Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

danuska24
6. okt 2009

kati hod link 😉

katka.sa
6. okt 2009

www.babysen.sk 😉 nemám ta všetko nestíham viac mám na mimibazare

monikaaerik
6. okt 2009

Ahojte dievčatá,
prepáčte, že vám skáčem do temy,ale chcela by som sa opytat, ci ste neboli v poslednej dobe v Nowom Targu na nakupe.Oplati sa este? a ako je to s platetim v eurach? vziat si aj zlote, ci staci iba eura? Velmi pekne dakujem. Monika

danuska24
6. okt 2009

idem kuknut 😉

danuska24
6. okt 2009

monikaaerik a co idete kupovat?

monikaaerik
6. okt 2009

Danuska 24, chceli by sme oblecko pre manzela a mna,pre malu nejake teplacky,resp. domace ubory do skolky, ja by som potrebovala cizmy,nejake bluzky do prace,spodne pradlo,viac menej oblecenie.

dada27
7. okt 2009

Ahojte dievčatá,chcela by som vás pozvať:
MILÉ MAMIČKY A TEHUĽKY!
Pozývame Vás na bazárik SRDIEČKO,
ktorý sa uskutoční
15.10.2009 /štvrtok/ od 9,00 do 12,00 hod
v miestnosti na Haburskej č.9
/sídlo detských lekárok a gynekológie/

Môžete doniesť vecičky:
-detské oblečenie od 0-15 rokov
-kočiariky, alebo ich reálne fotografie
-rôzne pomôcky pri opatere bábätka,
pri kojení a pod.
-tehotenské oblečenie...

Prosíme všetkých, ktorí sa chcú zúčastniť
bazárika, aby ho nebrali ako príležitosť
k jesennému upratovaniu.
Za pochopenie ďakujeme a tešíme sa na Vás.
Ak máte nejaké otázky môžete volať na tel. č. 0905821887

monky1
8. okt 2009

ahojte, babky, zdravim vas po dlhsom case...co mate nove?

kubi, ako lalka v skolke? chce chodit? a spinkat tam?

my nastupujeme v pondelok...mohli sme aj skor, ale bojujeme so soplikmi a kaslom 😒 ...ale Hanka sa uz velmi tesi

zade, co to citam, menite skolku????

tinka5
8. okt 2009

katka.sa-tak konecne sme boli pozriet v tej skolke, alebo v tom centre neviem ako to mam nazvat, a videli sme aj Miska aspon dufam, ze to je ten tvoj........... 🙂

tufa
8. okt 2009

ahojky,
aj k nam dorazila choroba ☹ ale dufam, ze rychlo prejde. Inac nic nove, Dorotka uz papa kasicky a zeleninku, uz aj rozok okusila, "velka segra" ju nenecha hladovat 😀

petra1985
8. okt 2009

Ahojte maminky nemate skusenost s kurzom plavania pre babatka v KID-FITe na Budovatelskej? Ako bolo, ci sa pacilo, o com okrem plavania to bolo a tak? Rada by som isla ale na ich stranke nepisu v podstate nic len vycapeny jasne, ze cennik a to je tak vsetko🙂 dik za info.. hej a prajem chorym detickam a mamickam skore uzdravenie

katka.sa
9. okt 2009

Tinka a Miško neplakal ked ste došli? a ako budete chodiť?

Danuska alo malá? už ste bez soplikov?

Tufa prajem skore uzdravenie, tie choroby su hnusne, aj počasie dnes bleee..

tinka5
9. okt 2009

katka.sa-Misko je velmi zlatucky chlapcek,vobec neplakal.......inak ste tam spokojni? 😒

katka.sa
9. okt 2009

Tinka vážne neplakal? tak to som rada 🙂 ano so školkou som spokojná, Miško tam robí veľké pokroky.

Bál sa cudzích ľudí, mal uplne hysáky plaču ked do školky došiel niekto cudzí preto som sa pýtala či neplakal 😉

doma mi nechcel večer zaspať pozeral telku do 23h 😠 nevedeli sme ho to odnaučiť a od kedy chodí do školky tak telku večer vobec nepozerá, prečítame knižku a o 20h leží v posteli 🙂

nerozprával iba mama , baba, tato ham., nie a teraz začína panda je síce banga alepo panga 😀 ale su to prvé slová 🙂 ja som veľmi spokojná so školkou, je tam menej detí ale aspoň tam bude aj menej chorob 😉
tebe sa tam niečo nepozdávalo?

danuska24
9. okt 2009

Kati uz lepsie, v pondelok sme tam (dufam 😎 ) ako na koni 😀
Linduska co sa tyka zien tak v pohode, ale ked prisiel nejaky chlap tak hned utekala k mame.. a minule mi p. Vokalova vravela ze prisli manzelovi kamarati a ze mala v pohode okolo nich, dokonca sa k nim aj na ruky tahala.. 😉
my sme so skolkom maximalne spokojne 😉 😉 🙂 🙂

katka.sa
9. okt 2009

no dojdite lebo Samka je tam teraz sama baba 😀

kubanka
10. okt 2009

Ahoj monky, no kde ste sa tulali cele leto?
Lalka je este stale doma......soplik presiel, ale este trocha kasle....v stredu ideme na kontrolu k dr. a mozno aj naspat do skolky. Ked si uz ako tak zvykla v skolke, tak ochorela a zase budeme rano chodit s placom 😒

Inak mamicky ta Simba vyzera pekne, ale mozem sa opytat preco prave sukromna skolka a nie statna?

tinka5
10. okt 2009

katka.sa-naozaj neplakal, bol taky smutnucky, tichucky, troska mi ho bolo tak nejako luto, aj sme sa s nim hrali, ale javil sa akoby sa chcel hrat sam............. ☹

danuska24
10. okt 2009

u nas preto sukromna ze nasa este nema ani 2 roky, a do skolky mi ju nezoberu, lebo ma plienky, a dostanem aj rodicovsky takze sa to vykryje 😉

kubanka
10. okt 2009

danuska myslim, ze plienky nie su problem pri prijati dietata do skolky 🙂

katka.sa
10. okt 2009

Prečo súkromná u nás?
1. ostáva mi rodičovský. a pokiaľ by Miško nechcel chodiť tak sa nič nedeje ostávame doma a máme stále rodičák, neviem ako by to fungovalo keby že ho dám do štátnej a po pár mesiacoch by prestal chodiť do školky, to vybavovanie rodičáku by bolo asi zlhave, a kto vie či by mi ho vôbec dali späť.

2. bývam na dedine, a tu je školka plná, neberu deti s plienkymi 😖 ani mladšie ako 3r.a ten ich prístup sa mi vôbec nepáči.

3. Miško bol bojazlivý, tu doma bol zatvorený na dvore 😀 nechodili sme medzi deti lebo tu nemám známych nevedela som ako bude reagovať v školke medzi detmi.

4. v tejto školke mi dovolili prvý týždeň aby som tam bola s Miškom lebo sa bál ľudí. Postupne sme ho učili aby sa nebál a teraz tam už spiná 🙂 som nanho hrdá 😉

5.ano za súkromnú školku sa platí, ale ked som to spočítala, tak mna cesta vyjde viac 😀 no ale do kopy je to o 1tísicku viac ako keby chodil do štátnej a za tu tisícku mi to stojí . Ten rodičák je Miškov a myslím že sme ho dobre investovali 😉 Neviem ako to bude o rok ked už rodičák nebude, 😖 ak nebudeme mať na súkromnú, tak budem presvedčená že Miško zvládne aj štátnu lebo už bude mať návyky, bude vedieť ako sa má spávať a tak.
ale budem sa snažiť aby chodil aj buduci rok sem , lebo to už pozná a bude to pre neho lepšie.

katka.sa
10. okt 2009

Tinka Miško nie je zvyknutý hrať sa s cudzími tak preto nejavil o vás záujem 😉
Kubi držím palce aby ste zvládli návrat do školky

danuska24
10. okt 2009

Katka u nas v skolke ano 😒

deniskajakubko
10. okt 2009

Ahojte holky,

Peti, ja o tej Budovateľskej neviem, ale ževraj je tam vaňa a tam plávajú detičky, Jakubko plával ešte vo vani doma keď bol malý a potom bolo plávanie na Važeckej škôlke. Teraz by som tiež chcela s Filipkom chodiť. Vyskúšaj stránku www.bczuzi.sk

deniskajakubko
10. okt 2009

ja mám potešujúcu správu Jakubkovi sa začalo veľmi páčiť v škôlke, mali koníka vozili sa na nich. Chodí na dramatický krúžok, pani učiteľka ho veľmi chválila, že je veľmi šikovný, tak mám z neho radosť.

kubanka
10. okt 2009

deniska konika mali? Normalne ziveho? A to pre vsetke deti? No skoda, ze Lalka je chora.....tesila by sa.

tinka5
10. okt 2009

kubanka- velmi s tebou nesuhlasim, pretoze su skolky, kde deti nechcu zobrat s plienkami..........

katka.sa
10. okt 2009

ja nechápem prečo robia s plienkami takú vedu 😠 podla mna je normálne že 2r. dieťa má plienku

petra1985
10. okt 2009

veru veru kym sa dieta nepyta samo tak nevezmu.. moja znama tak nemohla dat maleho do skolky proste jej to zamietli..

janazuza
10. okt 2009

Ahojte.Dávno som tu nebola. Veľa sa zmenilo....
Chcela by som Vás poprosiť, či nepoznáte dobrého detského neurológa. malý potrbuje neurologické vyšetrenie. Ani neviem ako také vyšetrenie prebiha u 5 ročných detí. Prosím ak poznáte alebo máte skúsenosť napíšte.Prosím.... 😔