Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
28. feb 2008

vanicka ano, ale taskanie, vies ked idem len na poradnu tak by som sa nemusela trepat s kociarom, ja mam pediatricku v opale, hore schodmi zabijak s kocikom

sisi1
28. feb 2008

Aj my mame tam Dr 😉 Tie schody su teda sila...

alcapalca
28. feb 2008

iba raz som tam liezla s kociarom, nikdy viac
uz mi drbe z toho netu, tie ceny su prehnane, ale co uz s nami mamami 🙂

sisi1
28. feb 2008

No ved s tou vanickou sa to neda nosit? Nema to drziaky? Hmm....

sisi1
28. feb 2008

Alebo vo vajicku ho budes hore nosit 😉

alcapalca
28. feb 2008

musim nieco vymysliet este mam cas, aj kociar sa mi iny zapaci mozno
tvoj maly je teda smejko zlaty

alcapalca
28. feb 2008

idem na telku, prijemny vecer vsetkym zelam

sisi1
28. feb 2008

Dakujeme, aj ja idem kuk Ordinaciu......pa

aneti78
28. feb 2008

baby, idem spat, manzel musi nieco surne robit, tak tu dnes nebudem. dobru nocku 🙂

aneti78
28. feb 2008

sisi, ved som tu kazdy den! 😉

tak ty si este kocik nepredala? 😨 ja som sa uz dvojkocika zbavila, som myslela ze kocik pre jedno dieta sa musi predat raz-dva.
skusila si www.babybazar.sk?
alebo www.babymax.sk

aleni, ale vies, ze hore schodmi s dvojkocikom sa ide inak nez s kocikom pre jedno dieta 🙂 taska je fajn, ale ak budete mat vajicko, tak to kludne postaci si myslim. alebo si ho das do klokanky, to by som pri jednom urcite kupila alebo satku.

sisi1
28. feb 2008

aneti: no, aj ja sa divim, kolko zase novych kocikov pobehuje a mne moj doma stoji ako novy 😅 Ozvalo sa asi 6 ludi doteraz ... jednej nevojde do vytahu, druhej ...bla bla...alebo sa uz neozvu...ta to mas tak...

V klokanke sa dobre nosi babo, no ked je este malinke uplne, tak asi lepsie vo vajicku...

kubanka
29. feb 2008

Ty ludia by furt len novy kociar xceli .......ale ved aj my vsetke mame nove no nie, 😀

alcapalca
29. feb 2008

aneti ja som nemala dvojkocik, my sme mali obycajne dva kociare, az sportovy som mala pre dvojicky taky co ma sedenie za sebou
sisi my posli na email foto z toho hlbokeho kociara, omrknem.......ti posielam adresu do IP

sisi1
29. feb 2008

alca: poslala som ti link do IP 😉

Ja tu dnes budem pomenej, potrebujem pobalit veci a uvarit puding k dukatovym buchtickam 🙂 Na vikend ideme k nasim, pojdeme sa prejst aj do lesika, uz sa veeelmo tesim a dnes vecer ma moja mamina zbalachala na aerobik u nich, tak som zvedava co to bude....
Kubi, a v sobotu vecer mam nacvik futbalku 😎 Este musime dooslavovat kamoskine meninky, ktore sme nestihli doteraz...tak bude aj nejaky drink 😀 😅
Tak zatial pekny dnik babenky.....

kubanka
29. feb 2008

sisi, tak potrenuj poriadne a potom aj drink moze byt 😀
Prijemny vikendik Ti prajem

denik
29. feb 2008

caute maminky, som vcera nedosla, lebo drahy mal narodky, tak sme trosku slavili.. big party bude v nedelu.. nemate nejaky tipna rychly a chutny kolacik? budem robit sacherovu tortu a kokosky (nieco ako jadrove parizske rozky, len nie orechove, ale kokosove) to je dost babracka, ale vsetci ich lubia 😵 a uz mame aj kupelnu hotovu, tak zorganizujeme brigadu, aby sme sa mohli cim skor prestahovat 🙂 no ale potom tu uz nebudem chodit, lebo nebudeme mat comp.. tak snad uz len nejake stretko 😉 ale to doriesime potom.. papa, pekny vecer prajem

janazuza
1. mar 2008

ahojte to tu dnes nikto nebol?

aneti78
1. mar 2008

ahojky

ja az teraz nakukujem, dnes sme mali rusno, robili sme mensie upravy v byte, co bezne nestihame, s detmi bol krstny.

baby, co zajtra varite, ja uz som v koncoch s fantaziou. mame plny box kur.prs a stehien (nasi boli v Polsku, tak som im dala kupit 😀 ), ale neviem, co mam urobit.

janazuza
1. mar 2008

ahoj aneti, mi sme tiež mali rušno, ešte teraz mi ide pračka ☹
mi si s kuraciny robíme"Maggy nápady" super vec a rýchlo navarené 😀 a hlavne chutné! 😅 a inak neviem ešte čo sa bude variť( bude variť muž), teda dúfam inak sme asi o chlebe 😀

aneti78
1. mar 2008

asi spravim len rolky s nivou a k tomu omacka z drvenych paradajok s bazalkou. to je velmi dobre a ostane aj na pondelok 😅 maggi napady som raz kupila aj ja a bolo to mnam.

janazuza
1. mar 2008

naši sa tiež chystajú do Polska, ak o vynde možno pojdem aj ja treba tiež doplniť zásoby 😀 😀 😀

alcapalca
1. mar 2008

ahojte, tiez vas telka nebavi?

aneti78
1. mar 2008

nasi chodia pravidelne, tak mi stale prinesu. ale mozno pojdeme tiez do polska, chceme si spravit novu spalnu, ked su uz deti v detskej a chceme vsetok nabytok masiv, no a muz chce zistit, ci sa vlastne oplati ist do polska, tu by sme za postel, skrine a nejaku komodu dali okolo 30tisic. neviete niektora ci sa oplati a kam sa na to chodi? chceme aj obyvacku vymenit, ale to az o take dva roky mozno, ked deti trosku vyrastu a neponicia veci.

janazuza
1. mar 2008

ahoj, muž kuká a mna historické nebavia

aneti78
1. mar 2008

my s muzom pijeme vino, ale ako to vidim, zachrni zachvilu a ked sa ho pytam, ci mi naleje, tak ze nie, ze si prave dobre lahol 😠 😨 😀

alcapalca
1. mar 2008

aneti ja o PL neviem, my sme si kupovali minuly rok iba postel peknu cisto drevenu tu v PO
a obyvacku sranda tiez az teraz v lete sme kupili, lebo predtym nebola odvaha heh

aneti78
1. mar 2008

aleni, ja neriskujem, aby nam pekny nabytok popisali a poderavili 😀 v obyvacke travia zatial najviac casu.

alcapalca
1. mar 2008

ja som minule neskutocnu chut dostala na alkohol, bezala som si kupit aspon rumove pralinky 😀 nikomu som ich neukazala, vsetky som zbastila tajne

aneti78
1. mar 2008

ja som vdaka tehu prestala fajcit (aj ked obcas sa k tomu vratim, ked je prilezitost 😅 ) a na alkohol som nikdy nemala chut, skor ma napinalo.

janazuza
1. mar 2008

aneti, mi chodime len na potraviny, ale chcela by som si konečne kupiť aj niečo na seba( ak sa do niečoho vtrepem), nabytok neviem mi sme nekuponali ☹