Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

janazuza
27. jún 2008

do kelu, nechcú sa mi pridávať príspevky, už sa mi neche ani písať... malý bol posledný deň v školke, bude mu smutno ☹
Kubi v Lipanoch mam sestru...
zatial sa mi nič s bytom nepodarilo, tak neviem...

janazuza
29. jún 2008

to tu nikto nepísal? čo ste všetci na dovolenke? 😀

adypo
29. jún 2008

Ahojte ... Ja len ze sme uz doma v piatok sme prisli z porodnice, mala Livia, na poslednu chvilu sme zmenili meno, narodila sa 20.6.2008 v piatok, vaha 3 kg a dlzka 48 cm ... taky chrustik, je zlatucka .. ked stihnem tak dam aj foto ... Elly je uzasna vobec neziarli, vkuse malu hladka a neskutocne sa jej tesi ... tak je len tak narychlo ... pekny den .. 😉

janazuza
29. jún 2008

Adypo, gratulujeme ku krásnej dcérke, želáme veľa mliečka 😀

alcapalca
29. jún 2008

Adypo blahoželam zo srdiečka, a želam vela vela zdravia vam obom, a nech je Livia spokojnucka a dobrucka ako moj Tadeasko 🙂

alcapalca
29. jún 2008

Jani a aky velky byt mate?

janazuza
29. jún 2008

Ahojte. Alenka my máme 2 izbový byt- 57 m2 🙂

kubanka
29. jún 2008

jani tvoja mamina ma aky byt? A vy mate 2-izbovy vo veziaku vsak? To len, aby som mohla niekomu spomenut, ak by mal niekto zaujem.

Adypo pozdravujeme vas slecinky a vitajte doma. 🙂

mibka
29. jún 2008

ahojte
tak mi sme sa včera vratily z Grecka,,, bolo fajne ale horučava neskutočná,46 stupnov a naspet lietadlo meškalo 4 hodiny,ale inak pohoda mala člapkala v mori egzemik sa nam stratil uvidime dokedy. a dokonca sa nam tak rozkecala. pozdravujem 😉

janazuza
29. jún 2008

kubi, mama má tiež 2 izbobý( ale nemá balkon) A TIEž 57 M2 🙂

janazuza
29. jún 2008

mibka, dovolenka by sa zišla, my asi nepôjdeme, mame iné starosti 😝

kubanka
30. jún 2008

Dobre ranko mamicky a deticky ...... p r a j e m e Vam pekny den 🙂 🙂

aneti78
30. jún 2008

ahojte

Adypo gratulujemeeee a malej Livii prajeme nech je zdrava a stastna 😵

my sme boli v sobotu a vcera na delni na festivale, vcera vecer dokonca s detmi, Jakubko videl prvy raz v zivote svojho najvacsieho idola Taslera nazivo, dokonca sme boli skoro uplne vpredu, ten ani nedychal, bol uneseny 😀 a ako na zelanie spieval aj Opri sa o mna, to Jakubko doma spieva spolu s nim, ked kuka hudobne dvd..... aj plagat mame, nalepime do detskej 😉 tak to bolo ich prve ponocovanie, dost skoro zacinaju, ze? 😀

sisi1
30. jún 2008

Ahojte,
na rychlo vas chcem pozdravit, konecne sme doma, pracka od rana fici.... 😅 Uz budem musiet prestat prat, lebo to nemam kam vesat... 😔

Adypo: pozdravujeme ta aj malu Livinku, nech mas mliecka, a nech rastie do krasy....juj jak sa tesim uz na fotocky 😉

Anet: to muselo byt super...Taslera ja tiez mozem 😵 vedia urobit brutalnu atmosku....nas Timo tiez ponocuje, chodi spat o 22,30 uz asi 3dni po sebe a mna uz ide slehnut z toho...energie ma na rozdavanie...

sisi1
30. jún 2008

mibka: ahoooj, dlho si sa neozvala, ako sa ma Sofinka? A kde v Grecku ste boli? Ja lubim Grecko, dufam, ze bud. rok pojdeme....mala to zvladla?

deniskajakubko
30. jún 2008

Ahojte holky,

tak dnes sme došli z Egyptu, bolo výborne, nad moje očakávania. Trocha som sa bála kvôli Jakubkovi, ale on to znášal asi najlepšie. Mali sme super hotel, okolie bolo nádherné, more priesvitné a krásne čisté, plávali v ňom ryby. Boli sme na fakultatívnom výlete na lodi a aj na ponorke. A boli tam aj oveľa mladšie detičky ako Jakubko, niekoľko mesačné, tak som sa aspoň trocha ukľudnila. Síce vodu nemajú pitnú, ale sprchovať sa v nej dalo a inač sme mali všetko v cene - nápoje, jedlá, koláče, počas celého dňa, takže super. Síce náš plán bol Grécko, ale v tom termíne, čo sme mohli, tak už nič voľné nebolo, tak preto sme si vybrali Egypt ale neľutujem.

deniskajakubko
30. jún 2008

Alenka, Tadeáško je krásnučký.

Adypo blahoželám k Lívii a prajem hlavne veľa mliečka a zdravie

mibka
30. jún 2008

Sisi ahoj
Sofka ok všetko v pohode okrem zubkov mame von už všetky aj stoličky a teraz sa nam prerezavaju horne očne tak dost ju to boli. Grecko Rodos, mala to zvladla na jedničku nad moje očakavanie 😀 , let tam trochu stresu ale nasprt ho prespala takže pohoda.
Nemam nanič čas mala mi dava strašne zabrat nieje velmi dobra 😅 ale neva. A ty ako?

mibka
30. jún 2008

janazuza
Ved neva nabuduce pojdete ja som tiež nikde nebola tri roky,lebo s poslednej dovolenky boli sme v Keni sme si doniesli sofinku 😀 , a nabuduci rok asi tiež nikam,lebo šporim na Karibik a to pre štiroch ludi stoji dost penazí. 😠

kubanka
30. jún 2008

Dobru nocku 🙂

alcapalca
1. júl 2008

Dobre ranko prajem
my sme vcera boli v poradni, som zostala v uzase, Tedynko vazi 4600g, cize 700g pribral od poslednej poradne co su 2 tyzdne 🙂 , vcera mal presne 4 tyzdne od narodenia a presne 1 kilogramik naviac. Som to necakala, doktorka vravela ze to je super. Aj nas vychvalila ze ma velmi peknu pokozku, taku cistucku na celom tele. Tak to ma tiez velmi potesilo, pritom mu ani dupku nemastim, lebo nikdy nema cervenu, klop klop aby som nezariekla.
Som nasla 2 inzeraty, jeden navymenu bytu a druhy na predaj 5+1 tak idem telefonovat. A este muz prisiel s novinkou, ze nejaky predava dom s peknym velikanskym pozemkom v Kvacanoch. To by sa míi aj pacilo, ale Kvacany? hmmmmmmmmm, ja najradsej vo velkomeste 😉

aneti78
1. júl 2008

ahojte

ja len narychlo, ideme k babke, lebo tu sa vrta, zatepluju nam spodok

Alenka, super, ze sa Tadeasko ma tak dobre, necudo pri tak starostlivej mamke 😉 aj nasa dr. vie super povzbudit, aspon mne tak dobre padlo, kym boli dvojky male a dali zabrat.
v Kvacanoch sme boli pozriet na pozemok, nic moc dedina 😕 😅 a stary dom by som ja nekupila nikdy, to radsej postavit novy, hoci mensi.

alcapalca
1. júl 2008

Ahoj Anetka
vraj v celkom dobrom stave ten dom, akurat treba urobit podkrovie a tym padom celu strechu. Vraj tam byva nejaky ucitel. A pozemok je taky velky ze dva domy sana nom daju stavat, neviem lebo len muz bol pozriet. Mne zas sa nechce na dedinu, domcek by som aj brala ale keby sme mali nejaky pozemok tu v meste.
A ved to je vsetko len v stadiu premyslania, teraz sa plasime, a pritom v hlave ma to stale taha naspat do Amsterdamu, ktovie kde este skoncime.
Ja by som potrebovala skocit do Maxu, nemam co na seba, som v porodnici nechala len 6 kg, vojdem akurat do tehotenskych nohavic aj triciek, paneboze, neviem ci mozem nabehnut na 90 dnovku teraz ked dojcim. Ale uz sa na seba nemozem pozerat. A apetit mam neskutocny priznavam, a na same blbosti myslim, piskotky s mlieckom a ine .......... 😠

kubanka
1. júl 2008

alenka uz aj vy sa xcete stahovat?
Ale ked niekomu spomeniem, ze byt vo veziaku, tak nikto nexce ☹

Ja si musim niekde kupit slapky, lebo tie od minuleho leta sa mi potrhali a tie co teraz nosim, uz tiez zacinaju sa trhat.....boooze s tym trhanim 😀

sisi1
1. júl 2008

Ahojte,
Kvacany...to ani neviem kde presne je, len nazov poznam z pocutia 🤐

mibka: my sa mame celkom fajn, az na to, ze ten nas krpec je tiez riadne cislo....tak som dnes muzovi vravela, ze take zive dieta jedno bohate staci 😅

Vytiahol mi hadicu z vane a vytopili sme samoska aj susedov, skoro ma porazilo....potom vyhodil lyzicku z balkona a chystal sa vyhadzovat aj hracky...pritom struhal taku grimasu radostnu, ze som mala chut mu to aj dovolit 😀 😀 Teraz spinka, dufam, ze potiahne dlhsie...Ja varim plnenu papriku, uz len zemiaciky idem dorobit...

kubanka
1. júl 2008

sisi potopa? a susedia su doma? Boli vam zvonit?

Kvacany su smerom na Cemjatu ... 🙂

sisi1
1. júl 2008

Samozrejme ze boli, voda im tiekla az na sporak, kupelna a WCko boli trochu vraj namoknute, v kuchyni horsie ... ☹ No uz sa nam rozvrtali....tak aby bol den "blbec" kompletny 😠 😠

sisi1
1. júl 2008

Neviem ako to zateplovanie prezijeme a este ked tie okna na chodbe budu menit...asi pojdeme prec...inak to nevidim....robia vedlajsiu cast bloku a paradny hluk... 😒

kubanka
1. júl 2008

sisi a Timi este spi? My sme prave vstali. 🙂

sisi1
1. júl 2008

Kubi: po 3/4 hodinke spanku ho zobudila vrtacka, Timo plakal, nevedela som ho utisit, a potom zaspal, takze este spinkame...