Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
20. máj 2008

Kubi, nasi uz jedia vsetko, takze by som im to v pripade nudze mohla dat, nie? tiez by som ale vybrala nieco dietnejsie, ak by take mali.

sisi1
20. máj 2008

aneti: ja som raz chcela kupit a mali len segedin...ten som nechcela, takze netusim ako chutia, ale chystam sa kupit, ked bude lepsi vyber 😀
Ja som nebola cvicit, muzik mal naplanovane pracovne stretnutie, tak som nemohla a drobec siel spat o 21,15...taky divny rezim mame teraz 😒

Zajtra som objednana na endokrinologiu a musim tam ist s malym, no to bude pohroma...som zvedava.... 😝

kubanka
20. máj 2008

aneti a maju to jedlo aj v Jednote a v Carmene

sisi tak zase nic z toho cvicenia? A co hrdlo? Neskriabe?

aneti78
20. máj 2008

Kubi, v jednote som si zatial nevsimla a do agra chodime pomenej. niekedy kupim, vyskusame...

Sisi a cim sa vlastne zaobera tvoj muz?
no aspon Timko zabavi sestricku a dr. 😀

ja som o pol deviatej naliala v kuchyni domestos cistic odpadov a teraz musim dve hodiny tu strasit a tak sa mi chce spat....no co uz, som si nejak neuvedomila, ze je uz dost neskoro

kubanka
20. máj 2008

aneti maju to vedla knedlikov

aneti78
20. máj 2008

dik, kubi, budem pozerat 😉

sisi1
20. máj 2008

Je tu este niekto?

Ordinacia skoncila, ja brazdim po nete a doplnam Timovi letnu a jarnu kolekciu 😅 Next tricka nam prisli o c. vacsie - 92ky, tak ich teraz predavam, lebo su teda dost velke a dobre by nam boli v zime...takze potrebujeme este tricka, kratasky, objavila som aj letne biele nohavice, take rozkosne, len musim este zmerat pas, ci mu budu dobre...lebo nie je regulovatelny...no a sebe som nasla opat tmave rifle Next, take ake mam, len uz ich zodieram, budu nove, uz sa tesim... 🙂
aneti: kurenie, voda, plyn - teraz robia nejake zmeny, muzik sa chysta na nejaky biznis s nejakym novym kolegom, tak uvidime...

kubi: chvalabohu ma neskriabe, nejako som kychala, ale dufam, ze je to len prechodne a nie predzvest nejakej pliagy 😖

kubanka
20. máj 2008

sisi ja uz pomaly vypinam, zacinaju ma boliet oci....idem sa umyt a hajat

Dobru nocku mamicky a deticky.

sisi1
20. máj 2008

Dobruuu 😉

aneti78
21. máj 2008

ahojte

sisi, dobre vediet 😉 inac na galerke mojej mam nejake fotky z nasho pozemku, nie vela, lebo fotil kamos a nedodal nam este fotky.
92ku nosime my, triciek mame strasne vela,ale ak su este volne, tak mi posli fotku, mozno by som este vzala 😉

my sme vstali o pol osmej, teraz papaju pribinakov s cerealiami, tak mam trosku veget. poobede asi skocime do hypernovy, maju v akcii detsky pribor tescoma a som sa chystala im kupit.

aneti78
21. máj 2008

tu je ten link na fotky
album.webindex.sk

sisi1
21. máj 2008

Ahojte,
ja na skok, lebo varim, vlastne uz len dovaram, umyvala a fukala som vlasy, no a musim nas vychystat, kedze idem k tej Dr.
aneti: v IP mas tricenka. 😉 Kukla som fotecky, to sa chystate stavat chatu, ci uz je postavena? Videla som tam len pristresok.... Deturence sa tam vysantia co?

deniskajakubko
21. máj 2008

Ahojte holky,

tak k tomu cvičeniu:
bola som no necvičilo sa, lebo zatiaľ skoro nikto im tam nechodí, takže to preložili až na september.

Ale v pondelok majú orientálne tance od 18.30 hod. tak aspoň tam budem chodiť. No čítala som si Vás troška hlavne o dietach - hlavna vec, že aj ja potrebujem min. 6 kg a teraz som sa napchala kavenkami.
Musím končiť, šéf mi dal prácu 😠

aneti78
21. máj 2008

Sisi, odpisala som.
nie, my ideme stavat v lete asi. to, co vidno dole, to je uz ina chata.
deti tam uz teraz radi chodia, je tam taky klud...

kubanka
21. máj 2008

Ahojte ja hlasim svoj prichod domov z mesta.......Lalka konecne spinka......isla som neplanovane a nakupila som. Sebe riflovu bundu, tricko a suknu a babka kupila Lalke klobucik na leto.

kubanka
21. máj 2008

A nieto tu nikoho 😢

sisi1
21. máj 2008

Ja som tu...nechcelo mi nacitat stranku 😠
Uz sme doma, bola som sice objednana, ale nejaky sklz tam nastal, cakali sme hodinu a stvrt a aj to nas sestricka poslala skor dnu, Timo uz bol teda netrpezlivy, v kuse chodil sestricke "kradnut" skumavky...este sa mi tam aj poserkal, asponze zasiel dalej od ludi a tam to vytlacil 😀 😀 ...., pred nami bolo este asi 7 ludi.... 😒 Kebyze cakame, netusim, kedy by sme dosli....
Este sme na urad bezali tatinovi po jeden papier, do lekarne, obchodu....Timo sa javil riadne unaveny, ale cuduj sa svete, ked sa najedol, ozil a vobec nespi....ja som hotova a on cerstvy jak rybicka 😖

Kubi: no vidis, ako si dobre nakupila...ja cakam na nejake vecicky, co som objednala, tak som zvedava....

aneti: takze idete stavat, no uzijete si 😉

kubanka
21. máj 2008

sisi hlavne, ze si mala plienku so sebou.ú 😀

janazuza
21. máj 2008

Ahojte,
Ja som bola dnes na rehabilitacii 1 krát, celkom v pohode. Slavko niečo nacvičujú v školke na záver roka tak to tam dnes spievali, no sú tie detičky také zlaté. normalne sa teším na besiedku. Bude aj oslava na MDD, len aby vyšlo počasie.
Inak ja som dobrala antibiotika( 3 dnové), a anglina nám tento týždeň odpadla, tak sme boli baby posedieť( že dobrá anglina 😀 ). Ale aj tak záverečný test nás neminie.
Inak sme sa z bytom nepohli, tak asi nič nebude ☹

alcapalca
21. máj 2008

pekny vecer
dnes mame futbal v telke, tak pre mna riadna nuda, kto sa este nudi????????
janazuza prave dnes som na teba myslela ze sa ta spytam ako ste pokrocili s bytom

kubanka
21. máj 2008

alcapalca aj ja sa nudim......poprepinala som vsetky stanice a nic 😒

kubanka
21. máj 2008

Uz asi spite, tak dobru nocku 🙂

kubanka
22. máj 2008

a nikoho tu nieto .......... 😉
My v poslednom case vstavame o siedmej a to je pre mna skok, ked taham do noci.......no co uz

janazuza mas viac casu na ucenie angliny nie?

finanzata
22. máj 2008

kubanka ahoj. 🙂

sisi1
22. máj 2008

Ahojte,
co budete dnes robit? Aj by som sla von, no nejake mraky sa nazbierali 😠 Navarene mame od vcera, asi spravim tento zavin:http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5034
vyzera jednoducho a lakavo 😝

Vcera mal Timo asi druhykrat rekord, od pol jedenastej doobeda uz vobec nespal a vecer nejdajboze zalahnut, podarilo sa to daco pred 22hou...no uz som aj nervy chytala...som ho pochvalila ako pekne chodi spat a aha....to mam za to... 😒 Ale spinkal do rana do 9tej s jednym papanim, aspon to...

Kubi, tak vy teda skoro vstavate...Timo ked vstane o 7mej, dam mu mlieko, cumel a vacsinou spi este dalej...

janazuza:tak to ste mali dobru anglinu 😉 Kolko musis na tie rehabky chodit?

deni: tak to si ma nepotesila s tym cvicenim, a do Opalu by si nesla? Tam je tiez aerobik...

aneti78
22. máj 2008

ahojte

ja som dnes zazila krasny sok. prisli sme z vonku, deti najedene, akurat boli na nocnikoch, ze ich dam spat a zrazu niekto zvoni a to moja moc moc dobra kamoska, ktora je v anglicku mi nepovedala, ze bude doma a takto krasne nas prekvapila 😵 tak som deti natiahla na pol hodky,ale potom uz chceli spat a sme si fajne pokecali 😉

a este mi slubila, ze mi nakupi veci v anglicku bud next alebo hm, podla toho, co poviem, na jesen, aby mali do skolky 🙂 tesim sa 😀

kubanka
22. máj 2008

Aj my sme tu mali kamosku na navsteve.....prave odisla
Lalka dnes nejako nexce velmi jest, neviem cim to bude. Polievku ma rada, ale dnes do nej nesla.

janazuza
22. máj 2008

ahojte,
sisi budem chodiť asi 2 týžne a potom kontrola. začínam až v štvrtok s elektrikou a zatial cvičim doma. Dnes ma skoro šľak trafil, kúpili sme klučky a všetky zlý rozmer( hlavne že to moja polovička merala) takže treba isť zasa do baumaxu vymeniť 😠

sisi1
22. máj 2008

jani: tak mate teraz ostaru s kluckami...co uz...ale baumax je v tomto ustretovy, s reklamaciami sme tam nikdy problem nemali...aj nedavno sme boli svokrovi reklamovat kosacku...kupili sme novu a zvysne korunky mame v poukazkach...tak sa chystam kvetinace nakupit, kedze svokor mi tie poukazky nechal 🙂

Tatino nas vzal po kostoliku na pizzu, trosku sme sa vyvetrali...

Kubi, zajtra plati? Niekedy okolo obeda, hmm? Ci neskor?

aneti: tak to si mala prekvapko co?

alcapalca
23. máj 2008

dobre ranko
poslusne sa hlasim z domu , maly je zatial v brusku 🙂

anetka, kubi vy mavate pekne prekvapka, ja som tiez mala, o poldruhej zazvonil niekto, otvorim a tam svokor 😖 hm, prekvapko uzasne, stravit poobedie sama so svokrom, a este k tomu stale pride tak ze nikdy predtym nezavola 😠
sisi vcera som robila tie langose, sak to sa mi kopa narobila, takze mame aj dnes, aj to neviem ci sa zjedia, ale fajne su
terazs Lubkom cakame kedy sa zobudi Branislav a idem ich odviezt do skolky, este anio raz sa mi nestalo aby obaja dlhsie spali, ked jeden spi dlhsie tak ten druhy uz je davno hore, a na druhy den si to vymenia
no pocasie dnes zase otrasne 😒 , ani to vonku nevyzera ze je maj