• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
Alenka a kam chodite s chlapcami na vylety tu do okolia? my mozno budeme mat uz o mesiac-dva tu nasu chatu), bolo by to super, isla by som tam s detmi na cele leto.
30. apr 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anet nic zvlastne, napr. na sigord, tam sa da posediet a hned je pekne ihrisko, trosku sa prejdu po lese, 1x ked sme tam boli, tak normalne im sanky spadli, ked sme vosli do lesa, oni boli presvedceni ze su v rozpravke, este k tomu sme tam narazili ta taku pivnicu, no presne vyzerala ako chalupka jezibaby, ani nedychali :slight_smile:
a na vlaky sme tiez tak chodievali pozerat ako vy, 1x sa viezli ked mali asi tolko co tvoji teraz, sme isli sa povozit len tak do KE, no este teraz to mam pred ocami, ako Lubkovi strpli pery od strachu, ale sa nerozplakal chlapisko, trvalo to asi 5 minut kym ten strach presiel a potom uz bolo vsetko ok, zo stanice v KE sme isli peso do centra, potom do mcdonaldu a zas na vlacik
do PP sme sa isli povozit, a potom na uz veselo cestovali na cechy vo vlaciku, kde mali aj lehatka.........xi no a potom sme uz zvladli vsetky dopravne prostriedky, kedze nie sme motorizovany co je vyhoda :slight_smile:

takze preto ked sa narodi maly tak hrozi akurat po sekcove a do mesta najdalej :grinning:
30. apr 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez dost dlho boli bez auta a chodili k babke vlakom a normalne mi je teraz luto, ze idu autom, tak chodime vacsinou v nedelu poobede na stanicu sadnut do vlaku a pokukat ako vlaciky prichadzaju a odchadzaju, Jakubkovi sa to velmi paci. prvy raz sme sli spolu a potom, ked sli len s tatikom, tak mi veselo kyvali z okna na rozlucku a to ani nemali ani dva rocky :slight_smile:
vo vlaku aspon negrcali, co v aute im je stale zle, musime dat kinedril, homeo nezaberaju.
30. apr 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer, kto nespi?
30. apr 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz stale huci ze chce kupit auto, ale ja som proti, ja mam strach z tych dnesnych ciest, a potom my sme doma nikdy nemali auto, tak mi ani nechyba, som zvyknuta vziat decka za ruky, ist na stanicu a odviezt sa niekam na buse ci vlaku, a naozaj pre nich to je dobrodruzstvo
30. apr 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tu pisem treti raz a nic :rolling_eyes:

ja naopak mam rada auto, aj rada soferujem, ked mi ho muzik necha, co je malokedy :unamused: je to super pomoc niekedy, napr. ked boli taki hrozne chori, nemuseli sme sa vlacit po autobusoch v horuckach, lebo nemame dr. pod nosom a ked nas vybavila, tak sme ochvilu boli doma v postielkach...ked sme boli chvilu bez auta, tak som mala obcas dost vlacit velke nakupy v kociku s dvoma detmi. ale dalo sa to samozrejme prezit, len som bola viac unavena.

ale aj preto sme kupili bicykle,aby sme chodili,kde sa da aj takto nielen stale na aute,aby sme mali pohyb a deti zmenu.
30. apr 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: chybala som vam? adypo, sisi bola som sadit u dedka zeleninku, nasa zahradka este nie je ani v plane, zatial tam rastie sama pupava.
Clovek sa tu jeden den neukaze a uz zapisete 4 strany.
1. máj 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kubanka. Ja som oslobodená od sadenia a my zahradku nemame( iba svokrovci). Ja som bola tiež dlhšie preč :slight_smile:
1. máj 2008 o 11:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janazuza oslobodena? Ta to sa Ti ako podarilo? Mne to neprekaza, ja sa tesim, ze mozem pomoct. Zatial ma to minulo iba minuly rok, ked som bola doma s malou, mala vtedy mesiac.
1. máj 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som mala nohu v sadre a členok ma stale bolí, ledva zájdem do obchodu
1. máj 2008 o 11:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaa a ja, ze nikdy nesadis.....a to ty len tento rok hej?
1. máj 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

pekny 1.maj :slight_smile:

nasi maju dost velku zahradku a tak,ked som este byvala u nich, som musela dost casto pomahat a preto asi ma to teraz velmi nebavi, ale ked ma clovek male deti, je super mat tak doma vypestovanu zeleninku. ale pri chate take nic nebudeme mat, ani muz nechce, ved babka nas zasobuje :sweat_smile: tam budu len ovocne stromceky a mozno nejaka skalka,ked sa zmozem :confused: a kvety.
1. máj 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aneti a kde budete mat chatku? Blizko Presova ci dalej?
1. máj 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tento a ked som bola tehu a ešte asi ked bal malý rok
no keby to bola len záhrada , ale oni berú aj zahumieky asi 5 á, tak to dá zabrať
tento rok som povedala, že mi nič nebereme, ani sa to nevyplatí, čo dáme za cestovné, postreky a oranie, tak to si aj kúpim
1. máj 2008 o 12:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janazuza :slight_smile: poznam zahumienky
1. máj 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubi, v Obisovciach v rekreacnej oblasti pri rieke Svinka. poznas? je tam krasne. mali sme uz dohodnuty pozemok na drienici,ale starosta nepovolil chatu, iba rod.dom a to my nechceme. nakoniec som rada, v Ob. sa mi ovela viac paci prostredie a to ticho.
1. máj 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete o niekom, čo chce kúpiť byt?
1. máj 2008 o 12:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janazuza neviem, ale myslim ze ked das inzerat, tak zaujemcov budes mat, najma aj ked das nejaku lepsiu cenu.
1. máj 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pár som dala a nikto nevolal :frowning2: , smola
1. máj 2008 o 12:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si dala?
1. máj 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este mam prosbu, či neviete kde môže mať sídlo Mudr. hladká, má sa zaoberať chudnutím a stravovaním, sedím tu a už som všetko možné skúšala a nič nenašla. :frowning2:
1. máj 2008 o 12:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som vylepila po okolí na sid.3 a aj na avizo. Porad kde mam dať
1. máj 2008 o 12:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neviem, len som pocula, ze nejaka taka dr. tu je. tvoj obvodny lekar by ti nevedel poradit?
1. máj 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie noviny co chodia golden, tak tam je tel.cislo, da sa poslat inzerat sms-kou. my sme tak kupili pozemok od jedneho pana, co sa nam ozval na inzerat.
potom sa da dat aj do Presovsko-sabinovsko, to som posielala postou vypisany listok.
no a na nete www.pis.sk
1. máj 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tam poslala alergologička a dala mi len menotaqk neviem, má sa tam chodiť aj cvičiť
1. máj 2008 o 12:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zavolaj sestricke, ze to nevies najst, ved musia vediet, kde sedi, pripadne telefon.
1. máj 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ved to, že ona mi to nevedela povedať :angry:
1. máj 2008 o 12:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na informacie si nevolala?
1. máj 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nie
1. máj 2008 o 13:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus, mozno ti povedia cislo, aj ked fakt divne, ze je taka utajena ta dr.
1. máj 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok