Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
30. apr 2008

a zas dilema, lebo mne sa paci aj ta s ruzovou, aj modra s tyrkysovou, ale asi budem musiet hladat nieco lacnejsie, muza by ta cena nepotesila sakra

alcapalca
30. apr 2008

adypo a aky mas nazor na cierny kociar?
ja mam vybraty jeden v holandsku, maju nanho dobru akciu prave zo 459 eur na 150, 3 kombinacia, 3kolka, akurat ze je cierny, s oranzovym lemovanim alebo zelenym, tak tiez sa neviem rozhodnut, cena je suprova, vyzera perfektne , len ta farba neviem neviem na leto cierna........

aneti78
30. apr 2008

musela som vas opustit, lebo deti kukali macka uska 🙂 teraz uz spia, idem stiahnut fotky z fotaku a nieco pridam do albumu.

alcapalca
30. apr 2008

anet sa tesime na fotecky, a macko usko teraz chodieva aj vecernicek

alcapalca
30. apr 2008

uz si ich aj prezeram, wow v novych svetrikoch? su naozaj chutnucki obaja

aneti78
30. apr 2008

uz som pridala 😉
my vecernicek akosi nestihame, vtedy sa umyvaju a o pol osmej uz lezia a kym jedia veceru, tak my kukame spravy 😅
youtube.com funguje ale kedy sa im zachce a kedy ja dovolim, krstny im stiahol nejaky program aj s kodekom na stahovanie tych videi, tak aby sa dali pustat na dvd, tak im asi urobi ich oblubene rozpravky.

aneti78
30. apr 2008

no hej, Tamarku mam teraz problem obliect do niecoho ineho, to aby som kupila zas novsi 😉

alcapalca
30. apr 2008

moji strasne chcu vlacik tomas, ale ked ja ked im zapnem minimax tak nikdy nejde, musim im zohnat na dvd
a vecernicek teraz paradne chodi uz o 18,25

alcapalca
30. apr 2008

Tamarka je fakt herecka 🙂 na tej fotke v riflovom kabatiku a teraz pri vlacikoch uplne pozuje ako do casopisu
a Jakubko ten uz vyzera vaznejsi, ako starsi bracek 🙂

aneti78
30. apr 2008

vazne tak skoro? tak ja som myslela ze az o siedmej 😅 dneska im zapnem.
nasi vlacik tomas nepoznaju, najradsej maju stale toho krtka, potom macka uska, bambulku, matka kubka, pata mata, atd. no a zive koncerty na dvd to je ich alebo nase dvd z dovoleniek, ked este neboli na svete, pripadne svadba, kde je cela rodina 😀

Jakubko sa za tyzden-dva strasne zmenil, pocuva na slovo, je mily, podakuje, poprosi, hladka sestricku, stara sa o nu, zato betarka sa s nim vymenila, sidlo to je riadne, ale na druhej strane ona nikdy netrucovala ani netrucuje a da si vysvetlit, len nejak velmi ozila a potom spolu vymyslaju take veci, ze len trpnem kde kto narazi hlavou a pod.
ved to poznas 😨 😀

alcapalca
30. apr 2008

no a hned este prepneme na CT1 tam chodi o 18,45 teraz chodieval Pat a Mat tak sme sa nasmiali , vcera uz zacal novy.........no a potom hned idu smer kupelna, veceraju pred rozpravkou

aneti78
30. apr 2008

a teraz ti spia? ci si ich len poslala oddychnut? su doma obaja, ci len chory Branko? u nas pochybujem, ked jeden bude chory, ze druhy pojde do skolky, viem, ze dvojicky su naviazane na seba,ale tito nasi az prilis, viac nez na mna

alcapalca
30. apr 2008

len Branko je doma, uz je v posteli, mne tiez bolo luto ked jeden bol chory tak druheho som nedala do skolky, ale teraz uz davam, aj ked ten druhy je smutny, potom by si zvykli a ked budu chodit do skoly tak by tiez nesli bez toho druheho
je to tazke, odviest jedneho a s tym druhym ist prec, ale musia pochopit

aneti78
30. apr 2008

ja by som to tiez tak chcela robit, ale asi uz tak neplacu a nehucia kazdu chvilu, ze chcu ist za tym druhym, nie? predsa su uz starsi, tak to viac chapu. neboj, do skoly ked pojdu, uz ani v lavici nebudu chciet spolu sediet. mam kamosku co ma bratov a ti ked rano vstali, len prevratili ocami: zase matus, zase marek, liezli si na nervy a to mali len 9 rokov.
moji dvaja este vobec nechapu, najma Tamarka ked ostane doma bez neho ako napr. teraz tak ziva pohroma, naopak to celkom ujde.

aneti78
30. apr 2008

vcera sme sli do obchodu, Jakub jej pozdravil ahoj a ona cela rozlutostena a vyplakana, s nosom potahovala, prisla ku dveram, dala mu pusu a hovori: ahoj Jakubko bratcek moj 😀 a to sme o pol hodky boli naspat 😉

alcapalca
30. apr 2008

zatial este vymyslaju, Lubko rano ze od nejde bez Branka, ale nesmiem sa dat obmekcit, potom zacal pokasliavat akoze aj on je chory, no muchy riadne...........ale aspon mam klud ked je iba jeden doma, a aj ucitelky sa pytam v skolke ze ako to zvlada jeden, tak super chvali ze este lepsie ako ked su spolu, lebo vtedy su stale jeden pri druhom a ked je sam tak sa konecne hra aj s inymi detmi
a dnes maju zas akciu, stavaju maj a opekaju

aneti78
30. apr 2008

no super, inac, aj ja si oddychnem, ked je len jeden doma, ale este viac, ked su na vikend prec obaja aj s muzom. uz som sa tesila, ze coskoro pojdu a ja budem vegetit, lebo nic take extra mi upratovat netreba a teraz tie kiahne....to je vtedy taky klud, aj ked v nedelu uz sa na nich tesim.

tvoji su chlapci, tak maju spolocne zaujmy, u nas sa to uz trosku lisi, akosi sami prichadzaju na chlapcenske a dievcenske hry a ked hovorime o skolke, tak hned povedia, ze tamka bude mat kamosky a jakub kamaratov a ze ona bude kocikovat a on hrat futbal a take. proste akoby sa uz tesili na nieco ine. uvidime, aka bude realita, ze? 😀

alcapalca
30. apr 2008

xixi anet, aj moji sa tak lucia, tiez som vcera brala jedneho do obchodu a druhy rychlo pribehol k dveram rychlo pusu az potom sme museli ist........cize take obdobie este dlho potrva
a raz ked som pracovala a Branko bol chory museli sme ho dat k babke asi na 3 dni, no ked sa po tych 3 dnoch uvideli, skocili si do narucia, objimali sa, neskutocne zlate to bolo, az slzicky mi vysli
no a nehovorim o tom, ked bol jeden v nemocke, ako sa ten druhy spraval, a 1x sa to stalo ked mali jeden rok, normalne akoby vsetko chapal, bol smutny...........uz na to radsej ani nemyslim, ale bolo to akoby mu chybala prava ruka

aneti78
30. apr 2008

my sme este v nemocke neboli, klop,klop,ale ked som si to predstavovala, tak som radsej ani nepokracovala, hrozne by to bolo, aj pre mna s tym v nemocnici aj pre muza s tym druhym a domacnost do toho a oni dvaja bez seba.....je to dar dvojicky...aj ked ma to strasne vela nevyhod, ja by som uz nemenila a ani si neviem predstavit mat len jedneho z nich.
vcera co bolo v Ordinacii, co zomrel ten chlapcek z dvojiciek po porode, normalne som revala jak sibnuta, ale nemohla som si pomoct.

alcapalca
30. apr 2008

ja som tiez vcera pri tom revala, ja truba nechapem naco to vobec teraz pozeram, uz pri minulej casti, ked rodila tiez predcasne, tak sa ma muz pytal ci mi nevadi teraz take pozerat

aneti78
30. apr 2008

no co ja viem, ci ti to moze uskodit, musela by si to prezivat nejak extra silno a potom stale na to mysliet atd. ja neverim na take, ze tehotna nesmie kukat na postihnutych atd, lebo moze mat take babo, pre mna su to povery a ja na to proste neverim.

alcapalca
30. apr 2008

nie on nemyslel, ze postihnute sa narodilo, len na ten porod ci sa mozem pozerat, a ja som vcera este aj na reality tv pozerala porody, ale to on je taky haklivy, xixi on ani operaciu nijaku nemoze pozerat, on keby mal byt pri porode tak by odpadol, urcite by ani nesiel
a pritom nevadi mu pozerat horory, krimi, thrilery, ale operacia ked dajaka ide hned prepina, ja som si minule uz pozrela na youtube aj sekciu, strasne ma to zaujimalo ze co so mnou vtedy robili, ale tiez som mala ruky na ociach a lentak cez medzierku som pozerala 😀

aneti78
30. apr 2008

my sme nestihli crepiny, tam bola nazivo sekcia, tak sme si to s muzom vyhladali v archive jojky a popozerali sme, myslela som, ze je to horsie 🙂

alcapalca
30. apr 2008

no vonku sa uz rozfucalo, konecne zajtra je volno, clovek si naplanuje co vsetko sa da pekne robit, kam vyrazit, a stopro bude prsat 😒

alcapalca
30. apr 2008

toto na jojke bola blbost, tiez som to pozerala z archivu
na youtube bola ina, priamo zabery len na brucho

aneti78
30. apr 2008

niekto mi vravel, ze sa ma pocasie pokazit. je to zakon schvalnosti, aj ked mne je to teraz jedno 😀

aneti78
30. apr 2008

tak kukneme este to, dik za tip 😀
Jakubko vstal, tak sa mu idem venovat, pekny den vsetkym 🙂

alcapalca
30. apr 2008

jaaaaaj ale mne nie, ja som este chcela povyletikovat, potom sa uz z domu velmi nepohnem asi, aspon najblizsi polrok

aneti78
30. apr 2008

Aleni, ved bude leto, vonku teplucko budete sa kocikovat, jasne, ze len kolo bloku, ale lepsie nez v zime, ked s takym malym nemozes von. nasi mali dva tyzdne a bolo este velmi pekne pocasie, tak my dvaja v meste na terase sme jedli a kocik odparkovany pod terasou, a len sme nakukovali z vrchu, ci spia 😅 potom ked plakali, nakojila som, prip. sme mali mlieko, lebo sme dokrmovali a v prechadzke sa pokracovalo 😀

alcapalca
30. apr 2008

sak jasne ze prechadzky budu na dennom programe,uz sa na nich tesim, ale vyletiky vypustime z programu xixi