Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
29. apr 2009

ahojte
sisi ja uz po 16,00 idem do skolky, takze dnes z toho nic, nabuduce snad
na piatok planujem zoo v SNV ale muz este o tom nevie 😀 dufam ze neide do roboty

sisi1
29. apr 2009

Ok, tak nabuduce...nam sa to teda nedari, ako keby sme byvali kazda v inom meste 😀
Ja som rozmyslala ZOO v KE, to by bolo na cely den, treba sa tam uchodit,ale isto bude plno ludi, ked bude pekne.... v SNV je fajn, take mensie, zvieratka su blizsie....

kubanka
29. apr 2009

alcapalca....heh muzik o tom este nevie? Aj ja sem tam nachystam pre svojho nejake prekvapenie, ale musim ho najprv na to nejako prichystat a trosku tak milo povydierat a podari sa mi to 😀

Ohladom toho hokeja......no je to fakt na nervy..........kazdy sport odtahuje muzov od manzeliek. Vasi aspon doma pozeraju....moj chodi s kamosmi do baru pozerat....ze vraj lepsia atmosfera a klud.

kubanka
29. apr 2009

A boli ste v zoo v Stropkove? Tiez take male ale pekne......my sme tam boli este mozno 2-3 roky dozadu a potom sme sa zastavili na Domasi, v Hanusovciach na zmrzlinku a este je po ceste ten ranc co spominala tufa. Ale to je skor plan na leto.

Babka kupi aj bez skusania....vyberieme vlozku z topanky co teraz ma a pomeria.

sisi1
29. apr 2009

Hmm, ja som rada, ze moj pozerava len hokej a ten pozeram aj ja rada, aj ked vcera sa nedalo....ale maly drobec bol podareny, este co s tatinom pozerali Kosice - Skalica, mu zostalo v pamati a z nicoho nic zacal tlieskat a "Kosice, Kosice, dame gola dame" 😀 😀 Som myslela, ze odpadnem...

alcapalca
29. apr 2009

Vidis kubi presne nad tym rancom som minule uvazovala. Vies kde to je presne, aka obec alebo nazov nech vygooglim a najdem trasu

sisi a deichmann je kde v KE

sisi1
29. apr 2009

alenka: Deichman je v Optime...

sisi1
29. apr 2009

Kubi, myslis Pavlovce?

kubanka
29. apr 2009

v Pavlovciach je jeden, ale tufa tusim spominala tento v Zamutove

http://www.zalubova.sk/

tina_
29. apr 2009

boli ste niekto v tom Zamutove? Vyzera to super, aspon fotky, skoda, ze tam text nie je ziadny...
Vraj sa tam da "objednat ohnisko"? To by som mohla pre Vivi urobit oslavu tam, dajaku grilovačku, my nemame kam ist na zahradu ☹

tina_
29. apr 2009

joooj, neviete, kde by sa dal kupit taky kovbojsky klobuk pre dievča?

ivkamt
29. apr 2009

Ahoj maminky zo Sečkova .. Som sa Vám sem trošku vtrela, lebo by som Vám chcela ponúknuť zorganizovanie narodeninovej oslavy pre Vaše detičky..Už pár rôčkov prenajímame krásnu chalúpku a súkromie tu unás v turčianskej kotline/ideálne postredie na prechádzky, oddych a relax/ a tento rok sme sa rozhodli zamerať naše zariadenie na malé detúrence/Nakoľko aj ja jedno šidlo mám a na Slovensku nieje moc zariadení takéhoto typu a ked, tak sú dosť finančne náročné../V týchto dňoch sa u nás dobuduváva pekné detské ihrisko s pieskoviskom a celkovo upravujeme prostredie tak, aby sa tam detičky s rodičmi cítili dobre, preto sme sa rozhodli, že ponúkneme Vám maminkám možnosť osláviť výročie Vášho krpčeka bez stesov a vybavovačiek, tu u nás..Naše služby : zabezpečenie záhradnej výzdovy, balónov, narodeninovej tortičky, občerstvenia,..a iného podľa Vašich požiadaviek.Naša ubytovacia kapacita je 13 dospelých ľudí, takže sa dá zorganizovať aj oslava pre viac detí. Mohli by sme tak zorganizovať Vaše stretnutie spojené s narodeninovou párty .Samozrejme je možné sa u nás ubytovať aj bez narodeninovej party 😎 .Ak by ste mali nejaké dotazy, prípadne pripomienky, tak rada na všetko odpoviem..Pekný dník

sisi1
29. apr 2009

Tak my sme uz doma, dieta mi spinka, idem co to upratat....tenisky sme zohnali napokon v Sport pro....taketo: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5252767, boli sice o 2,50 Eur drahsie ako na nete, ale lepsie je ich vyskusat, ohmatat a napokon aj postovne si uctuju skoro 2 Eura....takze som spokojna, su kozene, umyvatelne.
Maly uz bol dost nervny, spadol na chodniku, prehryzol si trolilinka peru, tak vrieskal jak najaty... 😝 Tatino nas pozval do cin. restiky, ale velmi sme si nevydychli, lebo maly furt kamsi behal, na nervy mi to uz ide....sam sa vyberie od nas a bezi po chodniku......robia aj vam toto deti?

ivkamt: mate aj stranku, kde by sme si mohli fotocky popozerat?

kubi: to vyzera naozaj dobre, v Pavlovciach som este nebola, neviem ake to tam je...vy ste boli? Oplati sa?

zade
29. apr 2009

sisi - moja emka neustale ide opacnym smerom.... 🙂

tufa
29. apr 2009

tak ste ma spominali, takze ranc v Pavlovciach odporucam a aj v Zamutove, je tam taka mala minizoo pre deti je to super, ale vacsinou tam maju otvorene az od 13.h. a to ohnisko je ich tam viac a je to vlastne taky velky pristresok. 🙂

monky1
29. apr 2009

my sme dnes vybehli vonku len tak bezcielne, povymetali sme 3 kolotoce, hojdacky - okolo bytoviek a skoncili pri Toryse, kde sme videli 6 konikov......ale odkiala a kam smerovali....to netusim 😒

tina_
29. apr 2009

ahojte, tak ja som tiez totalne grogy, vratili sme sa z Optimy v KE, Vivi som nezohnala nic, musim ist zajtra do Maxu, tam v Dračiku maju to, čo chcem,..
Jedine, čo som kupila, bolo tričko sebe a mužovi...Hlavne, že Vivi si dala hamburger v McDonalde, to jej k šťastiu stačí - ja to nechápem, čo tie deti na tom vidia...Ked poviem KE, tak prvé, čo ju napadne je Mc Donald...
No a bola tam taka promo akcia na tu show s Mickey Mousom, čo bude, tak sa odfotila s tym Mickeym, kopec deti,..no blud...Doma sme stratili aj posledny z troch cumľov, tak Nina revala miestami ako najata...Už spi, dufam, že do rana...
Zajtra pride svokra aj s tortou na Vivine narodky...treba mi žehliť a upratovať, ale najradšej by som zaľahla..

tina_
29. apr 2009

sisi, co sa tyka tipov na vyletiky, celkom dobre je aj na Spišskom salaši, je to sice trošku ďalej, ale fajn, čo sme tam boli - tak tam boli aj hojdačky a take kolotočiky pre deti, stale ked ideme okolo, tak tam vidim dost aut zaparkovanych...

V Pavlovciach sme my boli, je tam pekne, len vtedy este nevozili na konikoch, ze az po Velkej noci zacnu, tak teraz by to uz malo fungovat, ale vraj cez vikendy...

A ked bola Vivi mala boli sme este v KE na tej detskej zelezničke myslim v Čermeli, to sa jej páčilo, no a sused chodí zase so synom na tu bobovu drahu čo je v Kavečanoch, jak sa ide do ZOO...

Inak , ak chcete, 16.maja bude v ZOO v KE akcia pre deti, možem cez IP.

kubanka
30. apr 2009

Dobre ranko trosku nas posuniem dopredu.............to slnko vychadza uz rano o 4:00?

danielkapo
30. apr 2009

Dobre ranko....
Ako sa mate? My dobre, Simonka uz kasle ovela menej, vcera sme boli cez obed uz aj vonku a pojdeme zrejme aj dnes 🙂
Kubanka neviem presne kedy vychadza ale riadne skoro 😀
Tak vam zelame krasny den

kubanka
30. apr 2009

danielka Simonka je chora Nejak som nepostrehla. Tak jej prajeme skore uzdravenie. 🙂

monky1
30. apr 2009

ahojte, zienky domace,

keby len vychadzalo, ale ono neskoro aj zapada a to nam velmi nehra do karat....tazko vysvetlim Hane, ze je uz vecer, ze treba ist spinkat, ked za oknom ziara ako na obed 😀

...inak dnes v noci sme mali rusno - hana vymyslala od 23h do 2.30 - zase som ako zbity pes 😖 , ale uz sa pomaly davam do formy......mala som pocit, ze sa jej zle dycha, lebo dychala pusou a rozpravala na nos

...my dnes berieme vonku hojdacku, zavesime ju za bytovkou a ideme sa hojdat...este sme tak neboli, tak som zvedava, ako dlho ju to bude bavit 😕

...a co dnes podnikate vy?

kiert
30. apr 2009

Ahojte,
ja som hore, len nieco vyse hodinky, ale uz by som sa najradsej vratila spat do postele zdriemenut si. Inak mam pocit, ze so mno zacinaju poriadne lomcovat hormony, vcera som sa normalne rozplakala, z toho vsetkeho co ma caka, bojim sa ako to vsetko zvladnem...,ale uz je lepsie.
Ja som dnes znova v praci, do vecera.... 😒
Danielka, som rada, ze mala sa ma lepsie, tesim sa na zajtrajsiu prechadzku 🙂
Kubi, ty si sa minule pytala, ake temy sme brali, tak minuly tyzden som nebola, ale predtym sme rozoberali sestonedelie a teraz sme prebralii vsetky vysetrenia, ktore cakaju tehotnu. Inak, uplne chapem, ze uz sa ti tam nechce chodit, aj mne pomaly dochadzaju sily a to mam este pred sebou "dlhu put"

Krasny den prajem, idem nieco porobit, nech tu len tak nesedim... 🙂

danielkapo
30. apr 2009

Kubi no malinka trosku kaslala, najma v noci, doktorka vravela, ze ma trosku chytene priedusky, ze jej to tam "chrapci". Ale uz je to ovela lepsie, obcas zakasle, ale uz v noci krasne spinka bez zachvatov 🙂
kiert aj my sa tesime, zajtra ti zavolam 😉 a z tych hormonov si nic nerob, moja sestra (nika) si zo mna doteraz robi srandu ako som pre kazdu hlupost revala 😅 to patri k tomu 😉 a vsetko zvladnes, nic neboj. pekny den v praci

sisi1
30. apr 2009

Ahojte,
tak ja som bola po receptik u dr., teraz varim a ideme von....aj nejake masko nakupime, uz mame prazdny mrazak. Vcera boli chlapi von, v pieskovisku az do osmej, ja som trocha upratala, pozrela Ako som prezil a potom ma zmohla unava....ani comp som uz nezapinala...

danielka: Simonke prajeme skore uzdravenie, nech jej to rychlo prejde, drobciatku... 😉

kiert: ako danielka pise, je to normalne....ja som bola tiez hrozne precitlivena...drz sa, nech si v pohode a babo tiez... 🙂

monky: s tou hojdackou je to super napad....mozno aj my si kupime....hoc Timo sa nevydrzi dlho hojdat.... 😒

sisi1
30. apr 2009

tina: dakujeme za tipy, no na Sivu bradu sme chodili casto, tym smerom chodime k nasim, tak to by sme museli zase aj navstevy absolvovat a velmi sa nam nechce....chceme mat sukromny vyletik...o tom vlaciku aj muzik hovoril, no neviem, mozno pojdeme na nejaky ranc popozerat koniky....

kubi: este som chcela, kupila som si v Karmene predstav si dezert Somloi galuska....na obrazku boli aj oriesky, ale moc som ich tam necitila...samy rum to bolo....tvoje bolo isto lepsie...

aneti: ako sa mate, ozvi sa.... 😉

A Denik tu uz vobec nepise...mohla by sa ozvat ako sa maju...

monky1
30. apr 2009

my sme uz doma - hojdanie sa jej pacilo - na striedacku s kolotocom, ktory je tu pri bytovke

sisi, my sme nekupovali, to je este moja stara 😉

ideme zbodnut obed a uvidim, co poobede, lebo zacina jej tiect z nosa 😖 ...dufam, ze to prejde, lebo nam takto zacina choroba 😒

alcapalca
30. apr 2009

ahojte a este aj deniskajakubko tu nebola dlho, ktovie kde uz je?

ja som si dnes upratala, nech zajtra stravime pekny den bez roboty, kapustnica sa mi vari
takze mi planujeme tu SNV, muz je uz oboznameny, na prekvapenie dal tip na vylet Spissky hrad, a ja mu vravim ze planujem ZOO, tak celkom sa strafil do mojich myslienok, no ved sa aj patri byt na jednej myslienkovej vlne po 14 rokoch spoluzitia
😀

alcapalca
30. apr 2009

a dnes o 15,15 mame v skolke stavanie maja a nejaky kulturny program vonku, tak kludne ked idete v tom case na prechadzku pridte kuk, pre deti zaujimave, a prechadzka spestrena 🙂

alcapalca
30. apr 2009

prave som citala na stranke zoo SNV ze zajtra su tam oslavy 20.vyr.zalozenia ZOO