Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
9. nov 2009

tufa xces nieco extra ako napr. let balonom? skus pozriet uzisito.sk

tufa
9. nov 2009

diki kubi celkom zaujimave veci 😀 manzel by si vybral, ale musim mysliet aj na moje moznosti. ale o zoskoku padakom sniva uz dlho, mozno ho prekvapim ... raz...

kubanka
10. nov 2009

tufa ............ darceky-su-zazitky.sk skus

danuska24
11. nov 2009

Kubi ja som kupovala pred tyzdnom odsavacku na vysavac pre krstniatko - stala 8 € aj nejake drobne. my ju tiez mame od malicka a fakt je super 😉

kubanka
12. nov 2009

Takze ziadnu odsavacku na vysavac zatial nekupujeme, lebo aj ta obycajna sa da napojit na vysavac a stoji iba okolo 1 eura. Ale dakujem za vase reakcie.

tufa uz mas vymysleny darcek? Uz by mi trebalo vymyslat nejake pod stromcek 😒

tufa
13. nov 2009

no nakoniec to boli termoponozky - prakticky darcek a torta a este jedno male prekvapko 😀 😀
ale na nete sa mi pozdaval chladiaci pollitrak alebo šokovy otvarac 😀 😀 tak mozno na vianoce, aj ked my sme sa rozdholi ze na vianoce si asi kupime nejaky lepsi fotak, takze o darceky mame postarane.
Boli sme aj s Terezkou na ortopedii, u Gajdosa sme to akurat vymakli ze skoro nikto takze sme ani dlho necakali, predpisal nam vlozky do topanok a ortopedicke sandalky - Terezka ma ploche nozky.

kubanka
16. nov 2009

Ahojte my sme si dnes spravili predlzeny vikend....skolka sa nekona, sme doma....uz som to aj skoro olutovala, ale zrazu sa to otocilo a Lalka predstavte si isla spat teraz o jedenastej......co inokedy, ked je doma je problem aj o jednej.......mozno pojde aj vecer konecne skor spat a bude klud 🙂

tufa, takze si bola spokojna s Gajdosom?

monky ako Hanka? Uz jej je lepsie?

monky1
16. nov 2009

kubi cau, hanka je uz ok, uz aj v piatok bola v skolke, mali naplanovanu navstevu akvaristiky, kde su aj papagaje, morcata, asi aj hady.....tak sme ju nechceli o to pripravit.......aj dnes som ju odviedla, zajtra volno, v stredu idu do solnej jaskyne - maju tam 5 vstupov 😨 , tak zatial to vyzera, ze budu chodit kazdu stredu.....no ale uz sa jej nechce do tej skolky chodit ☹ ...tak ako sme pekne zacali, tak skaredo pokracujeme - hlavne rano "boj o zivot"

no nic, musim off, lebo sa zabavam pri tomto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11340

kubanka
16. nov 2009

No ako dopadlo pecenie monky? .................Pekne aktivity maju v skolke.

monky1
16. nov 2009

kubi, vydarili sa, su fakt dobre, odporucam vsetkym vyskusat, len cesto by som rozdelila na 3 casti a nie na dve a tak vyvalkala, lebo inak su dost velke - kedze este podkysnu 😉

zade
16. nov 2009

ahojte - boli ste uz niekto na div. predstaveni v DJZ pre deti?
My sme sa chystali tuto nedelu, len nasa slecna si dlhsie pospala, tak sme to nestihli.

kuk: www.babadlo.sk

Je to vhodne aj skor ako od 4 rokov? 😉

tinika
18. nov 2009

ahojte som akosi zabudla sem dojst hihi
kubanka no 9kg čo som sa naposledy vazila

kubanka
18. nov 2009

tinika, tak to je super.....nebudes mat ani co zhadzovat......... a ked sa chystas aj kojit, tak ziadny problem. Ja som uz davno na svojej povodnej vahe a tusim to ide este stale dole.

zade my sme neboli este v divadle.
Vraj bude v Presove nejaka zubna hliadka a tam bude nejake divadielko pre deti....mozno by sme tam zasli sa pozriet. Este musim posurfovat po nete a zistit presne kedy, kde a o ktorej.

kubanka
18. nov 2009

monky ako ide nove tehu? Moje obidve boli uplne ine 🙂

monky1
18. nov 2009

kubi, daj potom vediet, co si zistila o tej zubnej hliadke

a tehu? moje su zase uuuuuuplne rovnake, tak aj cakam rovnaky vysledok 😀 😀 😀

katka22r
18. nov 2009

ahojte babulky mozem sa pridat k vam?nevedela som ze je aj taka tema viac potom nazriem lebo idem na predporodnu pripravu

tinika
18. nov 2009

kubanka no ja by som nebola proti keby som zhodila viac ako som nabrala, kedze za posledne roky toho na mna dost pribudlo 😀

tinika
18. nov 2009

katka ahoj
aj ja som vzdy chcela Lauru 🙂

katka22r
18. nov 2009

noo tinika mozno bude aj laura co vies 😀

kubanka
19. nov 2009

Heh aj ja mam Lauru....nexcete si to meno rozmysliet? Aaaaale nie len srandujem......my ked sme davali take meno, tak aj preto, lebo malo dievcatiek sa tak volalo a teraz vsade dookola sama Laura 😀

monky1
19. nov 2009

ahojte dievcataaaa, my sme dnes zazili umrncane rano uz doma, potom cestou v MHD, tak cestou do MŠ, ale v satni bola celkom v pohode, len jej trolinku krivilo pusku, ze ona nejde do triedy ...p. uc. ju vzala na ruky a do pol minutky bolo po placi, tak mam normalne pekne a pokojne rano....asi zacnem verit, ze si v tej skolke zvykne 😨

tinika
19. nov 2009

ahojte
no kati to by uz bol iny zazrak teraz ked sa maly jasne ukazal, snad dalsie ale mm lauru nechce, sme sa zhodli na Michaele ked sme vyberali mena tak uvidime, mozno este zmeni nazor 😀

katka22r
19. nov 2009

noo co vies tinika mozno zmeni nazor a kam ides rodit?ako je to s ctg v monobloku v ktorom tyzdni sa robi?a nechodite niektora na predporodnu pripravu na dvojku?

katka22r
19. nov 2009

haloo babenky vas tu asi vela nechodi co

kubanka
19. nov 2009

katka ja som chodila na tu predporodnu pripravu....celkom dobry relax to je
dnes som po dlhom case robila ceske buchty a vydarili sa..........aj domaci tvaroh som musela robit, lebo mi mlieko skyslo heh 😀

kubanka
19. nov 2009

deniska, ale cas tam nevidim ....o ktorej to bude?

katka22r
19. nov 2009

mnam buchty dala by som si hmmm fajne chute si mi urobila 😉 babenky tak od jakeho tyzdna na to ctg a nechodi niekto k dr.pallovi?

kubanka
19. nov 2009

katka na ctg sa chodi myslim posledny mesiac tehu....ja som bola u dr. Palla na d a bol celkom mily

kubanka
19. nov 2009

heh bola som na 3D u dr. Palla 😀