Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
11. mar 2008

pridala som do albumu nasu velkonocnu pohladnicu - moj vytvor 😉

no ja som prekvapena ako si uz vedia pekne poukladat hracky. a ked vysavam, tak im stale musim nechat zapnuty tak slabo a oni potom vysavaju

ja som vcera pred spanim zavelila : upratovat hracky! ako vzdy teda. ale ma prekvapilo ako to Jakubko robil. Sadol na odrazadlo, ktore bolo zabudnute v kuchyni, cestou pozbieral kolko sa mu dalo mensich hraciek, prisiel s tym do detskej, vyhodil do kosa na hracky, odparkoval odrazadlo a to iste zopakoval s dalsimi dvoma motorkami a jednym kocikom Normalne som sedela a cumela co robi robil to tak zrucne a mal to fakt premyslene. ked skoncil, pochvalil sam seba, ze urobil dobru robotu a prisiel si pytat pusku 😀
Tamarka za ten cas stihla akurat pozbierat puzzle do darcekovej tasky 😉

alcapalca
11. mar 2008

xixi zlatucki su
a vedia nas stale prekvapit niecim
si pametam ako sme s muzom za dverami stali a pocuvali tie ich vazne debaty ked isli spinkat, neskutocne, co vsetko vedia prebrat ze?

aneti78
11. mar 2008

to teda hej, aj ked oni sa rozpravaju este tak utrzkovito, uz zacinaju spajat slova do viet, ale este nie tak dokonale, ale aj tak uz mame z toho srandu velku 😀

alcapalca
11. mar 2008

aneti som pozrela, perfektne, si fakt sikovna klobuk dole
a zda sa mi ze tvoje deticky sa na seba celkom ponasaju , nie ako ti moji ze VOBEC 😒

aneti78
11. mar 2008

na fotkach mozno, ale v skutocnosti su dost rozlisni. a este k tomu Tamarka je mensia....vacsinou sa ludia pytaju, ci to su dvojcata 😨

aneti78
11. mar 2008

a dik za kompliment 🙂

alcapalca
11. mar 2008

uhm to je aj vidno na foto ze je nizsia, ale ved je slecna
aneti neviem ci som sa ta uz nepytala, obaja su pravaci? lebo moj jeden je lavak, presne ten co som ho mala v sebe na lavej strane

aneti78
11. mar 2008

sranda 😨 aj Jakubko bol vlavo a vyzera, ze bude lavak, zatial preferuje lavu ruku len trosku viac, robi aj s pravou, ale ja myslim, ze bude lavak

alcapalca
11. mar 2008

to je fakt asi tym ze tak boli ulozeni v brusku

aneti78
11. mar 2008

ale vraj je to aj dedicne a moj dedo bol lavak. nemate v rodine? ale ked sme cvicili vojtu, tak na rehabke hovorili, ze mozno bude lavak, kedze nechcel otacat napravo hlavu

alcapalca
11. mar 2008

u nas v rodine nik nie je lavak, praveze sa ani nemam s kym poradit, nevedela som mu nai ukazat ako ceruzku drzat v ruke haha
vcera mal meniny tak som mu kupila z toho obchodu pre lavakov noznice aj lyzicu na polievku.....vravel ze s noznicami sa mu lepsie striha ako s tymi obycajnymi

aneti78
11. mar 2008

podla mna na to pride aj sam, idem uz vstali a pride ochvilu mama a my s muzom ideme nieco vybavit, tak sa musim vychystat. ahojky

alcapalca
11. mar 2008

ahoj a pozdrav deticky od nasich chlapov 😉

kubanka
11. mar 2008

tha vonku je zimaaaaaaaaa

sisi1
11. mar 2008

kubi, dobre ste dosli, ci s placom?
Teeda, rychle ste, to sa musi nechat 😉

kubanka
11. mar 2008

sisi 😀 rychle sme ako blesky 😀 ............neplakali sme, ved si nam dala tycinky na cestu a vy ako? Uz spinkate?

sisi1
11. mar 2008

Nie vobec nespinkame, nejaky je dobrucky, ale len jogurt zjedol a obhryzol rozok...teraz tu beha, gula sa po zemi a jasi sa...no zlate dieta 😀 🤐
No veru, rychle ste jak blesky... 😉

kubanka
11. mar 2008

Lalka uz spinka od 16:15 som zvedava kolko potiahne......inac mala v plienke 3 mini bobky, tak mozno preto bola taka. Blesky autobusove hihihi
Timi uz nebude spinkat asi az vecer co?

sisi1
11. mar 2008

Aaaa uz spinkame...asi 10minutiek 😉 Tak vy ste do busu nastupili???Betarice, ja ze vy take bleskovice 😀 😕

kubanka
11. mar 2008

hej bus 15:04 nastupili a 15:10 doma zobliekali..........isla necakane 34-ka
tiskam do seba mozartovu gulu..........predtym som mala visnovy jogurt s velikanskou zmlou, kakaovy keks, teraz gulu a neviem co si este mam dat......mam chut na sladke

kubanka
11. mar 2008

Ta moja spi uz dve hodinky.............idem ju zobudit sak mi vecer nebude spat 😉

miska82
11. mar 2008

Ahoj Kubanka. Ďakujem za privítanie. So starou pôrodnicou som bola nad mieru spokojná, až na jednu otrasnú sestričku, ktorú som menohla ani cítiť 😠 Ale inak všetko bolo o.k. a aj môj pôrod bol pohodička 😉 Chodievaš často von na prechádzky? 🙂

kubanka
11. mar 2008

ahoj miska a rodila si normalne alebo cisarsky?
Dnes sme boli vonku ja, sisi aj malika a nestretli sme Ta hihi

mibka
11. mar 2008

ahojtemaminy
sisy tvoj timko už normalne chodí,, sofinke sa nejako nechce, neviem kedy to pride ved v sobotu mame rok, inak som vas videla dnes aj s malikou 🙂 sofka dnes spadla s postele tak mame modrinku aj hrčku,, osem zubkou a zda sa mi že sa derie dalšii,no ved uvidime
tak sa držte. 😉

sisi1
11. mar 2008

mibka: ta co si na nas nezakricala haaa? Neboj, o chvilku aj vy budete behat...Nech sa Sofinke rychlo zahoji ☹

aneti78
12. mar 2008

ahojte

tak ja uz pijem kavu, lebo tazky den pred nami, deti musim supnut mame, lebo dnes a zajtra budeme robit tu spalnu. dnes ideme kupit podlahu a muz ju bude robit a aj nabytok a ten budeme skladat zajtra. postel sa mi podarilo predat raz-dva, dokonca bolo niekolko zaujemcov 🙂

miska82
12. mar 2008

Ahoj kubanka. Rodila som normálne a môžem kľudne povedať, že ma pôrod neodradil 🙂 Ja často chodievam s malou von. Väčšinou sa vyberieme okolo 9 - 9.30 ráno na 3 hoďky, potom domov papať a po obede opäť von. Naša malá spí cez deň len vonku, takže túry po Sekčove už zvládam ľavou zadnou 😀 Vás by som kde mohla stretnúť? 😉

sisi1
12. mar 2008

miska: jaaaj, moj prispevok si si asi nevsimla 😉

aneti: drzime prsty, nech vysledok stoji za to 🙂

No, na mna vyliezla choroba, nos upchaty, hlava ako duta, hlas jak tuberak....fuj....
Aspon ze Timo dnes v noci tak nevystrajal, ale zacina odmietat mliecko, aneti, porad, aj tvoji to robili? Co to ma za obdobie 😠

aneti78
12. mar 2008

Sisi, nasi boli na mlieku zavisli, takze toto velmi nepoznam, ale moze byt, ze sa nebudi na hlad v noci, iba zo zvyku. niektore deti v jeho veku uz prespia celu noc, takze mozno mu len treba naznacit, ze sa nic nedeje a ma spat dalej. proste nedavat ani caj, neprihovarat sa, len ucicikat nejak. ale su deti, co su smadne v noci, neviem, musis zistit. ale ak nechce mlieko ani cez den, tak mu ho nedavaj, daj mu jogurt, krupicu, puding, alebo proste nieco mliecne aby zjedol, podla mna ho to prejde a zase mu mlieko zachuti.

aneti78
12. mar 2008

a skoro sa uzdrav, nech si do narodenin Timkovych ok 😉