Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

denik
26. feb 2008

a dakujem, ze ste na nas mysleli 😉

aneti78
26. feb 2008

Denik ☹ viem si predstavit. ja som s detmi cvicila vojtovku a tak tie pohlady zufale velmi dobre poznam. drzim palce, aby boli vysledky ok.

sisi1
26. feb 2008

denik: tak to je nieco strasne, to keby mi niekto povedal, ze takemu dietatu chcu zo zilky brat krvicku, tak neveriiimm, a to preco z prsteka nemohli, nechapem.. 😠 😠 .ja by som sa tam rozrevala urcite.... 😢 Citala som jednu studiu o ponarani deticiek do roka, ze z toho mozu mat traumu...a z tohoto nie? Chudinka Veronka, tak ju trapit...daj jej pusinku aj od nas 😔

Tak ja idem do hajan...kubanka sa uz neukazala 😒

aneti: dobru nuocku 😉

kubanka
26. feb 2008

denik nestras......chudatko Veronika.......od zajtra len pozitivne pisanie oki?
Nisa my sme vcera nespali.
Dnes na poradni bolo prekvapko ...dostali sme posledne ockovanie necakane.....no aspon to mame za sebou. Vazime 8700 g.....kto ma viac heheheh 😀 a potom po pporadni sme isli rovno domesta na kolacik do cukrarne a Lalka ako velka dama sama hopala a papala........... sama uz chodi ako blesk hihi

aneti78
26. feb 2008

Sisi, aj tebe.

oni tej krvi potrebuju ovela viac, ved z prsta kolko vytlacia. nasej Tamke brali z hlavky, ale to jej zaviazali ruky do perinky a ona plakala(mna poslali vonku a tiez som skoro revala), ale hadzat sa este nevedela. a vytiahla veru dost, az perinka bola zaspinena, dost to tieklo. tak isto jej brali z hlavky aj v porodnici, ked mala zltacku, domov sme sli az s chrastickou 😢

denik
26. feb 2008

dakujem, ste zlate.. doma uz bola Veronka v pohode.. len ked som jej povedala, ukaz mamke rucicku, kde mas bibi, tak sa chytila na to miesto a povedala au a potom sa pohladkala ze moja moja.. zlatucka bola 😉 salila sa v pohode, asi uz aj zabudla.. sisi ja len dufam, ze ked pojdeme na kontrolu, tak nebude kricat uz pri dverach..

aneti aj nam brali z hlavicky v porodnici, ale mala peknu len malinku bodku,ani nebolo vidno.. za to teraz ma tri modriny..

kubi my mame o cosi menej, nejakych 8600gr.. a ste boli na ockovani?

no ale uz naozaj idem spat.. vcera Veronka zaspala o pol siestej vecer a spala az do stvrtej rano.. normalne som sa budila, ze co tolko spi 😅 napapala sa a hajala dalej.. inak vstava o pol siedmej a dnes som ju musela budit pred siedmou.. neviem, co ju tak zmorilo.. 😅 zeby to slniecko?

denik
26. feb 2008

kubi prepac.. som si vsimla az teraz, ze ste boli na ockovani.. 😅

a este som sa chcela spytat nisy, ze preco vam brali KO?

kubanka
27. feb 2008

dobre ranko, my mame o cosi lie vysledky zeleza, ale kvapky este musime brat, vraj to trva dlho kym sa upravi.

kubanka
27. feb 2008

sisi ukazala som sa, ale ty si tu uz nebola a teraz tiez neviem co robis? 😀 hajas s Timim?

aneti78
27. feb 2008

ahojte

my sme vonku este neboli, posalila som deti, ze pojdeme, ale musela som najprv varit aj polievku aj druhe, bez toho by nesli spat a potom uz zacalo prsat. snad poobede sa trochu vycasi.

sisi1
27. feb 2008

ahojte,
kubi, tak som ta vcera nestihla... 😒
Varim obedik, upratujem, umyvala som si vlasy, Timko spinka, tatino prisiel, tak pojdeme do mesta...aj ked pocko je dost na figu, ale zima nie je.....Pojdeme omrknut do Batu topanocky, lebo sa uz oteplieva a myslim, ze mu je v tych teplych uz horuco....

No, mate pravdu s tou krvickou, asi z prsteka by jej toho vela nevzali 😖 Aj Timimu brali z hlavicky ked bol v perinke...mali sme dlho zltacku novorodenecku... ☹ Tiez ma Dr poslala vedla, aby som sa na to nemusela pozerat, pre rodica je to teda dost neprijemne....jaaaj...chudatka babenka....

kubanka
27. feb 2008

aj nam davali v porodnici do hlavicky....doplnali cukor.....bola tam len taka mala bodocka ako ked sa pichnem ihlou

sisi1
27. feb 2008

Kubi, som si vsimla, ze si mi volala, potrebujes nieco, ci len tak? 😉

aneti78
27. feb 2008

Tamarka bola pod modrym svetlom a viackrat jej tu krv brali, tak neviem,ci len z jedneho miesta a preto tam mala chrasticku.

kubanka
27. feb 2008

Ach to je pocasie.........ale zajtra ma byt zase pekne 🙂

aneti78
27. feb 2008

Kubi, aspon sa detom fajne spinka. a ja im robim buchticky pecene na olovrant polovicu s dzemom, polovicu s nutelou. teda presnejsie, pekaren robi cesto, ja to uz len sformujem a dam piect 😀

denik
27. feb 2008

caute.. ja som tiez obedovala buchty 😉 a teraz mi je nejak tazko..asi si pojdem lazkat k malej a podriemkam 😵 len jej doplnim fotocky.. nejake nove aktualne, aby ste videli, ako podrastla 😉

sisi1
27. feb 2008

Ahojte mamkule,
denik: mala je zlatucka, uz som ti chcela pisat, aby si pridala fotecky, citas mi myslienky 😀 A ta fotka pri balk. dverach so psikom, ze kedy pride tatino, no uzasna, ako z filmu 🙂 A ako to vyzera s vasim stahovanim?

Tak sme sa vratili z mesta, ani neprsalo, chvalabohu, kupili sme napokon u Batu topanocky, no tie co sa nam najviac pacili, nemali nase cislo a tak to slo dookola, takze vyber bol obmedzeny...no napokon sme vybrali 🙂 Tatino nas vzal do cukrarne, kde Timovi dvorila "mlada" slecna, opalovala ho v kociku 😀 😀
Muzikovi sme chceli kupit bundu, taku jarnu, to nic v tych obchodoch nemaju, som zhrozena, Terranova o nicom, Kenvelo, Rodi atd....absolutne nic....ked sa pacilo, tak bolo len male cislo ☹ ☹ Timovi sme kupili taku gumenu loptu, tak sa tu siel v byte s nou zosalit, este tatino ho naucil poriadne do nej kopat 🙄

aneti: jaj, tie buchty museli byt super, musim v sobotu maminu nalakat, aby sme nejake tiez upiekli 🙂

kubanka
27. feb 2008

Neuverite, ale aj ja som dnes xcela robi ceske buchty, no nakoniec som sa rozmyslela 🙂
ale boli sme na veceru u babky a tam mali parene buchty 😀

tufa
27. feb 2008

ahojky,
tak ja som pre istotu vcera robila buchty na pare 🙂 , po 1x neboli ako baky , ale vsetci sme si pochutnali, Terka stala pri stole a cakala duplu 😀 😀 😀

sisi1
27. feb 2008

Vidim tu nejake dietnejsie pridavanie prispevkov za dnesny den, tak to idem napravit 😀

Je tu niekto? Chce sa mi kecat 😀

co ste sa posaleli s tymi buchtami???Normalne mam chut 😝

Tufa: zabudla som napisat aku ste mali teda krasnu oslavu, toho konika dostala na narodeniny? Asi sa sama este nehojda, vsak? Ale je zlatunkyyyy....

denik
27. feb 2008

no tak pozeram, ze sme mali buchtový deň 😀

sisi ďakujem, malá teraz s obľubou pozerá z okna.. len škoda, že je rovno pred ňou strom, tak nič nevidí z toho uhla, ale hocikedy sa mi stratí z dohľadu a nájdem ju pri okne spolu s havinom 😵

aneti78
27. feb 2008

my nemame radi buchty na pare 😅 kupodivu ani ja ani deti. ale tie pecene im chutili, ked vstali dali si po tri 😨 a po pohari mlieka k tomu 😀

Sisi, my sme si s muzom dnes objednali u ukrajinky co predava na Svaboch "znackove" veci sustakove supravy adidas na jar, som zvedava co donesie. ale co sme videli od nej veci, tak to boli velmi pekne veci, aj ked fakt neverim, ze prave za tu cenu, darmo ze z ukrajiny. muz ma vela pravych adidas veci, ale ja nechcem, ja to tak nevyuzijem.

aneti78
27. feb 2008

Denik mala je zlata, taky anjelik. ale to asi vsetky deti tak do roka a pol 😅 potom to zacne, vycvik maminky atd. obdobie vzdoru 😀

a tu su nejake nove fotky od nas - moje dve tornadka krasne
http://album.webindex.sk/main.php?g2_itemId=2751

denik
27. feb 2008

aneti nestraš ma, aj sesterka mi povedala, že deti do roka a pol sú ako z katalógu a potom začnú vystrkovať rožky.. napísala to tak pekne, že kým nevedia hovoriť, je vše ok, potom začnu vyjadrovať svoj názor a je po srande 😀 ale ja sa nebojím 😀 haha 😀 tvoji malí sú zlatí,musí byť super,že sa spolu hrajúa máš chvíľočku oddychu,že?

aneti78
27. feb 2008

Denik, to je kruta realita 😀 ale neboj, neni to tak hrozne, nasi sa o zem nehodili este ani raz, da sa to v pohode zvladat. a to su dvaja, takze maju aj medzi sebou ovela viac moznosti na zvady, tym padom trucuju atd.

teraz sa uz fakt ovela viac spolu hraju, aj vonku si vystacia, sice maju radi deti, ale su spokojni aj ked nikoho nestretneme, behaju, nahanaju sa. doma si vymyslaju hry a ano, uz mam viac casu na seba a hlavne v klude nieco robit.
ved nacase, o pol roka mi konci materska a este som si ju ani neuzila 😀

denik
27. feb 2008

uha, ale ten cas leti, ze? sak ja som uz tiez doma viac ako rok a ani sa mi to nezda.. no a niekto sa ma pytal na nas byt.. tak uz mesiac robia kupelky a idu nam na nervy.. dnes sme tam boli a trochu ostrejsie sa porozpravali so sefom firmy, ze chceme, aby to bolo v piatok hotove, inak uz nemusia chodit vobec a ze ocakavame, ze dvojtyzdnove meskanie zohladnia v cene.. kukal na jas jak puk, ze o com tocime.. tak som zvedava, ako to v piatok dopadne..

aneti78
27. feb 2008

fakt ten cas strasne leti 😢
drzim palce, nech ste cim skor a bez natahovaciek vo svojom, musite sa tesit.

tak pekaren uz pipa 😀 robila som este babovku detom na ranajky, tak uz pojdem spat
dobru noc vsetkym

denik
27. feb 2008

papa, dobru noc, aj ja idem 😉

kubanka
28. feb 2008

Dnes ste vsetke vonku co? Ved je krasne teplo, aj ked okolo obeda trochu pofukoval vetrik. Maxx uz ma napis zaveseny 🙂