Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
13. apr 2008

Dobre ranko zelam,
ja som tiez o Olejarovi same chvaly pocula, niekedy nechapem ako stiha tolko zien
aneti mne sa presne to iste stavalo, ked som lezala na porodnici, bola som pacientka Kyseleho lebo on mal rizikovu, ale kedze nikdy nic nestihal , tak sono nakazal urobit stale inemu lekarovi, a ti sa presne tak tvarili ako pises, boze gemini, az na jedneho ale uz si nespominam ako sa vola, no stale ked sa dalo tak uz len jeho som si zhanala
ale uz som rozhodnuta, idem do novej ku dr. Vaskovej
teraz rano sa mi snivalo, ze som porodila, a hned som bola na nohach, maleho som drzala v naruci, a on sa zacla nadherne usmievat a posielal nam pusinky

aneti78
13. apr 2008

ahojte

Alenka, tak super, ze uz si rozhodnuta, drzim palce, nech je vsetko ok. uz vidno, ze sa Ti to blizi, minule to upratovanie, teraz sen... 😉

finanzata
14. apr 2008

dobré ráno prajem baby. ako sa vám začal týždeň?

alcapalca
14. apr 2008

Dobre ranko,
prave som doficala zo skolky, a som hura sama doma
trosku oddychnem, kym sa na balkone otepli a idem sa pustit do malovania postielky

kubanka
14. apr 2008

dobre ranko slniecko svieti tak bude fajn 🙂
finanzata nedoplnis si udaje v pase?
alcapalca pekne oddychuj kym sa to da

My sme v piatok kupili golfovy kociarik a tak teraz v nasom jednoizbaku mame dva kociare heh......ked sa budeme stahovat tak ludia budu pozerat kolko veci my odtial budeme vynasat 😀 😀

kubanka
14. apr 2008

No a aby som nezabudla, hlaste sa na stredu vecer cca 19:00 ....stretko mamiciek bez deticiek

finanzata
14. apr 2008

alcapalca, blahoželám, 😀 zatiaľ bolo chladno, tak sa veľmi neponáhľaj.
kubanka, ja som to skúšala, ale nejako si to nezapamätalo moje údaje. chcela som doplniť, lebo som bola registrovaná na mojasvadba, ale nič.

kubanka
14. apr 2008

finanzata a dala si aj ulozit profil, ked si to vypisala ? hihi

alcapalca
14. apr 2008

finanzata tak len skusaj a nejako na to prides ze preco ti nechce zobrat udaje, aj fotecky pridaj, my sme tu straaaasne zvedave baby 😀
mne tiez nepripocitava mesiace k datumu narodenia mojich malych, hm neviem preco
a este som mala v albume aj ten tehu metrik, a tiez mi nepripocitavalo dni 😒
vsak ale neva, svet sa preto nezruti

finanzata
14. apr 2008

tak kým na to prídem, ak vôbec, tak sa kľudne pýtajte. teda ak chcete niečo vedieť. 😉

alcapalca
14. apr 2008

este ma napadlo, ste neboli niektora v tom novom, vlastne starom povodnom merkury markete, som nasla na nete ze tam je uz otvoreny cisto nabytok--------ci sa viac oplati ist tam alebo to iste co v novom

finanzata
14. apr 2008

kubanka, dala, ale len to čo som dopisovala, pod každým odsekom je uložiť, nie? to som dala

alcapalca, ja som nebola a neviem. podľa mna tam nebude nič extra 🙂

alcapalca
14. apr 2008

mne len komodu treba, a v merkury myslim ze som niekedy videla take pekne drevene
lebo mala som vybratu v KE v asku isla som pre nu a tam ze cakacia doba je 7-9 tyzdnov, fuuuu tak dakujem pekne

aneti78
14. apr 2008

ahojte

tak ja uz som povysavala aj podlahy umyla,ale musim aj seba 😀 a ideme von, varit nemusim

Kubiiii, ja uz som tu chcela kricat, ze hura idem, ale ja zase v stredu nemozem. otvaraju rybarsku sezonu, oco ide na pstruhy a muz sa mu slubil, ze pojde s nim a vo stvrtok hned do banskej na ocne ide, takze ja sa v stredu vecer neurvem ☹ neviem no, uvidime. ale hrozne som uz chcela ist von
Sisi, mam abstak, ved vies 😉

aneti78
14. apr 2008

Alenka, v merkury maju vselijake komody, vyberies si snad.

vcera sme boli na solivare na ihrisku s detmi a riadne sa vysalili na tom novom ihrisku so vstupnym 10,-/hod. domov sme sli s revom 😀

finanzata
14. apr 2008

alcapalca, a tan nový nábytok na sekčove, mega nábytok si neskúšala, alebo zájdi do košíc do meganábytku, tam si určite niečo vyberieš. je to tam obrovské. 😉

alcapalca
14. apr 2008

kubi ja sa tiez nechystam, kym nebudem vyzerat normalne
to vies ziarlila by som ze za vami sa vsetci chlapi obzeraju a na mna nikto 😀

alcapalca
14. apr 2008

finanzata ja viem ze maju ale vsetko take z tej drevotriesky, nic take prirodne, to fakt len v merkury

finanzata
14. apr 2008

ja som si myslela, že všetko v merkury je drevotrieska, poľský nábytok, ale asi som sa sekla. 😀

alcapalca
14. apr 2008

finanzata ja tiez neviem co to je, ci drevo alebo nie, ale aspon to tak vyzera, staci ze oku lahodi

finanzata
14. apr 2008

ahaaa 🙂

alcapalca
14. apr 2008

ty cakas babo?

finanzata
14. apr 2008

no, už to tak bude, 🙂

alcapalca
14. apr 2008

prve? kedy? dievca chlapec? jaaaaaaaaaaaj vsetko treba z teba tahat?

finanzata
14. apr 2008

😀 ja som písala, že sa pýtajte. nejako mi to nechce uložiť do profilu. bude to prvé, 22. septembra a ešte nevieme čo to bude. manžel by chcel chlapca. ak to bude chlapcek, tak sa bude volať Kristián a pre dievčatko ešte meno nemáme.

alcapalca
14. apr 2008

my sme nase volali 4 mesiace Zuzana, to maly chcel, a potom ked sme zistili ze to bude zas chlapcek tak chudacik reval lebo on ine nechce len Zuzanku

alcapalca
14. apr 2008

ale dobre, lebo mne sa Zuzana tiez nepacila 😕

finanzata
14. apr 2008

chudáčik, bol veľmi sklamaný, čo? ty by si asi tiež už brala dievčatko, čo?

alcapalca
14. apr 2008

no myslela som ze bude dievcatko, ale ked mi povedala na sone ze budeme mat zase syna tak som ani trosilinku nebola sklamana, uplne taka stastna vlna cezo mna vtedy presla

finanzata
14. apr 2008

to ti povedali v ktorom týždni? možno to výjde na budúce. 😀 o nejaký ten rôčik 😉