Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
12. máj 2008

tu som a odchadzam ......neskor napisem.........Lalka ma soplik

janazuza
12. máj 2008

Ahojte. Anetka pýtala som sa preto, lebo sme boli v piatok poobede v Maxe a mne sa zda, že tam bola Tamarka sJakubkom na vláčiku, ale ty si tam nebola.Bol tam nikto s nimi?Ja som tam bola s malým, s mamu a neterrou. 😀

sisi1
12. máj 2008

Konecne kon cvala, nejako mi dlho nechcelo pridat prispevok 😠

Kubi, ta si nenapisala.... 😒

deniskajakubko
12. máj 2008

Ahojte
Aneti, alcapalca - diki za referencie ku škôlkam.
Alca - Jakubko začal byť chorí až keď nastúpil do škôlky, za celé 3 roky čo som bola s nim doma tak bol 2x prechladený a vôbec nebol chorý a ani celé 3 roky nebral antibiotiká. Takže chorí začal byť až tou škôlkou. 😒

janazuza
12. máj 2008

Ahoj deniska, napiš mi prosim IP, či si vela(kolko )platila u tej Hladkej.

deniskajakubko
13. máj 2008

jani máš IP

kubanka
13. máj 2008

Dobre ranko..........je pekne vonku, tak asi pojdeme sa niekam prejst kym nezacne prsat 😀

aneti78
13. máj 2008

ahojte

Jani, v piatok tam urcite s nikym neboli, lebo sme cakali svokrovcov. asi sa nejake deti na nich podobaju 😉

vonku je dnes fajne, mohlo by to vydrzat, sli by sme niekam na bycikloch. rano sme boli von od deviatej do jedenastej a slnko je prudke, hned su cerveni v tvari, dnes som ich aj natrela mliekom na opalovanie.

alcapalca
13. máj 2008

Caute
Anet z byciklovania asi zase nic, pocko sa kazi 😕
Ja som isla dnes na to sono, aj ked sa mi nechcelo, som sa bala, lebo minule velmi narastol, a preto ho chcela skontrolovat zas, ale chvalabohu vravela ze je to ok, odhadovana vaha dnes je 3150g, tak vravela ze nebude extremne velky, xi pre mna aj to je dost kedte Lubko mal 2 kilecka
Som kuila kyslu kapustu, varim segedinsky so sojovymi kockami tak mi tu smrdi cely byt, okna som musela pozatvarat, co sa tak rozfukalo vonku. 😖
Idem este prihodit nove fotky, maju zo skoky, celkom dobre lebo ich nafotili pekne a urobili nam CD, takze super, lebo z minuleho roku co mali, tak otrasne ramceky im dali porobit a o nicom za take iste peniaze ako teraz, a teraz mame 2 cd, na jednom samostatne dieta asi 16 zaberov a na druhom celodenny rezim v skolke, celkom dobre to vymysleli. Len skoda ze mam len z Lubka, Branko bol vtedy doma usopleny

alcapalca
13. máj 2008

no vela som nepridala, lebo to druhe nie je CD ale DVD, tie fotecky su robene ako kratky film, tak to neviem stiahnut, hm

kubanka
14. máj 2008

Ahojte.....Lalka ma soplik od minuleho tyzdna,tak zle zaspava, lebo ked si lahne, tak jej to steka a tazko sa jej dycha. Nie je to nic strasne, len taky maly soplik. Akurat je viac na mne prisata...prisavka moja 🙂
A ja som tiez nejaka viac unavena 😖

adypo
14. máj 2008

ahojte ....

kubi .. joooj tak nech rychlo su tie sople hnesne prec ... 😉 drzte sa ...

aneti78
14. máj 2008

ahojte

Aleni, Lubko je zlaty, pekne fotky, len fakt skoda, ze aj Branko take nema.

Kubi, skore uzdravenie, nahodou sople su riadna otrava, najma Tamarka to strasne zle znasa, prvy den sa az povracia z toho ako jej to steka. ale rychlo nam zabera sinupret.

dnes idem s nimi na sekcov, lebo tatik pride az vecer a chcu ist na autobusiku 😉 tak mozno niektoru z vas stretnem, aj ked asi najskor sa zasijeme niekde na piesok, mam sa stretnut s kamoskou tiez s dvojickami.

sisi1
14. máj 2008

Ahojte,
nejaka som rozlietana, dnes sme boli u nasich, velmi sa mi nechcelo cestovat, no muzik mal nejake vybavovacky, tak sme sli tiez.
Timo je dobrucky, klop klop, krasne zaspava, uplne bez problemov, a sem - tam prespi az do rana, vacsinou vsak o 2-3tej papa mliecko. No zaspi potom v pohode, rano tiez papa a spinka po novom do 8,30...takze pohodicka. Ja som dnes skoro rano bezala na krv na endokrinologiu, tak som uz mierne otapena.

Kubi, uz ste ockovali s Prevenarom? My ho uz mame v chladnicke, vcera sme boli po receptik a po ture po lekarnach sme aj zohnali. Zajtra pojdeme zaockovat...Pozdravuj od nas Lalinku, chudatko, sople su teda riadna otrava... 😝 Asi zajtra nepojdete na dlhsiu prechadzku, co? Uz by som vas rada videla 😉

aneti: tak ako bolo na Sekcove? 🙂

Alenka: krasne fotky ma Lubko...wow!!!

adypo: ako sa mas? Brusko ok?

janazuza
14. máj 2008

Ahojte, dnes som bla na kontrole s nohou, budem chodiť na rehabilitácie. Len aby zabrali. Chodím ako kačka- teda sa gúľam. Nohy ma bolia a od tej chodze už aj ma chytajú kríže.
ja sa zajtra chystám na sekčov musim sa dať konečne ostrihať... 😉

kubanka
15. máj 2008

Taaaaaaaak a ide sa von 🙂

sisi1
15. máj 2008

Kubi, ledva sme to stihli, prave sme vchadzali do bloku ked zacalo poprchavat a vy?....boli sme v Agre, no mali akurat segedin s knedlou...to velmi nemusim...tak som kupila leco a mam doma klobasku 😝 muzik to lubi, len take bez vajicka....

janazuza: a kam sa ides dat ostrihat? Drzime palce pri rehabkach 😉

aneti: co porabate?

adypo
15. máj 2008

caute ...

verim tomu, ze niktora z vas nezmokla .. lebo vonku brutal ... 😉

sisi ... mam sa celkom fajn, ale uz by som chcela, aby som to mala vsetko za sebou, ked si na to spomeniem, co ma caka .. no ufffff ...

ja som sa bola dat tiez vcera strihat, kamoska kadernicka sla na sutaz, tak skusala na mne... a som spokojna ... aj tak som sa chcela dat ostrihat na kratsie, lebo po porode mi budu padat vlasy jak salene, to aj po Elly ked sa narodila ...

alci .. perfektne fotky, vsimla som si, ze chlapci chodia do Elby ??? lebo som videla p. Petranikovu na fotke, aj moja Elly je tam zapisana od septembra, ale asi ju este nedam do skolky, ved ked budem doma, tak to nejako spolu vsetke tri baby zvladneme .... 😝

kubanka
15. máj 2008

Nieee nezmokli sme, tu u nas zacalo trosicku kropit az po polhodinke poriadne sa rozlialo az po hodine.
Ufff ako pojdem do mesta? 😒

aneti78
15. máj 2008

ahojte

Sisi, no my sme boli doobedu trosku von, lebo som dnes varila, tak len na chvilu,ale som si medzitym na pieskovisku nasla kozmeticku 😀 je to jedna baba na materskej, s ktorou sa vonku vidime dost casto, aj sme si dnes potykali, chodi po veceroch, ked ju niekto zavola, urobi aj kompletku. byva len tu nedaleko. dufam, ze bude dobra a poriesim si takto kozmeticku, lebo ist na kozmetiku nemam nikdy cas.
kadernicku este furt nemam normalnu

Jani, kde si bola sa strihat?

Adypo, ja uz som taka zvedava na malu kocku 😉 uz mate meno?

samozrejme aj na Alenkineho Tadeaska 😉

adypo
15. máj 2008

aneti ... vies, ze aj ja som celkom zvedava ako bude vyzerat ... 😀 🙂 meno vybral manzel a skonstatoval to takto, hoc je uz otrepane ale je pekne meno, takze bude Sára .... v rodine sa velmi nepaci, ze vraj je to take trapne ako Jessica alebo Kevin ... ale urobim radost manzelovi, nech si vyberie aspon meno, ked uz pre syna nebude vyberat ... 😉 😉

aneti78
15. máj 2008

Adypo, ved mozno este do tretice... 😉 nahodou, pekne meno vybral manzel, aj ja som ho mala v zozname, len potom mi k Tamare viac pasovala Tatiana. teraz mame vsetky babiky Tanicky 😉

sisi1
15. máj 2008

adypo: mne sa to meno velmi pacilo, este predtym nez zacal ten "Sara boom" podla mna vobec sa neda porovnat s Jessicou..ved toto je biblicke meno a tie maju nieco do seba....takze pozdravujem muzicka 😉

Co porabate?
Ja som upratovala, trosku pretepovala koberec v kuchyni, asi nebolo dobre stavit na svetlejsi zeleny...co uz... 😅
Muzik si pusta auticko s Timom...uz prestalo bavit, tak si kopu loptu 😀

adypo
16. máj 2008

dobre ranko,
dufam, ze sa vycasi ... moja Elly ma zas sopel, mna to uz nebavi, tyzden chodi do jasli a tak je 2 tyzdne doma, lebo ju preliecujem zo soplou .... Prevanar mam doma neviem od kedy a net toho dna ju zaockovat, ale uz len 4 dni do jasli a bude konecne doma so mnou .... Jasle niesu zla vec, lebo vela veci sa tam naucila a naucila sa byt velmi spolocenska, ale pri druhej dcere to budem riesit uz na 100% opatrovatelkou do 3 rokov. 😒 😠

pekny den vam prajeme ...

ake mate plany na vikend ??? rozmyslam, ze co vymysliet pre Elly na nedelu ... v sobotu brigada na stavbe ale nedela patri len Elly ... 😉 😉

aneti78
16. máj 2008

caute

Adypo, skore uzdravenie Elly, mozno to nie je iba jaslami, my sme v tomto veku tiez mali ovela castejsie nadchy a ked ich to chytilo, aj dva tyzdne sa to tahalo. detom v tom veku idu skoro vsetky zuby naraz, tak to je jedno s druhym....

ja mam kopu roboty,ale som sa prisla tu ukludnit, lebo som myslela,ze ma trafi. akurat som povysavala cely byt,ale ma nenapadlo, ze som im predtym dala sezamove tycinky. kym som utierala prach, komplet vsetky co boli v pohari nalamali do bagra a teraz miesaju a fukaju a varia. mozem vysavat odznova 🙄 este Tamarka dovliekla do kupelky pohar,ze uz nic nema a vyletel jej z ruky, ale je to taky s hrubym dnom,tak sa nerozbil. tak som vrieskala, ze ma az boli v krku teraz 😅 😨

tak nic, pekny den vsetkym. my budeme mat navstevu, mojho muza spoluziak, bude u nas aj spat do nedele, v sobotu mame brigadu na pozemku a konecne to zarovnaju a buduci vikend ich berie k svokrovcom.

kym toto pisem, jakub na vsetky tycinky v bagri vylial komplet svoju vodu z flasky 😠 ze vraj polievocka....

idem

adypo
16. máj 2008

aneti ... len trosku nedas pozor a deti raz dva urobia "kulnicku na drevo" z bytu .. mne tak vcera Elly si cely Fastumgel do vlasov vytrela .... a to len som sa zdohadala, ze nepocujem svoje decko asi takych 20 sekund ... a moja Elly si tvaruje uces .... 😝 😀 .. vy tiez idete stavat dom ???

aneti78
16. máj 2008

Adypo, nie, my chatu rekreacnu 😉

no dnes fakt maju den a vonku asi nepojdeme. Tamara tak provokuje Jakubka, ani chvilu sa nemoze v klude pohrat, vkuse mu robi zlost. on potom chyti nervy, vytrepe ju po hlave a je rev 😖

sisi1
16. máj 2008

Ahojte,
konecne mi ide net... 😠 😠 uz ma to stvalo...

Pozeram Anetka, ze mate rusno, ja to niekedy znasam dobre, ked Timo robi neplechu, ale niekedy idem z koze vyskocit..vcera sa mi tak vo vedre, co som dlazky zmyvala, vycapkal, cele bodynko s trickom mal mokre az po plecia a samozrejme okolo voda na podlahe plavajucej a on si veselo v tom rukami capkal a rehotal sa ako sa mu to smyka... 😠 😠 😅

adypo: az som sa zasmiala na tom geli, ked som si Ellu predstavila ako si to natiera do vlasov 😀 😅

Apropo, aj my mame sople, takze ockovanie sa nekonalo...ale nie su take na odsavanie, len uz 3ti den kycha a sem tam mu tecie troska z nosa...dufam, ze to nie je nejaka alergia...teraz je vo vzduchu asi vela pelu alebo co...

aneti78
16. máj 2008

Sisi, no prisla potom babka, tak sa s nou hrali, maju ju velmi radi, cize im ani nevadilo, ze nejdeme von. niekedy su fakt taki zlati a niekedy ako certi 😖 ale asi by to neboli deti, keby boli dokonali,ze?
no ale musim ich aj pochvalit, ze ked su medzi detmi, napr. na ihrisku, tak sa ma stale spytaju, ci tu a tu lopatku mozu vziat, pokial neni nasa. nespytaju sa tej druhej tety,ale mna stale. a ked chcu ist na hojdacku, tak pekne vyckaju poradie, netrepu sa drzo, nevynucuju revom. si myslim, ze toto maju tak trochu od mala, ze museli cakat vzdy na nieco, lebo su dvaja.
ked ideme prec z pieskoviska, ktore miluju, tak mi aj pomozu pozbierat hracky...druhym detom pozicaju, aj ked vidim, ze velmi nechcu,ale pozicaju a cakaju to spat, no nerevu, ze nedaju ani za svet....co sa zas doma stava, ked sa hraju len oni dvaja 😒

aneti78
16. máj 2008

a este som zabudla sa pochvalit, ze Tamarke nedavam v noci plienku uz ani ako poistku a v pohode, dokonca som nekupovala ziadnu gumu na postel pod plachtu. Jakubkovi este davam, lebo ked spi velmi tvrdo, tak sa vycura do plienky. tak ona teraz stale hovori, ze ona je velka, ze nema plienku v noci a ze Jakubko je malicky 😀