Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

janazuza
5. júl 2008

deniska skus mu dať zábaly, ked ma taku teplotu.Alebo do vane letná voda( mala by byťstudená, ale to by bol šok) a dopúšťaj pomaly studenú. asi 5 minut nech je tam a potom zabaliť do tepla.jE ASI TAKá VIROZA...

deniskajakubko
5. júl 2008

Anetka, Janka - na pohotovosti sme neboli, ak mu zajtra nebude lepšie tak pôjdeme, ale keď si predstavím, že ho lekár ani poriadne nepozrie a nasadí mu nejaké antibiotiká, tak sa mi ani nechce ísť, tie zábaly vyskúšam, len mi bude Jakubka ľúto budiť teraz v noci ☹

aneti78
5. júl 2008

Deniska, hlavne ked ma vysoke teploty okolo 39 tak treba davat diazepam proti febrilnym krcom. ak je to viroza, tak moze mat teplotu este den-dva a potom by to malo ustupovat.
ja som zabaly len raz davala Jakubkovi, inak nam stale zabral nurofen. tak drzim palce, nech je zajtra uz lepsie. a brusko neviem...nehnackuje alebo naopak nema zapchu?

sisi1
6. júl 2008

Ahojte,

jaj, deniska, ako je Kubkovi? Chudatko...my sme uz bez teplot, ale zabral nam tiez len Nurofen sirup...Panadol nic a bolo ho treba vypit na jeho vahu teda dost vela, vobec som to donho nemohla dostat... 😒

Kubi, ako bolo na opekacke? Ja som ani nevedela, ze sa chystate na taku dlhu cestu..hmm...

Janka, tvoja mamina je taka nizsia blondinka? Stretneme sa obcas a debatime a mam pocit, ze je to tvoja mamina...byva na 14tke. Dnes som ju tiez stretla a vraj sa kdesi chystala na ceresne...ked som to dobre pochopila....

My sme uz ok, chystame sa dnes do tej presovskej "ZOO"...ako sa to tam vlastne vola? Hadam tam trafime...
Zistili sme, ze Timovi su uz vsetky topanky male, co mu tak nozicka podrastla, tak sme napokon boli aj botasky mu kupit...lebo v sandaloch ked prsi, je to dost od veci...V Maxe v O.K. sporte maju super zlavy aj na detske adidasky...ludia tam vo velkom nakupovali, lietali tam sumy za nakupy aj 7000,- 😅 😝

aneti78
6. júl 2008

ahojte

Deniska, uz je lepsie Jakubkovi? dufam, ze ano

Sisi, ty mas stale super prehlad, co sa oplati v maxe 😉 mne tiez treba nieco sportove, lebo stale kupim take skor elegantnejsie veci a potom s detmi na ihrisko chodim v jednych kratasoch 😅
mama chce ist kuknut do maxu, este tam nebola, tak pojdem s nou a mozno si nieco kupim.

sisi1
7. júl 2008

Ta de ste vsetkyyy??? 😔 😨 😕

Esteze aspon Anet nieco napise, inak niet co citat, bieda... ☹

Anet: ja do maxu rada chodim, a ked som sa presla po meste, tak som prisla na to,ze v meste je este drahsie, neviem ci maju vyssie najmy ci co...aspon co sa tyka obuvi, sport. obchodov a teda so satami butikov je v maxe ovela viac, samozrejme nehovorim o predajni "pre deti"...to je ina kapitola...akurat mi tam chyba "DM-ka" 😒

Poslednu dobu sa nejako Timo v noci budi s placom a vobec rano nechce pit mlieko...uz som kupila asi tretiu znacku a nic...jogurty zje rano aj dva...neviem cim to je... 😖

aneti78
7. júl 2008

Sisi, mne tiez vyhovuje viac prejst sa po maxe, nez schodit v horucave cele mesto, od obchodu do obchodu a nic....samy cinak 😖 sice nie som maniacka, ked nemusim, nejdem po obchodoch, idem len fakt ked uz nemam co na seba.
minule chcel brasko letne veci, dvojky boli s muzom u babky, tak som sla ako radca s nim a pokupil fakt kopu veci v new yorkeri, house, gate, mal plne tasky a potom pocital, tak ho to stalo nieco vyse troch tisic, tak bol strasne spokojny, lebo on neznasa nakupovanie oblecka (chlap 😉 ) a to si kupil aj taku imidzovu tasku...akurat topanky sa mu ziadne nepacili.

a ta drogerka co je tam neni dobra? este som tam nebola,ale co chodia letaky, tak celkom sa da,nie?

a my bez mlieka fungujeme uz asi pol roka a presne - jogurty nestiham kupovat, krupicu zjedia aj puding aj syry,ale mlieko nie...tak ma to netrapi....mozno to Timka prejde,ale pokial papa ml.vyrobky,tak by som sa velmi netrapila. u nas to suviselo s tym, ze si pokazili zaludky a nedala som im flasu.

kubanka
7. júl 2008

ahojte konecne mi Lalka zaspala......tak idem rychlo nieco uvarit a potom vam napisem co nove. 🙂

sisi1
7. júl 2008

Jeej, anet, ake pekne fotecky...aj v pase si zmenila...ako krasne papaju, rozkosni su, na spapanie 😀 😉

Ta drogerka Dr.Og je celkom fajn, ale ja moc lubim DMku, maju tam produkty, ktore inde nenajdem...uz v Nemecku som sa do nej zalubila 😅
Teraz maju super vypredaje aj v New yorkeri, Kenvele a inych butikoch, celkom sa oplati, lebo clovek este letne veci dost ponosi a uz su za super ceny...aj letne slapky kozene z 1000,- na 350,- pozlacnovane, super...
No, mliecne vyrobky papame, na vecer puding alebo krupicu,prip. ovsenu kasu Sunarku, na rano jogurty ci kremiky...Dr. vravela, ze dvakrat denne by mal jest mliecne, tak hadam nam to staci, len neviem co teraz s tym mliekom, take jemne bananove sme kupili v Kauflande, ci nahodou nezachuti...este budem skusat...uvidime...
Vcera sme boli v tej Kolomanke, no Timo bol cely naradosteny z koziciek, napokon sa tak osmelil, ze im sam daval travu papat, srandovny bol....musim hodit uz fotocky...

sisi1
7. júl 2008

Ahoooj kubi, uz sa nevieme dockat 😉

aneti78
7. júl 2008

Sisi, teraz je na svaboch humberto a zverine stoji len 20,- a deti do 2r maju zadarmo. chodte aj tam, nasi boli nadseni este viac ako z Kolmanovej

nasi jedia sami uz dost dlho, ale niekedy ked vymyslaju musim dokrmit. ale vraj aj v skolke dokrmia, dufam. a fotku som zmenila, ved ta predtym bola spred roka...

no uz si ma navnadila s tym maxom 😉

a z DMky co poradis? ja nemam nic vyskusane, tak beriem len to,co stale, nic extra. drogerku viac nakupujem v tescu. ale ked das dobry tip... 😀

Kubi, ako bolo na vylete? 😉

aneti78
7. júl 2008

zverinec....uslo mi pismenko 🙂

sisi1
7. júl 2008

A kde na Svaboch? to mozeme hocikedy prist, ci to maju stanovene hodiny?
V DMke maju napr. Balea kozmetiku, niektore veci su fajn, a cenovo vyhodne...napr. kremik na nohy - perfektny za 50,-,sprchace peny do kupela pre dosp. a sampony, babylove kozmetika, mame sice zatial len penu do kupela, ale je naozaj dobra, a potom napr. zubne pasty Dontodent, dost velke balenie, bieliaca, je velmi dobra...a zubne nite a kefky tam nakupujem...no a potom aj prikrmy zeleninovo-maskove, kase a tak...a maju tam aj tie pruzky na uhriky na nose, co sa nalepia a potom povytahuje...tie uz nezohnat nikde...a raz som tam zohnala make-up zn. Lirene, ten nemali nikde za super cenu a velmi bol dobry, len nedavno mi povedali, ze to len jednorazove mali... 😒

No, drobec sa mi zobudil, idem mu dat obedik....

aneti78
7. júl 2008

na svaboch oproti jednote ako zvyknu byt kolotoce. my sme boli o stvrtej, o piatej maju vystupenie, tak potom tam asi vsetky zvierata nie su. o stvrtej uz bolo otvorene

kubanka
7. júl 2008

No polievka sa vari a zemiaky su olupane..... 🙂
My sme isli v nedelu do Spisskej starej vsi, odkial isiel bus do Polska na ranc. My sme isli za busom autom, lebo sme mali sedacku aj kociar a kopec tasiek. Prvych 30 minut nam trochu prsalo, taky slaby dazd. Vsetci sme boli popredstavovani menovite, lebo to bolo stretko celej rodiny z otcovej strany, vsetky jeho sesternice a bratranci s detmi, tety, ujovia ........... Potom sa podavala kapustnica a neskor grilovane klobasky, bociky a steaky. Napecenych bolo asi 10 druhov kolacov, voda, palenka, vino .......... 🙂 Nasa Lalka stravila 70% casu s mojim bratom na smykalke, 10% s babkou, 10% s dedom, 5% s tatikom a 5% so mnou.....cize som si pekne oddychla a moje dieta bolo cely cas spokojne a vysmiate. Dokonca ani hladna nebola......teda nemala cas kvoli hraniu sa 🙂 Za cely den zjedla kusocek chlebika, celu polievku a polovicu druheho jedla, a nejaky kolacik. Na cestu domov vypila mliecko. Dobre sme si pokecali vsetci. Inac cele stretko trvalo od stvrtka do nedele, ale my sme boli iba v sobotu. Ja som strasne xcela ist na plte v piatok, ale muzikovi nedali dovolenku 😒 ...Aj tak bolo faaajne.
V nedelu sme boli na Sigorde. Lalka sa krasne kupala a tesila z vody. Mali tam smykalku a tu sme nemohli vynechat. No paraaaadny vikendik 😀

aneti78
7. júl 2008

Kubi, parada 😉 tak dobre sa to citalo 😀 sa neviem dockat, kedy my niekam vypadneme....

sisi1
7. júl 2008

Jej, Kubi, tak to ste sa mali fajn, dobre to padne tak vypadnut a zmenit vzduch, vsak? 🙂
Ja sa uz tesim vo stvrtok na Tatriky 🙂

kubanka
7. júl 2008

Hej fajne bolo, ale uz som opat zena na materskej heh .....dieta mi vstalo s splacom. Ideme obedovat. Zase tu cosi kosia vonku

adypo
7. júl 2008

Ahojte ... ja len ze som pridala fotky z Lili ... mame sa v pohode, Elly ju prijala skvelo, len dnes ma posielala kupit ine babo, lebo toto zas plaka / place/ ... 😀 😝 Inac je Lili uzasna v noci mi vstava 3 x, cez den je dobrucka, je strasny hlados, ale to aj Elly taka bola ... 😝

Pekny den, utekam ...

aneti78
7. júl 2008

Adypo, Lili je krasne babetko 😵 a Elly zlata velka sestricka 😉

kubanka
7. júl 2008

adypo krasna Lili a aka malinka 🙂

janazuza
7. júl 2008

Ahojte,
Sisi mama býva na 14 a ona ťa pozná. Vy ste tam bývali.Mama má teraz takú čudnú farbu vlasov skoro do rišava, alebola blond😀
Boli sme u svokrovcov na čerene. Zavárali sme do polnoci.... 😀

sisi1
8. júl 2008

Konecne nam fici net...aleluja. Boli sme vonku, aj na poste, teraz Timo spinka...Dnes bol nejaky nervozny, furt len na ruky, vobec som nemohla varit, tak idem az teraz...uz mi v bruchu skvrka... 😝 Ale aspon v noci konecne bez prebudenia spal...

Adypo: mala je naaaadhernaaa, juj, teraz ma tato 3 baby doma, uz ste teda riadne v presile 😉 Nech sa Livinka drzi a dobre papa...

Jani, tak to je potom ona, taka mila pani, stale pokecame, ked sa stretneme 🙂 ...a mas este brata, co maturoval, vsak?

kubanka
8. júl 2008

Aj my sme uz doma z prechadzky, boli sme az v Salgoviku.... pracovne.... a potom na pizzu po ceste. Lalka spala no ani nie 45 minut. teraz obedovala a hraje sa.

janazuza
8. júl 2008

Ahojte, sisi to nie je brat , ale sestrin syn, teda moj synovec 😀
Dnes smer boli vonku a ja som zasa spadla, myslela som, že ma porazí, zasa mam nohu v ťahu( tu istú ešte nedoliečenú), idem zajtra k doktorovi. dúfam, že do rána vydržím... ☹

sisi1
8. júl 2008

Aha, ja myslela, ze brasko 😅 A to ako si spadla? Chuda, daj potom vediet co na to Dr. 😒

Zeny, ta uz daco popiste, bo net co citat 😠 V telke nic nejde, tu nik...

kubanka
9. júl 2008

Ahojte my sme dnes spali na Sekcove, muzik pracuje do noci a skoro rano odchadza zase do prace, tak sme sa vybrali nocovat k babke a dedkovi. Lalka mala nejaku rusnu noc....plakala zo sna viackrat. Brat vravel, ze sa zobudil na kazdy jej plac.....chudak a rano isiel do prace. Spali sme vsetci traja v jednej izbe tak preto. Teraz sme tu same. vsetci poodchadzali do prace.

kubanka
9. júl 2008

No a sme naspat z 15 minutovej prechadzky.......och ten dazd 😠
Nastastie som Lalku trochu povozila v kociari a teraz mi spi. Uviazli sme u nasich. Joooj keby som bola doma mohla som trochu popracovat a tak tu iba sedim 😉

sisi mas novu fotku? To kto je na nej? 🙂

aneti78
9. júl 2008

caute

nasi su dnes mrzuti, nic im neni dobre 😠 uz su v posteliach,ale furt vymyslaju, pit, prikryt, inu hracku na spanie.....

Kubi, oddychuj, sak sa este narobis do dochodku 😀 ja vyzera, ze budem aj po materskej robit doma na zivnost, potom, ked sa nahodou stretneme, tak vam poviem, ze co 😉 bola som na par pohovoroch, mozno som nemala stastie alebo co, ale bieda a hruza des...nie som narocna, ale bolo to fakt strasne a vsade rovnako.

tak budem mat klud a robit si pre seba, kolko vyjde, tolko,ale aspon viem, ze je to moje.....deti budu v skolke, uz sa neviem dockat. ale zacinam uz od augusta, nech sa to trosku rozbehne. drzte palce.

sisi1
9. júl 2008

Ahojte,
konecne bolo nieco na citanie 😉

Kubi, burka uz presla, ale mraky zostali este nejake 😠

Anet: tak to sa tesim, ze si si nasla nieco co budes robit, ja som teda z toho dost zufala, vobec netusim co budem robit, do skolstva ma to uz veru netaha...ale nieco by som uz tiez robila...mam pocit, ze uz teda dost osprostievam... 😅 😀
A Timo je tiez nervozny, len vymysla somariny, povysavali sme spolu byt, no poviem vam, des to bol...ale chvalabohu je povysavane, Timo zjedol aspon trocha polievky a zalahol...som zvedava dokedy...Maju prist nasi, ale oni klasika, najprv vsetky obchody musia pobehat, mamina si zhana saty na svadbu a potom ked zvysi trocha casu tak nas pridu na chvilu pozriet 😒 ☹ Ich stara pesnicka: deti maju chodit navstevovat rodicov....a vari naopak to nema byt, hlavne ak mame male dieta? Toto mi nejak nejde do hlavy... 😖