Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

adypo
30. apr 2008

alci .... a ten bledomodry .... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2697414

sisi1
30. apr 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2787626

Ja som siahla po trosku lacnejsich, orientovala som sa podla tej ceny toho kocika, ktory Alenka rozmyslala predtym kupit... 🙂

Tak hadam sme ju inspirovali 😉

sisi1
30. apr 2008

Tento ma tiez dobru cenu a da sa k nemu aj vajicko dokupit:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2645273

adypo
30. apr 2008

ren posledny je velmi pekny .. co vybrala sisi ....

aneti78
30. apr 2008

Adypo, no utekali, lebo asi nechcu sediet doma v tomto pocasi 😀

ten link na tej dvojkocik som uz videla a rychlo som to zavrela, lebo by som im este teraz kupila novy kocik 😕 krasny je...

Tamarke vela kiahni nepribudlo, ani teploty nema, Jakub zatial nic. som zvedava co za program im dneska vymyslime 😒

adypo
30. apr 2008

aneti .. booze to je najhorsie co moze byt .. ked je vonku krasne, dieta nemoze ist von ... a vidis, ako je doma znudene ... ja som si to teraz preskakala, kvoli tomu sprostemu streptokokovi ... Ella sa tak doma nudila, nic ju nebavilo .... ale u nas doma vzdy zaberie ... prelievanie vody z poharika do poldecaka, alebo nakladnym autickom prevazat struhanku po doske na valkanie cesta 😉 😉 ..... toto zabera 100 % ... ja uz take vymyslam ....

aneti78
30. apr 2008

no nastastie, oni sa uz zahraju sami, aj teraz su v detskej, sice ju rozbombardovali, ale som v takych chvilach fakt stastna, ze su dvaja a mam chvilu pokoja pre seba. ale nic to nemeni na tom, ze vonku chcu chodit 😖

inac, nekukala si na dvojkociky surodenecke, PP aria twin je teraz surodenecky, jedna sedacka je uzsia, tusim 60/40 ho urobili, podla mna super, obe deti su vpredu, ten kocik si dost chvalia, je lahky...

adypo
30. apr 2008

aneti ... ja vychytavam take nedostatky ako som mala pri Elle uz mam doma aj babyvak a klokanku .. takze pojdeme vonku, lebo Elly mi v kociari sediet nebude, tym padom budem mat volne ruky, aby som tu moju nezdednicu nahanala .... ja som pozerala tiez na surodenecke kociare ... ale v podstate by mi bol zbytocny .... 😉 a sak uvidime no, ze co ...

aneti78
30. apr 2008

ja poznam jednu babu, co nosila starsiu v baby vaku a mala spala v hlbokom, teda ta starsia behala a ked sa unavila, vypytala sa do baby vaku a vraj to bolo dobre aj preto, ze trosku ziarlila a chcela byt stale s mamou, tak jej to dobre padlo to nosenie v baby vaku.
ved su to hebeda tie kociare,ale potom by sa raz-dva predal 😉
nasi este teraz nevladzu chodit na dlhsie vzdialenosti, chystame sa do ZOO do kosic a to si poziciam tandem od kamosky, lebo nemienim prist o krize 😕

adypo
30. apr 2008

v kosiciach uz je otvorena Zoo ... jaaaj asi hej sak to uz maj ... ci pana .. no aj my sa chystame, tak sa tesim ....

aneti78
30. apr 2008

neviem, este som nezistovala, ale pocitam, ze uz je otvorena. a lepsie je ist teraz, kym neni tak horuco, potom v lete su vsetky zvierata poskryvane, ked su horucavy.

sisi1
30. apr 2008

jeeej, aj my sa chystame zajtra do ZOO....maju aj stranku....

sisi1
30. apr 2008
aneti78
30. apr 2008

super Sisi, tak sa tesim na info ako bolo 🙂 a daj link 😉

aneti78
30. apr 2008

dik,ale tak skoro sa tam asi nedostaneme, no ale hned ako budu obaja zdravi, pojdeme

alcapalca
30. apr 2008

no konecne uz ste povstavali 😀
sisi chory je Branko, no chory....on to ma od narodenia pravidelne kazde 3 tyzdne, nic len huste hlieny z nosa
dakujem vam za tipy na kociare, ja len na MMB pozeram, ale tolko ich je peknych ze som na vazkach, a ked sa do jedneho zalubim, tak ho tak dlho obkukavam ze sa mi az zhnusi, som jak rura 😀
sme sa boli teraz prejst v lidli a maju tam banany po 34 i dajake haliere, ale uzasne, a fajne uz sme spapali po jednom, maju ich tam este plne skatule, aj hrozno sa dobru cenu, ruzove po 54 a biele po 74, u nas v stanku uz banany predava po 52 salena, neviem kto jej kupi
a isli sme tam vlastne kvoli tym cerealnym tycinkam v jogurtovej poleve, tie lubime a teraz ich maju po 3 Sk aj daco

adypo
30. apr 2008

jeej, super sisi za stranku ... neviem, ci mi nepojdeme v nedelu ... 😉

alcapalca
30. apr 2008

hej ZOO je otvorena uz skor, viem ze v aprili som s nimi chcela ist, lebo som nasla tu na nete ze prave v niektoru aprilovu nedelu mal byt aj pekny program tam, ale prsalo, tak sme nikam nesli, uz som nahovarala manzela ze zajtra by sme im mohli urobit vyletik, len este rozmyslam ci ZOO alebo ten cirkus Humberto
co myslite oplati sa ist do cirkusu, ste boli niektore? lebo ja som bola naposledy asi ked som mala 10 🙂

sisi1
30. apr 2008

alenka: to je tak s tymi kocikmi, to kazda tak robime...clovek furt daco na daktorom najde 😒
Aj my sa chystame do Lidlu, chodime tam casto, my s Timom zase lubime tie lisovane musli tycinky, co su v takej jemnej oblatke, mnam...a jogurty take tie velke po 15,-, nemaju vela tuku a su fajnove...a chlebik celozrny tiez za dobre ceny...no a samozrejme aj ovocicko a zeleninku...mam pocit, ze tam maju najlepsie z tych obch. retazcov...

aneti: ked pojdeme, dam vediet ako bolo..dufam, ze nebude prsat, no a su aj nejake oslavy mesta KE,tak aj tam bude milion ludi isto... 😖

sisi1
30. apr 2008

alenka: cirkus je isto super, akurat pre nas este skoro...program ma tusim 2 hodinky, tak to by sme Tima po celom stane nahanali 😀 Ale urcite by som sla radsej do cirkusu, do Zoo mozete potom kedykolvek 😉

alcapalca
30. apr 2008

tiez si myslim, lebo do KE no nemam velmi chut vela chodit, idem mrknut humbertovsku stranku kolko je vstupne

alcapalca
30. apr 2008

sisi som ta chcela opytat chodi tvoj Timko na ten nocnik Fisher?
lebo ja som ho bola pozerat so svojou znamou, chce kupit darcek pre svojho 1 rocneho vnucika, tak som jej dala tip, lebo mne sa strasne paci, a v dracikovi ho maju za dobru cenu, ale ked ho zbadala tak sa jej zdal ze to ma maly otvor,tak ma trocha sklamala 😒 aky sa tebe zda?

sisi1
30. apr 2008

Alenka: tusim 200,- 😒 To je dost pre vacsiu rodinu...

sisi1
30. apr 2008

Nocnicek je perfektny, ten otvor uplne staci, aj mne sa spociatku zdal mensi, ale dietatko nemusi mat celu ritku v diere 😀 Sedi sa na nom vyborne, ako na stolicke a pekne hra, nie hlasno, to sa mi paci...akurat nam sa nejako nechce do nocnicka ☹

sisi1
30. apr 2008

vstupne na stranke asi nepisu...to len som pocula ze tolko, mozno sa mylim, teda dufam, ze sa mylim 😅

alcapalca
30. apr 2008

nie nepisu o vstupnom, len ze vstupenky sa predavaju na hlavnej, tak uvidime ked nebude zajtra prsat tak sa vyberieme do mesta, zistime vstupne, muzovi sa trocha zatoci hlava, my zacneme plakat ze chceme ist do cirkusu a a potom pojdeme na predstavenie 😀

alcapalca
30. apr 2008

sisi aj ja som si myslela ked mi ona povedala ze ma maly otvor, sak male decko ma aj malu prdelku, ssor si myslim ze ta cena sa jej nezdala
ani moji tak skoro nechodili na nocnik, ja som ich netrapila ani nenutila, este ma cas, a ono to pride samo

sisi1
30. apr 2008

😀 😀

sisi1
30. apr 2008

No ale v Draciku je za rozpravkovu cenu....my sme dali o 3 stovky viac 😒

adypo
30. apr 2008

..alci .. potom podaj hlasenie ako bolo v cirkuse ... ja by som sla aj, ale co ja viem mala ma 19 mesiacov, ci bude mat z toho daco, ci to nieje este priskoro na nu ... hm poradte ....