Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
9. jún 2008

sisi ty si nas tam nevidela 😀

kubanka
9. jún 2008

aneti dakujeme za blahozelanie k meninkam...... 🙂

aneti78
9. jún 2008

ahojte

my sme boli v meste,ale len sme sa trosku zdrzali v parku, deti to moc nebavilo,kedze bolo vela ludi a dopredu sa nedalo dostat. tak sme sli potom len na ihrisko a na zmrzku.

dnes tu budu vrtat susede, dala mi vediet, tak ideme spat na obed k babine.

sisi1
9. jún 2008

Ahojte,
ja dnes nevarim, nasi nas nabalili 😀 , takze len klasika periem vsetko po vikende, idem dalsiu pracku nalozit... 😝 Este sme doma zabudli dve tasky, kamos ich mal dnes doniest do PO, muzik musi ist po ne,jedna je so vsetkou kozmetikou, tak asi az poobede pojdeme von, nech sa ludia nezlaknu 😅
Maly zatial spinka....
Doslo nam balenie krasnych bodyniek, tak sa vytesujem... 🙂

kubi: boli ste v telke? 😕 Ja som nestihla nic pozerat a ked sme sa vracali od nasich, maly driemal v aute, tak uz sme do mesta nesli...

anet: postretali ste aj nejakych "telkacov"?

kubanka
9. jún 2008

Nas cakaju dva tyzdne bez tatika, lebo v praci maju sibenicne terminy a tak bude pracovat do noci..... 😠
Poobede sa mozno vyberieme do mesta alebo neviem kde, lebo okolie bytovky ma uz nebavi.
Ja som prave dozehlila a riadne sa potim.........nemalo dnes prsat?

sisi1
9. jún 2008

Kubi, pojdes pesi do mesta? Sla by som tiez, mohli by sme aj v parku nechat deturence vybehat.... 😉

sisi1
9. jún 2008

Sice mam este potah z kocika v pracke, ale hadam by to stihlo vyschnut... 😒

kubanka
9. jún 2008

Ked xcete, tak mozme ist peso.....uz mas kozmetiku? Ci sa zlakneme hihihi 😀

tufa
9. jún 2008

Cauko,
idem robit kus reklamu 😀 mozno ste uz poculi o "hlinikovom skarabeovi", teda zbere hlinikovej folie /viecka od jogurtov a tak/ tak ak mate chut spravit nieco pre ZP a odbremenit kontajneri od tejto recyklovatelnej suroviny tak nevyhadzujte - odkladajte a potom pridte na buduci piatok na otvorenie detskeho ihriska na sidlisku 3 a doneste aj hlinik 😀 😀

tufa
9. jún 2008

viac info na www.szopkpo.wbl.sk

sisi1
9. jún 2008

tufa: neviem ci by sme stihli nieco nazbierat, ale zaujimave 😉

kubi: ty asi chces skor ist co? Pozeram, ze je tristvrte na jednu, veci sa este peru, no kym by to vyschlo a by sme vyrazili, ta asi aj dve hodky potrebujeme....tak neviem...

tufa
9. jún 2008

sisi, kazdy den 1-2 jogurty a hned urobis malinku gulocku z toho 😎 preto skarabeus
ja som vcera poctivo gulala gulocky a nevsimla som si ze Terka mi jednu uchmatla, rozobrala na drobulinke kusocky a viecka sme mali vsade po byte, ale bola skoro 1/2 hodinky tisko ako muska 😀 😀

ale na ihrisko sa mozete prist pozriet, aj ked viem, ze pre Sekcovcanky je to kus odruky 😝

kubanka
9. jún 2008

tufa a kde presnejsie na sidlisku 3?

sisi Lalka zalahla, tak sme zatial doma.........ale do vecera daleko 🙂

tufa
9. jún 2008

v arealy technickych sluzieb, bajkalska 33, o 14. hod. je otvorenie a vecer bude aj koncert

kubanka
9. jún 2008

Ja este za svojich mladych cias som zbierala alobaly zo vsetkeho mozneho a robila som z nich gulku.......pri stahovani som ju jednoducho vyhodila a teraz by sa mi zisla hm

kubanka
9. jún 2008

sisi uz Ti vyschol potah?

sisi1
9. jún 2008

Kubi, asi to nestiham, este musim povysavat, pozehlit...dieta mi tu riadnu neplechu narobilo, este aj cestovinu stiahol zo stola a vsetko to posliapal...no na porazenie 😠 Zajtra by sme mohli...niekedy skor, uz je aj dost hodin...

kubanka
9. jún 2008

No moja Lalka prave vstala 🙂 ......mala 2 hodinovy spanok, co je vynimocne

sisi1
9. jún 2008

Kubi, tak to je pekne na jej pomery 😉 Timo ju dnes tromfol, potiahol cez obed 3hodinky.... 😀

Idem doupratovat, kym su moji chlapi von...

Alenka: ak budes mat trosku casu, hod fotecky maleho...nemozeme sa dockat 😉

aneti78
9. jún 2008

Sisi, my sme nikoho z jojky nestretli, boli sme len v parku pri fontane, lebo predierat sa cez ten dav sa mi vobec nechcelo

Alenka, veru, aj ja cakam na fotky, na opis porodu, ako v nemocke, ako zvladli ten tyzden bez teba chlapci, co hovoria na bratceka atd. 😉

teraz strasne vela znamych ma male babo alebo ochvilu cakaju, normalne mam strach,ze sa nakazim 😨 😀

tufa
9. jún 2008

My sme sa boli dnes okupat na Domasi, aj ked som si plavky brala len tak keby nahodou tak som sa nakoniec hodila aj ja do vody a na pocudovanie bola super 😀 cistucka aj teplucka 😀 len Terezka revala o106 ked som vliezla do vody, bala sa malinka 😝

kubanka
9. jún 2008

tufa ty si sa uz stihla aj okupat? Ako Ti zavidim, .......my sa toho roku asi nikam na dovolenku nedostaneme.

Timi spal 3 hodky? No ten vzdy musi byt lepsi hihi 😀 Tak snad zajtra 🙂

kubanka
10. jún 2008

Dobre ranko slniecko je uz davno na oblohe hor sa von z posteli 🙂

sisi1
10. jún 2008

🙂 🙂

kubanka
10. jún 2008

😀 😀

kubanka
10. jún 2008

u nas ktosi vrrrrrrta 😒

sisi1
10. jún 2008

U nas pred chvilkou ktosi buchal, neviem ci pod nami...ale teda dost hlasne to bolo, sa divim, ze sa Timo nezobudil... 😕

kubanka
10. jún 2008

Timi spi? A pojdete potom vonku?

sisi1
10. jún 2008

Idem uvarit polievku, no a chystame sa samozrejme von, len tato spominal,ze dojde skor, tak mozno s nim pojdeme, aj ked ono to nie vzdy je tak ako povie, a niekedy ma sklz aj 1,5 hodky 😀

sisi1
10. jún 2008

No, asi vysledok toho buchania bolo, ze odpojili mi aj kabel niekde na net...mala som 5 minutovy vypadok, uz som sa zlakla, ze to ani nenabehne.... 🤐