Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

sisi1
13. máj 2009

Sikovny chlapcek... 🙂

alcapalca
13. máj 2009

nemozem najst take kresielko, podobne ako ten stolik co som hodila link cislo 1, ale normalne v nom decko sedi a kresielko angl. hovori

alcapalca
13. máj 2009

toto zatial vyhrava co vy na to?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5716181

sisi1
13. máj 2009

alenka: super....velmi sa mi to paci!!! 😵 😵

monky1
13. máj 2009

aj mne 😅

danielkapo
13. máj 2009

krasne 😉
nechce sa niekomu ist zajtra do tej emerky..? celkom by som sla tam pozriet, len samej sa mi akosi nechce 😅 hm?

kubanka
14. máj 2009

Dobre ranko......a kto xce prist do Ria na ihrisko? 🙂

danielkapo
14. máj 2009

kubi 😀 my by sme prisli....ked nie emerka, aspon rio 😀

monky1
14. máj 2009

ahojteeee

kubi, nam to nie velmi vyhovuje, ale kde to je? Ktore je to ihrisko?

danielkapo
14. máj 2009

monky to je na svaboch...smerom na delnu

kubanka
14. máj 2009

monky u nas na Svaboch heh....my dalej nedojdeme
Danielkapo, ale otvaraju az o 11:00 nevadi? Ked sa mi podari Lalku vychystat na taku hodinu, tak by sme sa tam mohli stretnut........lebo sa nexce vooobec obliekat 😒

danielkapo
14. máj 2009

kubi to akurat, kym vstane, spapa jablcko, vykaka 😀

kubanka
14. máj 2009

Waw vidim, ze mate uz na dnes plan heheh 😀

danielkapo
14. máj 2009

nooo mame, taky akcny 😀

kubanka
14. máj 2009

vcera sme sa tam boli pohrat a nemohla som ju dostat domov, ale akoby zazrakom isli vsetke deti naraz prec a tak som jej povedala, ze ujo ide zatvorit ihrisko, lebo vsetke deticky idu spinkat...a isla iba pod podmienkou, ze ju ponesiem, tak si predstav ten pohlad na mna s brucho a deckom na rukach...a este sme mali malicky kociarik s babikou uffffff

danielkapo
14. máj 2009

oh to si neviem ani predstavit 😕 to musel byt pohlad....

kubanka
14. máj 2009

Ufff trosku si robime doma diskoteku, aby som ju unavila....ale to asi ja sa skor unavi ako ona 😀

danielkapo
14. máj 2009

heh 😀 sima uz vstala...zobudila sa na vrtanie 😠 joj tak ideme to jablcko a nocnik, snad stihneme do 11-ej 😅

kubanka
14. máj 2009

No uz som ju obliekla, takze mam o jednu starost menej a mali by sme to stihnut........sama vzala babiku a vravi, ze jej dame plienku...no a ja som hned vyuzila situaciu a dala som aj jej 😀

monky1
14. máj 2009

...a u nas sa dnes uz asi 15 minut spi - a bez reptania.....uz aj zaspavala, ked v tom sa je zacalo hnusne ckat, tak som jej zbehla po cajik, ale asi jej nechutil, lebo ho vyplula 😠 ...rychlo prezliect, aby sme nepretrhli nit 😀 ...a zaspala...ale slubila som jej, ze poobede ideme na postu po balicek, ze jej prisla hracaka (myslim, ze sa viac tesim ako ona, lebo som to zhanala vyse roka)

dnes je vonku super, uz sme boli - na nutny nakup, aby sme poobede nemuseli, len na tu postu 😅

sisi1
14. máj 2009

Ahojte,
my sme sa prave vratili z majovych trhov, maly sa povozil na roznych kolotococh, tatinko si posedel v insignii 😀 a dali si nejake masko...dobre to tam rozvoniavalo....
Doobeda sme pobehali nakupy s Timom, vybavili postu...
Heh, monky, dnes sme mali podobny program doobeda... 😉 Timovi prisiel kufrik riekaniek, ale dostane az na den deti...budeme sa ucit riekanky, uz sa tesim...

alenka: uz si rozhodnuta? A da sa to niekde v Draciku zohnat?

kubanka
14. máj 2009

Ahojte

Neviete co je s deniskou?

sisi1
14. máj 2009

Kubi: neviem, dlho sa neozvala ☹

kubanka
14. máj 2009

sisi a co maju na trhoch dobre? Oplatilo sa?

sisi1
14. máj 2009

No, my sme sli hlavne kvoli kolotocom a autam, ktore tam vystavovali 😅 No a klasika, pernicky, nejake oblecko, papanie, cukriky od vymyslu sveta, skakacie hrady...a prezentacie - cestovky, kremiky atd....

kubanka
14. máj 2009

No klasika nic nove........a auticko ste si vybrali? 😀

monky1
14. máj 2009

ahojte,
ano, sisi, podobny 😉 - nam dnes doslo domino - velke 47,5 x 9 cm - obojstranne, z jednej strany zvieratka a z druhej bodky, ako na hracej kocke 🙂 🙂 🙂 🙂 ....je fantastickeeee, uz sme sa s Hankou aj hrali a pacilo sa jej to, len chcela ukladat aj moje "karty"

som sa ho nazhanala....ani nehovorim...ale jedna pani ho ponukla, ze uz sa s nim dcera nehra, tak som nevahala 😀

sisi1
14. máj 2009

Heh, kubi, to by bol najmensi problem.... 😀 Mozno o par rokov bude insignia lacnejsia 😅

monky: to sa nejako uklada alebo ako sa s tym da hrat?

yaotzin84
14. máj 2009

Drobec nie si tu niekde, co sa to stalo tomu kozlovovi nam skoro oci vypadli z jamok, inac vsetkym pekny vecer zelame

monky1
14. máj 2009

sisi, uklada....po celom byte, lebo su to fest velke hracie karty 😀 😀 😀 ...ale o to mi slo