Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
2. máj 2009

no ja nechapem - snazila som sa dostat do Hanky caj al. vodu, kedze by mala teraz viac pit, ale len 3x si glgla, ze nie je smadna
...tak som jej dala bananovu vodu a zrazu aka smadna - vypoila 3dl flasu bez mihnutia oka a estesi pyta 😖
...nechapem, ako jej ta praskova umelina moze chutit

aneti78
2. máj 2009

dobre ranko

aleni, aktualne fotky nemam, ale tu su nejake starsie
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...
hlavne ako ten domcek z lega vznikol.
uz pofotim az ked bude zariadenia, ked nam vyrastie trava na dvore, kvietky atd. skratka komplet. ale postupne este urcite nejake foto dam.

uz to pojde rychlo...mame uz konecne auto, vyzera a ide akoby ani burane nebolo, zda sa mi este krajsie ako predtym 😀lebo mi moc chybalo, oprava nas u tych kamosov vysla lacno a poistovna nam dala sice totalku, ale preplatila aj odtahovky a vsetko, takze nam dali skoro 90tisic korun, takze sme spokojni, nemusime sa s tou kravou sudit.

monky ako dlho budes este sama? ja som bola od okt. do febr. ale to muz domov chodil a aj tak som mala dost. tak drzim palce, nech ti to rychlo zbehne.
a s tym R je to super, nasi dost hlcu konce slov 😀, obcas suslu a tak skomolia, ze im nikto nerozumie. ale oni aj nepatrili k detom, co by rozpravali od roka a pol, cize ja som spokojna 😀

alcapalca
2. máj 2009
alcapalca
2. máj 2009

no asi to nepojde

monky1
2. máj 2009

jeeej, aneti, chaticka je kraaaaasna, taka romanticka 😵 😵 😵 .....aj my mame svoju chatku, ale az pri BJ

no a mali su uuuuzasniiii ...ako sa vedia ujednotit pri recitovani, naraz zacnu, naraz skoncia 😵 😵 😵 a tie basnicky a pesnicky su aj nase oblubene - ta o pupavach hlavne moja 😀

...krasni su 😵

sisi1
2. máj 2009

Dobre ranko...

alenka: ide, ak sme zaregistrovane.....krasne fotocky, vsetci chlapi su fesaci a Tedy specialne....ten musel mat radosti..... 😵 😵

anet: super chatka, paradna.....a co ste mali s autom? Si nepisala.... 😨 Deticky su zlatucke...ako im to ide!!!! 😵

monky: pozdravujeme Hanku, nech sa jej to nezhorsi... ☹ My varime dnes udene koleno, tatino si nakazal...a polievku s pecen. halustickami...

kubi: aj Timo toto robi, ujde povyzliekany a obliekat ho musim nahanat....potom mu poviem, ze my ideme ci on zostane doma....odpoved:"ano", a co budes robit? - "bubať" 😀 😀 A takto dookola...na nervy...

sisi1
2. máj 2009

My rozmyslame nad ZOO dnes, do KE, ale dost fuka, neviem ci by to drobec zvladol....boli sme aj min. rok a mal super zazitok, tulene boli naj....
Ako je vonku? Boli ste niekto?

monky1
2. máj 2009

alenka, mne to ide, som registrovana na facebooku 😅

presne v tej ZOO sme boli pred rokom - je tam ozaj pekne, vela zvieratiek 🙂
chalani si uzili, co?

aneti - este vydrzat do 11.6. 😵

monky1
2. máj 2009

sisi cau 😉

monky1
2. máj 2009

prave na CT1 zacala Ovečka Shaun 😀 😀 😀

sisi1
2. máj 2009

Jaaaj, este sme zabudli: Tedymu vsetko najlepsie k vymesacniku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aneti78
2. máj 2009

Sisi, mali sme na Vianoce havarku, pani oproti nevybrala zakrutu a rovno do nas. nastastie sa nam nic nestalo,ale auto bolo rozbite dost teda. muzovi vystrelil airbag, mne kus obilo kolena a deti nastastie v sedackach,ale sok mali riadny. no uz nepamataju a vozit sa chcu. no ja neviem, ci tak skoro sadnem za volant, hlavne na cestu mimo mesta 😢 sa bojim.

Monky, tak to uz ti zbehne, ale posledny tyzden sa mi neskutocne vliekol.

dik za pochvaly 😵 😵 😵

hej, aleni, facebook pojde len registrovanym.

sisi1
2. máj 2009

anet, tak to mi je luto... ☹ som nevedela co sa vam stalo...chvalabohu, ze je vsetko ok...

sisi1
2. máj 2009

toto je peknucke, na Tedyho 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=960409

petra1985
2. máj 2009

ahojte babulky ako sa mame? 🙂

monky1
2. máj 2009

ahoj petra, my ok, ty sa pochval - ako tanicka - papa, spinka, pribera? alebo aj poplace 😉

mimochodom - je naaaaadhernaaaaa 😵

aneti78
2. máj 2009

Sisi, kamoska vravela, ze ona drazi uz len na http://www.ebay.co.uk/, vraj ovela nizsie ceny nez na MMA a neskutocny vyber. aj som sa tam registrovala, no na to treba cas a toho mam malo 😉 , tak neviem, kedy sa k tomu dostanem.
ale chcela by som pre Tamku slimky za normalnu cenu a vraj tam je ich mnozstvo a vraj aj s postovnym vyjdu lacnejsie nez napr. na MMB alebo MMA.
inak MMB sa mi zda, ze akosi ide dolu vodou, aj co citam diskusie, hemzi to tam nespolahlivymi nakupujucimi a aj mne sa naposledy stava, ze 15 otazok, pritom popis tam dam si myslim dost dobry a nakoniec vysvitne, ze vec za 5 eur by chcela bez postovneho alebo pod. a ked napisem nie, tak povie dakujem, nasla som lacnejsie 😖 😕
a to predavam len veci po detoch, obchod som posunula kamoske a aj ta hovori, ze akosi naposledy nic moc 😒

Petra, mala je zlatucka 😵 😵 😵

alcapalca
2. máj 2009

dievčata dakujeme
Anetka ta chatulka je super, zavidim v dobrom ten vybeh s detmi po vlastnom dvorceku
to sa este nejako zatepluje?
neskor popozeram videjka, lebo dnes ......ach co vam poviem , sedime doma tak vyzeram, hm skoda ze tu nie je taky smajlik ala majster N 😀

inak prave mi volala sestra ze su na Sirave, ze tam je krasne teplucko a bezvetrie,a v Michal. je jarmok aj kolotoce, no zajtra by sme mohli tam vybehnut, snad muza zas nahovorim

aneti78
2. máj 2009

Aleni, hej, zatepluje, ale aj zvnutra idu take drevene palubovky a pod to vata nejaka ci co, aby v zime bolo teplo a v lete chladok. strechu zateplili hned a bol to teda rozdiel oproti tomu dusnu, ked zateplena nebola.
tak uz teraz je rad na mne - pozhanat nejake pekne zaclonky, dekoracie, nasla som na nete pekne s levandulovym motivom...uvidime...

my dnes asi ani nepojdeme von, ked fuka a ani najteplejsie neni a dorazila mrcha, tak mi je 😝

sisi1
2. máj 2009

Tak a sme doma...alenka, o tom bezvetri na Sirave sa mi ani nechce verit...lebo ten vietor bol neskutocny...tatino nas zobral na vyhliadkovu vezu do KE, dole sme zaparkovali a hore sa slo cez les asi 1km...to bolo super, ani nefukalo...ale na vezi....som myslela, ze cela veza s nami spadne, co tak fukalo.... 😝 Hroza....este sme v Tescu boli a teraz kukame hokej....hoci, niet na co pozerat...na zaplakanie...

sisi1
2. máj 2009

anet: este som chcela...aj mne sa posledne dni hromadia ponuky typu: dam vam za tuto vec tolko aj s postovnym, beriete? Upozornujem mile maminy, ze to nie su aukcie, na aukciach si urcuju kolko prihodia, na MMB ci babybazare je cena urcena a ak ma o danu vec zaujem, tak za cenu, ktora je tam....ale keby normalne ponuky, ale pokojne ponukne aj 2Eura menej.... 😠 Na ebay som tiez registrovana, ale nie kazdy je ochotny posielat do zahranicia... 😒

aneti78
2. máj 2009

hej Sisi, alebo ze na vymenu z jej albumu. mne sa kludne stalo, ze chcela vymenit napr. novucke pyzamo z domaji, co som predavala ako novy tovar za nejaku staru handru z jej albumu. a kamoska, co ma internetove knihkupectvo a predava aj na MMB hovorila, ze jej sa to stava bezne, ze za knihu si ma vybrat vec zo sekaca a pod 😠

my sme von neboli, je mi na odpadnutie, uz nech pride MM. sme si spravili osie hniezda, lebo po obednajsom vyprazanom karfiole nam akosi skrkalo v bruchach 😀 dvojky sa napraskali a teraz si skladaju lego.

monky1
3. máj 2009

Dobre ranko, babky... 😉

petra1985
3. máj 2009

monky ahoj🙂 nooo da sa celkom to zvladame len nie je to najlepsie babo 😠 stale je nespokojna furt jej daco chyba.. ked spi je dobre🙂 este ani spanok nema kludny.. a nehovorim ani o tych zvukoch co vydava ah jeee to ani nie babatkovske ale ako keby som v kociku mala nejake zvieratko 😀 a to aj pocas spanku aj pocas bdenia.. ah niekedy je to az neznesitelne.. ale inak ked je dobrucka je zlatucka.. 🙂

aneti ahoj🙂 hej dakujem🙂

danielkapo
3. máj 2009

Ahojte
petra 😅 prve mesiace su najtazsie, ona sa zlepsi 😀 krasnucka je
peknu nedelu zelame

petra1985
3. máj 2009

danielkapo to dufam🙂 a dakujem

monky1
3. máj 2009

no petra, tak asi si velmi neuzivas, co?

...ale ono sa to skor ci neskor podda - vo vacsine pripadov 🤐....alebo z toho vyrastie

😉 drzim palcceky 😉

petra1985
3. máj 2009

monky no tak ja dufam🙂 ale ved deti su take vselijake.. raz tak raz tak🙂 nie je to az take strasne ale dnes napriklad malo co spala.. a kym ju uspim ah jaj🙂