Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

finanzata
11. apr 2008

aneti78, ďakujem. my čakáme prvé bábo. tak len som chcela vedieť či je nás tu viac. som tiež zo sekčova. 😀

finanzata
11. apr 2008

sekčovčanky kde ste?

kubanka
11. apr 2008

my sa chystame do mesta len dufam, ze nezmokneme 🙂

finanzata a v ktorom tyzdni si?

alcapalca
11. apr 2008

finanzata ahoj aj my cakame
anetka ja som vcera tak srsala energiou, som vypratala presne ako vravis skladisko-balkon, 4 tasky som vyhadzala ku kontajneru, potom som celu kupelnu vylestila, a priesiel muz domov a NIC
vecer isiel na balkon fajcit a zas nic, a ja ze si nevidel balkon? a on ze a co tam je?
ta neporazi, a ja som sa z neho vytesovala cely den, co taky dobry pocit som mala ze je taky upratany

finanzata
11. apr 2008

kubanka ja som asi v 16 alebo 17 týždni. mám v tom trošku chaos. a moja gynekologička mi nič navyše nepovie. 😒

finanzata
11. apr 2008

alcapalca ahoj. ako pozerám, máš samých chlapov. 😉

katka.m
11. apr 2008

ahoj finanzata, tak to máš ešte kopec čakania pred sebou. Tak len sa drž 🙂 A tušíš, že čo to bude?

alcapalca
11. apr 2008

a nezaprsi nam a nezaprsi

alcapalca
11. apr 2008

finanzata, hej vsetko chlapi okolo mna - ako v muzskom hareme, parada
alebo ako mi jedna kamoska cez pokec povedala ze budem ako kralovna z rozpravky co ma troch synov 😉

alcapalca
11. apr 2008

katka a kde si rodila? ty mas urcite najcerstvejsie spravy o nemocniciach

katka.m
11. apr 2008

a malo by? ešte by sme si zvykli, že môžme chodiť na prechádzky kedykoľvek 😒 Ja som sa dnes konečne vybrala sama do obchodu a samozrejme, že som musela zmoknúť

alcapalca
11. apr 2008

jooooj slniecko kde si??????????

janazuza
11. apr 2008

Ahojty kočky. Konečne som doma...doslova abstak na MK. Noha je v sadre, väzy su potrhané. V stredu idem na kontrolu, dufam že sa sadry zbavím ...konečne!

alcapalca
11. apr 2008

vitaj janka, konecne si dosla, ako si to vydrzala u rodicov ?
a tej sadry sa cim skor zbav

aneti78
11. apr 2008

ahojte

nasi uz chrnia 😉

Jani, a ides na operaciu? sa mi zda, ze si nieco take spominala, ze to hrozi.

alcapalca
11. apr 2008

ahoj anet, si nasla ten svetrik pre maleho?
ja som teraz nasla kociar co chcem o 500 Sk lacnejsi, ale nasla som tam este jeden a len za 5450 tak teraz neviem neviem

alcapalca
11. apr 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2299109

a ma lepsie to ze nanho sa da nakliknut aj vajicko, kdezto na atlantic sa neda

aneti78
11. apr 2008

Aleni, nasla som tiez cvernovy, pruzkovany, len bez kapucne a za 200,- tak som ho vzala, ladi to spolu celkom.
este mas cas, ale dobra cena

aneti78
11. apr 2008

nenasla si si nejaku diskusiu, ktory je lepsi? mne sa viac pozdava ten, co mas v albume,ale to len vyzorovo, to nakliknute vajicko je fakt super vec...

alcapalca
11. apr 2008

este som nehladala, do toho co mam v albume som sa zalubila na prvy pohlad, ale potom ked ho dlho uz pozeram tak nachadzam chyby, napr. nema prenosnu tasku, co potrebujem lebo k doktorke jedine tak sa dostanem, ale neda sa dokupit iba ak vajicko, ktore sa zas neda nakliknut
a na sportovej casti sa neda prehodit rucka, tak asi by som mala pouvazovat a nielen na design pozerat

aneti78
11. apr 2008

tak to ano, to su dost dolezite veci. ostatne neviem,a le na tandeme som mala tu pevnu rucku a nic moc, obcas som ich otocila a tahala, lebo tak fukal vietor. inak to bol super kocik, len tu chybu mal,ale vies, ze idealny pre dvojky neni, ale pre jedno urcite najdes mozno skoro idel, cize radsej zavcasu pozistuj, ved kocikov je vsade plno, kupis raz-dva potom.

alcapalca
11. apr 2008

ved prave, sakra a tak sa mi pacil asi mi bude smutno za nim, ale vazne nesmiem sa splasit

aneti78
11. apr 2008

neboj, najdes aj iny, co bude rovnako pekny, ved aj ten ,co si nasla na mmb, neni zly, vyzera tiez super...

alcapalca
11. apr 2008

idem do postele, uz ma bolia oci a mam mismas v hlave z toho vsetkeho 🙂

aneti78
11. apr 2008

dobru noc, ja som tiez dost unavena, cely den som sa furt cosi krutila, upratovala...

janazuza
11. apr 2008

Ahojte. Operacia- ešte sa uvidí. Bola som na ultrazvuku, povedal, že väz je pretrhnutý ale bolo zle vidieť pre modrinu, tak neviem ako je to veľké. Dufam, že operacia nebude. noha je v pohode nebolí. Som stale u našich, iba som prisla po veci na anglinu( ak vydržim tak bude zazrak v pondelok pišu test, aspon nebudem mať guľu 🙂 )
Alenka ako sa ma malý, bruško prešlo?

alcapalca
11. apr 2008

este som prisla zo sprchy
janka prechadza to, ale este sa skrabem hlavne teraz vecer
ta tvoja noha je riadne komplikovana zlomenina, hlavne ze neboli, kedy ides na kontrolu?

janazuza
11. apr 2008

idem na kontrolu v stredu, a zlomenina sa nepotvrdila
🙂

katka.m
12. apr 2008

alcapalca, rodila som v starej. V monobloku sa sťažujú na personál. Rodila som konkrétne u Olejára. Bola som u neho už 2x a podľa mňa je to PÁN DOKTOR. Ten ma vedel ukľudniť už pohľadom. Raz pri prehliadke ma oslovil že kočka a pri tom som si pripadala ako ťažkotonážne vozidlo. Tak dobre to padlo 😀 Sestričky boli super, na novorodeneckom tiež a aj pôrodné asistentky som vystihla veľmi dobre. Akurát sme si doniesli z novorodeneckého stafilokoka a baktériu e.coli, ale to vraj teraz moderné aj v novej pôrodnici, asi nejaká epidémia či čo. Takže sme boli od 1.4. v nemocke kvôli horúčke ale už je fajn. Kebyže idem rodiť zasa, tak určite stará a Olejár.

aneti78
12. apr 2008

ahojte

Katka, aj ja som mala Olejara, bol cely mesiac izbovy na cakatelskej, tak som mu zverila moje dvojky a seba 😉 je zlaty, raz ma sam od seba vzal o osmej vecer na ultrazvuk, ukazal mi deti, vsetko mi vysvetlil, proste si spravil pol hodky cas na mna (a to netusil, ze si ho vyberiem k porodu) len tak, lebo mal nocnu a mal cas. a to sa o ostatnych dr. nedalo povedat, raz sa mi stalo, ze bolo kopu zien dolu na sono aj z nemocky aj z vonku a ked dr. zbadal/a mna, tak si len povzdychol/la: ach boze, gemini, to uz nic nestiham, poslite ostatne prec 😕 pricom tak preletel/a deti, ze to ani ovela dlhsie netrvalo nez sono jedneho dietata v brusku. a este ten ton v hlase akoby som bola na vine, ze mam dvojicky.

ale myslim, ze v kazdej nemocke sa najde dr. (mozno aj viac) ako je dr. Olejar a este navyse lepsie, krajsie, cistejsie prostredie....