• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
ahoj, jani, na Sekcove je neurologicka - JERGOVA...sice vyzera prisne a odmerane, ale je odbornicka...skus sa poinformovat :wink:
10. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem skúsim. Nikoho nepoznám.
11. okt 2009 o 11:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani....uz ste sa zabyvali riadne? Nemenila by si?

monky Hanka sa tesi do skolky?
11. okt 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kubi. Práve maľujeme, lebo sme dali vymeniť pár okien.( škoda, že nie všetky pri jednom bordeli) Nemenila by som, sme spokojný :grinning: Len si tu neviem nájsť kamošku, a malý kamarátov. Má len kamarátky a na našej ulici sú len dievčatá. :sweat_smile:
11. okt 2009 o 19:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janazuza, ved to nie je zle, ze ma kamosky .....buduce frajerky :slight_smile:

neviete kde robia zadarmo navrhy kuchynskych liniek? Ak vobec niekde.
11. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubi, hanka sa velmi tesi, uz sme sa tam boli aj zahrat, minule bola pozriet, aj ked deticky spinkali, aj tam chcela ostat :grinning: ...denne mi hovori, ako bude ona v skolke papat, ako bude spinkat, ako tam ostane len s detickami a ja pojdem prec....no len ci naozaj, ked k tomu dojde :grinning:
...mala nastupit zajtra, ale nenastupi, lebo este stale je chora, berie antibiotika a kasle - odkasliavaa sem tam aj vodickovy soplik vybehne :confounded:...a odkedy sama spinka v izbicke a je chora, ja toho vela nenaspim - kmitam aj v noci
...sme ju chceli vziat aspon pocas choroby k nam, ale nechce ani pocut :grinning:

a k tym kuch. linkam - na Slovenskej ul. je kuch. studio, vyskladaju ti, ale musis ich nasmerovat, co kde chces - podla toho, kde mas privod plynu - ak je plyn, dalej voda...my sme tam sedeli 2 hodiny a mala som pocit, ze celu linku sme si navrhli sami - ona to len nahadzovala do PC.....ale navrh ti neda, iba ak by ste ju brali od nich....takze mat po ruke pero papier a ked vyjdes von, rychlo kreslit a znacit, co si pamatas :grinning:
11. okt 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym............. :wink:
12. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky tak to si mozem sama doma takto nakreslit a nemusim ist ku nim....ja som myslela, ze mi oni sami navrhnu a ja sa necham mooozno niecim inspirovat...vies ako sa vravi,..... viac hlav=viac napadov
Hanke posielame vitaminky, aby sa vyliecila..........teoriu o tom co je skolka a co sa tam robi mala Lalka namakanu do podrobna, ale ked prislo uz na samotnu realitu nastal zlom hehehe

tinka ahoj
12. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubi, ja pevne verim, ze hanka to zvladne - teda snazim sa tomu verit, i ked viem, ze skor ci neskor takmer u kazdeho dietatka nastane kriza

len si neviem predstavit to ranne vstavanie a chystanie sa...lebo teraz vstaneme, motame sa po byte, lebedime v posteli :grinning: ...toto uz bude kruta realita :grinning: :grinning: :grinning: ist rano do tej zimy :confounded:
12. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnky no nieco mi pis o tom rannom vstavani...... my sme cez prazdniny niekedy spali aj do deviatej, ale posledne augustove dni som posuvala ranny cas vstavania........ rano najprv kojim a obliekam jednu kocku, potom obleciem druhu...posadim pred telku nech sa upokoji a obliekam sa ja.....potom sa vsetke tri vytrepeme z bytu do auta a ide sa do skolky....ziadna sranda....treba si len zvyknut. :wink:

Ale Hanka je mudre a sikovne dievcatko drzime jej palceky.
12. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubi, aj som na vas myslela, ako to zvladate - vy tri...ale ty nalozis do auta a idete...my sa musime dostat na zastavku MHD a pockat si pekne na busik :grinning:
..o kt. vstavate a o kt. idete z domu? Hanka moze chodit najneskor o pol deviatej, takze nie je to az take strasne...i ked vies, ze my vstavame skoro - teraz cca o 7h - 7.30, predtam o 6h....
13. okt 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My vstavame o siedmej a medzi 7:30 - 7:45 odchadzame z domu. V skolke ma byt do osmej.

Nasa Mimka uz pekne sama posedi :grinning:
13. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka je ale sikovnica :grinning: vy mate recept asi na sikovne deturence :grinning: ked si pamatam tak aj Lalka bola furt popredu aj ked je mladsia od Terezky :sunglasses: :sunglasses:
Dorotka posedi ale tak max. pol minuty a potom ju uz klati na stranu :slight_smile: inac laztucke babatko, len to zaspavanie :frowning2: a hlavne teraz ked nemozme ist vonku. Este ze Terezka je kludna, lebo je chora tak jej vravim, ze nemoze ist este von. Ale ked vyzdravie a bude take pocasie tak neviem neviem..
13. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte "skolkarky" :wink:
My sme sa dnes boli pohrat v Simbe - a dcerka sa rozhodla :slight_smile:
Je tam ozaj krasne a paci sa mi to rodinne prostredie .... snad sa opat neskalmeme a vsetko bude OK. :pensive:
13. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tufa heh Mimka posedi ale tiez ju nenechavam dlho....tak 20 sekund a dost, nechcem ju dlho nechavat, ved este nema ani pol roka
Lalka bola dnes na kontrolu u dr. a uz je celkom zdrava a moze ist do skolky :slight_smile:
14. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zade, kedy nastupujete?

my v pondelok, ak bude dovtedy Hanka fit...ale zda sa, ze je jej podstatne lepsie...dnes uz dobrala aj antibiotika, soplik nema, v noci uz konecne nekasle, len sem-tam cez den odkasle :dizzy_face: ....len ma mrzi, ze po prvykrat pojde v takomto pocasi :frowning2:

kubanka, a Lalka sa kedy vracia?
14. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som objavila Dorotke prvy zubok :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, tufa, blahozelam!!! takze uz mate doma zubatu selmu :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,pečítala som si vaše príspevky k tým kuchynským linkám,moja kámoška si vystrihovala časti kuchynskej linky z katalógu a potom si ju vyskladala na papieri,alebo na www.ikea .sk sa dá stiahnuť program na návrh kuchyne,veľmi dobre sa s ním pracuje,ak by ste chceli nie je problém niečo urobiť.Dada
15. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky Lalka bola dnes v skolke a celkom to uslo......nechala som ju aj spat.
Dorotke blahozelame k prvemu zubceku :slight_smile:
dada27 ano dakujem za info....uz mam stiahnuty program a s muzikom ukladame skrinky.

bola som pozriet nejake topanocky pre Lalku na zimu ufffff, ale tie ceny.....nechodite niektore priamo do Bardejova kupovat? Kolko tam stoja a kde je to presne?
15. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tam boli v jeseni a chystame sa zas.Zimne topanocky nas vysli na 490 Sk, - boli sme s nimi spokojne, kupili sme aj cizmicky krasnucke len maju uzku saru ci jak sa to vola, tak sa nam roztahoval zips :confounded:
takze ak chces ist pozriet tak je to Slovobuv /maju aj stranku tak si mozes rovno pozriet / je to uplne na konci BJ, smerom na Mokroluh. Prejdes okolo pily tusim a potom uz nic len polia a asi po 1-2 km je na lavej strane budova a tam to je. My sme sa tam riadne krutili. Ale podla mna sa tam oplati ist a asi je najvyssi cas, takze mozno buduci tyzden skocime, lebo pre Terezku okrem botasiek nemame ziadne topanocky a ak nahodou nasnezi este tak budeme doma sediet v papuckach :frowning2: Len ked tam vstupis tak ta asi zarazi kus chaos, topanky su pohadzane na velikanskych regaloch, ale mozes sa prehrabavat .....
15. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tufa viem, ze maju stranku len som nevedela, kde sa presne nachadzaju, kedze Bardejov nepoznam :wink:
Takze vravis, ze cena je okolo 500,- Sk? a vsetke su kozene?
15. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tufa škoda že si nepísala o topánočkach skor :frowning2:ja som dnes dala za čižmy malému 33,- neskutočné ceny maju na také mini topánočky :angry:
15. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj kto našiel prvý zubok má nárok na nové topánočky :slight_smile: Tufa takže aj pre seba nejake kúp :slight_smile:
15. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, bodli by mi uz nove topanky, lenze kedy sa ja dostanem do obchodu :frowning2:
teraz ked tak rozmyslam, tak do urciteho cisla stali topanky 490 a potom si nepamatam, takze nase dievky uz budu asi vacsia kategoria. Dufam, ze buduci tyzden sa podari ist na ndkupy tak potom poslem info.
16. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, mařenky :grinning:

my sme boli v Bj na topky pred dvomi tyzdnami, ale nemali este ktovieaky vyber, lebo zatial vraj sili len pre Baťu, Sante a inych...vraj koncom oktobra by uz mal byt lepsi vyber...ale my sme aj tak kupili jedny zimne kozene - 15,90€, lebo som sa bala, ze ked prideme koncom oktobra, figu najdeme :grinning:
16. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky 15,9 je super cena my pôjdeme určite lebo potrebujeme ešte jedny.
všetkým prajem krásny víkend, idem krotiť našho tigra, tu vrieska od rána :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky a to je cena uz tej vacsej skupiny co ste kupili?
18. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som kupila topanocky na zimu este v horucom lete, ked vypredavali v Stonozke vedla Red Pizze. Stali ma 10 €.
18. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zade, ano, brali sme c. 25 - myslela som, ze jej vezmeme 26, ved zima je dlha ...ale ked sme ju obuli, ani stat v tom nevedela, take jej boli velke....mm povedal, ze 25 a ked by z nich nahodou vyrastla, tak sa kupia dalsie...a suhlasim s nim, lebo 26-ky boli fakt obrovske

a vzali sme jej aj jedny cervene sandalky do skolky - zdravotne, lebo mam podozrenie, ze ma plochu nozku...a kedze tam bude behat obuta takmer neustale, tak sa mi to zda vhodne
18. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok