Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

tinika
21. feb 2010

mima neuveris ale asi aj ja poznam tvojho muzika pochadza z dediny? lebo tam jeden chalan od nas ma dvojky a tiez take drobne ako my takze asi to budete vy 🙂) aky je ten svet maly 🙂

tinika
21. feb 2010

hej som kukla dalsi album a ste to vy 🙂 poznam tvojho muzika ale dost len z videnia, uz sme sa dlho nevideli a ja som tam byvala len kratko🙂

mima595
21. feb 2010

dakujem za privitanie - vidim, že MM tu poznate viac ako mna 😉 - asi to bude tym, že nie som z PO?? 😀 😀
tinika - on pochadza zo Sarisskej Poruby, ale teba podla fotky nepozna /co vsak nie je nic nezvycajne, on ma absolutnu nepamat na tvare, este že si pamata mna 😉 /
kubanka - a robila tvoja mama v predajni obuvi?? lebo tak si ta pamata on 😉

Katka - prides tam a zapajas sa bud do diskusii alebo nahanas deti 😀
ja som tam zacala chodit, až ked mali deti 2 roky, a oni sa tam hrali, takže na nejake velke diskusie som nemala cas, lebo som musela striehnut na deti, aby neublizili mladsim 😉 .
Vtedy tam chodili mamicky tak od pol roka do tych 3 rokov - tie male mali mamy na rukach, tak si pokecali, ale už ked lozili, tak aj oni chceli k hrackam a detom 😀 😀 .
chodila tam aj jedna mamicka s malym babom v kociku - on jej tam krasne spinkal, ten krik mu vobec nevadil - ale asi to bolo tym, že to bolo 3. dieta a bol na hluk zvyknuty z domu 😀 😀
ja by som s takym malym babom ako mas ty - tam nesla - lebo musis ist po schodoch - kociare sa nechavaju dole, no a taky hlboky kociar by som tam netahala
ja tam možno skusim ist od jesene, tento rok sa tam nechystam
este v stredu tam boli tvorive dielne - malovali sa kraslice, zdobili perniky, ale ja som to pri dvojkach nestihala, tak sme na tom neboli ani raz

tinika
21. feb 2010

mima hej presne z poruby, no vies ja som sa aj trocha zmenila a vravim ze sme sa dlhsie nevideli, hoci minule sa mi zda ze som ho zahliadla ale on ma asi nevidel ti napisem meno do IP tak si snad spomenie 🙂

tinika
21. feb 2010

mima inac hned na prvej foto v tvojom albume som pozerala ze tvoj maly mi dakoho pripomina 😀 😀 uz mi je to jasne hihi

zade
22. feb 2010

jeeej kubi - dik aj mne sa zidu slova pesnicky. 5. a 6. slohu vobec nepoznam...

kubanka
22. feb 2010

zade nemas zaco heheh

mima ano robila moja mamka v obuve a tiez pochadza z dediny ako tvoj muzik.
tinika aj ty si tam byvala? Nepoznam Ta.........ja som tam bola stale ako mala na prazdninach 😀

tinika
22. feb 2010

kubanka ja som tam tiez chodila len na prazdniny a byvala som tam dva roky len ani ja teba nepoznam, aspon nie podla fotky, a ku kkomu si chodila na prazdniny? Mozno sa mi rozjasni 🙂

kubanka
22. feb 2010

tinika Ip

nikush
22. feb 2010

mna by len zaujimalo, odkedy sa v tom pastoracnom znakuje...nech aspon kus tomu svojmu drobcovi rozumiem 😀

zade
24. feb 2010

nikush - skus znakovanie.net ... tam najdes info o lektorke pre PO (ona ti uz urcite poradi...) 😉

katka22r
24. feb 2010

kocky kedy dame dajake strretko?dnes sme boli v poradni a mala nam pribrala za 4 tyzdne 700g co vy nato?inak v piatok ideme na kardiologiu s malou neviem preco asi dajake kontrolne ci srdiecko oki,neviete ako to funguje s takym malym miminkom?

kubanka
25. feb 2010

katka22 skus dat konkretny datum a hodinu, aby sme mohli reagovat......ja mam zatial obe kocky chore, ale na druhy tyzden uz hadam nebudu.

anibas
25. feb 2010

katka22. Objednáš sa telefonicky - predpokladám že dr. Vasiľ Janko na Reimanuse, prídeš s malou, dajú jej uspávací klistír, počkáš kým zaspí a idete na sono !!!

katka22r
25. feb 2010

anibas vazne?chuda moje male

katka22r
25. feb 2010

jasne ozvem sa a dame stretko kto vsetko by dosiel?ale aj vy dajte vediet ak vase deticky vyzdraveju

zanna28
25. feb 2010

Katka,s tým uspávanim to nemusí byť na 100%,keď ti bude maličká sama spinkať,tak to nebude treba a keby nespala tak môže byť pokojná,zober jej dudenku a čajík vo fľaši 🙂 .Moju dcérku uspávali až keď mala 8 mesiacov a to už bola taká živanica 😀,že ju všetko zaujímalo,no po tej uspávacej dávke zaspala až po hodine trápenia,asi to malo na ňu opačný účinok 😀 .....len sa skús najprv porozprávať so sestričkou,dúfam,že bude mať dobrú náladu 🙂 ....tak držím palce. 🙂

dioliana1
26. feb 2010

Cawte. V Lipanoch je dom na predaj, je na modrej streche.

katka22r
26. feb 2010

😉 kocky nemuseli ju uspavat troska spinkala a ked sa zobudila bola kludna...mame selest ale ze je to este v pohode

monky1
26. feb 2010

baby, neviete o nejakom suborceku ludovych tancov, ktory prijima male deti? chceli by sme prdolku zapisat, lebo u nas je N1 relacia Kapura, natiahne na seba moju staru suknu, co som nosila ako 10-rocna, do vlasov jej musim pripnut staru dlhokansku snurku - akoze ma dlhe vlasy a pred telkou opakuje kroky, zvrta sa aj hodinu

minule toto robila aj pri CD-cku, ked sme jej pustili ludovky, 3x islo CD dookola a ona sa len vykrucala - jednokrocky, dvojkrocky.....som nechapala ... tak sme si povedali, ze by sme ju niekde zuapisali, len neviem kde 😀

zanna28
26. feb 2010

No vidiš Katka som ti písala,že ju nemusia uspavať keď bude driemkať,tak fajne že už to máte za sebou.....a prajem krásne krstiny 🙂

katka22r
27. feb 2010

zanni dakujem 🙂

kubanka
27. feb 2010

baby nepoznate dobreho obkladaca?

dioliana1
27. feb 2010

kubanka: nám to robila firma ABC z Lipan-obklady a dlažby, celkom v pohode sú a šikovní...

kubanka
27. feb 2010

dioliana dakujem.....ale nenasla som na nich nijaky kontakt na nete

nemate niekto program na kreslenie kupelne 3D?

monky1
28. feb 2010

kubanka, my sme si to navrhli sami s metrom v ruke - mm meral, kreslil, premeriaval ..... poslem ti ho? 😀 😀 😀 ...lebo vysledok je 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kubanka
28. feb 2010

monky nakreslit umiestnenie veci vieme aj my, ale ulozit pekne obkladacky xceme....zladit farebne, aby to nejak vyzeralo........lebo za navrh dat 40 eur a viac je dost

monky1
28. feb 2010

kubanka, ale pytala si sa na navrh 3D, nie na steny 🙂 ... pod tym si predstavim rozmiestnenie nabytku v interieri, nie ulozenie kachliciek (mm detto) ... robi sa aj 3D navrh napr. kuchyne - tiez ide o nabytok, nie steny

a co sa obkladu tyka, aj to sme si robili sami - nakresli si podorys miestnosti, k tomu rozbal steny (ako krabicu), zmeraj si velkost obkladaciek a mozes sa hrat ... tak sme to robili aj my a nedali sme nikomu ani cent
...pomocka, mozes to robit na mm papier - nemusis tolko premeriavat

ano, ked si das urobit navrh kupelne, zaplatis si za to dost ... aj my sme mali take plany, ale upustili sme od toho a aj usetrili

a inak - urobia ti to takmer vsade, kde predavaju obkladacky - ale pocitaj s riadnou palkou

mima595
28. feb 2010

ahojte, som sa v piatok dozvedela, že aj v PO bude Mila pre mamu, 8.5.-organizuje to Emerka, tak asi tam niekedy skocim s drobcom, ked budu deti v skolke, aby som vedela lepsie info 🙂

zade
28. feb 2010

monky, aj my sa radi pridame do suborceku...