Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
28. máj 2008

Sisi, aj nasi ked spia do pol tretej-tretej, tak potom vybehuju z izby tak ako som ti pisala...cize ideal je, ked zaspia o dvanastej, najviac dve hodky do druhej.

teraz im trvalo pol hodiny kym zaspali,ale ani raz som nemusela vojst do detskej, asi poculi ako klikam, pocitac je hned pri dverach 😉 zlati boli uplne tichucko, ani sa nerozpravali.
ale pocitam, ze okolo jednej budu hore 😉

aneti78
28. máj 2008

Tufa, nech je ruka rychlo ok, musi to byt otrava s dlahou 😒

tufa
28. máj 2008

Nastastie nie je zlomena, ale doktora na pohotovosti som neprehovorila, aby mi dlahu nedaval 😠 este ma sadroval kamarat, tak aj on bol za doktorom a neprehovoril 😒 kebyze viem, ze to nemam zlomene tak by som ani nesla, ale ked mi doma nemame rongen 😝
jedina vyhoda sadry na ruke je, ze si nemozem vytlacat vyrazky, takze mam krasnu plet 😀 😀 😀

kubanka
28. máj 2008

No ta ja som konecne ulozila Lalku spinkat a prisli nam pod oknom kosit travu.............ta ma skoro trafilo......zatial Lalka spi, uvidime dokedy

sisi1
28. máj 2008

Kubi, vy dnes spite ako my 😀 Az na ten rozdiel, ze u nas je uz chvalabohu pod oknami spalne pokosene 🤐

kubanka
28. máj 2008

ja som si vcera vsimla, ze kosia oproti cez cestu a cakala som kedy pridu ku nam...... a presne vtedy, ked treba spat........no co uz 😒

Rovnako spime? heh mame rovnako stare deti? 😀

sisi1
28. máj 2008

Sak hej, rovnako stare, ale spali rozdielne, dnes si to rovnako nacasovali 😉
My uz asi dva tyzdne mame pokosene za blokom, ludia uz polihovali v trave...no neviem ci by som si tam lahla a pred kosili nedavno, tusim v sobotu...

kubanka
28. máj 2008

A my sme uz vstali........hodinky a stvrt stacilo...........ja som akurat za ten cas tu mala pracovne sedenie, jak fajne to vyslo, aspon sme mali klud. A teraz mozme ist obedovat hihi
Aj denik vravela, ze jej spinka Veronika uz iba raz na obed.

kubanka
28. máj 2008

Asi ste vsetke vonku co? 🙂 Na vikend hlasia aj 30 stupnov.........dufam, ze sa neuvarime.Lalka mi roztiahla slnecne okuliare a teraz mi padaju z oci. 😒

kubanka
28. máj 2008

Tak si popisem sama

Chcem sa opytat ake kremy pouzivate pre deti na opalovanie, ci proti opalovaniu?
Sisi ako si na tom s kolieskami?

aneti78
28. máj 2008

ahojte

Tamka uz lezi v posteli a chysta sa spat a na Jakubka dnes skocil kliest a tak nestastne pri pupku, nijak sme ho nemohli vybrat, tak muz s nim siel na pohotovost...no som zvedava 😖 uz je chudacik taky unaveny a este toto ☹
boli sme na "chate" nasej a krasne zabery som porobila, aspon dufam, este som nestiahla do laptopu, dam to na galerku a hodim link, je toho dost....ale deti mali super naladicku, dost pozovali, hlavne Tamarka, tak som to vyuzila a ked sme hrali futbal som zaroven aj fotila 😀

Kubi, minuly rok sme mali La roche-posay pediatrics alebo tak nejak, proste pre deti, 60ku faktor. predtym rok sme mali od Biodermy pre kojencov obsahuje mineraly, ktore odrazaju slnko, kozna tu na svaboch mi odporucala, ze vraj najlepsie pre deti, ale kedze som min.rok natrafila na super akciu La roche tak som kupila ten - vraj tiez dobry. tento rok ale kupim Biodermu, je lacnejsia 😝
ine sme nemali. z minuleho roku to mliecko nam aj ostalo dost vela,ale uz mu presla lehota 😒
ja uvazujem aj o nejakom pripravku proti tym kliestom...

aneti78
28. máj 2008
janazuza
28. máj 2008

ahojky, nestíham ani všetko čítať.
Alenka na tie kvietky skús dať cigaretový popol, alebo ho daj do vody a polej. Mne sa to osvedčilo.
Tufa, maš čo robiť s tou rukou. Plne ťa chápem ja som si to prešla s nohou, mesiac sadra a barle...
Anetka dobre že píšeš o kliešťoch, ani som nevedela , že už sú. Tak musim každý deň pokukať malého, minulého roku som ja chytila na lúke blízko školky ☹
Dnes som bolana angline, pisali sme test a aj cvičný záverečný 😖 , žiadna sláva asi som to riadne dokopala.
Včera som bola hotová , bola som na rehabke aj na kontrolu na neurologii, mam isť na magnetickú rezonanciu, mam z toho veľké obavy čo to bude ☹

janazuza
28. máj 2008

Anetka kukla som fotky sú to zlaté detičky. 😀

sisi1
28. máj 2008

No, teraz som drobca ulozila, uz neviem po kolkykrat od osmej, hadam uz bude spat....zase spal cez obed cez dve hodky, do tretej...asi mu ten spanok zarazim, to uz nie je unosne... 😠 😠

anet: krasne fotocky, aka nadherna zelena travicka je na nich...deturence su podarene...Kubko sa mi zda vacsi ako Tamka...ci to len zdanie?
Kukam aukcie, no a v tomto svetriku si viem tvoju Tamku zivo predstavit 🙂 : http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=303203

Kubi: ja asi kupim klasiku: Niveu pre deticky, mliecko ako min. rok...este nam zostalo, no pochybujem, ze to este bude taky faktor, kedze to bolo otvorene...apropo, nechystate sa zajtra na Sekcovik? MOhli by sme aj do HN skocit, maju akcie na kase a kadeco pre deturence...

aneti78
28. máj 2008

Sisi, ano je vacsi, narodil sa mensi, jedol a jedol skoro furt a predbehol ju o dve kila uz v piatich mesiacoch, odvtedy si ten rozdiel drzia

svetrik je pekny, ale maju vela oblecenia, najskor im kupim na jesen,ked pojdu do skolky. nesmiem to prehanat 🙂

Jani, dik 🙂

sisi1
28. máj 2008

Anetka: len som chcela aby si kuk...Tamka aj nejaky podobny ma, ci nie? Niekde na foto sa mi mari, ze som videla...ale hned som si na nu spomenula, ked som ho zbadala... 😀

Muzik mi zachrunal na gauci...no nuda, zacnem nakupovat cez net a skoncim az rano 😀 Bude lutovat ze zadrochmal 😀 😅

aneti78
28. máj 2008

Sisi, ma tiez z MMB,co som kupila naposledy pruzkovany na gombiky. a este jej podobny robila svokra na vianoce a dalsie vianoce asi zasa urobi 😉 a vies,ked uz kupujem tak obom, tento by som kupila ahned by ma dralo zhanat pre Jakubka 😅

aj moj muz isiel spat, ja cakam, ze Tamka vstane curat,ale zatial nic

aneti78
28. máj 2008

Sisi a ty co zhanas Timkovi? ked nieco najdes, hod link 😉

janazuza
28. máj 2008

ten naš malý dneska ešte nespí. Ja neviem , čo sa robí. Poobede spal skoro do pol štvrtej, vôbec som ho nemohla zobidiť. Dvihla som ho a on spal aj na rukkách a postojačkyVyspal sa 3 hodiny a teraz buntoší. no neviem ako rano vstane... 😖

aneti78
28. máj 2008

ja si tiez stale poviem,ze ich nenecham dlho spat, ze ich zobudim,ale ked to je taky veget,ked spia cez obed dlho 😅

sisi1
28. máj 2008

jani: to scenar jak u nas... 😒 Ale uz konedne spi...huraaa...

anet: chcem pre Tima biele nohavice, take letne, bud dlhe alebo tristvrtaky...nasla som minule HMkove, ale mali velky pas..Timo ma 43 cm a tie nohavice mali az 56....to veeela....

aneti78
28. máj 2008

no fakt,ale Jakubko sa teraz vytiahol vysky a vsetko mu leti zo zadku, Tamarka je mala,ale aspon plnsie tvary a on taky chudy, musela som kupit traky,lebo nohavice,co mu boli dobre, mu teraz padaju, pritom neschudol, len vyrastol

sisi1
28. máj 2008

vidis, anet, mne traky ani nenapadli, ta maminka mi pisala, ze dam opasok...ale aj tak to bol velky rozdiel, tak som ich nekupovala...
Apropo, neviem ci malemu kupit plavky na leto, poradte, tie plienky do vody su take peknucke, to by aj v tom mohol behat, ci je to od veci? Pozreala som aj v Tescu, no vsetko velke boli...

janazuza
28. máj 2008

Sisi náš behal v slipoch. Mal také pekné farebné vyzerali ako plavky 😀

sisi1
28. máj 2008

Hmm, my slipky este nenosime..plienka musi byt 😀

aneti78
28. máj 2008

Sisi, jasne, ze moze v plienke behat, my sme ich pouzivali. teraz som kupila obom pekne tyrkysove plavocky cherokee - chlapcenske dokonca len za 75,- take sortkove. a mali aj mensie cisla - v malom tescu na takom stojane okruhlom celkom pri stene, boli tam skor newborn veci a medzi tym aj tie plavky.

aneti78
28. máj 2008

tiez si myslim, zeby sa viac hodili tie plienky do vody, mali sme huggies.

sisi1
28. máj 2008

Min. rok sme boli v plienke, tiez Huggies, to bol male babo...ale kuknem na tie plavocky, booze ze za 75,- to sa mi ani verit nechce... 😨

aneti78
28. máj 2008

Sisi, vazne 😀 Tamarkine stali 125,- ale su cele a su krasne s takymi penovymi srdieckami a tie farby - uplne rovnake, mne len o to ide, aby ladili spolu