Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
3. jún 2009

Kde ste vsetci zaliezli v tomto pocasi? Rano som rozmyslala, ze zapnem pracku....no dobre, ze som tak neurobila.

Je to otras s varenim pre kojacie mamicky. Uz sa mi nexce furt cosi dietne varit......je to bez chuti. 😒

monky1
3. jún 2009

ahoj kubanka - boli sme v meste aj so sisi a zade....neviem, ako oni, ale my sme zmokli....zacalo liat, ked sme sedeli v buse cestou domov 😠 ....bola som pozriet v Tescu nieco pre Hanku, nakoniec som jej kupila tricko a sebe letne nohavice, kedze sa tie moje stratene veci nenasli 😀

kubanka
3. jún 2009

Och aj mne by trebalo nieco na oblecenie, lebo do povodnych nohavic sa nezapnem, natiahnem ich az hore na pas, ale s rozopnutym zipsom nemozem chodit heh.......dufam, ze do krstin schudnem do kostymu 😉

monky1
3. jún 2009

ja som si na krstiny kupila bluzku a vzala spolocenske - TEHOTENSKE - nohavice 😀 ....ale nikto si to nevsimol, nastastie, ale to bolo v zime a mala som na tom aj kabat......kubi, ale ty si pocas tehu vela nepribrala, aspon ked si dobre pamatam....zato ja pozehnane 🤐

zade
3. jún 2009

Ahojte - monky, sisi - tak my sme zmokli paradne - do nitky!!!
Nastastie sa mi podarilo Emke vysvetlit, ze vlacik je lepsi, ked su v nom deticky a nie ked chodi prazdny.... ale viackrat to radsej riskovat nebudem.
Teraz spime a ja surfujem.
Nasla som vybornu straku so vsetkym pre deti. HV,VV,PV, nabytok atd kuk www.nomiland.eu

kubi - ja som do 12 mesiacov dojcenia nejedla dokopy nic. Pamatam si iba zemiaky, ryzu, cetoviny... nic ine mi moje dieta nedoprialo. Potom som postupne zacal pridavat co sa dalo, ale bolo to skutocne pomalicky. Dojcila som 20 mes. Akurat pred dvomy tyzdami som si na rodinnej oslave (mimochodom to boli krstiny) dala Tonic. Jeee, velmi to lubim a pocas tehu sa nedalo a potom....
Inac, dnes mi volala kamoska, ze sa jej narodilo dievcatko. Prave na jej narky a presne na termin. Super, nie?

sisi1
3. jún 2009

My sme chvalabohu nezmokli, pekne sme to stihli, na sekundu.... 😅 Esteze byvame pri zastavke...som to patricne ocenila...zacalo poprchavat, akurat sme zaliezli do vchodu...

zade: takze vlacik sa nekonal?

monky: tie mufiny su teda trieda!!!...wow

dada27
3. jún 2009

Milé mamičky a tehuľky!
Pozývame Vás všetky na výmenno-predajný bazárik,ktorým sa uskutoční

13.6.2009 od 14,00 do 19,00 hod

v miestnosti pri fare v Nižnej Šebastovej-Prešov -detské centrum Srdiečko /kto by nevedel ,kde to je dám bliźšie info cez IP/,na Školskej ulici

Môžete doniesť vecičky:
-detské oblečenie od 0-15 rokov
-kočiariky, alebo ich reálne fotografie
-rôzne pomôcky pri opatere bábätka, pri kojení a pod.

Prosíme všetkých, ktorí sa chcú zúčastniť bazárika, aby ho nebrali ako príležitosť k jarnému upratovaniu.

Za pochopenie ďakujeme a tešíme sa na Vás.

tufa
3. jún 2009

Ahojky,
Tedymu vsetko najlepsie k rocku 😀 😀
nasa Dorotka je uz velka slecna, dnes sme boli dat nausnice, chudatko ☹ teraz smutne fnuka, dufam, ze sa jej uska rychlo zahoja 😉

alcapalca
3. jún 2009

Dobry vecer
tufa dakujeme, jaj a skoda ze si malej tak dala prebit uska, Kubi to plati aj pre teba, kamoska davala malej ale u doktorky no u akupunkturky.....ci ako sa to vola, presne vie ktory bod na usku ma napichnut, a vobec mala nezaplakala
sisi a spol. 🙂 pekny vyletik ste si urobili
ja len tak na skok a narychlo, mam roboty vyse hlavy.........vyrabam girlandy, ozdoby........a ine prkotinky 😀

muffiny su suprove ale nie na moju trpezlivost, inak tiez som hladala na ne recept, snad sa mi podaria
tak peknu noc vsetkym zelam papa 🙂

alcapalca
3. jún 2009

Slubene prekvapko, aky darcek som vymyslela..........prave dnes boli dokoncene 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sisi1
3. jún 2009

alenka: kraaasne, super darcek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 Kam si to dala robit? Podla fotky?

monky1
3. jún 2009

jeeeej, ako ziviiiiiii !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...sice som ich realne nevidela - len na fotkach, ale neskutocne sa podobaju - myslim kazdy na seba 😵 😵 😵 ...SUPER NAPAD 😅

alcapalca
4. jún 2009

Ahojte
veru, neskutocne sa jej to podarilo, sice som ju potrapila, parkrat prekreslovala ale vysledok je super, su na 100 percent identicki ako na tych fotkach co som jej poslala aj realne
nasla som v inzercii na babybazare, a ked budete mat zaujem odporucam, vam ju, velmi skvelo sa mi s nou komunikovalo, nakreslila poslala mi ukazky, ja som zhodnotila ze co hej a co sa mi nezda, prekreslila, ziadny problem...........
a myslim ze ovela hodnotnejsi darcek ako nejaka docasna hracka 🙂
jaj strasne sa tesim, bude to prekvapko pre vsetkych, kedze som to drzala v tajnosti 😀

zade
4. jún 2009

Co viete o zajtrajsom leteckom dni?

kubanka
4. jún 2009

zade ja viem len tolko:

5.6.2009. Deň otvorených dverí LZ Prešov /Deň detí na Leteckej základni Prešov (ukážky vojenskej techniky pozemnej i leteckej. 8,00 - 14,00

alenka ja som Lalke dala prepichnut uska v porodnici......cca po 3-4 tyzdnoch nie hned pri narodeni....prepichnute ma dobre, aj rovnako vysoko, akurat jej jedna dierka trochu zahnisala, ale s mastickou to preslo. Mimke budem davat prepichovat u detskej lekarky asi.......krstny rodicia jej donesu na krstiny a potom pojdeme prepichnut.

alcapalca
4. jún 2009

kubi ja len ze v akupunkture dokaze prepichnut presne ten bod ktory neboli, a vie ze nic neposkodi, ja som iba raz zazila u detskej ako prepichaovala uska, som mala dost v cakarni, ked som vosla do ambulancie, som doktorke vravela ze nechapem, ako to dokaze, ja by som nevydrzala a nedala svojej dcerke prepichovat uska, to musi byt strasne........ 😢

tufa
4. jún 2009

Cauko,
my sa zajtra chystame na letecky den. Mal by byt program aj v sobotu a nedelu, ale ze piatok je naj.. kamarat je parasutista tak vravel, ze v sobotu sa im uz nebude chciet robit show... no uvidime, len aby neprsalo

a dnes sa nam narodili zajaciky, Terezka sa uz nevie dockat, kedy ich mama zajacica ukaze 😀 😀 a vyzera to tak, ze ani nasu fenku sme neustriehli ☹ co uz jar je v plnom prude 😎 😎 a manzel ked pride domov z roboty tak zreferuje co videl vonku tento tyzden sa mu kazdy den podarilo vidiet male bodkovane srnciatko ci jeliencatko 🙂 a to vzdy ked nema so sebou fotak 😒

zade
5. jún 2009

Nechce sa mi verit, ze tu od vcera nikto z Vas nebol. Ufffff.....

kubanka
5. jún 2009

Ahojte.....my sme malu zlu noc....zacalo sa to uz vecer o osmej, Mimka zacala poplakavat a stale si pytala papat.....jedla aj kazdu hodinu a to iste bolo aj v noci......nebolelo ju brusko, vobec sa nepucila, len taka bola nejaka nespokojna. Z tolkeho jedenia sa mi rano 3x posebe povrackala, 1x pokakala a bolo fajn na dve hodky. Teraz zaspala, tak som zvedava dokedy.
Lalka ma dnes sviatok, tak ju babka vzala na busik povozit a poobede pride druha babka s dedom. 🙂

danielkapo
5. jún 2009

Kubi 😅 eh no snasd dalsia noc bude oki 😉 simuska soplikuje a taka cudna sa mi zda (pritulna az velmi), tak nieco na nu lezie zrejme 😖
Laure zelame vsetko najkrajsie a najlepsie k meninkam, nech ju mala sestricka pocuva 😵

alcapalca
5. jún 2009

Chudatko Mimulka, a aj ty Kubi, nikomu nezavidim tie nočné a este ked nevieme co tym detom je, najhorsie su tie prve tri mesiace, kym sa to vykuľka a potom uz je ovela lepsie

Lalke prajeme krasne meninky, vela zdravicka a nech pekne pomaha maminke so sestrickou, chlapci jej posielaju pusiny 😉

a este som nieco chcela dodat k tomu nasmu foru tu...........ale asi ani niet co dodat.......hm, sukromnicky 😒

kubanka
5. jún 2009

alenka kludne napis co mas na jazycku heh 🙂

alcapalca
5. jún 2009

asi zbytocne Kubi, kazdy tu je svojpravny, a robi tak ako sa rozhodne
..........ja len ze niekedy sa tu dala roztocit aj nejaka zaujimava tema a celkom pekna debatka tu z toho bola, no a v poslednej dobe mi to tu pride ako odkazova schranka, najnovsie uz ani to

danielkapo
5. jún 2009

alcapaca,ja mam dojem,ze takmer v kazdej teme to je v urcitom momente podobne.Teda niekedy to ide super sa pise,vela a tak no a potom pride taky utlm..to je normalka..
Inac k tym uskam,my sme dali prepichnut u pediatricky ked mala simka asi mesiac a bolo to hrozne,poslali ma do cakarne a ona tak plakala,trvalo to len chvilku,ale aj tak..potom uz v pohode,aj sa to pekne zahojilo,no keby to slo bez toho placu,tak isto lepsie,neviem,ja som vtedy ani nejak nerozmyslala,ze sa to da aj inde spravit a bezbolestne.
Tak pekny vecer zelame,ja idem upratat,lebo simus skuma obsah mojej skrinky..heh

sisi1
5. jún 2009

Ahojte,
tak my sme mali vcera taky divny den, boli sme cela family na nakupy, poflakat sa, Timo bol taky divny, doma mu vyskocila teplota...netusila som z coho, ale ked sa pridala aj redsia stolica k tomu, asi to bude zo zubkov, tie zadne stolicky nema uplne von.
Preto sme rozmyslali ci pojdeme na to letisko, ale dnes bol bez teploty, a furt tocil o lietadlach, tak sme boli mrknut. Stretli sme tufu s rodinkou, Dorotka je naaadhernaa, take malinke babulitako...wow...
Timo uz cez den nespal, odmietal, potom dosli nasi, kupila som im listky na Alexandrovcov, tak teraz prave ficia na ruskej kulture 😀

kubi, Laurinke prajeme vsetko najlepsie k menikaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 A pozdravujeme Mimku, nech je vsetko v poriadku, nevieme sa dockat kedy ju uvidime!

Co to tu citam, sukromnicky??? 😨 😨 😨
No neviem, my pojdeme do mesta a nielen tam s kazdym, staci zavolat.....vybavovacky su vzdy, akurat popritom musime deti po celom meste nahanat, ale to uz si zvykame. 😀

alcapalca
5. jún 2009

juuuuuuuj Sisi, ved tu vobec nejde o mesto, len som podotkla ze uz to tu nie je ako byvalo, ze sa tu dalo podebatovat, poklebetit, vyrozpravat alebo len tak posmiat sa, zopar sa na nas tu naraz stretlo a uz bolo o com tocit..............teraz mi to pripomina odkazovac ☹

alcapalca
5. jún 2009

davam na odkazovač:
"toto je dobreeeee 😀
tak ta kriza dorazila už aj ku mne ! jem plesnive syry, pijem stare vina a to auto co na nom jazdim nema už ani strechu "

monky1
6. jún 2009

Ahojte vsetci,

ozyvam sa po dlhsej dobe...mala som niekolkodnovu navstevu a na vysedavanie pri nete akosi nebol cas 😖 ... ale uz sme len dve a tak som tu 😉

kubi, samozrejme aj my kamoske lalke zelame vsetko naj naj naj k meninkam 😵
nasej maličkej uska prepichli este v porodnici a som rada, ze som sa tym nemusela zaoberat neskor

sisi, takze ste nakoniec boli na letisku? ako, pacilo sa vam tam? timko sa nebal, ked buracali stihacky? pamatam si, ako sa deti minuly rok pocas toho bali a plakali 😅

danielkapo - ako je simuske??? lepsi sa to? dajte sa dokopy a pridte uz konecne na spominanu prechadzku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alenka - prepac, ale akosi som nepochopila tvoj "odkaz", ked uz si to tak nazvala 😀 😀 😀 😀
nech citam ako citam, tvojmu prispevku nerozumiem - co myslis tym svojpravny???
....a tie sukromnicky????? 😕
asi by si to mala objasnit, lebo - prepac - ale fakt to vyzera tak, ze je to o tom nasom stretnuti v meste - vec sa ma tak, ze ja som zase bola nieco nahanat v obchodoch a aj banku som mala v plane a viem, ze naposledy, ked sme dali podobne echo, ze sa kona mesto spojene s nakupmi a vybavovackama, tak nikto nemal zaujem ....

danielkapo
6. jún 2009

Pekne rano
monky, no dufam, ze to prejde raz-dva, v noci mala uz teplotu zvysenu, teraz mi spi na rukach a nostek plny..no kym sa niekam vyberieme aj kacicky odletia 😅 nie, nie, dufam, ze nie 😉
sestra ma birmovku, ani sme nesli do kostola, tak cakame kym pridu a bude hostinka 😀
ako to pocasie ma uz stve 😠 neviete kedy hlasia uz pekne?

monky1
6. jún 2009

ahoj, dani, tak to ma mrzi, ze uj aj teplotkujete.....ale nemusime len kacicky obdivovat 😀 ... mozeme ist aj na koniky mrknut 😉

a ta hostinka.....mmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 ... my mame dnes len langose - cesto uz kysne 😅