Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

aneti78
7. feb 2008

Janazuza, idu tu na svaby na Vazeckej ul., tiez si tu skolku chvalia. od 15teho zacina zapis, tak musim ist potvrdit prihlasky k dr.

michell
7. feb 2008

ahojte tak som prisla trosku nakuknut Nelka zaspinkala len dokedy 😒

janazuza
7. feb 2008

a čo detičky sa tešia?
naš malý rano ani zacwlý svet nechce vstať, vymýšľa, že nejde a keď je tam tak je v pohode( až teraz trošku fňukal- len aby mamka ostala s nim-lebo dlhšie nebol- ale ako nahle odídem tak je v pohode)a ked prídem na obed po neho tak chce ostať v školke 😀 😀

aneti78
7. feb 2008

tak aj ja sa spolieham, ze to bude tak nejak podobne. ale nasi idu v septembri a tam bude viac ufnukanych deti...zo skolky z mojho rozpravania su zatial nadseni, komentuju, co vsetko tam budu robit....ale nakoniec to zakoncia tym, ze tam s nimi bude maminka a tatik 😀
teraz uz su taki zlati, tak sa nejak rozkecali, uz su rozumnejsi, ze si to ani neviem predstavit, ze budeme spolu tak malo a tak ako som chcela vypadnut do roboty, tak teraz cim dalej tym viac sa mi nechce 😅 tesim sa hrozne na jar a leto, to budeme podnikat vela vyletov, stanovaciek uz, snad aj dovolenku...a potom to skonci 😖 no co uz, tak to musi byt...

michell, ahoj 🙂

sisi1
7. feb 2008

...jaj, aj ja sa tesim na stanovacky a dovcu aj s Timim 🙂

janazuza
7. feb 2008

ach, dovolenka...čo to je ? mi sme este nikde neboli ☹ , môj muž nevie oddychovať 😠

sisi1
7. feb 2008

treba ho naucit!! Moj ocino desatrocia odmietal ist k moru, ze nuda a horuco...potom sme boli s muzikom v Grecku na svad. ceste, nalakali sme nasich na more a vsetci sme boli v Chorvatsku. Odvtedy chce ocino kazdy rok 😀

kubanka
7. feb 2008

som tu len na skok
Laurinka uz vie sama urobit zopar krockov 😀 huraaaaaaaa, natacali sme ju do fotaka aj do mobilu a poslali babkam nech sa potesia s nami..... este ju muzik uspava, lebo aj jej sa to velmi pacilo a rozkekesila sa ....sisi, dnes sa ja povenujem svojmu heh a ty zajtra svojmu 😀

kubanka
7. feb 2008

nejde niekto zajtra na prechadzku?

deniskajakubko
7. feb 2008

ADYPO - kde je tá škôlka? Na Solivare?

ANETI - môžeš ísť aj bez detičiek k lekárke po potvrdenie do škôlky.

Jakubko používa tiež Bubchen dostávame pravidelene od svokry - robí v lekárni. Inač máme Bubchen krém proti mrazu a vetru navyše - nechcete niektorá?

Zajtra - síce ešte o tom manžel nevie, ale pôjde s Jakubkom k lekárke, treba ho už konečne zaočkovať, pokiaľ je zdravý. Už v januári mal 3 roky - mešká s očkovaním už mesiac, len tá škôlka nás ničí. Za celé 3 roky bol max. 2x prechladený a teraz si to vynahrádza. Už v triede majú kiahne, tak čakám, kedy aj Jakubko dostane. Už som manžela informovala, že v práci nech šéfa pripravuje, že bude aj 3 týždne na PN s Jakubkom. Jemu z platu nestrhnú, tak maroduje s Jakubkom on 😉 😀

aneti78
8. feb 2008

dobre ranko,

tak ja som pred chvilou odprevadila deti s muzikom a teraz uz pijem kavu a cakam, kedy sa mi ozvu, ze dorazili.

deniska, dik za info, aj ja som si myslela, ze ich pri tom vysetrovat asi nebude. ja ich tak nerada tam vlacim, este ked je zase kopu deti chorych. drzim palce, nech uz nadchy Jakubka obchadzaju. a kiahne vies, ze musi dostat, takze to je jedno v podstate 😉 aj ked ani ja by som nebola nadsena.

ten krem bubchen pouzivame aj my, takze ja by som brala, maju niekde akciu? ale minule som citala, ze do mrazu je ovela lepsie nez tie vselijake speci kremy obycajna modra indulona. vraj po nej deti nemaju alergicke reakcie. ale nam ten bubchen robi dobre a sme po nom taki vonavi 😀

kubanka
8. feb 2008

dobre ranko, tak si ostala sama aneti co? Ja pouzivam kozmetiku Hipp a som s nou spokojna.

sarka211
8. feb 2008

dobre ranko kocky...
mala spinka tak som tu na chvilku.....
dik kocky za rady...asi som si to fakt poplietla 😅 ale krasne to ustupuje 😉
od kolkeho mesiaca mozem malu kupat s kozmetikou pre deti???
dik

malinka22
8. feb 2008

..Ahojky..ide niekto teraz na prechadzku?

Kubi spomonala si nieco...
Sisi a ty?

🙂

malinka22
8. feb 2008

Kubi..teda spominala si nieco vcera o prechadzke... 🙂

kubanka
8. feb 2008

malinka spominala som a aj som uz bola. Riadna kosa je. Fuuuuha, ale hlavne, ze sa malej dobre spinkalo.

sisi1
8. feb 2008

Ahojte mamkule,
tak dnes som robila nekysnute sisky, boli sme za tatinom, lebo bol blizko dnes, poobede o 16tej sme sli na nakup a s malinkou a jej Vaneskou na prechadzku...co cert nechcel - Timo vystrajal v kociku, co bezne veru nerobi. Tak sme sa o 17,15 vratili.
Malinka: vies co mu bolo? V plienke nic nemal 😀 taklze bol hladny, ovocie mu od 15,30 asi vytravilo...spapal mliecko a polovicu rozteka s jogurtikom...potom bolo dobre. A vobec uz nespal...takze dnes sme bez poobednajsieho spanku....som zvedava ako dlho vydrzi nezalahnut...lebo este cakame tatina...hadam sa uvidia 😅

sisi1
8. feb 2008

Haloo, je tu niekto?

Baby, poradte, kde kupim pre Timiho kvalitne sandalky s klembou za normalnu cenu?

sarka211
8. feb 2008

ahoj aj ja som tu.... 😉

sisi1
8. feb 2008

ahoj sarka, ako sa mate?

sarka211
8. feb 2008

celkom dobre mala podriemkava.. a vy?
🙂

sisi1
8. feb 2008

Ta som popisala aku sme mali prechadzku 😅
Inak pohodicka 😉

malinka22
8. feb 2008

Sisi..dobre ze len toto..Chlap sa nezaprie...bude si trvat na svojom kem nedostane najest 🙂

malinka22
8. feb 2008

..moja mala uz hajuska...tak si idem dat kupel a tiez zalahnem.. 😲
Prajem vsetkym krasny vikend..Bru nocku 🙂

sarka211
8. feb 2008

ja si pozeram bazar na moja svadba....svadobne saty ....
citala som o prechadzke..maly hladosko 😉

sisi1
8. feb 2008

ej veru, je to hladosko, ale on nezje naraz vela, on viackrat a po menej, zastanca spravnej zivotospravy 😀

malinka: dobru nuocku 😉

sarka211
8. feb 2008

moja tiez vela papa kazde dve hodiny...a ako to vie do seba nahadzat 😀

kubanka
9. feb 2008

ahojte vikendik sa zacal
vcera som bola trocha vonku a taaaaak bolo faaajne........ sisi hrala som futbalik s bratovou priatelkou ..... vyzvali sme mladych chalanov cca 15-16 rocnych.....dobre hrali, ale my sme sa nedali a vyprasili sme im kozuchy heh..... vcera som mala som stastny den, chytala som aj nechytatelne a aj zopar golikov z brany sa podarilo.

streda plati?

sisi1
9. feb 2008

Ahojte,
kubi: tak to blahozelam, nie vzdy sa dari, ale ked hej, je to parada, vsak?

U mna streda plati...

Co varite? My mame slepaciu polievocku a brav. na kukurici...mnam.

kubanka
9. feb 2008

my mame od vcera bravcove rizoto 🙂