Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
25. apr 2008

adypo mne tiez hovoria ze mam brucho ako pri dvojickach ked som uz isla rodit
zeby to bolo tym ze druhe tehu..........ja neviem

adypo
25. apr 2008

asi je to tym, ze je to druhe tehu .... aka ti prisla sada do kociarika ??? ja uz tiez pomaly doobjednavam, este som si latkove plienky aj s potlacou objednala, klokanku a aj babyvak, pri Elly som nemala vyskusame uvidime ... a aj vankus na kojenie .... dufam, ze to moje kojenie bude lepsie ako pri Elly ... 😉

adypo
25. apr 2008

veci na oblecenie mam kopec .. plnu manzelsku postel, a som rada, lebo vsetko je to prevazne v ruzovej farbe .. tak mam o problem postarane ... 😉

adypo
25. apr 2008

akcapalca .. ty kde byvas, ked uz budeme mat skoro rovnake deticky ???

alcapalca
25. apr 2008

aj ja mam na oblecenie strasne vela, ale nieco som aj prikupila 🙂 muz ma zo mna uz depku
som si objednala taku sadu do postielky, hniezdo, obliecky, plachtu, volanik, zavinovacku, prebal. podlozku a zabudli mi poslat do kociara, ale za 3 dni to vybavili
baldachyn som uz nechcela, mi to pride zbytocne a mam pekny kolotoc tak aspon vynikne
byvam pri opale vo vyskovom
a deti mi chodia do ksolky na smetanovu takze tymto smerom si davam prechadzku kazdy den

alcapalca
25. apr 2008

este chcem kupit to polohovatelne kresielko ale cakam na peniazky z danoveho uradu, tak potom to rozjeduuuuuuuu 😀

adypo
25. apr 2008

jaj ... takze so spolocnych prechadzok asi nic ... lebo ja byvam momentalne nad Tulipanom v meste .. ale taky rok a pol este a som spat na Solivare ... 😉

.. idem este makat a tesim sa vikend nooo ... dufam, ze bude pekne ... 😉 😉

pekny vikend mamickam a detickam ...

kubanka
26. apr 2008

Krasne slnecne rano, bola som vysypat kos, lebo uz nemozem spat a vonku je naaaadherne......krasne teplucko........sisi nejdeme sa kolieskovat? Teraz budu prazdne chodniky 😀

Vcera Lalka zaspala o 19:00 u babky a dedka, tak sme sa s muzikom vybrali trosku von. Len co sme dosli na Solivar babka cinkla, ze Lalka je uz hore, to bolo 20:00, tak sme este hodinku ostali a isli domov...aspon daco 🙂
Dnes ideme k prababke gratulovat k 80-tke. Tesime sa, ale aj trochu nie, lebo nie je na tom zdravotne dobre.

Hej este som zabudla, Lalka mi vcera ukradla z taniera kyslu uhorku a cmulala.....ale vobec ju pritom netriaslo...po kom to ma?

janazuza
27. apr 2008

Ahojte dievky. Konečne som doma . Všetky pozdravujem a prajem pekný dníček

tinika
27. apr 2008

aneti 78, mi snažilkujeme krátko, od januára, hmm, tak to fakt dlho snažilkujete

tinika
27. apr 2008

Baby boli ste už niekto v Pustej doline pozrieť tie nové bytovky?? Je to pri Šidlovci. Krása, tichúčko, les, ...
Len tá cena. Už ma to prešlo, počkám dva ročky a postavíme si domček a budeme mať súkromie a pokoj.

alcapalca
27. apr 2008

ahojte
janazuza konecne vitaj doma, a piiiiiiiis, co vsetko si prezila za ten cas
ako noha, co operacia? ako sa ma maly?

alcapalca
27. apr 2008

anetka a ostatne mamicky ako sa maju vase deticky?

aneti78
27. apr 2008

ahojte

tinika, my uz nesnazilkujeme, ja som pisala po akej dlhej dobe sa nam podarili dvojicky.

Alenka, nasi sa maju fajn, najma, ked im pripravime taky pestry program ako napr. dnes, to pridu domov unaveni a stastni a pridu nas vybozkavat a povedia, ako nas lubia, ze sme s nimi boli von 😕 len ziram, kde sa to v nich berie 😀

poobede sme boli na stanici posediet si vo vlaciku a pozriet ako ujo zapiska a vlacik ide prec...potom sme boli v Kolmanovej zahrade pri zvieratkach, potom v meste na ihrisku a zakoncili to u babky...

Jakubkovi idu patky uz naisto, len este nie su von,tak neviem, nechce jest a je mrzuty a v noci okolo stvrtej strasne vrieska, az ho musim prebrat a porozpravat mu nieco pekne (najcastejsie o vlaciku), zaspievam mu a spi dalej.

alcapalca
27. apr 2008

tak mozno z tych zubkov boli aj taki chori, chvalabohu ze to hned preslo

aneti78
27. apr 2008

Tamarke tak nevidno, ale Jakubko ma az take fialove podliatiny, ale zuby este nie su vonku. som myslela, ze posledne uz pojdu lahsie nez stvorky, predtym aspon jedol, teraz zje len trochu. dnes za cely den z polievky asi len styri lyzice, potom asi dva kusky kolaca s posypkou a az vecer zjedol maso so zemiakmi tak normalne. tak aspon dufam, ze v noci nebude hladny.

alcapalca
27. apr 2008

ale uz to ta utesuje ze su to posledne, a konecne pokoj so zubkami

aneti78
27. apr 2008

to ano a jemu stale isli naraz aspon dva,takze sme si vytrpeli a bol pokoj na chvilu. a tebe sa este nechce spat? nie si unavena? ja kukam lets dance

alcapalca
27. apr 2008

som tiez pozerala, len mi volala kamaratka ze si dali internet, tak som si ich bola dat na icq, ale este len sa zaucuju tak pohroma kym nieco napisali s muzom 😀
ale uz idem, deti vstavaju uz pred polsiestou, nechapem 🙄 , ale dobre tak lebo cochvila budu chodit skor do skolky ked ich bude manzel vodit rano

aneti78
27. apr 2008

a vecer kedy chodia spat? lebo si spominala, ze uz nespia naobed. vydrzia v pohode?

alcapalca
27. apr 2008

o osmej uz spia, ale v skolke aj cez den zaspia, len doma vymyslaju

aneti78
27. apr 2008

tak to aj nasi, si ma potesila, lebo co poznam starsie deti, tak chodia neskor spat. a nasi vstavaju o siedmej-pol osmej a cez obed dve hodky pospia skoro stale.

janazuza
27. apr 2008

Ahojte dievky. Sadru mam dole už "beham" . Dokonca som bola aj v škole. Operacia sa nekoná ( šak mi odľahlo) , ale ešte asi budem chodiť na rehabilitácie, sa dozviem v stredu. Malý vystraja o dušu, naši ho rozmaznavali tak teraz bude. Mesiac u našich, stale mal s kým byť, mal sa s kým hrať a na školku si ani nepomyslel. Tak som zvedavá, ako to bude od maja nastane režim školkara , až sa bojim ako to bude, či nebude revať .

alcapalca
27. apr 2008

ja som velmi proti tomu ked decka idu spat az vtedy ked rodicia, podla mna to je nespravne, a nerozumiem tomu, ved ja uz chcem mat vecer pokoj, a hlavne ticho 🙂
idem uz lahnut, ani sa mi nechce spat, ale zle sa mi sedi, a to este mam v plane ist do kina na MUZIKU lebo potom uz sa mi to tazko podari

aneti78
27. apr 2008

Janazuza, tak to je super, ze nemusis na operaciu a o maleho sa neboj, ved v skolke sa mu pacilo a ked uz bude s vami doma, tak par dni a das ho do poriadku, zase si zvykne na pravidla 😉

janazuza
27. apr 2008

A čo tvoje ratolesti už chodia do školky?

aneti78
27. apr 2008

Aleni, to su mojho muza slova, ked niekto pochvali nas rezim aky sme im urobili, tak on stale povie, ze aj my si chceme oddychnut. aj ja som toho nazoru, ale myslim, ze ked budu starsi a budeme na chate alebo stanovacke, urcite ich nevyzeniem spat v lete este zavidna, ked bude nejaka akcia a budem vidiet, ze ich to bavi a maju z toho zazitok. pamatam, ako som milovala take vecery s nasimi (aj do restauracii na vecery sme chodili, ked som mala tak 5 rokov), tak to doprajem aj svojim detom. ale to hovorim o vynimkach samozrejme, rezim musi byt, to je jasne

my sme nahodou natrafili na autogramiadu k filmu Muzika v maxe, tak deti maju v detskej plagat s venovanim od hercov

janazuza
27. apr 2008

Aneti, mne malý nechce poobede spať a potom večer, no otras, len plače na všetkých kričí háda sa . Ale ked nespi poobede aspon večer zaspi po večerníčku, inak ak spi poobede tak mame do 21 30 co robiť , aby zaspal.

kubanka
28. apr 2008

Dobre ranko mamicky a deticky
V sobotu sme boli na tej 80tke.....Lalka bola zo zaciatku nesvoja, lebo velmi predtym nepospala a ani jest velmi nexcela, iba polievku som do nej dostala. Pootm som s nou isla vona a zaspala, ked vstala, tak uz to bolo lepsie a uz mala aj okukanych ludi a bola smelsia.
V nedelu sme boli V Kosiciach na Anicke, je tam krasne......skoda, ze nieco take nemame v Presove.....Lalka prespala cely cas a my sme mohli s kludom hrat golf.
A kupili sme jej konecne autosedacku v Optime. Taaaka je krasna, sa vytesujem. 😀

sisi1
28. apr 2008

Ahojte,
my spinkame od 14,30...Kubi a vy? Boli sme von este do 13,25 asi, Timo odkvacol v kociku, vyzliekla som ho, ani ockom nemihol, chudak ani nepapal, lebo v kuse spal...ani vytah ho nezobudil, taky bol rozbity 😅
Vikend sme mali fajn, necakane v sobotu sme sli k nasim, Timo "sadil" tiez zemiaky alebo lepsie povedane - hrabal sa v zemi a vyberal zemiaky 😀 , chodil za psom, boli sme aj v lese na prechadzke, pocasie vyslo, co viac si moze clovek priat? 😎

janazuza: ahoj, tesim sa, ze uz je noha ok, chybala si nam 😉

adypo: ja nevedela, ze ty na Solivare nebyvas...hmmm, ste u rodicov ci ako?