Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

katka.sa
22. sep 2009

Ahojte na šidlovci otvorili novu škôlku ak by niekto potreboval 🙂

www.ms-simba.szm.sk

kubanka
22. sep 2009

ahoj katka.sa ako sa mate? Aj tvoj Misko ide do skolky?
My momentalne marodime doma 😒

deniska, mne bolo fajn, ked bola lalka v skolke, aspon sa mi ta druha pekne vyspinkala a teraz je to o nicom, ked sme zase vsetke tri pokope.

Tak sa mi zda, ze kazdy okolo nas je chory.
Ako ste na tom ostatne mamicky a deticky?

katka.sa
22. sep 2009

Ahoj Kubanka
no robím reklamu školke kde mi chodí syn 😀 začali sme minulý štvrtok, chodíme len na pol dna , lebo Miško ešte nemá odvahu tam spinkať. a vy ako v školke?, držím palce nech ste skoro fit 😉

danuska24
24. sep 2009

katka dik za ifno 😉

katka.sa
24. sep 2009

danuska nemáš začo 🙂 boli ste pozrieť?

zade
24. sep 2009

katka.sa - vdaka za tip 😉

My sme prekonali crevnu chripku - viac ako 6 dni hnaciek a bolesti bruska. Snad to uz pominulo....

danuska24
24. sep 2009

ano boli sme, a ostavame 😉

katka.sa
24. sep 2009

zade dufam že už budete zdravé, my ešte soplikujeme , juuj dufam že to do pondelka pominie lebo Miško chce isť do školky 🙂 dnes sme pozerali fotky na stránke a ked zbadal traktor, tak hned utekal do garaže že ide do školky 😀

danuska teším sa že ste došli k nám 🙂 juuj ale hodil by sa aj nejaký chlapček aby tam Miško nebol sám medzi tolkými babami 😀

danuska24
24. sep 2009

nebola tam menovka este jedneho chlapceka? akurat sme sa bavili dnes s p. Vokalovou ze sa rodia same baby 😀

katka.sa
24. sep 2009

žeby Lukáško? ak ano tak on je maliký neviem cca 1,5 ten asi nebude chodiť pravidelne. kedy začínate ? bude mala spinkať sama? ja mám strach že moj Misko sa tak skoro nenaučí spinkať v školke ☹ on je taký mamkačik, stále spí somnou

tina_
25. sep 2009

panebože dievčatá, toľko strán...
som tu nebola fajne dlho, ani neviem, jak ten čas letí, človek je v jednom kuse vyťažený...

a čo sa robí, že téma je až na druhej strane v zozname??? 🙂

kubanka:
ja som mala ten istý problém s vlasmi, asi tiež v tom období, ako ste vy teraz, som bola úplne zúfalá, že čo robiť, hľadala som po nete, tak som sa len dočítala, že to prejde, keď už bábo nebude dojčené, tak dojčím ďalej 🙂 a dúfam, že dovtedy nebudem plešatá úplne...Ale pravda je, že to už teraz nie je také výrazné, to vypadávanie vlasov a nedávala som na to žiaden špeciálny šampón...Mám niekde knižku o olivovom oleji a tam bol písaný nejaký recept na vypadávanie vlasov, môžem sa ti pozrieť, aj by som to skúsila - bol to nejaký zábal, či čo, ale furt dakde chodíme (po doktoroch, alebo pre staršiu do školy, na krúžky...) a večer som taká grogy, že už nevládzem ani večeru zjesť, nie to ešte dačo s vlasmi robiť...

zade: ako ste to zvládli s tou virózou? mala si hodiny aj v KE v Haligande?

Inak, neviem, či používate facebook, ale skúsim sem skopírovať link, možno to pôjde aj bez registrácie...Ak máte nejaké fotky s detičkami v šatkách, môžete ich pridať, spravila som pozvánku na jednu akciu v Emerke, tak ak to nepôjde, môžete mi poslať mail alebo meno na FB a prepošlem ďalej 😉

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/even...

danuska24
25. sep 2009

myslim ze ano, vcera som bola s malou doobeda, dnes uz bola sama, teraz spinka doma a od pondelka asi ostane uz aj spinkat. zaspavala mi sama v pohodicke, ale teraz citi ze je nejaka zmena, tak troska vymysla.

z.vrablova
25. sep 2009

ako mozem pridat foto?

danuska24
25. sep 2009

fotoalbumy - moje albumy - pridat foto

z.vrablova
25. sep 2009

tak tam uz foto so satkou mam, som myslela, ze mam pridat foto na FB

katka.sa
25. sep 2009

Danus tak to máš výhodu že spinka sama, Miško spinka somnou takže neviem ako ho ukecáme že bude spinkať v školke, on je veľký frajer aj pyžamko sme si doniesli aj macka aj dudu 😀 ale spinkať nechce. Ked videl Samku ako si ľahla že ide spinkať tak on sa rozplakal ☹asi si uvedomil že nieje doma...

zade
25. sep 2009

katka.sa - moja malicka taktiez spinka so mnou a cudujeme sa - v jaslickach spinka vraj bez problemov sama v postielke 🙂
Avsak spociatku jej tam bolo fajn, teraz tam odmieta chodit - je to strasne vycerpavajuce. Chudatko moje....

tufa
26. sep 2009

Ahojky,
vsetkym chorym detickam prajem skore uzdravenie a skolkarom vela novych kamaratov 😀
dnes a zajtra je vystava psov v mestkej hale tak sa chystame 🙂

kubanka
26. sep 2009

ahoj tufa a ta vystava je v Presove?
Lalka este stale ma sopliky, ale nie je to ziadna silna choroba. Ked bude teplo rozmyslam, ze by sme zasli pozriet na psikov.

danielkapo
26. sep 2009

Ahojte
Neviete odkedy dokedy je zajtra ta vystava? dakujemeee 😵

tufa
26. sep 2009

Ahojky,
posudzovanie na vystave zacina od 9,30 tak do tej 12. hod. je este co pozerat a potom o 14. hod. alebo 15. su zaverecne sutaze tak to sa tiez oplati ist. Ja som si uz vybrala aj oca mojho buduceho psika 😀 na druhy rok popri detoch hadam zvladnem aj dalsieho clena rodiny 🙂 uz teraz sa tesim viac ako deti na hava 😀
a zajtra tato ide na turistiku a baby ostanu doma, urobime si party na dvore 😒 kto sa bude doma nudit moze sa k nam pridat 😎

kubanka
26. sep 2009

tufa to znie dobre....party na dvore 😀

tina_
27. sep 2009

tufa, dík za info, práve som rozmýšľala, že čo s načatou nedeľou...
Tak to sa tam pôjdem určite pozrieť...

kubanka
27. sep 2009

tak aj my sa ideme obliekat a zajdeme sa pozriet na tu vystavu.

z.vrablova
27. sep 2009

Tina, podarilo sa. Malicka je narodena 5 tyzdnov skor. Prelezala som v nemocnici 2 mesiace pred porodom, Kristinku pustili domov po 12ich dnoch, ked dosiahla 2200g. Chodievame po vysetreniach aj na rehabilitacie... Ale som rada, ze je takto sledovana, aspon som istejsia, ze sa pripadne nezrovnalosti vychytaju uz v zakladoch. Chodievas s Ninkou este stale cvicit? Vojtovku? Pomaha vam? Uz si malicka zvykla, alebo stale place?

zade
27. sep 2009

My sme sa boli na psikov pozriet - nakolko mala slecna nechcela zist dole zo sedacky bicykla - sledovali sme to iba zvonka. Ale aj tak bolo prijemne. Tooooolko aut, ani na ine vystavy ich tam tolko nie je. 😉

Tina - som rada, ze ta tu po dlhom case opat vidim. Ako sa mate?

deniskajakubko
27. sep 2009

Ahojte holky,

TINA - ja sa už teším toho 30.9. do Emerky, kúpila som babyvak no nemám ešte odvahu Filipka v ňom nosiť, tak dúfam, že tam budú nejaké názorné ukážky

deniskajakubko
27. sep 2009

Neviete čo je so SISI? Už dlho sa neozvala

kubanka
27. sep 2009

deniska neboj sa dat Filipka do babyvaku.....ked drzi sam hlavicku, tak sa nemas coho bat.......moja Mimka sa v nom uz nosi a paci sa jej celkom v nom.

Vitajte po prazdninach mamicky......zase to tu ozilo 🙂

zade
27. sep 2009

to som rada 🙂