Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
10. apr 2008

vo vsetkych nie, lebo minule som pytala v jednom, ta kukal na mna ze co vymyslam, chcem natriet postielku a to nemozem s hocijakou lebo ju bude olizovat

aneti78
10. apr 2008

skus pohladat inde, urcite zozenies. a chces farbu,nestaci lak?

alcapalca
10. apr 2008

o laku som ani nepocula ze je taky vhodny na detsky nabytok

aneti78
10. apr 2008

je, on je taky biely ked ho otvoris,ale ked natries, je priesvitny a vobec nesmrdi

alcapalca
10. apr 2008

mozno si mylis, lebo niektore farby su ekologicke to znamena ze aj nesmrdia, ale neviem ci su vhodne napr. na postielky, neviem ci staci len ze ekologicka
ked si predstavim svojich furt si brusili dasna ci zuby na tom dreve 🙂

aneti78
10. apr 2008

ale my sme si pytali vyslovene pre deti a toto nam dala, cize urcite to moze aj olizovat. a postielku mas este po nich?

alcapalca
10. apr 2008

ano, lebo to som ju mala este od sestry, a druha bola este manzelova tak to sme vratili k babkam, len ju chcem pretriet aby vyzerala inak, tak som rada ze to je na detsky nabytok, zajtra obehnem nejake dobre farby laky

aneti78
10. apr 2008

ja uz nemam ani postielky 😉 tak to je super, ze ste aspon to nemuseli kupovat, ale kocik je pekny, stoj si za svojim 😀

alcapalca
10. apr 2008

ved nepopustim, uz som rozhodnuta

sisi1
10. apr 2008

Tak tu mate debaticku, co?

alcapalca
10. apr 2008

si usla na ordinaciu co?

sisi1
10. apr 2008

Mne minule muzik hovoril, ze ked bude druhe dievcatko ci ho budem v modrom kociku vyvazat 😀 Ved potom budem mat zase novy, no nie? 😀 Ja by furt kociky kupovala, paradne su 😅

sisi1
10. apr 2008

Hej, vy ste nepozerali?

alcapalca
10. apr 2008

heh ja sa este krotim, atlantic je z tych lacnejsich, samo ze by som tiez chcela nejaku cortinu ale to uz naozaj nekrestanske prachy

sisi1
10. apr 2008

Ja robim aj preklad, tak len nakukujem, pozeram ordinaciu...no stiham toho teda....

aneti: uplne rozkosne su tie tvoje dvojicky, na spapanie v tej posteli 😝

alenka: pekny kociarik si vybrala, dnes som ho nazivo videla a taky smrncovny je....

No idem ja zase k mojmu prekladu...uz nemam vela...

alcapalca
10. apr 2008

ja som pozerala na nete, takze som aj pisala, muzovi som dovolila pozerat SOS 😉 akoze

alcapalca
10. apr 2008

sisi kde si ho videla?

aneti78
10. apr 2008

Sisi, dik 😵

ja som prave Tamke nasla pekny svetrik na mmb, mothercare, no ale ani za svet nemozem nic podobne zohnat Jakubkovi, trafi ma.

alcapalca
10. apr 2008

posli link ze aky svetrik

alcapalca
10. apr 2008

peknucky, si dobre nadabila

aneti78
10. apr 2008

celkom dobre ceny tam ma ta pani, kukni pre chlapcov...ake cislo teraz nosia?

alcapalca
10. apr 2008

104 nieco 110

alcapalca
10. apr 2008

idem lahnut, aj ked sa netesim, uff uz sa mi tak hnusne lezi

sisi1
10. apr 2008

Alenka, pri Opale som ho videla, tusim v zelenej farbe...

Dobru nuocku 😉

aneti78
10. apr 2008

dobru noc a este si uzi prespate noci 😉

kubanka
11. apr 2008

dobre ranko
sisi dakujem 🙂 ......Lalka spala od 19:30 do 20:30 a potom vstala a isli sme domov.Bola taka rozbita, ze ked ju dal dedo do kociara tak do dvoch minut spala. Doma potom isla spinkat po Panelaku heh 🙂

finanzata
11. apr 2008

ahojte baby, konečne som našla prešov. je tu nejaká ešte čakateľka alebo máte všetky detičky? 🙂

kubanka
11. apr 2008

finanzata sme tu z kazdeho nieco 🙂

aneti78
11. apr 2008

ahojte

Kubi, rano som kukala fotky, riadne velku slecnu uz mas doma, zlata je a sibalstvo jej kuka z ociek 😉

Finanzata, vitaj a cit sa tu dobre 🙂 su tu baby, co su tehu, ale uz aj maju deticky, napis viac o sebe....

ja som doobedu vyluxovala cely byt a idem upratat balkon - nase zimusne skladovisko 😅 , lebo uz bude teplo, tak nech tam mozem pustit s cistym svedomim deti 😀