Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
22. máj 2009

ahojte
takych bikov je v holandsku ako myši, a tolko roznych druhov ze sem tam mi gamba splasla, aki su vymyselnici, ale deti inde nevezu iba v bikoch a tiez su tam silene drahe a kradnu sa viac ako auta

ja som uz vsetkych nahnala do posteli lebo uz na nevydrzanie, som zvedava ako prezijem vikend 🙄

alcapalca
22. máj 2009

kubi vitaj doma, a podavaj infosky co a a ko v porodnici, co tak narychlo si ta tam nechali, aky bol porod resp. sekcia , aka velika je malinka 🙂 .......

aneti78
22. máj 2009

ahojte

kubi aj ja ta vitam doma 😀 😀 😀 tak uz len nech ti vsetko ide odruky, lebo s dvoma detmi je predsa len viac roboty, ale mozem potvrdit, ze aj viac radosti 😉 cakame fotkyyyyy

no baby, tak ja uz mam dalsiu certifikaciu za sebou v robote a opat velmi uspesne 🙂 no a tesim sa, ze uz dalej nejdem,ale budem robit to, co som sa teraz ucila, to ma bude asi bavit....tak drzte palce.

alcapalca
22. máj 2009

kde ponocujete? 😀

aha toto je zlateeee http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5476927

monky1
23. máj 2009

dobre ranko vsetkym, a je tu vikend 😉
...mali sme mat navstevu - svokrovcov a svagrinu, ale vraj nepridu, az niekedy v priebehu tyzdna.....aj som nakupila, aj napiekla....zase budeme mat s Hankou hody v dvojke 😀 😀 😀 😀 😀

...my sme dnes hore uz od 4.20!!!! uz my vlasy dupkom stavaju, lebo mam pocit, ze len co som zaspala, uz som aj vstavala 😀 ... hlave mi huci, bzuci....asi si idem dat kavu este pred ranajkami..........Hanka uz ma za sebou Zajaca Bugsa, Pocoya a teraz pozera Mickey Mouseov klub...

alcapalca
23. máj 2009

dobre ranko
moky nie ste sami ranne vtacatka, my sme hore od pol piatej, az mi je trapne pred susedmi, kazde rano taky skory budicek, a keby aspon ticho bol, ale zacne pokrikovat ako indian, krici akoze rozprava.......

novinka....nas tadeasko normalne chodi sam 😵 😵 😵
minule par krokov urobil, a potom kazdy den viac a viac a dnes uz zo spalne az do detskej cez kuchynu, bez jedineho spadnutia na rit, teraz len vkuse je na nohach, uz nechce ani stvornozkovat, len chodi a sam si tlieska ze ako sa mu dari

monky1
23. máj 2009

alenka, tak to je super krasna sprava...aj my mu tlieskame 😵 😵 😵 😵 ... tak uz ste zase krôcik vpred 😉

alcapalca
23. máj 2009

dakujem aj ja sa strasne strasne tesim, boze to je take zlateeee sledovat tie pokroky, najprv ako len lezi, clovek to musi polohovat, potom uz sam hybe hlavickou, postupne ide do sedu, lozenie a teraz sa pekne vzpriami a cupka mi tu po podlahe s papuckami 🙂

alcapalca
23. máj 2009

mon inac nasla som tu hracku na babybazare ktoru si mi ukazala na aukciach

monky1
23. máj 2009

ano? oplati sa? asi bude drahsia, ze?
a stym kazdodennym popkrokom mas uplnu pravdu - my sme uz sice vyssi level 😀 , ale tiez sa nestacim cudovat, co vsetko sa na nu kazdym dnom nalepi - hlavne zivanstvo 😀

alcapalca
23. máj 2009

uz neviem ako skoncila aukcia, ale v podstate je to jedno Tedymu uz mam objednane prekvapko

prave sme sa vratili z prechadzky, riadne fici vonku ale musela som ich vyvencit 😀 😀 😀 a popritom som urobila aj "plodny "nakup, v kenvele maju akciu 1+1, tak vam odporucam.....ta sa vselijako skombinovat tovar, nemusite kupovat dve rovnake veci, oplati sa, maju tam dobry vyber 🙂

sisi1
23. máj 2009

Ahojte babenky,
ja som dnes v upratovacom švungu, pride cela family, ideme na ten "ples", taka akcia s vecerou, hudbou, sved. stolmi a super tombolou ako kazdy rok po ukonceni stolnotenis. sezony. Idu nasi aj brat s frajerkou, vsetci piati tu budu spat. Tak si uzijeme....este aj moj ujo (tiez pingpongista) s tetou, ale oni maju kde spat. Najml. brasko robi aupaira Timovi, dufam, ze si spolu poradia....planuju si objednat pizzu, tak Timo nebude proti 😀 😀

Tadeaskovi blahozelame k chodeniu, super spraaava.... 😵 😵 A neprezradis to prekvapko pre Tedyho?

monky: jaaaj, tak to ste si teda privstali, mna dnes nechal muzik troska pospat....zlaty bol, este aj ranajky urobil...potom behali po meste, auto umyt a doniesli aj obed...aspon som nemusela varit, teda karfiolovu polievku len, tu Timo zboznuje.

anet: blahozelam k uspechom v robotke 😉 Deturence su uz ok?

kubi: ozvi sa....ako sa mate?

monky1
23. máj 2009

sisa, ty si ako strela - stihas vsetko 😀 😀 : pospat si...navarit...napisat na konika...upratat...vychystat sa na vecer...o dieta sa postarat 😉

sisi1
23. máj 2009

Heh, monky,niekedy clovek musi byt ako strela, ved to poznas....aj ty si cakala navstevu, isto si zihala.. 😉 A pomaha aj muzik, inak by som to nestihla ani nahodou...

kubanka
23. máj 2009

Ahojte, dnes bol muzik doobedu v praci a tak sme boli same baby doma....vstavali sme o siedmej
Navarene mame od vcera, ale nakrala som na zajtra kuracie masko do pacu a pre pestrost stravy som urobila aj 4 spizy 🙂 ........Babka sa zastavila na chvilu, tak trochu pomohla.
Lalka vkuse cosi vymysla a vobec nepocuva...robi naprieky.....uz ju nemozem nechat na tolko dni bezomna, lebo vsetko moje usilie, moja vychova je v r... 😒

Tedymu gratulujeme k chodeniu....este len nedavno sa narodil a bol tu najmladsi clen konika heh 🙂

Sisi vam dnes vecer prajem prijemnu zabavu.....urcite sa tesis, ze na chvilu vypadnes z domu. 😉

monky a alenka vase ranne vstavanie by som asi neprezila v takom stave v akom som fuuuuha

aneti takze v praci sa Ti paci?

deniska a v ktorej nemocnici si lezala? Ja som bola v starej....mozno sme sa tesne minuli 😀

janazuza zahradka uz rozkvita?

kubanka
23. máj 2009

petra ako vam presla kolika? Sama co si bola u dr po radu?

Vsetkym chorym detickam prajeme vela zdravia, aby mohli ist cim skor vonku na slniecko.

monky1
23. máj 2009

kubanka, nastastie hanka spala cez obed, dnes neviem neviem, ci by vydrzala az do 19h....zdriemla 2 hodinky, potom som ju budila a nie a nie ju prebrat....smiala sa zo spanku, ze este nie, este nie, daj mi liecik a ja idem spinkat.....ale ked treba ist do postielky, vymysla o 100 - 600 😀

kubi, aka bola malicka velka? zltacka vas asi obisla, ked ste sa tak skoro vratili...ze?

kubanka
23. máj 2009

monky mala vazila 3000g a 48cm...taky maly trpaslicek heh....este aj taku trpasliciu ciapocku jej davali prve dni v porodnici. Zltacku nemala, ale je trosku taka nazltla....budem ju vykladat na slniecko, len keby nejake svietilo 🙂

Na obed som prala a uz mam aj pozehlene...taky vetrisko fukal, ze hned vsetko poschlo.

alcapalca
23. máj 2009

Sisi aj my Ti prajeme krasny vecer 🙂

deniskajakubko
23. máj 2009

Kubi ja som bola v monobloku

alcapalca
24. máj 2009

monky kto dnes trhol rekord v stavani? my od 4,00 tu buntosime, uz teraz som na zdoch..... 😀

alcapalca
24. máj 2009

v stavani???? 😀 divne slovne spojenie som vyrobila
slovencinarky mi dajuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

monky1
24. máj 2009

alenka, nedajuuuuuuu 😀 😀 😀

alcapalca
24. máj 2009

ja uz ma uvarenu polievku aj kolac upeceny, este 15 minut sa mi bude varit salko, spravim krem a navarene napecene 🙄
co budem robit do vecera.......

monky1
24. máj 2009

Dobru chut k obedu!!!

alenka, si sikovnica 😎 😎 ...mate cely den vegetik 😀

sisa, tak ako, este vyspavas? alebo varis obed pre hosti? ako bolo? bavili ste sa dobre?

aneti78
24. máj 2009

ahojte

Aleni, neboj, ked budu mat 18, budu vyspavat cele dopoludnia 😀 😀 😀 aspon v tom mas vyhodu, ze mas rychlo vsetko porobene, ja som sa este len o deviatej vytrepala z postele a tak rychlo varit, lebo pred spanim chcu jest.

Sisi, deti su uz ok, ale vcera som mala riadne nervy, totiz v piatok boli v skolke a Tamarka mala poobede plnu hlavu piesku 😠 , oni ich nazenu do pieskoviska, lenze tolko deti neustrazia a niekto jej vysypal piesok na hlavu. v sobotu rano nemohla zas rozlepit oci, ale parkrat som jej dala kvapky a dnes je to uz ok, zajtra poviem ucitelkam, ze jednoducho nesmie do piesku po tej chorobe,sa bojm, ze sa jej to zase vrati 😒

dala som nejake fotocky nove, si rano povyberali uz letne veci a je dost chladno,ale nijak som ich nemohla presvedcit, ze si maju obliect teplaky...Tamara dokonca nechcela ani leginy, lebo ze tielko je zlte, tak jedine zlte kratasy k tomu pasuju, ma z nej obcas ide trafit co sa tyka oblecenia 😕

kubanka
24. máj 2009

No aneti este som dnes nebola vonku, ale nezda sa mi, ze je teplo....tak radsej dvojicky poriadne oblec.
Moj muzik isiel s Lalkou k svokrovcom na obed a tak som sama s Mimkou.....ked odisli vstala a bola hore az do teraz skoro dve hodiny.
Lalka ma vobec nepocuva ja uz neviem ako to mam s nou vydrzat....robi si co xce a vacsinou opak toho co jej kazem. 😠

aneti78
24. máj 2009

Kubi, no ved vonku by som ich tak nepustila, ale neviem, ci vobec pojdeme von dnes....
Lalka ma asi obdobie vzdoru, to prejde, len vydrzat 😉

monky1
24. máj 2009

kubi, myslim, ze je to vekom - obdobie vzdoru, lebo aj hanka sa zmenila....nevravim, ze vzdy, ale casto vzdoruje...a naj naj naj odpoved je nie/ne- - nejdem sa obliekat, nechcem sa umyt, nebudem dobra, nebudem pocuvat.....vsetko ne- !!! len vymyslam, ako ju oblbnut, ale dochadza mi uz fantazia 😖

monky1
24. máj 2009

...a ked ju poprosim, aby mi podala napr. cukor, povie mi: nepodam ti.....idem si ho teda vziat sama a ked to vidi, s placom a krikom : ja, ja, ja prinesieeem bezi, vezme cukor, odnesie ho na miesto, polozi ho, vezme do ruky a tak ho prinesie....ale nie vzdy je to tak, vacsinou je zlata -KLOP, KLOP 😀 😀 ....CO NAS ESTE CAKA 😀