• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
6. sep 2009 o 14:36 • zade
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
6. sep 2009 o 14:37 • zade
zade, co tam davas za reklamu, ze ta zmazali :grinning:
Dorotka je bez zubka a zatial ani nevidno, zeby sa nejaky chystal von :slight_smile:
Dnes Terezka odmietla ist naobed spat, po 1x. a ja uz som si aj kafe zaliala, ze popri zehleni a upratovani hraciek vypijem :angry: dufam, ze je to len dnes. No a Dorotka sa prave zobudila po 10 min. spanku takze utekam.
7. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moje kocky este spia..............pomalyyyyyyy si zvykame na skolku, je tam iba do dvanastej a potom ideme domov spinkat. Dnes nastupili nove deti a vsetke naraz revali uffff :confounded:
tufa ty uz zehlis? A ja som este len povesala :grinning:
7. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tufa,
niekto to zmazal (dobrak) :slight_smile:
Dala som tam info o hudobnej Yamaha, ktora bude v Hviezdicke v centre mesta.
Ak by ste mali zaujem o info, napisem cez IP.
Zvlastne je to, ze som to davala aj inde a tam je to v pohode :wink:

este link:
http://www.kamdomesta.sk/presov/deti-a-mladez/hudobna-skola-yamaha-i0
7. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kubi, dobre ze si pripomenula, treba mi povesat pradlo:grinning:
vcera sa mi nepodarilo dozehlit tak musim dnes a vecer dalsia varka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Boli sme doma same, tato isiel na turistiku tak som nic nestihala a dnes to vyzera rovnako :angry: nejako nestiham :frowning2: a ideme vonku, lebo potrebujeme doplnit zasoby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ufffff mam detske veci vyprate a Mimka mi nalozila tak do plienky, ze az von pretieklo. Ona nezvykne casto kakat, ale ked uz tak poriaaaadne :grinning:
po dlhom case pozerame Bambulku....uz sme ju nevideli cele leto.
7. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nemate niekto recept na vypadavanie vlasov? Teda proti vypadavaniu :slight_smile: Uz mam na hlave iba polovicu. Kupila som si uz sampon .... vyzivny, ale mozno by som aj nieco ine este vyskusala.
7. sep 2009 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kubi - to je dojcenie a tehu v jednom, pravda :wink:
mhm, recept nemam

inac, aj my sme same. tatko siel na sluzobku, tak je nam troska smutno :frowning2:
7. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte
Zade čo si dávala link na tú Yamahu, tak tam píše že 16.9. bude zápis a ukážka zdarma a na stránke yamaha píše že 14.9., ktorí dátum je na Prešov? Prišli by sme sa pozrieť
8. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deniska ako jakubko v skolke?
8. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile:
kubi, mimke vsetko najlepsie k prvym meninkam...dufam teda, ze je to dnes:wink:
ako sa mate? dufam, ze vsetci ok....pekny dnik
8. sep 2009 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danielka ano dnes....dakujemeeeee :slight_smile:
8. sep 2009 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deniskajakubko IP :slight_smile:
9. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://emerka.webnode.sk/

babule - MC Emerka ma konecne svoju stranku :slight_smile:
10. sep 2009 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahooojte tak co mate nove? Skolsky rok sa zacal........aaaale vase deticky nechodia do skoly a poniektore ani do skolky, tak piiiiste a ozivte trosku tuto temu, nech nezapada prachom.

Moja jedna dcerka si zvyka na skolku a druha bola u Hagyariho na uvitani do zivota. To uvitanie bolo o trochu lacnejsie ako pred dvoma rokmi, ale aj tak sa oplatilo.
14. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme uz komplet rodinka, tato s Terezkou boli cez vikend vo zvolene a my sme doma s Dorotkou gazdovali same, joj celkom som si oddychla. Este ze je zajtra volny den, tak si este kus povegetim. :grinning:
Dievcence su uz nejake unavene tak ich idem okupat a sup do postele, mozno sa zadari a o 20,.h. uz bude klud :sunglasses:
14. sep 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrý večer,
my sme tiež prežili víkend na chate,paráda....nemusela som variť,strava bola zabezpečená :slight_smile:
a Sonka moja mala 4 narodeniny :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2009 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tufa volny den? A to nieco znamena pre mamicky na materskej? :grinning: My sme aj tak same doma, ci je vikend, sviatok alebo obycajny den v tyzdni.

adriana vsetko najlepsie Sonicke k narodeninkaaaam :slight_smile:
15. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kubanka, Mirke prajeme vsetko len najlepsie k 4 mesiacikom...:slight_smile:
15. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj my sa pridavame Kubi :wink:
15. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mimka vam dakuje :slight_smile:
16. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivana ako sa ma Tonko? este sa nechysta chodit?

zade ako to ide s tou hudobnou skolou, je o nu zaujem?
17. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Kubi, Tonko sa uz chysta chodit, pekne sa plazi, lozi po styroch, postavi sa vsade kde sa moze niecoho chytit a urobi aj niekolko krocikov, ked ho drzime pod pazusky :slight_smile: takze tak...dakujeme za opytanie :slight_smile:
a co vy? ako sa maju tvoje dievcata :slight_smile:
17. sep 2009 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ako sa maju moje dievcata? Pri starostiach so starsou, ani neviem ako a ta mladsia uz ma 4 mesiace. Ide to strasne rychlo. Uz nevie kludne sediet a stale xce sama sediet bez opierania. Akurat mi kaka iba raz do tyzdna...dufam, ze to nevadi.
17. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kubi plne s tebou suhlasim a to ma Dorotka uz skoro polroka :grinning: :grinning:
aj s tym kakanim je to podobne, raz za 4 -5 dni ale za to aj na 3x :wink:
17. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tufa aj tebe to tak leti? Neviem ci je to tym, ze uz mame deti a na nich vidime ako ten cas leti :sweat_smile:
18. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte holky,
Kubi - Jakubko v škôlke prvé 3 dni cestou do škôlky plakal nechcel tam ísť, ale učiteľky hovorili, že keď tam už nie som tak sa pekne hrá. Teraz už tam chce chodiť. Od stredy je chorí a keď ostal doma, tak sa pýtal do škôlky, že tam chce ísť, tak som bola šokovaná. Začalo sa mu to páčiť a aj ja som kľudnejšia, keď viem, že sa mu tam páči.
A Tvoja Laurika, ako v škôlke?
Inač, myslela som si, že keď bude Jakubko v škôlke, tak budem mať vôľnejšie, no nejak stíham ešte menej vecí ako keď bol Jakubko doma. Som stále s Filipkom vonku, lebo vo vnútri mi nechce cez deň spať, tak rýchlo po Jakubka, potom sme ešte aj s ním vonku. Niekedy už nevládem. Doobedu 3 hodiny vonku poobede niekedy aj 4 hodiny, tak už niekedy mám toho dosť. No ale aspoň vonku Filipko spinká. Inač je to úžasné dieťa, stále sa usmieva. Plače len keď je hladný.
18. sep 2009 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak tu už nikto nechodí?
My sme boli včera na svadbe, vydávala sa moja sesterka. Bolo super, Jakubko vydržal s nami do konca do 2.00 hod. Filipko pekne spinkal. Prajem Vám pekný týždeň
20. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
21. sep 2009 o 07:39 • flirtana
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok