Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
20. máj 2008

Anet ja sa liekom na chudnutie vyhybam, neverim im, radsej do seba nic netrepat take
no mne teraz nebude treba 10 ale aspon 30 😠

aneti78
20. máj 2008

ten spalovac, to nie je liek. je to taka prirodna zmes, ktora podporuje dietu - chrom, l-carnitin a dalsie... l-carnitin aj v posilke predavaju v stamperlikoch, rychlejsie sa odburavaju tuky pri sporte namiesto cukrov, to je dokazane. cize len ako pomocka, aby ti neslo na chut sladke a pod.

alcapalca
20. máj 2008

pozeravam stale lusia na jednotku a minule tam bol ten lekar, dost casto chodi, a vravel o mese, a tam donho zapichoval vlajocky ze kolko skodlivin obsahuje a kolko dobreho, tak dobre mal asi 3 vlajky a ostatne vsetky zle, a on vravel ze v tehu najme obmedzit
aj ja som anemicka, ale zelezo uz nai neberiem, po nom ma islo rozpucit na zachode, pijem tu chlorelu a fakt sa citim dobre

alcapalca
20. máj 2008

aneti ja viem ze oni tam napisu ze prirodne, ale ked mne sa tomu nechce verit, ja verim len mensiemu mnozstvu zradla a castejsiemu pohybu

aneti78
20. máj 2008

no to je jasne, samo to nefunguje 😀 ale ako pomocka urcite.

idem, lebo deti vstali, ahojte

adypo
20. máj 2008

alci ... jem zmrzku aka doma je .. moj svokor to kupuje on si potrpi na to, aby vsetko bolo znackove, lebo to je "kvalitne" ... ja mam sice na to trochu iny nazor ... ale co uz ked pride raz na teba chut, tak mi je to jedno ... "husenica pazrava" .... 😉

.. ja spolieham na dietu .. "dve male det .. neboj to vybehas" 😀 😝

alcapalca
20. máj 2008

my sme raz kupili v tescu stacionar a k nemu boli aj dve balenia tiez nejakeho spalovaca, asi ten carnitin, vraj samostatne stoji jeden okolo 900 korun, ja som ich vyliala 🙂 sibnuta ne? ale ja by som to nevypila
a to je tym ze raz citas co vsetko je zdrave a dobre a o par mesiacov sa dozviem v spravach ze SOI urobila kontrolu na toto na hento a vsetko zle, nakazene roznymi bakteriami, a bludmi

adypo
20. máj 2008

aneti, ale pre istotu ... daj nazov toho co si si kupila na spalovanie tukov !

kubanka
20. máj 2008

baby dik za rady, ale Lalka dnes este vobec nespala cize ja som nic nespravila a tak dojedame zbytky chladnicky..............naobedujeme sa a ideme von, aj keby krupy padali........pojdeme pozriet nasu stavbu.

a uz tolko nechudnite, ved potm budu na svete iba same vychrtle baby.

alcapalca
20. máj 2008

adypo, jasne aj ja by som si dala carte d or keby ze ju niekto druhy kupil 😝
tak na tuto dietu sa nespolieham, to mi vraveli vsetci zea ko mne je dobre ze dvojicky ze vybeham hned kilecka, po porode som schudla hned, a na materskej to pekne islo hore, tu trebalo dojest kasicku, tu kripicku, tu sa sunar zvysil, tu vyzivka no a vylejem??????????? xi tak po roku som uz zacala vyhadzovat a vylievat vsetko, ale dovtedy som si m,yslela ze to skoda

alcapalca
20. máj 2008

anet neviem uz ako sa volalo, v takej flasi to bolo aso pollitra a rozne prichute, este sa ma pytali ci chcem ananasove, alebo ine, asi 3-4 prichute boli

adypo
20. máj 2008

.. no takze velmi si ma alci nepotesila ... aneti, daj nazov toho spalovaca radsej nooooo. 😝 😀

aneti78
20. máj 2008

adypo, ja som kupila fat elimination od aminostar tuna
http://obchod.ronnie.sk
chlapik mi potom volal, ze nemusim platit postovne,lebo maju velkosklad v PO, ze mi to necha v atlanticu v hypertescu. len neviem este povedat, ci to funguje, kedze som to este neskusala. nevidim ale nic zle na tom - obsahuje l-carnitin, zensen, vlakninu, HCS, guaranu, lecitin a vit. B6. zensen som uz raz brala a citila som sa super. a nebolo to zas az tak drahe, ved aj v lekarni su vitaminy dost drahe.

aneti78
20. máj 2008

no a jasne, ze treba menej jest a sportovat (preto to este nejem 😀 ), kto si mysli, ze bude sediet, vezme tri tabletky denne a schudne, tak nech si to mysli aj nadalej.
mna na to nalakala kamoska, pekne jej chudnutie islo a vraj jej zmizla celulitida (nemala ju ale nejak strasnu) a potom som videla, ze aj na proticelulitidovych naplastiach je napisane, ze obsahuju l-carnitin...

adypo
20. máj 2008

.. akurat som dostala prednasku od kolegyne o carnitine ... takze treba cvicit a tak to zabera .. a myslim, ze pri dvoch malych detoch ... budem stastna sa doplazim do postele ... tak nic .. potom ... 😝

alcapalca
20. máj 2008

aneti nechcem tym povedat ci je to zle alebo dobre, jednoducho len mam respekt pred takymi vecami, co mi pridu take neprirodzene, a bojim sa ich jest
detto antikoncepcne tabletky, to by som tiez nespolkla

aneti78
20. máj 2008

mne ten chlapik povedal, ze sa do toho rata aj rychlejsia chodza a ked som mu povedala, ze mam dvojicky, tak povedal: vy mate pohybu dost. ved budes chodit na prechadzky...

my chodime na bikoch, plavat...mne treba s tou dietou zas zacat a tentoraz to udrzat dlhsie.

alcapalca
20. máj 2008

pisem zas, ten kon zas nepridal prispevok
aneti ze preco si este nezacala?
ja som zvedava ako to bude teraz s mojim mlieckom, strasne by som chcela aby som tentokrat kojila a nemusela kupovat umele, ale ked presne ako pri 1.tehu zas nemam vobec ten pocit zeby sa mi prsia nalievali ci co, ani mi z nich nevyteka ani ma nebolia, hm?
ako to je? kojili ste niektora a tiez ste nic predtym necitili, ze nejake zmeny su v prsiach?

adypo
20. máj 2008

alci ... ja tiez neporadim, ja som pri Elly ako dojnica uplne zlyhala, tak tiez verim, ze to bude tentokrat o 100 % lepsie .. uvidime no ... ale teraz viem jedno, ze sa nebudem kvoli tomu tak trapit, lebo pri Elly som neskutocne chcela kojit a nedarilo sa a trapilo ma to ... co podla mna ani to trapenie k tomu nepridalo ... no hold, teraz si uz viem veci predstavit v mohych veciach inak ... 🙂

alcapalca
20. máj 2008

a citis nejake zmeny v prsiach adypo?

adypo
20. máj 2008

nie necitim nic ...

sisi1
20. máj 2008

Som spat, muzik bol doma na skok po langose, aj kolegom vzal 😀

Rozputali ste tu debatu o L-carnitine...no, citala som rozne studie a aj odbornici nie su jednotni, jedni tvrdia, ze funguje, ini, ze nema ako, vraj je to placebo....no, clovece porad si sam....ja som skusala, brala som polhodku pred cvicenim, dost som tomu verila...no, teraz si myslim, kebyze obmedzim stravu a cvicim, ako to tam pisu, tak schudnem aj bez toho... 😅

Ja som tiez nepocitovala na prsiach ziadne zmeny, a na druhy den po porode mi nabehlo mliecko a kojili sme...takze baby, nebojte sa.... 😉

kubanka
20. máj 2008

Taaak a Lalka spinka od 15:05, uvidime dokedy. Boli sme pozreit robotnikov na stavbe, a ked sme odchadzali zalomila do hajan.Este som skocila do obchodu na hotove jedlo a teraz sedim u nasich.

sisi1
20. máj 2008

Kubi a co si si kupila dobre? Nebolo vam zima? Hnusny vietor pofukuje, to sme len na balkone boli...
Timo tiez spinka, uz druhykrat, ja mam este v kuchyni par hrncov, nedajboze mi ich umyt...hadam niekedy budem mat umyvacku, neznasam umyvanie riadu...fuj 😝

kubanka
20. máj 2008

sisi rozmyslala som nad plnenym reznom, ale nakoniec som vzala bravcovy gulas a na zajtra kotlikovy gulas
Joooj Lalka je hore utekam

deniskajakubko
20. máj 2008

Sisi, Bratislavská škôlka je hneď oproti Bale - Victorii, tak čo pôjdeš, je to neskoro ale mne zasa vyhovuje ten čas, Jakubko už bude spať a ja kľudne si môžem ísť

sisi1
20. máj 2008

deni: IP

alcapalca
20. máj 2008

deniska , sisi, boli ste cvicit? lebo pozeram z okna, a na bratislavskej je tma

aneti78
20. máj 2008

ahojte

tak ja som dosla domov, bola som vonku cele poobedie, fajne som si oddychla, ako inac - psychicky. boli sme s kamoskou na veceru a len tak sa presli po meste a urobili mensi nakup v tescu.

sisi, kubi, vy kupujete tie hotove jedla z milkagra? ake su? aj som rozmyslala, ze niekedy vezmem, ale nejak stale zvolim radsej doma navarene. ale niekedy ma fakt varit nebavi a kupim magi napady, tak by som to mohla obmenit s tymto hotovym jedlom....davate to aj detom??

kubanka
20. máj 2008

aneti...ano kupujem tie hotove jedla, ale nie kazdy den, tak raz za tyzden, ked sa mi nexce varit 😉
Lalke take nedavam, vacsinou si vyberiem nieco take co ona nemoze, ale nie narokom. Nedam jej predsa kyslu kapustu, vyprazany rezen ci bravcove masko heh 🙂 .......ale inac to su normalne jedla ako doma uvarene, mne chutia.