Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

kubanka
10. jún 2008

Oki tak inokedy 🙂

sisi1
10. jún 2008

Muzik chodi dost nevyspytatelne domov, hocikedy 😀 Vacsinou rano nevie kedy dojde a potom cinkne, ze asi pride skor...ta to tak u nas bezi, sak vies... 😉

aneti78
10. jún 2008

pekny den, uz som aj ja tu 😉

sisi1
10. jún 2008

Ahoj Anetka!! 😉

sisi1
10. jún 2008

Povesala som na balkon vacsie osusky, tak moje dieta ma teraz obrovsku zabavku hrat sa na skryvacky za osuskami 😀

aneti78
10. jún 2008

vonku je teda riadny hic, ale len nech tak bude 🙂

aneti78
10. jún 2008

Sisi, aj nasi sa tak zvykli hrat, ked boli mensi. a teraz by boli stale len na balkone, resp. vonku, len ked vedia, ze ma von este nedostanu, tak na balkon. no...to tiez vela doma nespravim,lebo samych ich tam nenechavam.

sisi1
10. jún 2008

No ved, Timo by tiez stravil pol dna na balkone, potom chce tancovat, hrat sa, no kebyze nic ine nerobim, tak ma zamestna na kazdu minutu dna....keby sa trosku sam pohral...to by mi uplne stacilo k stastiu 😅

aneti78
10. jún 2008

nasi sa dost vozili na odrazadlach po byte, kym boli taki mali, tak ich mali len na doma, vonku sme ich nebrali, no a s tym sa dost zabavili.

sisi1
10. jún 2008

Heh, Timo najradsej na odrazadle naopak sedi a potom len trpnem, lebo sa raz tak prevalil a rovno nosom o zem... 😔
Teraz ide v telke Oops, boli tam havinkovia, tak to sa mu paci.... 😀

aneti78
10. jún 2008

Sisi a krtka si neskusala? to je doteraz nasa najoblubenejsia rozpravka 😉

sisi1
10. jún 2008

Nemame krtka ☹
Medvedici stastikovia, ani Vcielka Maja ci Pockaj zajac nezabera, este akurat tak chvilocku zaberie rozpravka o Slonikovi Benjaminovi....ale to asi tak minutku cez uvodnu zvucku... 😒

aneti78
10. jún 2008

podla mna by sa mu krtko pacil. nase dost sekaju uz, lebo si ich deti same pustaju, tak si vies predstavit. inak by som ti napalila, len fakt nemam lepsie kopie. no a jakubko pozera krtka aj na www.youtube.com (do vyhladavaca das krtek), len on uz vie, ze nema babrat do kompu,ale pozerat rozpravku 😉 tam je viac tych rozpravok a aj ine, nez mame na dvd.

sisi1
10. jún 2008

To nic anet, nejakeho zozenieme a kukneme aj na nete, dik 😉

alcapalca
10. jún 2008

ahojte, len vas pozdravim
dufam ze si uzivate slniecko a ze mate zdrave deticky
ja som este nemala cas vas precitat, snazim sa oddychovat ked maly spi, a cez dalsie spinkanie varim
odvcera ma boli bradavka na lavom prsniku, vidim vsetky hviezdicky ked sa prisaje, stvrdla mi, davam si stale teply obklad aj masticku cicadermu dufam ze sa to ukludni a nepraskne mi
asi som si ju podrazdila tym ze som ho nechala dlho pit, len aby som mu nemusela dat flasu, lebo niekedy aj hodinu a pol hlada prsnik,,,,,,,,,,,,a niekedy presne za polhodky sa napapa dosyta

janazuza
10. jún 2008

Ahojte, dnes sme mali MDD v školke. Detičky boli zlatučké ..krásne vystúpenie. Bol aj guláš a pivo 😀 a deti mali súťaže.Náš malý prvý krat vystupoval bol zlatý 😅 a hlavne unavený, poobede vôbec nezaspal poobede 😒
Alenka ja som používala calcium pantotenikum( tak nejako sa to píše) a mne dobre zabralo. Ja som malého kojila tiež hodinu a on nevedel ťaahať ☹ . Prajem vela mliečka a oddychu...

aneti78
10. jún 2008

Alenka, mne zas najviac pomohlo, ked som si vytlacila trochu mlieka, potrela a nechala na vzduchu. a mne hovorili, ze staci, ked dieta pije 10-15 minut, viac ze vraj netreba nechavat. no ale nas Jakubko pil skoro hodinu a aj tak chcel UM, ale to preto,ze bol navyknuty z nemocky.
tak vam drzim palce, nech kojenie dobre pokracuje 😵

deniskajakubko
10. jún 2008

Ahojte holky,

v prvom rade Alenke blahoželám k Tadeáškovi, prajem Vám hlavne veľa zdravička a veľa mliečka.

Je toho veľa tak ani nedočítam.

V nedeľu sme boli v Košiciach na Macka Pu, Jakubko bol nadšený, no mňa to veľmi nenadchlo, ale základ, že Jakubko sa bavil. Po príchode do Prešova sme sa boli pozrieť na JOJ-ku, no nikoho sme nestretli, tak sme šli domov.
Už pomaličky nám treba sa poobzerať po dovolenke, chceme ísť posledný júnový týždeň, tak už najvyšší čas.

deniskajakubko
10. jún 2008

Anetka,

keď som bola na dni otvorených dverí v divadle, tak som sa rozprávala s hercom o "Šialene smutne princeznej" a on mi povedal, že to nie je ešte pre také malé detičky, že je to skôr už pre školákov a dokonca pre dospelých, tak neviem. Ja by som najskôr vyskúšala tie detské predstavenia "O troch prasiatkach"

deniskajakubko
10. jún 2008

trocha som dočítala

Sisi - boli sme na koncerte v meste na Horkýže Slýže - síce ja túto kapelu veľmi nemusím, ale kvôli Slavovi som šla a som rada, lebo som tam postretávala kopec ľudí, ktorých som nevidela strašne dávno. Chodili sme každý večer celý týždeň na koncerty. Bol Vidiek, Chiki liki tua. Už len kvôli tej atmosfére sa oplatilo ísť. Konečne Prešov ožil.

sisi1
11. jún 2008

Ahojte,
deniska: tak to ste pochodili, ja by som na HOrkyze sla, kedysi som ich oblubovala 😀

Kubi, nepridete? Chystame sa do HN, potrebovali by sme spolocnost 😉

kubanka
11. jún 2008

kedy?

aneti78
11. jún 2008

ahojky

Deniska, dik za info, kamoska bola s mladsou dcerou a vraj ju to zaujimalo, ale pozriem aj ine 😉

moj muz chce ist na Delnu na festival, zeby sme tam aj stanovali tu jednu noc, aj s detmi...no ja neviem, chcem ist s nimi stanovat toto leto, ale niekde, kde bude v noci ticho, nie? 😅
minuly rok boli cez den s krstnym a my sme potom listky vyuzili v noci, krstny ich strazil. teraz je nejake dvojdnove vstupne 250,-
a chce ist aj na Domasu na festival, to aby som zhanala nejaky dvojkocik na pozicanie, ved ich zmorime 😀

kubanka
11. jún 2008

aneti aj vy ste doma? Horucava je ne? Fuuuuj 🙂

aneti78
11. jún 2008

Kubi, no, my spime, klasika. ale uz som vsetko vychystala, ideme na pozemok, budeme si aj opekat, dufam,ze nepride burka, muz tam ma este nejaku robotu, tak pride skor domov 😉

nam to tak dobre vychadza, ako vsade doporucuju, aby deti od 11tej do 15tej nechodili von na slnko, tak nam to tak vychadza, ze sme doma, lebo od pol dvanastej do poldruhej-druhej spia, tak von chodime az okolo pol stvrtej.

kubanka
11. jún 2008

Hej dobre to mate vymyslene. A kedy zacnete stavat? Mate uz projekt?

aneti78
11. jún 2008

Kubi, nam netreba, my mame drobnu stavbu. takze teraz cakame na tych, co nam ju budu montovat na papiere, potom na vyjadrovacky a tak dame ziadost a do dvoch tyzdnov by mala byt a mozme...

sisi1
11. jún 2008

Seevaste,
tak my sme teda v tej horucave boli von, ale nic ine sa nedalo robit, kedze mlady pan spal do 9,30 potom to uz doma nemohol vydrzat 😒
V HN mali taky maly bazenik pre male deticky, tak som mu kupila, kedze bud. takmer dva tyzdne sme u nasich, nech sa v nom clapka...muzik ma tam zakazku na dlhsie...
Brasko ma buduci piatok promocie, tak sa vytesujem...bude aj oslava v takom peknom podniku...

Este co sa nam stalo v HN...ked sme vchadzali dovnutra - pipali sme....az mi to bolo trapne, lebo nikde sme nic nekupovali, tak som nechapala...poslali nas za takym chlapikom, ktory nas aj kocik zacal skenovat a prisli sme na to, ze cosi pipalo v Timovej sandalke... 😅 Presiel nou cez pokladnu niekolkokrat kym prestalo...no zvlastne...vraj to je zaliate v podrazke 😨

aneti78
11. jún 2008

Sisi, viem presne ako si sa citila, aj nam sa to stalo v tescu, ale pipal kocik 😕 isli sme az dozadu, tam nas kontrolovali, hruza 😉

sisi1
11. jún 2008

Jaaj, baby co robite?
Ja som maleho teraz ulozila, kedze poobede spal, samoska, ze nezaspal o 8mej 😠 Muzik siel na pivo s kamosmi...a ja tu braaazdim...