Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

monky1
10. okt 2009

ahoj, jani, na Sekcove je neurologicka - JERGOVA...sice vyzera prisne a odmerane, ale je odbornicka...skus sa poinformovat 😉

janazuza
11. okt 2009

Ďakujem skúsim. Nikoho nepoznám.

kubanka
11. okt 2009

ahoj jani....uz ste sa zabyvali riadne? Nemenila by si?

monky Hanka sa tesi do skolky?

janazuza
11. okt 2009

Ahoj kubi. Práve maľujeme, lebo sme dali vymeniť pár okien.( škoda, že nie všetky pri jednom bordeli) Nemenila by som, sme spokojný 😀 Len si tu neviem nájsť kamošku, a malý kamarátov. Má len kamarátky a na našej ulici sú len dievčatá. 😅

kubanka
11. okt 2009

janazuza, ved to nie je zle, ze ma kamosky .....buduce frajerky 🙂

neviete kde robia zadarmo navrhy kuchynskych liniek? Ak vobec niekde.

monky1
11. okt 2009

kubi, hanka sa velmi tesi, uz sme sa tam boli aj zahrat, minule bola pozriet, aj ked deticky spinkali, aj tam chcela ostat 😀 ...denne mi hovori, ako bude ona v skolke papat, ako bude spinkat, ako tam ostane len s detickami a ja pojdem prec....no len ci naozaj, ked k tomu dojde 😀
...mala nastupit zajtra, ale nenastupi, lebo este stale je chora, berie antibiotika a kasle - odkasliavaa sem tam aj vodickovy soplik vybehne 😖...a odkedy sama spinka v izbicke a je chora, ja toho vela nenaspim - kmitam aj v noci
...sme ju chceli vziat aspon pocas choroby k nam, ale nechce ani pocut 😀

a k tym kuch. linkam - na Slovenskej ul. je kuch. studio, vyskladaju ti, ale musis ich nasmerovat, co kde chces - podla toho, kde mas privod plynu - ak je plyn, dalej voda...my sme tam sedeli 2 hodiny a mala som pocit, ze celu linku sme si navrhli sami - ona to len nahadzovala do PC.....ale navrh ti neda, iba ak by ste ju brali od nich....takze mat po ruke pero papier a ked vyjdes von, rychlo kreslit a znacit, co si pamatas 😀

tinka5
12. okt 2009

Dobre ranko vsetkym............. 😉

kubanka
12. okt 2009

monky tak to si mozem sama doma takto nakreslit a nemusim ist ku nim....ja som myslela, ze mi oni sami navrhnu a ja sa necham mooozno niecim inspirovat...vies ako sa vravi,..... viac hlav=viac napadov
Hanke posielame vitaminky, aby sa vyliecila..........teoriu o tom co je skolka a co sa tam robi mala Lalka namakanu do podrobna, ale ked prislo uz na samotnu realitu nastal zlom hehehe

tinka ahoj

monky1
12. okt 2009

kubi, ja pevne verim, ze hanka to zvladne - teda snazim sa tomu verit, i ked viem, ze skor ci neskor takmer u kazdeho dietatka nastane kriza

len si neviem predstavit to ranne vstavanie a chystanie sa...lebo teraz vstaneme, motame sa po byte, lebedime v posteli 😀 ...toto uz bude kruta realita 😀 😀 😀 ist rano do tej zimy 😖

kubanka
12. okt 2009

mnky no nieco mi pis o tom rannom vstavani...... my sme cez prazdniny niekedy spali aj do deviatej, ale posledne augustove dni som posuvala ranny cas vstavania........ rano najprv kojim a obliekam jednu kocku, potom obleciem druhu...posadim pred telku nech sa upokoji a obliekam sa ja.....potom sa vsetke tri vytrepeme z bytu do auta a ide sa do skolky....ziadna sranda....treba si len zvyknut. 😉

Ale Hanka je mudre a sikovne dievcatko drzime jej palceky.

monky1
13. okt 2009

kubi, aj som na vas myslela, ako to zvladate - vy tri...ale ty nalozis do auta a idete...my sa musime dostat na zastavku MHD a pockat si pekne na busik 😀
..o kt. vstavate a o kt. idete z domu? Hanka moze chodit najneskor o pol deviatej, takze nie je to az take strasne...i ked vies, ze my vstavame skoro - teraz cca o 7h - 7.30, predtam o 6h....

kubanka
13. okt 2009

My vstavame o siedmej a medzi 7:30 - 7:45 odchadzame z domu. V skolke ma byt do osmej.

Nasa Mimka uz pekne sama posedi 😀

tufa
13. okt 2009

Mimka je ale sikovnica 😀 vy mate recept asi na sikovne deturence 😀 ked si pamatam tak aj Lalka bola furt popredu aj ked je mladsia od Terezky 😎 😎
Dorotka posedi ale tak max. pol minuty a potom ju uz klati na stranu 🙂 inac laztucke babatko, len to zaspavanie ☹ a hlavne teraz ked nemozme ist vonku. Este ze Terezka je kludna, lebo je chora tak jej vravim, ze nemoze ist este von. Ale ked vyzdravie a bude take pocasie tak neviem neviem..

zade
13. okt 2009

no ahojte "skolkarky" 😉
My sme sa dnes boli pohrat v Simbe - a dcerka sa rozhodla 🙂
Je tam ozaj krasne a paci sa mi to rodinne prostredie .... snad sa opat neskalmeme a vsetko bude OK. 😔

kubanka
14. okt 2009

tufa heh Mimka posedi ale tiez ju nenechavam dlho....tak 20 sekund a dost, nechcem ju dlho nechavat, ved este nema ani pol roka
Lalka bola dnes na kontrolu u dr. a uz je celkom zdrava a moze ist do skolky 🙂

monky1
14. okt 2009

zade, kedy nastupujete?

my v pondelok, ak bude dovtedy Hanka fit...ale zda sa, ze je jej podstatne lepsie...dnes uz dobrala aj antibiotika, soplik nema, v noci uz konecne nekasle, len sem-tam cez den odkasle 😵 ....len ma mrzi, ze po prvykrat pojde v takomto pocasi ☹

kubanka, a Lalka sa kedy vracia?

tufa
14. okt 2009

Dnes som objavila Dorotke prvy zubok 😀 😀

monky1
15. okt 2009

vav, tufa, blahozelam!!! takze uz mate doma zubatu selmu 😀 😀 😀

dada27
15. okt 2009

Ahojte dievčatá,pečítala som si vaše príspevky k tým kuchynským linkám,moja kámoška si vystrihovala časti kuchynskej linky z katalógu a potom si ju vyskladala na papieri,alebo na www.ikea .sk sa dá stiahnuť program na návrh kuchyne,veľmi dobre sa s ním pracuje,ak by ste chceli nie je problém niečo urobiť.Dada

kubanka
15. okt 2009

monky Lalka bola dnes v skolke a celkom to uslo......nechala som ju aj spat.
Dorotke blahozelame k prvemu zubceku 🙂
dada27 ano dakujem za info....uz mam stiahnuty program a s muzikom ukladame skrinky.

bola som pozriet nejake topanocky pre Lalku na zimu ufffff, ale tie ceny.....nechodite niektore priamo do Bardejova kupovat? Kolko tam stoja a kde je to presne?

tufa
15. okt 2009

my sme tam boli v jeseni a chystame sa zas.Zimne topanocky nas vysli na 490 Sk, - boli sme s nimi spokojne, kupili sme aj cizmicky krasnucke len maju uzku saru ci jak sa to vola, tak sa nam roztahoval zips 😖
takze ak chces ist pozriet tak je to Slovobuv /maju aj stranku tak si mozes rovno pozriet / je to uplne na konci BJ, smerom na Mokroluh. Prejdes okolo pily tusim a potom uz nic len polia a asi po 1-2 km je na lavej strane budova a tam to je. My sme sa tam riadne krutili. Ale podla mna sa tam oplati ist a asi je najvyssi cas, takze mozno buduci tyzden skocime, lebo pre Terezku okrem botasiek nemame ziadne topanocky a ak nahodou nasnezi este tak budeme doma sediet v papuckach ☹ Len ked tam vstupis tak ta asi zarazi kus chaos, topanky su pohadzane na velikanskych regaloch, ale mozes sa prehrabavat .....

kubanka
15. okt 2009

tufa viem, ze maju stranku len som nevedela, kde sa presne nachadzaju, kedze Bardejov nepoznam 😉
Takze vravis, ze cena je okolo 500,- Sk? a vsetke su kozene?

katka.sa
15. okt 2009

Tufa škoda že si nepísala o topánočkach skor ☹ja som dnes dala za čižmy malému 33,- neskutočné ceny maju na také mini topánočky 😠

katka.sa
15. okt 2009

ozaj kto našiel prvý zubok má nárok na nové topánočky 🙂 Tufa takže aj pre seba nejake kúp 🙂

tufa
16. okt 2009

joj, bodli by mi uz nove topanky, lenze kedy sa ja dostanem do obchodu ☹
teraz ked tak rozmyslam, tak do urciteho cisla stali topanky 490 a potom si nepamatam, takze nase dievky uz budu asi vacsia kategoria. Dufam, ze buduci tyzden sa podari ist na ndkupy tak potom poslem info.

monky1
16. okt 2009

cafte, mařenky 😀

my sme boli v Bj na topky pred dvomi tyzdnami, ale nemali este ktovieaky vyber, lebo zatial vraj sili len pre Baťu, Sante a inych...vraj koncom oktobra by uz mal byt lepsi vyber...ale my sme aj tak kupili jedny zimne kozene - 15,90€, lebo som sa bala, ze ked prideme koncom oktobra, figu najdeme 😀

katka.sa
17. okt 2009

monky 15,9 je super cena my pôjdeme určite lebo potrebujeme ešte jedny.
všetkým prajem krásny víkend, idem krotiť našho tigra, tu vrieska od rána 😀 😀

kubanka
18. okt 2009

monky a to je cena uz tej vacsej skupiny co ste kupili?

zade
18. okt 2009

Ja som kupila topanocky na zimu este v horucom lete, ked vypredavali v Stonozke vedla Red Pizze. Stali ma 10 €.

monky1
18. okt 2009

zade, ano, brali sme c. 25 - myslela som, ze jej vezmeme 26, ved zima je dlha ...ale ked sme ju obuli, ani stat v tom nevedela, take jej boli velke....mm povedal, ze 25 a ked by z nich nahodou vyrastla, tak sa kupia dalsie...a suhlasim s nim, lebo 26-ky boli fakt obrovske

a vzali sme jej aj jedny cervene sandalky do skolky - zdravotne, lebo mam podozrenie, ze ma plochu nozku...a kedze tam bude behat obuta takmer neustale, tak sa mi to zda vhodne