• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
no, odpovedala som kubanke ale s olovenim niekoho ineho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem monky........s olovenim :grinning:
18. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Písali ste o topánočkách. Stonožka mala v lete výpredaje, lebo končila obchod :cry: .- Viem to, lebo to mala moja kamoška a ja som chcela kúpiť ortopedické sandálky do školky pre Slavka, ale už jeho číslo nebolo.
18. okt 2009 o 14:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kubanka :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme nakoniec kupili cizmicky v Hypertescu za 12 eur
monyk ako dopadla skoka?
19. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kubi, tu monyk :grinning: ...skoka? :grinning: :grinning: :grinning:

:grinning: rano fajn, este ani prezuta nebola a uz chcela ist dnu, aj doobedu fajn, vonku fajn, ale naspät do skolky uz nechcela (asi este chcela ostat vonku), tak trosku poplakala....no ked si vraj sadla k polievke a zacala papat, uz bolo dobre....aj sa prezliekla do pyzamka, aj si lazkala ... ale spanok neprichadzal, co sa ani necudujem - ved som spominala, ako je to u nas so spanim - presnejsie s nespanim :grinning: , a tak jej prislo smutno za mnou a zacala trosku plackat. Ale ked p. ucitelka vzala mobil do ruky, ze mi ide zavolat, aby som prisla, tak sa upokojila a nakoniec zaspala. Prisli sme po nu o 15.30, prave chrumala jablcko :slight_smile: a pani ucitelke poveda, ze pride aj zajtra, lebo ovecka by bola smutna :dizzy_face:

...ale akurat pozeram, ze vonku prsi, tak snad rano uz nebude, lebo cestovat v prsiplasti autobusom nie je ktovie co :frowning2:
19. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monky, takze Hanke sa paci byt v skolke :slight_smile:
ozaj a ty mas nejaku pracu, ze si ju dala do skolky alebo sa chystas uz na matersku? :wink:

Moja stale rano place, ale ked vojde do triedy, tak uz je ticho a cely den neplace....domov ide vysmiata a plna energie.
21. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kubi ja tiež chodím do tesca na nákup Miškovi trička , bundy ... ale topánky som tam našla iba jedny no pre baby je stále lepší výber ako pre chlapcov :unamused:
Môj už prestal konečne plakať v školke, tiež ráno plakal ked som odchádzala a ked bol v skolke tak neplakal a ked som prišla tak zase plakal. Ale sme sa dohodli že ak nebude plakať tak pojdeme pozrieť tank :grinning: chodíme totiž každý deň okolo lesika delostrelcov a tam je delo. A on každý deň vykrikuje v aute tank, tank :grinning: tak som mu slubila že ak nebude plakať tak tam pojdeme . No a aj sme boli :wink:
Teraz ked začne plakať tak mu hned poviem, že sme sa dohodli že nebude plakať, a on hned povie tank, tank :sweat_smile:
21. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka.sa my sme boli v hypertescu a tam sme nasli tie cizmicky....v malom tescu nic nemali :wink:
Aj ja sa snazim Lalke vzdy nieco slubit, ked nebude plakat :grinning:

Ako si na tom s priestorom?
21. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
s priestorom je to ťažké ja totiž nechcem dať viac ako 7tis :grinning: no a všetci chcu nad 10tis v jednote mi ani neodpisali, hlavne že ked som im volala tak povedali že musím napísať žiadosť som im poslala už asi pre mesiacom a nič :angry: no a na stanici maju byť volne priestory cca február ale ešte nevedia ceny takže stále hľadám.

Lalke musíš sľubiť niečo čo veľmi chce , ale nesmie to byť vecná vec lebo ked jej ju potom daš tak už na druhý deň može zase plakať, no a v malom tescu som už nebola roky. nejak mi je to od ruky parkovisko ja som lenivá isť niekam peši.
21. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nam ak do toho nic nepride tak skocime kuknut do Bardejova na topanocky tak potom zreferujem. :slight_smile:
Dorotke sa nejak spustili zubky dole 2 a uz aj horne sa mi zda ze idu vonku :grinning: znasa to statocne, teda akoby nic :sunglasses:
S terezkou mam ist na ortopediu, lebo ma ploche nozky, len tam je nejaky divny system, lebo v novembri mam zavolat aby ma objednali na december. :frowning2:
21. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute babky jezibabky

kubi, ano, hanka je v skolke spokojna, aspon ucitelky to tvrdia a ani ona sa nestazuje, len pocas spanku place....ale tak hadam si zvykne...ve dnes je tam este len 4. den

katka.sa - aj my sa jej snazime slubit to, po com jej najviac srdiecko pisti, ale ona vzdy vytiahne braceka alebo sestricku :grinning: :grinning: :grinning:........a nahradna alternativa je cervena malinova lízanka :grinning:
22. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoooojte.....Mimke sa prerezal prvy zuuubok...vcera mala iba dierku na dasienku a dnes uz tam je aj 1.zubok :slight_smile:

tufa podaj spravu z BJ :wink:
22. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kubi: ako som vravela aj ked ste mladsie furt nas predbehnete :grinning: :grinning: :grinning:
nikde sme neboli :frowning2: snad buduci tyzden a ked nie tak som si vyhliadla jedny topanocky u nas aj ked su dost drahe tak nejake uz surne potrebujeme

monky gratulujem :wink: :wink: takze uz mozte Hanke slubit co len chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Tufa čítala som, že máš ísť na ortopédiu. To si asi bola pri Klainovi. tam majú otrasný systém. ja som tam začala chodiť , keď som tam išla 1 krat - som sa chcela dostať skôr tak som zaplatila prednostné ošetrenie( čakala som 1,5 hodiny!!! Skoro som skolabovala a včera som si tam počkala 4 hodiny na ošetrenie- kontrla( nedajú hodinu iba deň ošetrenia)niekomu dajú hodinu a kto ide na kontrolu tak čaká!!!. Dnu u lekára som bola asi 7 minút.Takže Ti odporúčam aqbz i dala presnú hodinu a povedy sestričke , že ideš s dieťatkom .

kubi gratulujem k 1. zúbku :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 19:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monky1 gratulujem... vizitka!!!
Tak k Hanicke coskoro pribudne je vytuzeny surodenec? Vela stastia v tehulkovani
22. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tufa Gajdos na sidlisku III je tiez dobry ortoped.

monky gratulujemeeeee :slight_smile:............. tak preto si mi neodpovedala na moju otazku ci sa chystas na dalsiu matersku :slight_smile:

vitaj z.vrablova po dlhom case.....ako sa mate?
23. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcata,

dakujeme pekne za gratulacie :dizzy_face:

kubi, mala som to v plane, ale zabudla som na to...a este len vcera som bola po prvykrat u dokiho a hned ma sestricka vybavila tehu knizkou a prenatal kufrikom :grinning:
... inak mam aj pracu (co je ale dost nerealna, lebo musim daleko dochadzat a cestovat s prestupovanim od 4,30) a aj sa podarilo, takze "dovolenkujem" dalej :grinning:
23. okt 2009 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mame sa fajn, s Krsitinkou si uzivame. Je dobrucke babatko, krasne v noci spinka, aj cez den... smejeme sa, gagoceme... no radost...
Prave sa snazim odzvediet, ci budem mat narok na zvyseny rodicovsky prispevok od jan 2010 aj ja, ked som predtym 4 roky pracovala v zahranici... musim zajst na UPSVaR a popytat sa... vy ste na tom ako? Mate nan narok? Co robievate s detmi cele dni, ked je vonku tak sychravo?
23. okt 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monky blahoželám :slight_smile: to je skvelá správa :slight_smile: :slight_smile: sestričká je lepšia ako tank :grinning: jednoznačne :wink:
držte sa s bruškom a užívajte si to.
24. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monky, blahozelame a drzime prsty nech ste obaja v poriadku :slight_smile:
25. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nooo tak nam sa pre istotu prerezavaju dva zubky naraz :wink:
26. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka.sa, lenze ona chce braceka HNED :grinning:
a inak uz nechodime do skolky - mame zapal priedusiek a hnis v moci :frowning2: ...uz sa to zacina :unamused:
27. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hanke posielame vzdusnu postu plnu vitaminov :grinning: :grinning: aby sa cim skor vyzdravela.
My sme dnes boli na vylet v BJ. Kupili sme topanocky stali 15,90. Dufam, ze dobre posluzia celu zimu.
vyber je tam riadny, ale chceli sme zapinanie na suchy zips a tie sme objavili len jedny. Ostatne su na snurovanie alebo cizmicky, ale tie som nechcela.
Boli sme sa prejst v kupeloch aj pocasie bolo super, naspat sme sli cez dedinky v ktorych som v zivote nebola ...Lopuchov, stulany .... takze sme mali aj poznavaci zajazd a kochali sme sa nadhernou prirodou. Keby to nebolo tak odruky tak hned by som tam sla byvat.
27. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Tufa tak ste sa povozili :grinning: . Poznám to tam- tie kraje, mám odtiaľ manžela :grinning: :grinning: :grinning:
Zajtra idem s malým k neeurologyčke. drže prsty, nech to dobre dopadne.Mám s toho vyšetrenia dosť obavy. :pensive:
Kubi a čo malá ako to znáša . dva zúbky naraz......Takto rástli aj Slávkovi, ale až ked mal 11 mesiacov. Presne si pamätám na Mikuláša prvý zúbok a dva dni vykukol druhý :sweat_smile: :sweat_smile:
27. okt 2009 o 21:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte holky

Monky blahoželám k tehuľkovaniu a Hanke skoré uzdravenie
28. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata, este raz dakujem, zatial sa citim fajn, kebyze ma obcas pri prudkom pohybe nepichne v podbrusku, ani neviem, ze som tehu :grinning:

janazuza - ku komu nakoniec idete?

my sme mali vcera brutalnu noc - hanka 2x vrackala a o 23,30 uz bola svieza ako rybicka, chcela sa hrat, chcela zasvietit....aspon ze rano potiahla do 8.30
28. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak aj Lalka je uz chora........skolka sa nekona :cry:
28. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ou, kubi, ta co? sopliky?
28. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sme chore :cry:
28. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok