Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
17. júl 2008

Anetka teraz si mi pripomenula, presne to iste mi robil Branko, stale co?, a natahoval usi 😀 tiez mi kazdy vravel ze to s nim musis ist, ale nesla som potom ho to preslo
ked sa prestal hrat s usami zacal si stale pretierat oci, a kazdy zas do mna to s nim musis ist na ocne, urcite mu treba okuliare, ale ja som zas nesla, ja ked nemusim tak doktorom s avyhybam a samozrejme aj to ho preslo
som zvedava co si najnovsie vymysli

alcapalca
17. júl 2008

no dufam ze chut mlieka sa nezmeni, zatial ho pije odusu 🙂 a tie prsia ma potesia ked sa zmensia, ja som aj predtym bola cickana 😀 takze nevadi mi to

deniskajakubko
17. júl 2008

Ahojte holky,

Alenka, strach nemusíš mať prsia sa Ti určite zmenšia, aspoň mne sa zmenšili, síce nie hneď ako som odstavila Jakubka, ale postupne.
Ja som Jakubka kojila skoro 2 roky a menštruáciu som dostala, keď mal asi rok a 4 mesiace, no chuť ho vôbec neprešla až keď mal skoro 2 roky, tak mi povedal, že chce mliečko, ja som mu dala, on sa odrazu posadil a hovorí mi, mami už nechcem mliečko je kyslé. Tak som bola šťastná, že sa sám odstavil a nemusela som ho trápiť s odstavovaním.

deniskajakubko
17. júl 2008

Alenka, ja zasa som bola šťastná, že sa mi zväčšili počas kojenia, lebo ja som mala malé prsia, zmenšili sa mi, ale mám ich aspoň o trošilinku väčšie ako pred otehotnením

deniskajakubko
17. júl 2008

Ako je vidno v práci, že sú dovolenky, normálne mám kľud, žiaden stres, riaditeľ teraz odišiel von, takže ešte lepšie 😎

deniskajakubko
17. júl 2008

Teraz v utorok, stredu som si zobrala dovolenku, prišla Jakubkova krstná a moja sesterka z Prahy, tak sme chceli ísť do Maďarska do Tapolca do jaskýň si poplavať no samozrejme, že pršalo a dnes čo som šla do práce tak začalo slnko svietiť, myslela som, že ma porazí 😠

alcapalca
17. júl 2008

vitaj deniska
to si mala super ze tak neskoro prisla mrcha, ja som tiez myslela ze budem mat od nej pokoj nejaky cas, nechapem preco prisla 😒
a ako si sa rozhodla so skolkou, davas maleho k nam? budeme chodievat spolu na rodicovske?

alcapalca
17. júl 2008

kedy pridas fotky z dovolenky? aj ja chcem vidiet Egypt 🙂

deniskajakubko
17. júl 2008

Alenka, Jakubka dám asi najskôr na Smetanovú
Fotky nejak neviem zmenšiť, stále mi to vypisuje, že mám ich veľké, tak keď budem doma a nejak prinútim manžela, aby sa na to pozrel tak prihodím určite

aneti78
17. júl 2008

Deniska a co rozprava Jakubko? chce ist uz do skolky? ja neviem, co urobim, ked nasi nebudu v skolke chciet byt a budu plakat...s nimi nema kto ostat doma 😒

alcapalca
17. júl 2008

Ja som spokojna so Smetanovou, teraz maju len 3 tyzdne prazdnin, este nabuduci tyzden su doma, a potom huraaaaa zas zasne rezim
ale tesia sa velmi , som rada
moji chodia do sukromnej casti, v mestskej neviem ako
ale doteraz mali iba jednu tridu anglicku a jednu pohybovo umelecku a v tomto roku im maju urobit dve triedy pohybove, takze by ich malo byt menej v triede, aspon tak nam vraveli na rodicku

alcapalca
17. júl 2008

Anet a ty svojich davas hned od zaciatku na cely den?

aneti78
17. júl 2008

juuuj,Aleni, keby aj moji sa tak tesili. dneska som potom,ked sme sli z vojenskej nemocky,tak sme zasli do mesta na ihrisko a potom trosku na pesiu zonu a tak vysli hned na podium a jedna teta, ze jej maju zaspievat,tak sa postavili, chytili za ruky a spustili kukulienku tym detskym hlaskom a nevedia ju este poriadne,ale boli taki rozkosni, som myslela ze ich zjem 😉

alcapalca
17. júl 2008

hihi ti zavidim, moji su zas taki hanblivy, z tych by si ani slovo nedostala

aneti78
17. júl 2008

Aleni, hej, na cely, uz si dost dlho rozpravame, ze tam budu spinkat. sice existuje adaptacny, ze tam budu len na par hodin,ale ja by som potom nemohla robit, cele by som to mala rozhadzane. a tiez vraj neni dobre, ak by som tam s nimi pobudla, jedna mama dvojiciek mi hovorila, ze ona tak ostavala dve hodiny s nimi a potom ostali sami. no a druhe deti sa jej chodili pytat, preco ich mamka tam neni, ze myslela, ze ju trafi, ked videla tie smutne deticky ako si ju obzeraju.tak potom s tym prestala.

alcapalca
17. júl 2008

ja som tiez neostavala s nimi, ale prve tyzdne chodievali len doobeda, no chudatka aj tak si nezvykli, lenze ako vids chyba bola v ucitelkach, velmi lutujem ze som im nezmenila skolku hned, asi to tu omielam uz velkrat, ale fakt sa stale bijem po hlave ze som ich tak dlho nechala trapit sa, a pritom stacilo ich odtial vziat,

aneti78
17. júl 2008

tu si chvalia, ze zlate ucitelky. na jednej strane som si ista,ze by som ich vzala keby bolo zle, na druhej strane - nemozme im ucitelky vyberat donekonecna. lenze takemu malemu nevysvetlis, ked raz mu neni ta teta sympaticka 😀 ale hovoria, ze mesiac-dva su normalka ze dieta place.
v com boli zle tie ucitelky?

deniskajakubko
17. júl 2008

Anetka, ešte stále sa mu nechce, ja som už rozmyšľala, že keď nebude chcieť chodiť, tak to bude určite kvôli spánku, lebo on už nespí cez deň, tak ho budem dávať len doobedu, mamka je doma, takže by bol potom s ňou.

deniskajakubko
17. júl 2008

Alenka a kde chodili Tvoji chlapci pred tým do škôlky?

aneti78
17. júl 2008

Deniska, tak najst potom taku skolku, kde deti nemusia spat alebo lezat,ak uz ani doma nespia. aj ja mam mamu doma,ale ja jej ich nemozem davat kazdy den, resp. pravidelne, ona pri nich nevie ani navarit ani nic, im sa venuje, az velmi, ale tym padom nevie nic ine robit. proste mam pocit, ze je to este na nu vela dve deti.

deniskajakubko
17. júl 2008

Musím si stále kontrolovať koľko mám bajtov, lebo v práci máme limitované, aby som neprekročila, lebo mi zrušia internet 😝

alcapalca
17. júl 2008

deniska na bratislavsku chodili
a ktomu spaniu, aj moji uz od minuleho leta doma nechceli spat cez obed, a vskolke zase zacali spat, oni ich tam poriadne unavia, a potom im pustaju nejaku relaxacnu hudbu, a vsetky deti razom zaspia

deniskajakubko
17. júl 2008

Anetka, ja som počula, že v každej škôlke musí dieťa, aspoň ležať, keď nechce spať a až staršie deti asi od 5-tich rokov môžu si ísť kresliť, alebo nejakú tichú činnosť vykonávať

deniskajakubko
17. júl 2008

Alenka, môjho Jakubka neunavý nič. On, keď chodiť na Zemplínsku tak ani tam nespal, 2x sa podarilo učiteľkám ale to takým spôsobom, že ho začali strašiť, že pôjde do vedľajšej triedy, čo on chudák mal strach z tej triedy 😒

deniskajakubko
17. júl 2008

Bratislavská škôlka je hrozná. Veľmi sa to tam zmenilo. Moja mamka tam učila, ale síce v jasliach, škoda, že už neučí, a mamka mi sama povedala, že by ani nepriateľovi nepovedala, aby tam dal svoje dieťa, ostali tam príšerné učiteľky a nová riaditeľka je hrozná a má príšerné chovanie. Veď už tam majú minimum detí, zrušili už polovicu škôlky, dávajú priestory na prenájom

deniskajakubko
17. júl 2008

Nám všetkým by asi vyhovovalo aj to, keby Jakubko chodil do obedu, bol by vlastne s deťmi a potom po obede sa už len spí a ide sa domov, takže žiadne aktivity

aneti78
17. júl 2008

Deniska 😨 strasit? paneboze!
ale nasi potrebuju spat, ja sa zas bojim, ze tam nezaspia a potom chudacikovia ako vydrzia do vecera? dufam,ze budu spat aspon tu hodku tam. doma daju aj tri 😉

alcapalca
17. júl 2008

ved Deniska vyskusas a uvidis, mozno bude aspon lezkat tisko

Anet ja som ani nevedela v com su zle tie ucitelky, az teraz ked chodia do inej skolky badam ten rozdiel.
A nieco mu v starej musela urobit, lebo on t.j. branko strasne plakal a stale menoval jednu ucitelku ze k nej nechce ist, ked rano isiel do skolky, stale sa ma pytal ci bude ona tam rano, a vo dverach sa ani nemohol odtrhnut odo mna, Lubko az taky problem nemal, ale boli to hrozne stresy kazde rano, a poobede som musela prist pre nich prva
vies tam ucitelky kolkokrat som ich videla len sedeli za stolom, prikazali detom nieco robit a oni si robili svoje, ved chlapci stale vraveli ze ucitelky si len pisali cely den, triedy nevyzdobene, atd
tu chodievame pre nich v poslednej minute ked uz ucitelka je prezlecena, a oni sa rozplacu ze naco sme uz prisli 🙂 , skratka od prveho dna si ich ucitelky vedeli dostat na svoju stranu, tazko to tak vysvetlit v pismenkach, ale neda sa v nicom porovnat ta bratisl. a terajsia skolka

aneti78
17. júl 2008

Deniska, ano, mas v podstate pravdu. mozno by potom prisiel na to, ze mu to rychlo zbehne a pridu po neho. a o rok-dva, ak by ho nechali pocas spanku deti nieco robit,tak by mozno aj chcel ostavat na cely cas. ja ked som chodila po krstna, tak ma stale este vyhnala,ze este tancuju, spievaju, vobec sa jej nechcelo domov 😀

aneti78
17. júl 2008

tak vazecka je krasne ozdobena, postielky rucne malovali, vidno, ze sa snazia. dufam,ze si tam zvyknu a nebudeme musiet menit...