Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
31. máj 2008

ja som citala na babetku taky clanok ohladom okuliarov, ze teda vobec a moj muz ma problemy s ocami, deti to mozu podedit, takze ja neriskujem a skulky im nekupim.

kubanka
1. jún 2008

Dobre ranko

sisi1
1. jún 2008

Ahojte,
tak ako ste sa mali? Deturence si uzili krasny den?

My sme boli v Maxe, bolo fajn, az na ten naval deti, dobre po hlavach si neskakali 😀 Poobzerali sme vonku konikov, dostali balonik...ale horuuuco bolo 😝 Timovi sme kupili knizocku aj tricko, v Reserved mali pre deti 50% zlavy...muzik si tiez pokupil tricko, kratasy...ja som si nekupila nic... 😝 Co uz...ked sa mi nieco zapacilo, tak nesedelo a naopak...zhanali sme klobuciky pre Tima, no nakoniec som teraz z netu objednala...v predeti mali asi dva co mu sedeli, farba nam nepasovala k nicomu co ma na leto...a cena tiez strasna 325,- no uznajte, prehnane na to, ze vobec neboli peknucke... 😒 Este sme turist. nosice obkukali, ale z cien sa nam hlavy zatocili, od 3tis. hore 😨 ...uz tam tak skoro nepojdem...

aneti78
1. jún 2008

ahojky

dvojky sa dnes vratili, uz som sa na nich moc tesila a aj oni ma vystiskali 😵

my sme boli v meste, trosku pred divadlom, na zmrzku, v parku....taka klasika nedela

Sisi, ja som v Reserved kukala, ale mne sa tam nic nepacilo, cherokee mi prislo krajsie nez tie veci tam, dievcenske moc vycackane, to nemam rada ani ja ani Tamka (v tomto je cela po mne) a chlapcenske ma tiez nic nenadchlo, ale mozno je to tym, ze maju dost veci a nic surne nezhaname. a z netu si mu aky klobucik kupila? daj link 😉
no a ten detsky obchod v maxe, fakt hruza 😕

sisi1
1. jún 2008

anet: tento biely: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3379171
a tento som v aukcii vyhrala dnes vecer: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=301076

aneti78
1. jún 2008

Sisi pekne a ten biely mame tiez, dnes ho dokonca Jakubko mal, lebo siltovka bola vyprana, tak musel a v pohode, len mame s pismenkami, nie s obrazkami 😉

sisi1
1. jún 2008

Dobru nuocku 😉

kubanka
2. jún 2008

Dobre ranko..........my sme sa vcera vybrali do mesta o piatej, lebo sme boli na navsteve, ale uz tam nic nebolo, tak sme si dali zmrzlinu a isli domov. Ved bolo napisane, ze program bude od 16:00 nie?

aneti78
2. jún 2008

ahojte

Kubi, ved aj my sme sa sli prejst do mesta kvoli tomu, tusim ty si tu davala ten oznam, a nic tam nebolo. ale deti aj tak chcu stale v meste zmrzku,takze sme museli ist tak ci tak 😉

dnes ideme zas a ideme pozriet kamosku do starej porodnice, narodil sa im druhy chlapcek a zajtra ich uz asi pustaju, tak aby sme to stihli. si trosku zaspominam 🙂 a to bolo vcera 3 roky odkedy som nastupila na dvojmesacny pobyt v nemocke...

sisi1
2. jún 2008

Ahojte mamky,

jaaj, tak v meste nic nebolo? 😨 A to sme chceli ist na nejaky program, no stastie, ze sme sa nevybrali....boli sme uz utahani...

anet: daj potom referencie o drobcekovi...ako sa vola a tak... 😉

Alenka, Adypo: Ako sa mate?

kubanka
2. jún 2008

Ako je dnes vonku? Zase horuco? My sme este neboli nikde. Ked lalka vstane, tak musim ist do obchodu, aby sme mali cerstve pecivo na ranajky.

Sisi zajtra by sme mohli.
Lalka mi v tychto horucich dnoch nexce velmi papat varenu stravu. Polievku tak polovicu z toho co obvykle a druhe jedlo dve tri lyzicky. Dnes mala rizoto a vypluvala, ale kasicku zjedla. 🙂

deniskajakubko
2. jún 2008

Ahojte holky,

Sisi, Kubi - v meste bol program pred divadlom a aj na pešej zóne od 13.30. My sme sa boli pozrieť na deň otvorených dverí v divadle a potom sme šli do Maxu, len tam to bol horor.

deniskajakubko
2. jún 2008

Jakubko už spinká hodinu a niečo, teraz ideme s manželom do mesta má byť nejaký koncert. Prajem pekný večer

sisi1
2. jún 2008

Kubi: hej, horuco bolo...ale aj tak fajn... 🙂 Zajtra ti brnknem, ze co a ako... 😉

Nam boli dnes prehodit merace zo starych radiatorov na nove...trosku to trvalo, kym sme sa toho pana dockali, meskal 3/4 hodinky... 😒 Boli sme v meste, kupili sme Timovi sandalky aj take sortkove plavky, juj zlatucke...konecne som si aj ja nieco kupila, take biele triculo s kapuckou a brutalne riflove kratasy, avsak o c. mensie uz vacsie nemali 😠 ...stali dost, ale aspon mam motivaciu zhodit dalsie konf. cislo 😅 Hadam mi tu nebudu lezat...takze hor sa zajtra na dlhokansku prechadzku v ramci "byť fit"... 😀 Hej a konecne mame stolik na balkone...stolicky k nemu nemali, tak musime este zhanat...

Takze predsa bol program v meste...to asi aj v Maxe bol ten spominany cirkus, no isto o 13,30, lebo my sme dosli o hodinku neskor a boli uz len vystupenia, koniky a kadejake malovacky pre vacsie deturence....

deniska: potom napis aky koncert a ako bolo, sme zvedaveeee... 😉

kubanka
3. jún 2008

Dobre ranko.......my sme boli vcera same cely den a tak som vecer zalahla s Lalkou. Muzik prisiel o 21:30, trosku si ku nam lahol a potom sadol za comp a pracoval do polnoci. lalka ho vidi iba rano, ked odchadza a vecer ked ide spinkat 😝

aneti78
3. jún 2008

ahojte

tak my sme dnes mali zapis v skolke, mam z toho velmi dobry pocit, velmi mile a vyzeraju aj tvorive tety ucitelky, krasne vyzdobene triedy, vesele deti....
a potesilo ma, ze bazen so saunou budu mat raz v tyzdni uz prvy rok, predtym som pocula, ze je to az pre stvorrocnych. takze raz v tyzdni v skolke a raz v tyzdni s nami u tatika v robote 😉 paraaada 😀
mne sa teda velmi pacilo, tak dufam,ze sa bude aj detom. dnes kukali nechapavo, ale nakoniec sme ich nemohli dostat od hraciek, podla mna si mysleli, ze sme na ihrisku 😀

Sisi, babatko sa vola Šimon, mal 3950gr. a 52 cm, teda riadny chlap a maju sa dobre...kamoska ma mlieka, ze by kojila aj dvojicky...len vravela, (co mi viaceri uz potvrdili) ze druha sekcia je ovela horsia nez prva, hlavne, co sa tyka bolestí. mne je to uz ale jedno, aj uz si to zopaknut neplanujem 😀 😅

adypo
3. jún 2008

ahojte ... ja len na skok ..

aneti .. ako tak citam ... mna caka druha sekcia ... takze sa uz velmi tesim noooo ... prva bola v pohode, takze som pripravena na to, ze to bude horsie a este tie horucavy .... termin sa mi zmenil na 25. 6. 2008, a planovanu sekciu mam 20. 6. 2008, aby neprisli nejake komplikacie ... takze 20. 6. 2008 drzte prsty .... je mi brutalne, to pri Elly ani nahodou, brusisko mam take velke, niekedy mam pocit, ze normalne dvojcata cakam ... 🙂 😀

.. Elly je v pohode, zacina si vymyslat a zalovat, zalobaba ... Inac makame na stavbe .. uz je pomaly za nami nieco vidiet, lebo tie zaklady tak to bol neskutocny pribeh ...

.. drzte sa ... 😉

janazuza
3. jún 2008

ahojte kočky. som len na skok... nestíham 😖
v nedelu sme boli v meste a v divadle a bolo super, tak si to teraz užívame každý deň sme v meste. dnes sme boli v cukrárni( malý bol prvý krát) tak satešil hlavne zo zmrzliny...Bol pekný program deti tancovali, no super.
Inak zajtra držte prsy píšem záverečný test z angliny ☹ ( to bude hanba....)
no idem žehliť 😨 ... a ide panelak
prajem všetkým pekný večer 🙂

sisi1
3. jún 2008

Ahojte,

janka: silno drzime vsetky prsteky, aby si to dobre zvladla 😉

adypo: konecne si sa ozvala, uz som sa bala, ze ako sa mate...si uz na materskej, vsak? 20teho na teba silno myslime, potom daj cim skor vediet ze co a ako 😉

anetka: joj, to muselo byt v skolke super...a bazen so saunou...parada...maju aj v Elbe,nevies? Alenka by vedela, ale nejako sa neozyva 😒

Alenkaaaaaaa......

Kubi, dobre ste dosli? Mne Timo zaspinkal v kociku ako minule, prave pri Intersporte 😀 Spal asi 15min a doma bol znova jak zive striebro... 😔 Ale zato uz zalahol o 19,15...no paradna pohoda...

aneti78
3. jún 2008

Adypo, aj ja budem na teba mysliet a hlavne nech sa to nepotrvrdi to o druhej sekcii 😉

ktovie, ci Alenka uz neni v nemocke

inak, som rada, ze som si dokopy trojmesacny pobyt odkrutila pred tromi rokmi. teraz je to v starej porodnici doslova vazenie. otvaraju odd. na dve hodiny denne, clovek sa okrem tych dvoch hodin nedostane dolu ani na kavu. to ja ked som uz mohla chodit po areali, tak ma aj pol dna nebolo, uz som aj vedela, kedy co sestry potrebuju, ked bola streda a robili poradnu, tak som sa sama odvazila, nadiktovala, vo wc-ku nechala moc a odisla som von, sa uz zo mna smiali, ze tam pomaly mozem nastupit za sestricku 😀 no fakt si neviem predstavit a lutujem tie baby, co tam musia na rizikovom lezat a ked mozu chodit - byt takto zavrete. a este v tom "uzasnom" prostredi, kde sa vraj nic nezmenilo 😖

denik
3. jún 2008

čaute.. vidím, že ste ma pekne odignorovali 😝 čo už.. na dva týždne som aj s malou presťahovaná na šidlovec,lebo naši idú na dovolenku,tak strážime havina.. 😀 naviac máme tatíka v blave,no žiadna sranda.. mám taký stiesnený pocit, že sme ostali samé, ale zajtra bude pohodička,dáme si na dvor bazénik a vyčľapkáme sa dosýta 😵

sisi1
4. jún 2008

Ahojte,

denik: uz musime vyrazit aj s Katkou spolu na prechadzku 😉 A ako dlho ste bez tatinka?

anet: tak to si si veru "uzila"...ale stalo to za to vsak?

Ako sa mate vsetky? Nejako absentujete s prispevkami.... 😅
My sme sa dnes troska poflakovali, vegetili....Timi spal az neskor poobede, tak som zvedava dokedy zas budeme vecer hore....a predali sme kocik, uz tu nebude zavadzat, chvalabohu, taky parik zlaty bol nedavno ho pozriet a mali nadhernu bambulku balinku....juj, az sa mi zachcelo takej bambulky 😅

aneti78
4. jún 2008

ahojky

Sisi, ved co nie je, moze byt 😉 a aspon by si mala dovod na novy kocik, ked si tento predala 😀

Denik, ja tiez nie som nadsena, ked mame byt sami, no ale nasi byvaju oproti, tak stale zajdu, ked vedia, ze ich musim kupat sama alebo nieco....

Alenka je podozrivo ticho 😉

kubanka
4. jún 2008

ahojte my sme len nedavno dosli domov

denik, rozmyslala som o tej kasi, ale este mam dve kupene cele a zlakla som sa, co ked aj moja prestane xciet jest kasicky? Ale ak neprestane, tak by sme sa mohli dohodnut.

sisi zajtra vyrazime von? cas tak ako obvykle? Ked deti vstanu......hihi

adypo tak uz len par dni a budete mat babatko juuuj take malinke 🙂

alenka je fakt ticho

daniela84
5. jún 2008

Ahojte pobehuje tu aj nejaka tehulka, co by mala zaujem o kojenecke veci, pripadne nejake oblecko pre mimco? Ak by sa tu nejaka nasla tak sa mi ozvite cez ip, ja som tiez presovcanka, takze tie veci moze aj vidiet, niektore su cistonove nepouzivane.
INac zelam pekny dnik

kubanka
5. jún 2008

ahoj daniela, ja mam uz velku slecnu 🙂
A coze ste uz tak skoro hore?

janazuza
5. jún 2008

ahojte. Konečne mam test za sebou, výsledky budem vedieť až v stredu 😝 Ked nebude poobede pršať asi sa vyberieme do mesta na prechádzku....
Alenka sa neozýva asi je v nemocnici..
Danielka, ja mam tiež kopec vecí 😀 , zatial nechávam , možno sa ešte zídu( teda pevne dúfam) 😕
Kočky kam sa chystáte na dovolenku? Ja zatial asi nikde, ale sla by som do Tatier, ak najdem nejaké vhodné ubytovanie( teda lacnejšie) 😉

sisi1
5. jún 2008

Janka, to este budes mat anglinu, ci uz koniec? Uz mas teraz za sebou, mozes prazdninovat 😉
Na dovolenku sme planovali tiez Tatry, no muzik by chcel niekam inam, tak mozno stred. Slovensko a ked motyka vystreli, mozno aj k moru 😀
My sme chodili do penzionu "Baďo" v Starej Lesnej, niekedy mali aj akcie, ked bola v cene ubytka aj polpenzia...nam sa tam velmi pacilo... 🙂

anet: no, chcem taku, ale este trosku neskor, pockam, kym budu zase modernejsie kociky 😀

Kubi: Timi este spinka, takze vonku bude plny energie... 😅 Ale musime ich poobliekat, lebo je dost sviezo a fuka 😒

aneti78
5. jún 2008

ahojte

no vonku je teda kosa oproti minulym dnom ☹

my este teda vobec nevieme kam pojdeme na dovcu,ale jedno je iste, ze niekam aspon na chvilu vypadneme. a podobne ako Sisi,ak motyka vystreli, tak do bulharska, aj ked skor som sa zmierila s tym, ze ani tento rok nie, kvoli chate. no co uz, nejak je nam to prednejsie do buducna...ale stale pozerame,ci nebude nejaky dobry last minute a pojdeme, ak sa bude dat.

janazuza
5. jún 2008

Sisi, ani neviem či sa budeme ešte učiť. Učka nič nespomínala, iba že nám dá šeky, na buduci rok
Dnes začína v meste jarmok, asi pojdeme. Počkam na svoju polovičku a vypadneme 😀