večer som bola voľajaká pribrzdená či čo a išla som normálne prerezať žemličku na polku- bežný horizontálny rez, a ako si tú žemličku držím v ruke- prstíky pekne v postupke a ťahám zúbkovaný nožík smerom do vnútra mňam pečivka- kuknem lepšie a čo nevidím- žemlička je plnená kečupom?prd prefikla som si 3 prsty ukazovák až prstenník priamo pri nechte na bruškách au au au - šikovnica čo? Takže 3 prsty v kely ale s tými náplasťami vyzerám jak Jackson 😀 😀 a som aj podobne nemogavá 😲

denik
27. jan 2007

kočky a nechceli by ste radšej kecať v prešovskej téme? prečo sa oddeľujete?

malinka22
28. jan 2007

...nisa...ako dopadlo to tvoje varenie pre muzicka?! 😕
..Zvladla si to O.K.?! 😕

jankamanikova
28. jan 2007

denik - ale preco oddelovanie sa? Je to tema, tak preco nie?

adypo
28. jan 2007

Ahojte ... verim, ze aj Solivar sa moze pridat .. ale inac som rodena Sekcovcanka ... Tak ahojte ...

nisa
autor
29. jan 2007

Ahoj baby 🙂
to máme dnes počasíčko čo 😖
malinka:
mužíček sa tak napapkal - že sa rozhodol od dnes držať dietu 😀 😀 a podarilo sa mi to zvládnuť bez ujmy na zdraví- to je čo??? 😀

denik:
nechceme sa oddelovať, ani náhodou- sme predsa všetky na jednej lodi, nie? založila som túto tému len z čiste susedského zblíženia 🙂 . Koľko krát človek ani nevie, že vo vedľajšom vchode býva pozitívna osôbka, ktorá prežíva obdobné starosti-radosti a padne dobre v teplákoch si pokvákať, že?

adypo:
vitaj 🙂 - to máš ale krásku, v marci jej pribudne kámoška 😀 - naša Laurika na ktorú sa už veľmi tešíme

nelinka
29. jan 2007

ahojte

malinka22
29. jan 2007

..ahoj nelinka...dlho si sa neozyvala...ste v poriadku?!
Ako sa mas aj s Tálinkou?! 🙂

adypo
29. jan 2007

Super, uz sa neviem dockat na jar .. lebo nasa Elly tak neznasa sa obliekat do tych overalov a oteplovakov ... joooj ... tak sa tesim ako jej dam LEN mikinu a ideme vonku ...
... a som rada, ze v jari uz budem mat aj s kym kocikovat ... 🙂

nelinka
29. jan 2007

ahojte...

no boli sme choručkí ale už sa to zlepšilo...ešte sem tam zakašleme ale uz je to ok

denik
29. jan 2007

ok.. ja len že mi to prišlo talé zvláštne.. veď aj zo šidlovca ja nás tu viac a neotvárame kvôli tomu extra tému.. inak ja som ex-sekčovčanka 😉

nisa
autor
30. jan 2007

halóóó sekčov a okolica 🙂

sulamith
2. feb 2007

ahojte...dnes je ten krasny den na kocikovanie...alebo prechadzku

deniskajakubko
1. mar 2007

Ahojte holky, tak aj ja sa hlásim ku sekčovčankám. Som z Oravskej ulice.

mayalenka
8. mar 2007

ahojte
susedka nisa zvlast 😉
az teraz som si vsimla tuto temu..kukam kukam ci som nejake z vas uz nezocila, ale foto su male 🙂

misiak1983
15. mar 2007

TAK JA SOM EX-SEKCOVCANKA NO DUFAM ZE TO NEVADI 😉

sulamith
16. mar 2007

Ahojte,ako sa mate? Tak teraz sa uz mozno stretavame aj ked o tom nevieme. Deniska,si mi nejaka povedoma.... 😉

deniskajakubko
22. mar 2007

Ahoj sulamith myslíš mňa? Na akej ulici bývaš? Možno sa aj poznáme.

kubanka
4. feb 2008

tak co kde ste?

sisi1
4. feb 2008

Kuk, tu som... 😉

kubanka
4. feb 2008

pozriem dnes v meste, ked uz tam budem knihu pre malu....taku co sa zapisuje co kedy urobila

sisi1
4. feb 2008

🙂

malinka22
4. feb 2008

Aj ja som tu..ahojky
🙂

kubanka
4. feb 2008

ahooooj malinka

sisi1
4. feb 2008

ahooooj

sisi1
4. feb 2008

jak sa tesim, ze si aj ty konecne tu 😉

Pisala som adypo aj anete, ze sme tu, ale asi na to aj pridu...

malinka22
4. feb 2008

Ahojky kubi aj Lalka 🙂

sisi1
4. feb 2008

malinka, to bolo tebe 😉