Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
19. júl 2008

aneti zlate su tie dvoje deticky, hlavne tamka je na kazdej fotke uzasna herecka,........ze ja som nemala dievcatko joj

janazuza
19. júl 2008

no som zvedava čo bude, malého som naliala čajom, ale teplota stúpe, už má 37,4. Nič ho nebolí, nič mu nie je.Ja som hotová. ☹

janazuza
19. júl 2008

pomooc, malý ma zasa teplotu.38...stasle ho nič nebolí, tak z čoho tá teplota..... 😒 ☹ ☹ ☹

alcapalca
19. júl 2008

janka aj moji mali prvy julovy tyzden teplotu, volali mi zo skolky ze mam prist, lebo Branko sa im nezda, kym som dosla zaspal im vonku na deke, a bol uplne horuci, mal dva dni teplotu a nic ine, lekarka vravela ze zaas letel nejaky virus, ze vela takych deti mala, a asi o 2 dni zateplotoval lubko
horsie je ze vy ste teraz prisli z nemocky
ale ked mu stupa tak uz mu podaj cipok alebo co mas od teploty

janazuza
19. júl 2008

alenka dala som mu, dufam,že nebude horšie ...

janazuza
19. júl 2008

zaspal pred chvilkou. Bol strasne unaveny. On ked ma teplotu, nemôže spinkať

alcapalca
20. júl 2008

pekne nedelne ranko prajem 🙂

Janka tak aku ste mali noc? maly spinkal?

janazuza
20. júl 2008

ahojte. Alenka večer mu klesla na 37, rano vstal o 6 00 a teplotu mal 37 a o 8 00 už mal 38, dala som mu Nurofen. Nič ho nebolí a strašne kecá( a to vždy pri teplote). nEVIEM čO ROBIť, čI íSť NA POHOTOVOSť ,ALEBO VYDRžAť DO ZAJTRA. (kôli tomu , že sme prišli ešte len v štvrtok z nemocnice) ☹

aneti78
20. júl 2008

caute

Jani, pri viroze mozu byt teploty dva-tri dni vysoke aj do 39, ale potom by to malo zacat ustupovat. asi lepsie je ist k svojej dr.,nez na pohotovost, ale ak sa ti to nezda,tak chod aj tam.

musim sa vam pochvalit, ze som vcera videla aj si chytila Tadeaska, no naaaadherny je a aj dvojicky Alenkine su perfektne 😉 😵 a Alenka velka symposka 🙂

alcapalca
20. júl 2008

Jani ja by som tiez radsej isla az k svojej doktorke, do zajtra nie je daleko a ked mu az tak nestupa teplota tak na pohotovost by som neriskovala

🙂 aj ja sa pochvalim ze som vcera spoznala Anetku a jej manzela 🙂

alcapalca
20. júl 2008

ja som dnes zase sama doma s detmi, muz isiel na akciu z roboty, gulas, klobasky a futbalovy turnaj, hm niekto sa ma
chyta ma z toho depka, ze zas som viazana len na nas dom a blizke okolie, ale co uz nejak vydrzim, ved my zeny sme silne 😒
vy dnes aky mate pestry program?

aneti78
20. júl 2008

my mame u nas do stredy Natalku (7r. , nase krstna je to), tak musime chodit hore-dolu, dnes im muz slubil nejake ihrisko, mozno na solivare, neviem....

Aleni, neboj, maly trochu podrastie a ked kojis, tak nie si nutena mysliet na to, ze kde mu zamiesas UM atd., tak urcite sa bude dat aj s nim ist niekam

alcapalca
20. júl 2008

praveze ja teraz ked kojim neviem ako mam ist s nim niekam dalej od bloku resp. zo sekcova, vtedy pri dvojickach som nekojila, tak sa dalo, vziat zo sebou vodu v termoske a sunar a zarobis hocikde mlieko, a le teraz co? v parku vytiahnem cicu? ci ako?

aneti78
20. júl 2008

minule som videla jednu mamicku a normalne na ihrisku kojila. ono sa to da, zakryla plienkou, skus si to doma ci to neurobis tak, aby nebolo nic vidno 😉

alcapalca
20. júl 2008

ano uz som pocula ze tak nejako sa da, ze plienockou prekryjes dietatu hlavku a sebe hned prsnik, ale take divne mi to pride, asi nezvyk aby som v meste kojila...........budem sa musiet odhodlat, na vsetko si treba zvyknut 🙂

aneti78
20. júl 2008

my sme hned od zaciatku vela chodili von a to som este kojila a nasi jedli zo zaciatku velmi casto, tak som sa stale niekde zasila, ze nie hned na ulici. ja som mala tu podprsenku, co sa taky trojuholnik odopol a to miesto potom zakryla hlavicka, zvysok bolo zakryte, takze ani tu plienku netrebalo velmi, len pre moj dobry pocit 😀

alcapalca
20. júl 2008

ti neodmrzla dudka ? 😀
s nasimi som prisla domov z porodnice az v decembri, to sme viac sedeli doma ako vonku tie prve mesiace

aneti78
20. júl 2008

nieee, ved bolo krasne este cely oktober.

idem sa venovat mojim trom detom 😀 pekny zvysok nedele

alcapalca
20. júl 2008

Janka ako je malemu?

alcapalca
20. júl 2008

Aneti zas nove fotecky? To su dnes fotene?

alcapalca
20. júl 2008

Jeeej az teraz som si vsimla ake ma Jakubko frajerske nohavice 😉

aneti78
20. júl 2008

ahojky

som myslela ze tu uz dnes nikto nenakukne

Aleni, ano, dnes, mame ich ovela viac
album.webindex.sk

som znicena, boli ma hlava, uz prichadza cas,aby som bola trochu sama, lebo aj chodit von,aj varit apotom rychlo upratovat ten neporiadok, co deti narobia.......ale asi ideme do tych tatier v stredu alebo vo stvrtok, tak snad oddychnem kus.

aneti78
20. júl 2008

Aleni, to som len kvoli tebe mu obliekla,aby si videla 😀 ale v tej fontane ich zmocil po kolena a na parkovisko ho muz nosil na koni holeho, teda v slipoch 😀

alcapalca
20. júl 2008

Mna tiez od poobedia boli hrozne hlava, ale to bude urcite zas zmena pocasia, lebo mna boli iba vtedy

a tatry ti prajem, nech sa do stvrtku otepli

alcapalca
20. júl 2008

a potom ste kde boli, na solivare?

aneti78
20. júl 2008

no to aj my dufame, ak bude uplne hrozne pocko, tak nepojdeme. ale vraj sa ma zlepsovat. aj ked neni nejak hnusne, ved je celkom teplo.

aneti78
20. júl 2008

najprv sme boli na solivare,ale nejak ich nebavilo v ihrisku, hrali sa tam len asi pol hodky,tak sme sli na zmrzku do mesta, no a potom sme museli domov kvoli tomu, ze bol mokry,ale uz mali aj tak dost,tak uz vonku ani nesli

suknicka
20. júl 2008

alcapalca..ty nie si nahodou alenka? a nemas brata ota? 😉 inak blahozelam k nadhernemu tadeaskovi 😵

alcapalca
20. júl 2008

ahoj Lucia 😉

suknicka
20. júl 2008

jeeej ty vies kto som? nemyslela som si 😅 heh..krasne deticky mas.. i nam sa jedno postastilo ,takze zas o cosi rusnejsie v nasej rodine 😵