• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

22. marca 2012 
kubi ze sobota ma byt pekna, som pozerala Ilka v telerane az nedela bude uprsana
18. júl 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aleni, tak len pofot a daj link, omrknem, ci by nieco nebolo vhodne Jakubkovi :wink:
18. júl 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dnes je na Sigorde country bal ake bude pocasie?
18. júl 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubi, ja som nepozerala Ilka, ale pozeram predpoved na www.shmu.sk a teda nic moc, ale zatial je pocasie celkom ok na taky country bal, ale prehanky sa daju cakat. take onicom leto zatial.
18. júl 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej leto take aprilove.........zacalo sa skoro horucavami, teraz sa schladilo a uvidime ako bude pokracovat.
18. júl 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky...dlho som tu nebola...ako sa maju detičky? :slight_smile:
18. júl 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anet a aky je ten bratranec v bulharsku? chcu len take znackove veci, alebo nie su nejaky priebercivy?
lebo som troska potriedila par skatul a nasla som take veci co mam este rovnake pre dvojky, teplakove supravy, oteplovaky a vetrovky, ciapky saly, take od 1 roka do dvoch, nie su skarede, ale take by som nepredavala ani, len by som ich zadarmo dala, alebo to uz vyhodim nech si cigani poberu
18. júl 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sarka, my sa tu mame vsetke skvele, ale ty sa nam pochval Viktorkou :slight_smile:
18. júl 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aleni, urcite si nepotrpia na znackovych veciach. len oni asi cakaju parik. praveze zhanam od druhych,lebo nasi nemali vela veci, ked mali rok, rok a pol, kedze som mala pozicany mech veci od kamosky,co opatrovala dvojky v nemecku. a oni volali ocovi a pytali nejake veci (oco to posle po jednom kamosovi-podnikatelovi,co tam chodi pravidelne) teraz jej posielam svoje veci malicke a kamoska mi nieco lacno preda(urcite nechcem zadarmo) po svojom pariku - vacsie veci.
oni by ani nezhanali,ale ona ma uz teraz o tri tyzdne termin a len asi pred dvoma tyzdnami zistili,ze su to dvojicky, boli nejak za sebou, ci co.
ake mas vecicky? mohlo by nosit aj dievca?
18. júl 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala teraz spi...tak mam chvilku volna... :wink: http://sarka-viktoria.blogspot.com/
18. júl 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sarka, mala je kraaaasna :dizzy_face:
18. júl 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...ale dava mi zabrat...je to take male sidlo... :grinning:
18. júl 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sidlo nesidlo, zlata je :wink:
18. júl 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim aj album doplnit
:wink:
18. júl 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tvoje sidielka ako?
:slight_smile: :wink:
18. júl 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje sidla sa maju dobre, krati sa im cas nicnerobenia s mamkou doma, od septembra zacinaju uz aj im povinnosti :grinning:
18. júl 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze pojdu do skolky a ty do prace si oddychnut... :wink:
18. júl 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala uz vstala..idem jej dat prvy krat hrusku :wink:
18. júl 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi a ty uz zbalena a odcestovana?
Vcera som isla 4x okolo vasho bloku a z toho 3x si bola na balkone, ale nepozrela si sa nikdy na mna. :slight_smile:
18. júl 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubi, ta ty si dobra expertka, ta co si na mna nezakricala? Asi som hulila s braskom, co?
Nejako nemam cas pisat, v kuse som rozlietana, dnes odchadzame k nasim, ale zbalena este nie som :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale myslim na vas babenky, a u nasich si vas docitam, nejako ste sa rozpisali, ci co to....
Pa...
18. júl 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj a bud. tyzden uz musime ist vecer von...uz aj muzik sa pytal kedy to ideme, bo len hucim a nic...takze naplanujme....od utorka v hociktory den...hmmm?
18. júl 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. Včera som sa vratila domov z malým vrátila z nemocnice. Minulý týždeň v štvrtok začal vracať, potom hnačkovať a teploty boli strašné stale okolo 39 . V nedeľu sme boli na príjem a včera nas poobede pustili. Dufam, že už nikdy nebudem musieť isť do detskej nemocnice......
18. júl 2008 o 21:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo ja som mala vcera narodeninky a s muzikom sme si spravili noc bez Lalky. Odnesli sme ju ku babke a dedkovi a o chvilku si ideme po nu. Boli sme na veceru, na kolacik, potom este kus do baru a domov, sampanske a ....spat. Rozmyslame ci ist na tu Siravu alebo nie.....zatial pocasie vyzera pekne a to nas laka. Skoda, ze mame auto v servise, inac by sme bez rozmyslania isli na otocku, lebo ostatny idu aj na noc a mne sa nexce stanovat a ubytko sa uz urcite neda zohnat. Lalka by zase spala s babkou.

sisi presne .....hulila si :grinning: a piskala som aj cinkla na mobil....nemas zmeskany hovor? Taaa nic no.

Kedy ideme von? Spravime mensiu oslavu :slight_smile: Baby hlaste sa kto xce ist.
19. júl 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem ist :grinning: ale od stvrtka neviem ci nebudeme prec, takze tak ako pisala Sisi :wink:

Kubi, vsetko najlepsie k narodeninam, nech si zdrava a stastna a nech mas stale tolko radosti v rodinke.

a stanovat chod, ja by som sla. a ked len na jednu noc, tak to uplne v pohode :slight_smile:
19. júl 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. júl 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som len vybrala cast veci, nenormalne daco kolko toho maju :angry:
19. júl 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom to hodim na bazos
19. júl 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aleni, ale neda sa tam dostat.
19. júl 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, to bola ale burka.... strasne som sa zľakla
19. júl 2008 o 13:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janazuza, nasich burka zobudila :angry: oni sa dost boja, ked hrmi.
19. júl 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok