Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
6. apr 2010

Ahojte ja sa hlasim spat......obe kocky su akoze zdrave a mladsia dokonca bola dnes ockovana...do kazdej nozky jedna injekcia.....v nedelu sme mali oslavu, starsia mala narodeninky a ja som jej spravila dve torty......moje prve v zivote 🙂 ....celkom sa podarili

katka22r
6. apr 2010

kubanka noooa tu pytaju kontakty na dobru cukrarku 😀

dadqa86
7. apr 2010

Dobre ranko baby ako sa mate a co mate nove?Som sa tu dlho neukazala 🙂

kubanka
7. apr 2010

katka, ale sak to moje prve pokusy 😀

katka22r
7. apr 2010

dadqa ajoj ja nic

kubanka noo ale sak ktovie ci si neotvoris dajaku cukraren 😀

dadqa86
7. apr 2010

katka moja....ta fajne ked nic a mala Laurinka sa ma ako?Predpokladam ze rastiete ako z vody 🙂 by sme mohli niekedy niekde skocit sa ist prejst alebo tak nejak 🙂 😉

katka22r
8. apr 2010

dadi jasne len az na druhy mesiac teraz mame sestru s plzne na navsteve takze sa venujem im 🙂

noo kde ste ostatne kocky?

dadqa86
8. apr 2010

katka sak v pohode ked budes mat cas tak sa len ozvi 😉 🙂

zade
8. apr 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂

dadqa86
8. apr 2010

zade awojky

katka22r
8. apr 2010

zade cauky ako ?

katka22r
8. apr 2010

vy ste vsetky vonku?rozmyslala som nad stretkom ale ta musim este kusa pockat s laurou kym podrastie lebo ona tak dlho mi nevydrzi este vonku hej?a vy ste sa uz dakedy stretli???

dala som nove foto laury kuky kuk 🙂

zade
8. apr 2010

katka - pekne fotocky 🙂

katka22r
8. apr 2010

zade diky

dadqa86
8. apr 2010

katuska mas peknu foto aj mala Laurinka je zlatucka strasne posielam bosteky 🙂 a dobru nocku....

katka22r
9. apr 2010

dadi dakujeme

kubanka
9. apr 2010

Dnes je vonku kraaasne....my sme boli vsetke tri kocky a presli sme cele Svaby. Pekne teplucko je, tak fajne 🙂

katka22r
9. apr 2010

aj my pojdeme vonku

dadqa86
9. apr 2010

katka: nemas zac moja 😉 🙂

katka22r
12. apr 2010

dnes na hovno den...som nervozna zo zajtrajska...idem s laurou na ocne na vysetrenie ocneho pozadia vraj je to otras vysetrenie 😠

dadqa86
12. apr 2010

katka22r: neeboooj sa moja Laurinka to zvladne sak je silna po maminke 😉 🙂

kubanka
12. apr 2010

katka a ma Laurinka nejaky problem s ockami alebo len tak vas poslala dr.?

monky1
12. apr 2010

katka, neboj, hlavne si to neber k srdcu to, co uvidis - malicka bude plakat, lebo nebude sa jej pacit, ze jej bude doktorka pozerat do očka, ale NEBOLI TO!!!!!!!!!!!!!! To mi ver - isty cas som zastupovala jednu sestricku na ocnom - hlavne karty najst, zavolat pacientov, vypisat recepty ... nic zlozite, ale mali sme aj take malinke babatka na roznych vysetreniach a vacsinou plakali LEN KVOLI MANIPULACII S OCKOM, NIE KVOLI BOLESTI - rozpravala som o tom s doktorkou, ze ju obdivujem ze take veci dokaze robit a bla bla...a ona ze to neboli, len tym detickam sa to nepaci a protestuju placom

ocne pozadie nie je nic hrozne - kvapne sa kvapka do oci , pocka sa chvilku a pozrie sa svetielkom na pozadie - to je cele
nechcem ta strasit, ale je este moznost, ze ked nebude chciet ocko otvorit, tak sa pouzije taka svorka na roztiahnutie očička - vyzera to hrozne, ale ani to neboli ....aj to som videla ... vraj tak aj oko operuju ...myslim dospelym

drz sa, snad som ta aspon trosku upokojila (al. este viac vyplasila????)

katka22r
13. apr 2010

kubanka noo poslala nas kvoli tomu ze laura bola prenasana a chce mat istotu ze vsetklo je oki 😒

monky upokojila si ma tym...dakujem pekne za podporu dam vediet ako sme dopadli...ale pekne si to napisala 😉

dai dakujeme 🙂

katka22r
13. apr 2010

zvladli sme to huraaaa 😀

dadqa86
13. apr 2010

Kati : tak uz si doma? aj my 😀 mala sa nezobudila???

katka22r
13. apr 2010

ale ked jej pozerala do ociek tak plakala ale inak pohoda a spala dalej

dadqa86
13. apr 2010

mnoo sak sme ti tu pisali skoro vsetci ze aby si sa nebala.... 😉 sak mala je po tebe silna 🙂

katka22r
13. apr 2010

xi dakujem moja a co nakupili ste vo vypredaji?

dadqa86
13. apr 2010

Vies co boli sme tam kuknut,ale uuplne vsetko to iste tam maju co vcera..len to maju poprehadzovane takze sme si kupili len privesky na kluce a pistalky 😀 😀 😀 😀 😀