Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

janazuza
4. mar 2008

sisi, aj mi mame s uložnym, tiež sa všeko díha. dali sme dole poťah- odobrali starý molitan, pružiny všetky dosky poumývali a na vrch dali ortopedické matrace, bola to riadna fuška. teraz nemame poťah, ale to nevadí 😅

sisi1
4. mar 2008

Zhanam pre maleho nejaku smrncovnu bundicku na jar...hmmm, v aukcii je jedna:
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=183999
len sa mi zda troska prilis modra..hmmm, ale krasnucka je...

Nemate niekto z Quelle bundicky? Pozeram, ze maju celkom rozkosne a za slusne ceny....

alcapalca
4. mar 2008

no aby som za vami nezaostavala, aj my mame uz druhu postel......a menili sme preto, ze tu prvu robil manzel, a mala take rozmery ze sme nemohli kupit nove matrace, tak kvoli matracom sme kupili aj postel 🙂
prva bola tiez drevena, tak sme si z nej tie dosky aj celo odlozili ze niekedy sa zide na nejake policky, no ale postupne sme ich vynasali ku smetiam
potom tak padol gauc
potom skrina z obyvacky
telka
kocik sportovy pre dvojky
a vsetko zmizlo za par minut
fuj este aj vanu ked sme vyhodili tak hned si ju nakladali zberatelia

aneti78
4. mar 2008

Sisi, pekna, len sa mi uz nepaci macko pooh 😅 uz je ho vsade moc. ale je pekna a ta modra je nahodou ok.

sisi1
4. mar 2008

Jaj, s tymi postelami to je ostara 😝 😝

My mame vlastne nabytok novy, kedze sme este stale v zariadovacej faze.... 😀

janazuza: tak to som nevedela, ze aj na tej mozeme takto matrac vymenit 😕

sisi1
4. mar 2008

My macka pooh zerieme 😀 😀 aj na oslavu mame take tanieriky, pohariky a neviem co este...asi aj torta bude s mackom 😀 😀 😀

alcapalca
4. mar 2008

a nahodou neviete o niekom kto by chcel meniz byz 4-izb. za dvoj
janazuza a ty kde byvas ze na 11.posch............lebo aj my na 11.

alcapalca
4. mar 2008

sisi ja mam dvoch chlapcov ale keby si prisla do nasej detskej tak sama snehulienka, vsetko kde je snehul. a trpaslici ta to u nas leti, malovanky len take, ..........od vianoc uz ma konkurenciu Saxanu

janazuza
4. mar 2008

sisi, ani ja ale to moja polovička, kebybolo po jeho tak sa nedožijem ani novej gaučovky, on chcel starú nanovo očalúniť, našťastie odletela bočná strana tak sme museli novú kúpiť 😀 😀 😀 😀 😀 😕

aneti78
4. mar 2008

aleni 😀
sisi, aj nasim sa paci, mame zaclonu, a veru aj Kubik mal oblatku na tortu s mackom pooh. to len ja uz mam na neho alergiu 😀 ale nasi maju radsej Krtka. dnes som im kupila rukavniky do bazena, ked sme sli plavat, s Krtkom, to bolo radosti 😀

sisi1
4. mar 2008

aleni: ze snehulienka, heh, podareni su ti tvoji chalani 😀

sisi1
4. mar 2008

aneti..si mi pripomenula, ze Krtko bol muzikov oblubenec 😀 😀 Ked bude Timo vacsi, isto ho spracuje 😀 😀 😀

janazuza
4. mar 2008

zachvilku ide ordinácia..pojdem kukať

sisi1
4. mar 2008

No, aj ja sa uz chystam, tak sa zatial majte 😉

alcapalca
4. mar 2008

napr. ta rozpravka CARS, to ani nemohli pozerat, alebo spiderman to ich vobec nebavi
aneti nasi tiez dnes chceli vidiet krtka tak aspon trosku bolo ticho v byte

janazuza
4. mar 2008

majte sa ...potom možno ešte nakuknem 😅

aneti78
4. mar 2008

sisi, jani ahojte

ja kukam od pc 😉

alcapalca
4. mar 2008

to je uz tolko hodin? taj ja utekam tiez, mam gauc len pre seba, super
majte sa krasne a pridte sem castejsie

aneti78
4. mar 2008

aleni, ahoj

dobru noc vsetkym

janazuza
4. mar 2008

🙂

deniskajakubko
5. mar 2008

ahojte holky, no konečne som doma skôr z práce, boli sme s Jakubkom na kontrolu, Jakubko bol zasa pred týždňom chorí a lekárka povedala, že ak chceme, aby Jakubko sa pozbieral z tých chorôb, tak minimálne mesiac aj dva by nemal ísť do škôlky. Pozerala do karty, že celé 3 roky nebol vôbec chorí, len 2x nachladený a teraz každý týždeň choroba. Je aj bledý a má kruhy pod očami, čo stále aj v zime mal hnedú pokožku. Krvné testy, výtery má v poriadku, tak to je určite tou škôlkou. No ešte, že manžel pracuje tak, že sa to dá vykryť a keď nebude môcť on, tak príde moja babička. Ja som už z toho zúfalá, ale lekárka ma utešovala, že nie je prvý ani posledný, čo takto reaguje na škôlku. Teraz spinká, aj manžel spinká 😀 - je po nočnej, tak si teraz ľahol, lebo do obedu bol s Jakubkom on.

deniskajakubko
5. mar 2008

Sisi - my máme tiež takú manželskú posteľ, vŕzga ako bláznivá - a bola riadne drahá, no keď sme sa my brali s manželom, tak v tom roku bolo všetko príšerne drahé (2001). Za tú cenu, čo sme kúpili posteľ, tak teraz by sa dala kúpiť celá spálňa. 😠

janazuza
5. mar 2008

no moj prispevok ako vidím nedošiel- vypadava mi net

janazuza
5. mar 2008

deniskajakubko, robila vam aj vyšetrenia na alergologii?

sisi1
5. mar 2008

Ahojte,
my sme boli dnes v poradni, aj Timka ockovali, ale dobrucky bol, smejkal sa na sestricku aj Dr., len ked ho pichli, tak troska plackal. Asi ho to zmorilo, lebo od jednej spal dve hodinky a potom o 16,15 bol nejaky placlivy, teplotku nema, ale zase spinka 😝 POjdeme aj na kontrolu so srdieckom, no musime sa objednat, som zvedava kedy nas objednaju....asi nemate niektora cislo na Polikliniku k Dr. Jankovi.....?

deniska: tak to s tymi postelami mame riadne vzruso, co? 😔 Chudatko Kubko, tak pochorel v tej skolke 😒

Kubi, kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?????

janazuza
5. mar 2008

ahoj sisi, aj ja chodim k Jankovi, ale čislo nemam, smola. naposledy som tam čakala vyše hodiny a to som bola objednaná. Maleho ani neuspavali( to mal 2 roky), lebo predtým vôbec nezaspal, práve opačný efekt, vystajal o dušu. My tam mame isť asi o rok.

janazuza
5. mar 2008

zajtra asi ideme do Poľska a potom pojdem k našim, oni nemaju net...tak tu nebudem
😢

alcapalca
5. mar 2008

ahoj sisi
aj my chodievame na kardio ☹ asi sa tam neda dovolat priamo len cez ustrednu
051/7702701
051/7701743
a pytam sa prepojit na detsku kardio

alcapalca
5. mar 2008

janazuza zavidim zajtrajsi vylet, aj ja som planovala, ale predbehla nas choroba a nechce sa jej od nas ist sakra

janazuza
5. mar 2008

sak aj ja som trocha chytena citim priedušky,uvidíme. Výlet to asi ťažko, idem s našimi aj malým, toho nechám u sestry a potom hajde s mäsom domov domrazaku 😀