Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
8. apr 2008

Och zabudla som napisat vecerne stretko bez deti 😀

sisi1
8. apr 2008

Ahojte,
tak my sme dnes boli von, ale po hodinke a pol sme leteli domov celi prefukani a premrznuti.... 😒 Ta ked ja sa obliekla podla pocasia co som videla cez okno 😎
Vcera sme boli v KE u kamosa, ma doprerabany bytik, krasny, vstavany satnik, kuchyna s obyvkou spojena, no parada, masazna vana, krasna velka kupelna....sice byt nie je velky, ale velmi pekne porieseny....no je zatial v nom sam - pravnik, tak vrazil teda pekne peniazky do toho....trosku sme posedeli, hoci s nasim hyperaktivnym dietatom sa to nedalo...vsetko ho zaujimalo... 😠 Potom sme este pobehali Carefour a domov sme prisli vecer o deviatej....Timo spal prvykrat celu noc do rana do siedmej, nemohli sme vyjst z uzasu...nadherny spanok bez prerusenia.... 😔

adypo:tak aj vy staviate, wow....a chcete vediet pohlavie dietatka dopredu? Ellinka sa ma ako?

alenka: tesim sa, ze je to uz lepsie 😉

kubi: tak uz sme vas so zubkami predbehli 😀

kubanka
8. apr 2008

ahoj sisi tak fajn prespat celu noc co?

sisi1
8. apr 2008

kubi: veru, uz som si ani nepamatala aky to je pocit 😅

deniskajakubko
9. apr 2008

Ahojte holky,
hlásim sa z práce. Jakubka mám doma, nechodí do škôlky už od konca februára. Bol dosť často chorí a odkedy začal chodiť do škôlky, tak sa začal sťažovať na bruško, stále ho bolelo aj v noci sa budil na to. Mal aj nepokojné noci. Už som nevedela čo mám robiť. No nakoniec sme prišli na to, že celé 3 roky čo bol doma nebral žiadne lieky, antibiotiká a teraz za posledné 2 mesiace bral 4x antibiotiká, tak tá bolesť bola určite z liekov, ale myslím si, že to bolo aj tou škôlkou. Nikdy neplakal, ale stále keď šiel do škôlky, tak hovoril, že tam nechce isť. A odkedy je doma, tak sa vôbec nesťažuje na bruško a aj pokojne v noci spinká. Jakubko je doma s mojou mamkou a uvidíme, manžel chce, aby šiel Jakubko keď sa oteplí do škôlky. Tak ešte uvidím, ale chcela by som vyskúšať tú súkromnú Elbu, tak uvidíme.

SISI - krásne fotočky Timko je zlatunký a aký je už veľký. Na oslave ste si pochutnali na dobrotkách, že?
Inač ak som neblahoželala, nechce sa mi spätne pozerať dozadu, tak Timkovi a Lalke od Kubanky všetko najlepšie k narodeninkám, hlavne veľa zdravička, šťastia a šťastných rodičov 🙂

kubanka
9. apr 2008

ta to dneska den 😖 fofry a fofry

kubanka
9. apr 2008

hej sisi ,ale ta sedacka asi nie je pollohovatelna

sisi1
9. apr 2008

Myslim, ze nie, kubi ☹ Ale neviem ci su do 36kg polohovatelne 😒 Tusim, ze take do 18kg su polohovatelne...

deniska: a do akej skolky chodi Kubko? Chudatko,a si sa mu tam nepaci... ☹
Dakujeme za pochvalu 😵

sisi1
9. apr 2008

Kubi, ty kedy konecne nejake foto pridas? Hmmm?

aneti78
9. apr 2008

Kubi, tusim sme dneska doobedu sedeli pri vasom vchode a pozorovani ujov, co vam sparovali bytovku...vies aky zazitok 😀

sisi1
9. apr 2008

aneti: konecne si sa ozvala 😉

kubanka
9. apr 2008

aneti len skoda, ze mi sme neboli doma 😒
sisi pridam neboj, len vies ako ja som rozlietana...... 😀

aneti78
9. apr 2008

Sisi, boli sme dnes von, uz ked bude takto pekne, tak budem chodit, len som zvedava, kedy potom navarim, asi budem musiet vecer varit na dalsi den 😒 lebo oni by boli aj tri hodiny vonku.

aneti78
9. apr 2008

a ja ze vy teraz kocikujete a vy ste doma 😉 deti spia? kolko maju spankov dennych? pomaly asi prejdu na nas rezim - jeden cez obed. nasi teraz spia dost vcera napr. tri hodky a vecer normalne o osmej spali. zeby jarna unava....

sisi1
9. apr 2008

Veru aneti...potom nie je cas na vsetko, ja vcera varila, upratala, prala, von sme boli - no vecer som skoro omdlievala...furt clovek okolo tych deti musi behat...raz toto raz tamto...papat, obliect, umyt, spat, prebalit....jaj...sak to poznate 😅

Ja cakam pokial Timo vstane a hajde von...hlasia dazd,t ak hadam im to nevyjde. Aj nejaky nakupik urobime...

sisi1
9. apr 2008

Asi jarna unava, Timo spi 2x skoro po 2 hodky 😕

Kubi a oslava bola? Nemas nejake foto?

kubanka
9. apr 2008

aj my zatial spime este 2x cez den, ale tak po hodinke ......
oslava bola, ale no namakala som sa a po oslave 😀

sisi1
9. apr 2008

Akoze upratovat a riady Kubi?

My sme mali fajn, nasi maju umyvacku, tak to bolo sup-sup 😀 😀

aneti78
9. apr 2008

Hej Sisi, ja potom nic nestiham, ked ideme doobedu von a ja neznasam rychlo, rychlo, som si zvykla na klud a pohodu na tej materskej. a dnes sme prisli a obaja spinavi, nevyzuti, este s ciapkami a bundami do kuchyne sa trepali ze : mami, omacku, omacku rychlo rychlo 😕 to su ale sposoby 😀 boli hladni a mali sme odvcera bravcove na smotane a kolienka - ich najoblubenejsie jedlo, tak sa nevedeli dockat. tak rychlo, vyzliet, umyt, najest, spat a mozem pustat dalsiu pracku, jedna doprala rano 😨

aneti78
9. apr 2008

Kubi, to poznam

a to mate dobre, ze 2x (pokial netreba uspavat), nasi od 9.mesiacov len raz,ale poriadne (3-4 hod.) a vecer o pol siedmej mali noc. to boli zivoty 😀

kubanka
9. apr 2008

aneti musim si s nou lahnut, aby zaspala..........ale aj to je pokrok od hojdania heh

sisi keby len to, ale ja som aj vsetko varila....rano som vstala o deviatej a na jednu boli objednani hostia......bola domaca slepacia polievka a na druhe jedlo bolo na vyber bud kuracie masko na zeleninke alebo bravcove na stave so zemiakami............riad som umyvala priebezne cely den, aby mi neostalo vecer veeeeela

sisi1
9. apr 2008

Ach,tak to si mala teda fusku...my sme to robili poobede, takze obed ako som si povodne planovala, sme nedavali. A chvalabohu, lebo som bola chora jak pes, Timo tiez, nevyspati sme boli asi by som to ani nezvladla....a v podstate mi nik s tym nepomahal, vsetko sama, muzik sa staral o maleho a nasi mali svoju robotu 😒

aneti78
9. apr 2008

Kubi,ona sa postupne nauci a potom trosku vyrastie a zas bude vymyslat. jak ta moja mala opica. ona od narodenia zaspavala sama, este v jednoizbaku to sa mohlo svietit, vacsinou sme vrieskajuceho Jakubka nosili kvoli kolikam a ona si pomaly sama zaspala. sice mala dudku. a teraz??? idu do detskej, Jakub vypije mlieko, otoci sa ku stene a do minuty chrape. ona ma patkrat zavola: maminka moja, pusku tjosicku. a ked to uz nevydrzim,tak ku nej sadnem, nastavi ruku alebo hlavu a rozkaze: hladkat!!! lebo ja som makka, nechcem, na nu kricat, nech uz spi. to zaspi do piatich minut. nie vzdy vymysla, len ked neni este velmi unavena. ale ja sama milujem ku nej lahnut, sa objimeme ako zalubenci a v objati zaspi...joooj...si tak pomyslim, ved ochvilu bude velka a nebude ma chciet. Jakubko to nechce uz ani teraz 🙂 no ale na druhej strane ju nechcem velmi rozmaznat, ze si na to zvykne kazdy den 🙂

kubanka
9. apr 2008

my sme mali v sobotu mladich bez obeda, len oblozene misy a v nedelu starich rodicov s obedom na ziadost ...

sisi1
9. apr 2008

aneti: to je zlate, ja sa tesim ked ma Timo uz bude vedome objimat 😀 a budem si to hrozne uzivat, lebo teraz je iniciativa len z mojej strany 😅 On sa sice potuli sem-tam, ale zatial nic moc 😅 Ale zaspava sam v pohode v postielke, akurat ked je nejaky problem tak vystraja...bezdovodne nezvykne...

TAk ja idem babenky, umyjem si vlasy a hajde von....pa.

aneti78
9. apr 2008

Sisi, peknu prechadzku, aj mna este jedna dnes asi caka, predpokladam, ze nevydrzia byt doma 😉 alebo mozno len muz pojde a ja mam veget.

kubanka
9. apr 2008

sisi a Timi je uz hore? Moja este spi ciiiiiiiiiii

katka.m
9. apr 2008

Ahojte dievčatá 🙂 Aj ja som zo Sekčova, tak som rada, že tu ste. Môžem sa medzi vás pridať?

karolinkafe
9. apr 2008

Ahoj Katka. Vidim, ze mas malilinke babatko, to musi byt radosti 😉

tufa
9. apr 2008

Ahojky,
po dlhsej prestavke sa hlasime 🙂 Boli sme kus u babky,trosku sa to neplanovene pretiahlo,lebo manzelovi furt daco prislo do toho aby po nas prisiel a tak z 2 dni sme stravili u babky tyzden. 😀 Ale aspon som sa bola poflakat v PO, konecne sme kupili kociar , krasne cerveny aj ked ja cervenu nemam rada, ale je to manzelova oblubena farba a hlavne velmi lahko sa zlozi tak to zavazilo naviac 😀
Inac vonku je super, uz mam aj zahradku tip-top 😉 posadene co ma byt,uz nech mame zeleninku cim skor na stole. A narodili sa nam aj maly zajkovia - teda uz su vacsi,konecne vyliezli a je ich 6. Pridala som aj nejake foto 😀