Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
9. dec 2009

My tiez zeleninovu polievku a rezance s vajickom alebo tlacenku si dam. Na veceru nieco musim vymysliet.
Nemate niekto dobry tip ako sa rychlejsie zbavit nadchy?

katka22r
9. dec 2009

😀 lezat lezat lezat...asi som ti nepomohla co?mne pomahaju citrony s cukrom

kubanka
9. dec 2009

ta lezat nehrozi pri dvoch detoch....aj ked som jedno dnes supla do skolky 🙂 .........a citrony by som pri kojeni tiez radsej neskusala.

monky1
9. dec 2009

kubi, zabalit maly strucik cesnaku do gazy - prip.rozrezany a das si ho aspon na hodinku -dve do jednej nisnej dierky.....potom vymenit a dat do druhej
vraj to zabera

monky1
9. dec 2009

kubi, zabalit maly strucik cesnaku do gazy - prip.rozrezany a das si ho aspon na hodinku -dve do jednej nosnej dierky.....potom vymenit a dat do druhej
vraj to zabera

monky1
9. dec 2009

joj, ta to co to - ze az 2x to iste - nechcelo mi zobrat prispevok, tak som to odtukla este raz 😠 😠 😠

kubanka
9. dec 2009

monky neuveris, ale prave som na Teba myslela............ ako sa mas? A preco ste vy neboli na Mikulasa v meste? Dufam, ze nie ste chore.
A ten cesnak v nose si ty uz skusala? Ja som pila cesnakove mlieko, ked na mna nieco liezlo a pomahalo, ale na nadchu nie je mlieko.

monky1
9. dec 2009

kubanka, neskusala, ja som nadchu nemala ani nepamataaaaaam, len som to vycitala na MMB - ja skor s kaslom bojujem 😀

no a neboli sme presne pre to, co pises ☹....a aj to pocasie za vela nestalo

katka22r
10. dec 2009

kubanka tak smola musis sa vyliecit sama alebo s pomocou dokt. 😒 ked nic nezabera

zade
10. dec 2009

ahojte, nedavno ste sa bavili o tom pernikovom Betleheme v Pasazi.
Boli sme tam - je to celkom mile. Betlehem zo sameho pernika vo velkom sklenenom...

katka22r
10. dec 2009

noo pekny je
🙂

kubanka
11. dec 2009

Dnes je vonku uz naozaj zimne pocasie....mrazik k nam prisiel...uz iba sneh nam chyba.

monky1
11. dec 2009

kubi, vraj zajtra ma snezit 😒

katka22r
11. dec 2009

juuuuuuuj ak bude snezit ja sa zblaznim ja milujem sneh 🙂 minuleho roku som bola po zakroku a aspon snezik ma troska potesil aj ked to nebolo take ako keby som bola doma lebo som prisla o anjelika ale co uz ☹ snad ked budem v porodnici mala bude oki a bude nam aj snezit 🙂

monky1
11. dec 2009

jooj, katka, ja zase sneh nemusiiiiiim 😒

inak ja som dnes nejaka zrava - len by som jedla a jedla...na obed som robila fazulovu polievku a domace buchty na pare, teraz som si dala gulas 🤐 a mam chut na prazene solene mandle - same zdrave veci 😀

katka22r
11. dec 2009

no to je tym tehotenstvom aj ked ja som akesi zvlastne chute nemala skor teraz ku koncu...

zade
12. dec 2009

dobre ranko mamicky 🙂

monky1
12. dec 2009

zade, nemas spanok, ked pises rano o pol siedmej? 😀 😀 😀

katka22r
12. dec 2009

dobre ranko dievcatka...tak troska nam daco biele poletovalo a zasa nic..hmmm ta to bude vela snehu 😀

zade
12. dec 2009

monky 🙂
zacala som chodit sobotami do skoly (AJ), tak som si musela privstat a navarit 😉
Co porabate cez vikend?

katka22r
12. dec 2009

ja si uzivam ze niesom sama doma ale s mm ale teraz pozera jeden hnusny film tak som zasla opat na konika 🙂

monky1
12. dec 2009

zade, dnes sme mali doma prezentaciu - cize aj hosti, svokrovci ostali na noc a co bude zajtra este neviem...a co vy?

kubanka
13. dec 2009

caute kocky vikendove 🙂
Choroba v nasom bytiku sa stale drzi...teraz si sadla na muzika heh

zade ako ide praca? mate vela deticiek...je o to velky zaujem?

monky a co ste prezentovali?

monky1
13. dec 2009

bol u nas jeden pan zo Spisskej ohladom madracov a paplonov a podloziek....ale dali sme sa na to preto, lebo sme dostali zadara super paplon, lahulinky, velky...a kedze jeden taky uz doma mame - chceli sme dva - pre obidve deti 😀 😀 😀 😀 .- ten prvy sme dostali za taku istu prezentaciu min. rok...ved kto vam dnes co da zadara??? a ked bola taka moznost, tak preco to nevyuzit, no nie?

kubanka
13. dec 2009

hej zadarmo nikto nic neda.....a museli ste si aj nieco od nich objednat? teda kupit?

zade
13. dec 2009

kubi - myslim, ze nie, my sme boli u monky na takejto prezencke min. rok, ako vlastne monky aj spomina. Nie je nutne nieco si kupit, je to vsak troka take... aj neprijemne pocuvat neodbytneho predajcu.
Inac, monky - my co mame ten "fantasticky" muiltifunkcny robot z podobnej akcie - tak ten je tak multifunkcne nanic. ... Cesto to nevymiesi, zemiaky na placky struham rucne, lebo robot tam ma same kusky, plnku do kolaca nevyslaha tak ako ma. A tak mi to stoji ako vystavny kus v skrinke. 😉

Kubi - kurzy, ktore som spustila v sept. sa stretli s velkou oblubou. Z konika mi vsak nikto nepriesiel ani len na bezplatnu prezentaciu 🙂 . No co uz.

V Kosiciach su Materske centra rozbehnute troska inak, ako u nas v PO.
Chodim tam dva dni v tyzdni a uz teraz nemam kam pomestit malych zaujemcov.
V PO je situacia troska ina, nakolko tu mam jednu nekalu konkurenciu.
YAMAHA je rozbehnuta v mnohych Materskych skolach, pritom nevyucuju vyskolene lektorky, nemaju novy material, nepouzuvaju nove CD s hudobnymi nahravkami,nepouzivaju ucebnice, leporela, no hlavne - neodvadzaju z deticiek autorske poplatky do &ciech - co sa pochopitelne odrazi na nizkej cene. Myslim, ze rodicia o nicom ani len netusia. Tak tam je moj problem... 😉

Ale od Januara budem pracovat v novych priestoroch, tak uvidime... 🙂

zade
13. dec 2009

kubi - ozaj, ako sa ma Lalka? Citam, ze chodi taktiez do skolky, jest pravda?

kubanka
13. dec 2009

zade ano jest to pravda 🙂 chodi do skolky...............uz aj Emka chodi alebo este nie?
prave krmim Mimku a tak mam zemiaky vsade po stole aj okolo klavesnice ufff uz som zabudla ake to bolo........juuuuj miska letiiiiiii....ale len do pusy nie na zem 🙂 ......idem to tu trosku poutierat
drzim Ti palce, aby sa zlepsil biznis 🙂

My mame z takej prezentacie DVD, ale to bol taaaaaak neodbytny predajca, ze som povedala nikdy viac 😠

katka22r
13. dec 2009

zajtra ma caka ctg drzte palce

zade
14. dec 2009

katka22 - to uz mas za par, len sa nboj, vsetko bude OK 😉